Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.623.084
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

jel ko zna s koliko bodova treba za MIOC u Splitu??ne mislim na minimalni prag,nego prosječni broj bodova ovih koji su se tamo upisali

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
_Rainmaker_ kaže...
angel of fire kaže...
_Rainmaker_ kaže...

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

  a od kad to nije 5, de mi molim te reci...
sve se zaokružuje na veći broj 46-5
4,5 je 5
to bi trebal znat ak ides u gimnaziju...valjda...
  ni 4.499999999 nije 5. :(
  Tako je, ti brojevi iza su samo za ukras.
Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

GOTOVA SKOLASmijeh

mp14
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

GOTOVA SKOLA

 napokon,danas mi bacali rafale petardi oko škole,a i planile su neke knjige,ne moje Nevinašce Smijeh
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Meni jos nije gotovo, danas od 2 do 8 nastava. Strava...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Sonny kaže...

Meni jos nije gotovo, danas od 2 do 8 nastava. Strava...

 Ja od 3 do 8 cijelo vrijeme slušam samo jedan predmet - mehanika i konstrukcija materijala. A faks traje samo do 15.07. Ima da izgorim, ako ne završit ću u VrapčuViče
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2009 10:51 (Paolo2612).
15 godina
offline
Ah ta skola.....

NAPOKON GOTOVO!!!

Bubamara na steroidima.
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

GOTOVO! Evo, sad je u školi bio oproštaj, za koji sat je zabava :D

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
15 godina
protjeran
offline
Ah ta skola.....

3 otresla godinu

jednog iz mog razreda

pitalo ga kemiju za 2

kaze mu ona

aj napisi formulu vode

nezna

aj napisi bilo koji element

nezna

i nista 1

Otac u duši, majka sinu puši. Otac voli, majka ljubi druge.
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

No, konačno sam završio osnovnu školu. Danas. Konačno. Sa samo jednom četvorkom u 14 predmeta. Adios, OŠ! Pozdrav, SŠ!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke!
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

meni je prosjek 4.33333 samo zbog idiota iz prirode koji neće dat 5 i jer hrvatski neće meni dat 4, a mom najboljem prijatelju dala, osim toga, rekla je književnost i dala mi kontrolni iz gramatike....kuda ide ovaj svijet....

RazerDinoMan & Gang 4ever 2gether
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
RazerDinoMan kaže...

meni je prosjek 4.33333 samo zbog idiota iz prirode koji neće dat 5 i jer hrvatski neće meni dat 4, a mom najboljem prijatelju dala, osim toga, rekla je književnost i dala mi kontrolni iz gramatike....kuda ide ovaj svijet....

Neće ti DATI 5? E pa dječače, za nešto se treba i potruditi. Život NE DAJE, za uspjeh i život općenito se treba grepsti!
Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2009 13:49 (i_rambo_plache).
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

kako god.......

RazerDinoMan & Gang 4ever 2gether
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

GOTOVA JE OVA LUDARAAAAA TO BOZEEEE!!!! =)

Fc Barcelona
15 godina
odjavljen
offline
RE: Ah ta skola.....
XFX Gamer kaže...

Kad ce vise zavrsiti majku joj .... :D ???? vec 3h ucim i jos me toliko najmanje ceka.....poludit cu jedva cekam kad ce ovo vise zavrsit da mogu ici na more.........Sutra moram odgovarati povijest hrvatski i kemiju.....a prekosutra fiziku i materijale.....ZA POLUDIT :D

 

Gdje cete vi provesti ljeto....meni cim bude gotova skola u srijedu prvo cemo malo popit :D a u cetvrtak 24h na komp i u petak lagano na more..... =) eto ja vec imam raspored heh..ali ko ce jos cekati ovo ajmeeeee,jos mi skola ujutro kmeeee

 

 

U koju vi srednju idete?(ako idete :D )

 wtf man , daj otvori svoj blog umjesto da se ovdje ispovjedaš nama o svojim jadima...lol
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ja završio 7. razred sa 4.93

Umalo da je 5.0,matematika me zeznula

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Kordy kaže...
 wtf man , daj otvori svoj blog umjesto da se ovdje ispovjedaš nama o svojim jadima...lol
 a dosta ti sinko...sta se javljask koji k...... psst
Fc Barcelona
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
_Rainmaker_ kaže...
angel of fire kaže...
_Rainmaker_ kaže...

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

  a od kad to nije 5, de mi molim te reci...
sve se zaokružuje na veći broj 46-5
4,5 je 5
to bi trebal znat ak ides u gimnaziju...valjda...
  ni 4.499999999 nije 5. :(
Hahah, ustvari je.
Tj. ako je niz ovih 9-ka beskonačan (4.49999....), onda je to isto kao 4.5, a to je 5 :)
The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Us*ana mi razrednica uzela zadnji broj pcplay-a!!!!!!!!!!Viče Ali dobrom se dobro vraca, ja sam joj iscesao dugu liniju na autu.Nevinašce

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
16 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
Living.Dead kaže...

Us*ana mi razrednica uzela zadnji broj pcplay-a!!!!!!!!!!Viče Ali dobrom se dobro vraca, ja sam joj iscesao dugu liniju na autu.Nevinašce

 raska ti valjda cita bug... te se rjesava konkurencije
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Napokon je gotovo, svršila je!!!!!!!!!!!!! Pun kur** mi je više napokon da  je završila majku joj jeb**. Posidija sam od muke, ali napokon sad 4. razred da se riješim i ovog pakla.  Pocili dan pit, neću se triznit.

15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Svake godine mi se 6.mjesec sve vise i vise svidaOsmijeh

Gotova je skola!:)))

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
ghost division kaže...

Napokon je gotovo, svršila je!!!!!!!!!!!!! Pun kur** mi je više napokon da  je završila majku joj jeb**. Posidija sam od muke, ali napokon sad 4. razred da se riješim i ovog pakla.  Pocili dan pit, neću se triznit.

 
Upravo to, napokon je gotovo, vec sam sav crven od sunca jer sam cijeli dan bio na moru :D, ali nije dosta, veceras se valjda ide vani a sutra cijeli se dan igra. xD
Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

auff gotovo napokon svanuo je i taj danCool sad u 8. mjesecu u makarsku i tako to dobit cu nes od staracaBelji se mozda grafu ili proc ili nesto trece...............uglavnom sam jako sretan!

Program vlade stane na stranicu formata A4 :P
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Jebasu123 kaže...

auff gotovo napokon svanuo je i taj danCool sad u 8. mjesecu u makarsku i tako to dobit cu nes od staracaBelji se mozda grafu ili proc ili nesto trece...............uglavnom sam jako sretan!

 Da bar ja nešt dobijem. Ekonomska kriza sveposuda, teško da dobijem nešto lijepo.
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
Horagio kaže...
Jebasu123 kaže...

auff gotovo napokon svanuo je i taj danCool sad u 8. mjesecu u makarsku i tako to dobit cu nes od staracaBelji se mozda grafu ili proc ili nesto trece...............uglavnom sam jako sretan!

 Da bar ja nešt dobijem. Ekonomska kriza sveposuda, teško da dobijem nešto lijepo.
 nikad ništa nisam dobija, sve san sam sebi zaradia i komp i odjeću, obuću, sve....
Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
offline
Ah ta skola.....

Ovako samo ću spomenuti zadnja 3 dana -> ponedjeljak,utorak i srijedu.

 

U ponedjeljak sam pisao 2 testa iz matematike (elipsa,hiperbola, parabola i kružnica) za to sam učio u subotu i nedjelju, svaki dan po 8-10h.

U utorak sam odgovarao fiziku cijelo drugo polugodište,ali je odlučila se pitati cijelu godinu iako to nemamo (sve je pitala). Za to sam učio 4-5h i naravno jedva nešto malo sam naučio, rekla je da idem na popravak, i onda spletom okolnosti poklonila je nama trojici dvojke.(sramota)



I danas nisam ni bio u školi, otišli smo se napit.

 

Idem sav sretan na 2 popravka za 21 dan. Moram pročitat 5 lektira cca. 1400 str. i načit cijelu godinu elektroničke sklopove (čas posla).

 

Krajnji prosjek kada prođem na popravcima na prvom roku 2.91 (LOL).

 


Tehnička škola Sisak

 

Smjer: tehničar za elektroniku

 

Godina : 3. (treća)

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
jurluk kaže...

NAPOKON GOTOVO!!!

 Hehe...ja sam ( do jučer) bio 8.razred...danas nije bilo nastave...a neb ja došo ni da je bilo...GOTOTOTOOTOTOTOTOVOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!
A sad 24.6 imam krizmu...pa kad sjedne jedno 10somova pa padne nova pila...auuuuuuuuuuuuu......
Stigli su nam naši vanzemljaci...a meni je srce veće i od Kine jer moj Zemo vozi leteće tanjire...
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Evo ga kraj 8. raz

sad doša doma

Pijan san ka Ku**c

Dva čist aštoka, jedna štok kola i jedna piva

Brale padan

hahaha

Gotov je 8. ra

zE da proša sn sa  5

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
thuglife kaže...

Evo ga kraj 8. raz

sad doša doma

Pijan san ka Ku**c

Dva čist aštoka, jedna štok kola i jedna piva

Brale padan

hahaha

Gotov je 8. ra

zE da proša sn sa  5

 ajde pisi lijepo nisi toliko pijan...i da si pijan mogao bi napisati normalno samo bi gluposti pisao.....ja cu tek u subotu piti nemogu sada imao sam prometnu oko 20h,debil s opel astrom me pokupio ja na motoru bio imao je 0.7 promila......meni nije nista malo su mi krvave noge trtica nabijena i sivao sam 5 punata ispod koljena....tako da nista od pica :D
Fc Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2009 23:49 (XFX Gamer).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice