Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.622.264
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Dragon wizard kaže...

No, konačno sam završio osnovnu školu. Danas. Konačno. Sa samo jednom četvorkom u 14 predmeta. Adios, OŠ! Pozdrav, SŠ!

 
Ne znaš što te čeka, htjet ćeš se vratiti u tu Osnovnu iz koje si izašao ;)
Mada i srednja ima svojih pozitiva
Nothing else matters.
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
D_Inuit kaže...
Dragon wizard kaže...

No, konačno sam završio osnovnu školu. Danas. Konačno. Sa samo jednom četvorkom u 14 predmeta. Adios, OŠ! Pozdrav, SŠ!

 
Ne znaš što te čeka, htjet ćeš se vratiti u tu Osnovnu iz koje si izašao ;)
Mada i srednja ima svojih pozitiva
  Eh, pomalo je i istina, ali po tome onda je najbolje da nismo ni izlazili iz majcinog stomaka jer su vani problemi...
Nista nazad, samo naprijed momci!
 
Sretno u daljem skolovanju!  
Edit:
Evo jedne slike za podizanje morala u zivotu, ali nemojte onaj dio "jebes ucenje" doslovno shvatiti....Izlanuo se 
treba ucit oboje  ;) treba ucit oboje ;)
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2009 12:16 (boxer).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
boxer kaže...
D_Inuit kaže...
Dragon wizard kaže...

No, konačno sam završio osnovnu školu. Danas. Konačno. Sa samo jednom četvorkom u 14 predmeta. Adios, OŠ! Pozdrav, SŠ!

 
Ne znaš što te čeka, htjet ćeš se vratiti u tu Osnovnu iz koje si izašao ;)
Mada i srednja ima svojih pozitiva
  Eh, pomalo je i istina, ali po tome onda je najbolje da nismo ni izlazili iz majcinog stomaka jer su vani problemi...
Nista nazad, samo naprijed momci!
 
Sretno u daljem skolovanju!  
 
Unutra je najljepše; sve je lijepo toplo, meko, imaš kisik, hranu, a eventualno i cugu bez da mrdneš :)
Ali jbg, imaš pravo!
Nothing else matters.
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Sedmi razred gotov!

5.0 :)

Arch user :)
16 godina
offline
Ah ta skola.....

Ima sto maturanata ovdje?Uči ko za maturu?

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

evoga gotovio je!

 

sad upisi -.-

 

ide tko u ruđera?

bio na danima otvorenih vrata i šećem se školom i 90% učenika koje sam sreo me zaustavi i kaže "nemoj ići u ruđer", "spasi se dok možež"....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
D_Inuit kaže...
Dragon wizard kaže...

No, konačno sam završio osnovnu školu. Danas. Konačno. Sa samo jednom četvorkom u 14 predmeta. Adios, OŠ! Pozdrav, SŠ!

 
Ne znaš što te čeka, htjet ćeš se vratiti u tu Osnovnu iz koje si izašao ;)
Mada i srednja ima svojih pozitiva
 Ne veselim se ja što idem u SŠ. Samo kažem, više se neću vraćati u OŠ, a ova SŠ samo čeka da me okuje na jesen. Opet.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke!
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....
BENZIN:100 KN , UPALJAČ:5 KN- VIDJETI KAKO ŠKOLA GORI , NEPROCJENJIVO , A ZA SVE OSTALO TU JE MASTER CARD , NEKE STVARI SE NEMOGU KUPITI NOVCEM
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
nixXxa kaže...
BENZIN:100 KN , UPALJAČ:5 KN- VIDJETI KAKO ŠKOLA GORI , NEPROCJENJIVO , A ZA SVE OSTALO TU JE MASTER CARD , NEKE STVARI SE NEMOGU KUPITI NOVCEM
 ova debilana se vuče po faceu zadnjih 15 dana, i nije ni približno tak duhovita ko sto ljudi misle.....
Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

istina

14 godina
offline
Ah ta skola.....

Škola završila, prošao sam s 3, moglo je i više ali s obzirom na to koliko ih pada razred ja sam odličan učenik. Osnove elektrotehnike 4, fizika 3, povijest i engleski 2.

sada za komp malo flashati mobitele, učit se radit u PhotoShopu, administracija mreža, more, Kirbaj u susjednom selu... uživancija.

15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
Zale kaže...

Škola završila, prošao sam s 3, moglo je i više ali s obzirom na to koliko ih pada razred ja sam odličan učenik. Osnove elektrotehnike 4, fizika 3, povijest i engleski 2.

sada za komp malo flashati mobitele, učit se radit u PhotoShopu, administracija mreža, more, Kirbaj u susjednom selu... uživancija.

 Hehe, jbg. i ja prosa s 3, ma da da je bod vise prosa bi s 4, al stas iduce godine cu probat na 5 zato sto san ovu s 3, samo meni je Engleski 5 za razliku od tebe, hehe.

Al Heh, nisam toliko razlicit od tebe, ja cu malo još coda bacit i koju igru isprobat, al i raditi, danas sam do 3 ipo radio, tj. doša kuci, heh bas je dobro kad ima nesto radit, malo upregnit mišiće, xD!
I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2009 17:38 (markoal).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Hyperion kaže...

Ovako samo ću spomenuti zadnja 3 dana -> ponedjeljak,utorak i srijedu.

 

U ponedjeljak sam pisao 2 testa iz matematike (elipsa,hiperbola, parabola i kružnica) za to sam učio u subotu i nedjelju, svaki dan po 8-10h.

U utorak sam odgovarao fiziku cijelo drugo polugodište,ali je odlučila se pitati cijelu godinu iako to nemamo (sve je pitala). Za to sam učio 4-5h i naravno jedva nešto malo sam naučio, rekla je da idem na popravak, i onda spletom okolnosti poklonila je nama trojici dvojke.(sramota)



I danas nisam ni bio u školi, otišli smo se napit.

 

Idem sav sretan na 2 popravka za 21 dan. Moram pročitat 5 lektira cca. 1400 str. i načit cijelu godinu elektroničke sklopove (čas posla).

 

Krajnji prosjek kada prođem na popravcima na prvom roku 2.91 (LOL).

 


Tehnička škola Sisak

 

Smjer: tehničar za elektroniku

 

Godina : 3. (treća)

  joooj...moj frend ide u weber..isto tehničar za elektroniku, ali prvi razred. isto dva popravka...TC i fizika :)
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
14 godina
offline
Ah ta skola.....

U tehničkim školama je noramlno da netko padne razred, a da netko prođe sa par popravaka to je kao da ste u osnovnoj prošli sa vrlo dobrim uspjehom!!!!  Plač

15 godina
offline
Ah ta skola.....

Nemojte mi samo popravke spominjat, idem u istu skolu kao i hyperion i iste sam probleme imao kao i on.

I da danas dođem po zadatke iz matiše i ono odma me šlagiralo nisam trebo ni ic mogla mi je rec jos u ponedjeljak

da jednostavano rijesim svaki zadatak u knjizi i dobro.

 

krpelj sa bazukom :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Zale kaže...

U tehničkim školama je noramlno da netko padne razred, a da netko prođe sa par popravaka to je kao da ste u osnovnoj prošli sa vrlo dobrim uspjehom!!!!  Plač

 ja idem u tehničku školu pa nisam pao , proša sam sa trojkom
15 godina
offline
Ah ta skola.....

hehe napokon je gotova

medicinska,prvi razred,prosjek 4.46:D

...xd,,,
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
nixXxa kaže...
Zale kaže...

U tehničkim školama je noramlno da netko padne razred, a da netko prođe sa par popravaka to je kao da ste u osnovnoj prošli sa vrlo dobrim uspjehom!!!!  Plač

 ja idem u tehničku školu pa nisam pao , proša sam sa trojkom
 Također, ja sam Rač. tehničar za strojarstvo i nije uopće toliko teško da možeš pasti, prosjek mi je bio 3,46 (jesam nesretnik), u mome razredu ih je palo 6-ero (više od dva predmeta), ali to su bili oni koji su upali ispod praga, a palo ih je 1-2 predmeta jedno desetak, samo nas je 5-ero prošlo bez padanja. Koji razred LOL.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
xxxxx kaže...
nixXxa kaže...
Zale kaže...

U tehničkim školama je noramlno da netko padne razred, a da netko prođe sa par popravaka to je kao da ste u osnovnoj prošli sa vrlo dobrim uspjehom!!!!  Plač

 ja idem u tehničku školu pa nisam pao , proša sam sa trojkom
 Također, ja sam Rač. tehničar za strojarstvo i nije uopće toliko teško da možeš pasti, prosjek mi je bio 3,46 (jesam nesretnik), u mome razredu ih je palo 6-ero (više od dva predmeta), ali to su bili oni koji su upali ispod praga, a palo ih je 1-2 predmeta jedno desetak, samo nas je 5-ero prošlo bez padanja. Koji razred LOL.
 vi ste jos dobri u nasem razredu prvu godinu ih je palo 7, u razredu nas je 12 ,zanimanje drvni tehničar dizajner
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
xxxxx kaže...
nixXxa kaže...
Zale kaže...

U tehničkim školama je noramlno da netko padne razred, a da netko prođe sa par popravaka to je kao da ste u osnovnoj prošli sa vrlo dobrim uspjehom!!!!  Plač

 ja idem u tehničku školu pa nisam pao , proša sam sa trojkom
 Također, ja sam Rač. tehničar za strojarstvo i nije uopće toliko teško da možeš pasti, prosjek mi je bio 3,46 (jesam nesretnik), u mome razredu ih je palo 6-ero (više od dva predmeta), ali to su bili oni koji su upali ispod praga, a palo ih je 1-2 predmeta jedno desetak, samo nas je 5-ero prošlo bez padanja. Koji razred LOL.
 genijalci, nema kaj....xD xD
:-P
Psssssst Zecovi spavaju
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

(možda) imam bombu u torbi.

15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ja sam završio osnovnu školu i namjeravam ić u tehničku školu sisak.Meni svi pričaju kako je ta škola teška i da tamo profesori ruše čak i cijeli razred.Ako bi mi mogli reći oni koji idu u weber.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2009 22:08 (ivan.busic).
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

BORG možeš li mi poslat svoju e-mail adresu

15 godina
protjeran
offline
RE: Ah ta skola.....
Hyperion kaže...

Ovako samo ću spomenuti zadnja 3 dana -> ponedjeljak,utorak i srijedu.

 

U ponedjeljak sam pisao 2 testa iz matematike (elipsa,hiperbola, parabola i kružnica) za to sam učio u subotu i nedjelju, svaki dan po 8-10h.

U utorak sam odgovarao fiziku cijelo drugo polugodište,ali je odlučila se pitati cijelu godinu iako to nemamo (sve je pitala). Za to sam učio 4-5h i naravno jedva nešto malo sam naučio, rekla je da idem na popravak, i onda spletom okolnosti poklonila je nama trojici dvojke.(sramota)



I danas nisam ni bio u školi, otišli smo se napit.

 

Idem sav sretan na 2 popravka za 21 dan. Moram pročitat 5 lektira cca. 1400 str. i načit cijelu godinu elektroničke sklopove (čas posla).

 

Krajnji prosjek kada prođem na popravcima na prvom roku 2.91 (LOL).

 


Tehnička škola Sisak

 

Smjer: tehničar za elektroniku

 

Godina : 3. (treća)

  Ja mislio ti neki s fakultetom....

a tako lose fizika ide

meni najlaksi predmet u skolu (nije ni moja bas fizika laka, rac. tehnicar u strojarstvu).

Otac u duši, majka sinu puši. Otac voli, majka ljubi druge.
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Evo i ja završio 7. razred,opći uspjeh ću saznati za 5 dana pa vam javim.Ugl. između 3 i 4.

Moljac
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2009 10:10 (warhed).
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Evo da osvijezim temu, posto je pocela nova skolska godina, pa da malo tracamo profesore, zalimo se itd.

 

Nadam se da nisam naljutio moderatore otvaranjem stare teme.Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Dodge_167 kaže...

Evo da osvijezim temu, posto je pocela nova skolska godina, pa da malo tracamo profesore, zalimo se itd.

 

Nadam se da nisam naljutio moderatore otvaranjem stare teme.Osmijeh

 

E pa onda:

 

Jebote Ruđer,učim k'o konj digitalnu i sklopove barem pola razreda iz svakog od ta dva predmeta već ima kuksu.Jaooo....

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ja sam sve zaboravio iz matematikeMršti se

Sada neznam ništa...............

14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ja sam sad 1. raz SŠER (srednja škola za elektrotehniku i računalstvo).. Išao sam opći smjer (elektrotehničar).. Mi imamo najviše sati matematike i fizike tjedno, tako da niije lako.. Imamo jako zahtjevnog prof iz mat koji je mislim prošle godine rušio cijeli razred.. Kod njega ne postoji ocjena 4, a kamoli 5.. ako imaš 3 onda si genije

 

al eto, škola mie super jer imam dobre predmete koji su mi zanimljivi (poput osnova elektrotehnike, radioničkih vježbi, tehničkog crtanja i sl.).. a također mi se sviđa što nemamo puno tih "glupih" predmeta poput povijesti, biologije, kemije i sl.. ti predmeti su po 1 sat tjedno..

01000010 01110010 01111000
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 12:44 (C3PO).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
C3PO kaže...

Ja sam sad 1. raz SŠER (srednja škola za elektrotehniku i računalstvo).. Išao sam opći smjer (elektrotehničar).. Mi imamo najviše sati matematike i fizike tjedno, tako da niije lako.. Imamo jako zahtjevnog prof iz mat koji je mislim prošle godine rušio cijeli razred.. Kod njega ne postoji ocjena 4, a kamoli 5.. ako imaš 3 onda si genije

 

al eto, škola mie super jer imam dobre predmete koji su mi zanimljivi (poput osnova elektrotehnike, radioničkih vježbi, tehničkog crtanja i sl.).. a također mi se sviđa što nemamo puno tih "glupih" predmeta poput povijesti, biologije, kemije i sl.. ti predmeti su po 1 sat tjedno..

Postoji ocjena 4 i 5, čak sam i ja jedamput ili dvaput dobio 4 na ploči. Matetić je zakon profesor, ako kod njega znaš nećeš nikada više imati problema s matematikom. Ja kod njega sam imao 2 i prošao sam matematiku na faksu bez da sam da sam doma pogledao knjigu i rješavao križaljke na predavanjima (na auditornim vježbama sam rješavao zadatke).

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 12:53 (Paolo2612).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice