Državna matura 2011

poruka: 2.572
|
čitano: 561.017
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2011
mnojg kaže...

Ljudi, bojim se državne mature iz fizike. Zapravo se najviše bojim   prijemnog na medicini. Koju literaturu da koristim za fiziku i kemiju. Biologije me nije strah. Plizz..odgovorite što prije iz vlastitog iskustva. Frendovi kažu da je najbolje da odem u školsku knjigu.

Zapravo ti je najbolje da odes na pripreme na faks. Osim toga sta nisu ukinuli prijemne?

Vi veri veniversum vivus vici
12 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2011

Od ove godine medicinski fakultet u zagrebu   uveo je i prijemni ispit iz fizike, kemije i biologije. Zar postoje pripreme na faksu? Kojem?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2011
mnojg kaže...

Od ove godine medicinski fakultet u zagrebu   uveo je i prijemni ispit iz fizike, kemije i biologije. Zar postoje pripreme na faksu? Kojem?

bilo je i prosle, cura od brata je morala pisat prosle godine.. a za pripreme na faksu ne znam, ali mi smo ih u skoli imali... pripreme na faksu tek 2 tjedna prije pocetka faksa..

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2011
Mitsuoka kaže...
mnojg kaže...

... pripreme na faksu tek 2 tjedna prije pocetka faksa..

 

 

  Znači imam pripreme na MEF-u, kako ti kažeš, tek kada ga već upišem (dva tjedna prije faksa).  Kod mene u školi nije ništa besplatno organizirano. Jedino da si platim neke pripreme ili da si kupim priručnik i sama radim doma.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2011
mnojg kaže...
Mitsuoka kaže...
mnojg kaže...

... pripreme na faksu tek 2 tjedna prije pocetka faksa..

 

 

  Znači imam pripreme na MEF-u, kako ti kažeš, tek kada ga već upišem (dva tjedna prije faksa).  Kod mene u školi nije ništa besplatno organizirano. Jedino da si platim neke pripreme ili da si kupim priručnik i sama radim doma.

ne znam hoces li ti imat... ja govorim za PMF i FESB, tako da nemam pojma što je sa medicinom.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2011
mnojg kaže...
Mitsuoka kaže...
mnojg kaže...

... pripreme na faksu tek 2 tjedna prije pocetka faksa..

 

 

  Znači imam pripreme na MEF-u, kako ti kažeš, tek kada ga već upišem (dva tjedna prije faksa).  Kod mene u školi nije ništa besplatno organizirano. Jedino da si platim neke pripreme ili da si kupim priručnik i sama radim doma.

Raspitaj se, ako imaju opet prijemni moguce da ce opet imat pripreme. Kad sam se ja upisivao svi fakulteti su drzali pripreme za prijemni.

Vi veri veniversum vivus vici
12 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2011

Našla sam neku stranicu za preporuku literature za prijemni na medicini. Valjda će mi to biti dovoljno uz puno vježbanja.

  http://ozs.unist.hr/20-vijesti/26-obavijest

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2011
Sunburn kaže...
mnojg kaže...
Mitsuoka kaže...
mnojg kaže...

... pripreme na faksu tek 2 tjedna prije pocetka faksa..

 

 

  Znači imam pripreme na MEF-u, kako ti kažeš, tek kada ga već upišem (dva tjedna prije faksa).  Kod mene u školi nije ništa besplatno organizirano. Jedino da si platim neke pripreme ili da si kupim priručnik i sama radim doma.

Raspitaj se, ako imaju opet prijemni moguce da ce opet imat pripreme. Kad sam se ja upisivao svi fakulteti su drzali pripreme za prijemni.

Sada je druga stvar (meni je prijatelj upisao medicinu ove godine). Državna je matura, prvo nju polažeš, a od faksa je dobio samo materijale.. .pripreme su bile 0 bodova pred prijemni.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2011

Sadašnji maturanti, jeste se uspjeli prijaviti u sustav?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2011

Da

14 godina
online
Državna matura 2011

Ne bi li ovu temu trebalo preimenovati u Državna matura 2012.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
14 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2011

Da napravimo novu temu rađe?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
14 godina
online
Državna matura 2011

Anketa:

13 Preimenovanje!
8 Nova tema!
Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
15 godina
odjavljen
offline
Državna matura 2011

Jel ide netko na neke pripreme?
Ja krecem u Trinom od 2. polugodista, uzo sam BAB. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2011
captain_soap_McTawish kaže...

Anketa:

 

13 Maknuti 2011 iz naziva teme
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 18:11 (brane47).
15 godina
offline
Državna matura 2011

Jel ko od vas forumaša iša na nautiku? Ja namjeravam pa baš gledam koliko moram dobro napisat da bi upa

14 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2011

Ako netko ide na pripreme, i dobio je skripte, neka ih slobodno podijeli.

Ja krećem 21. na matematiku, A razina. 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
15 godina
offline
Državna matura 2011

Jel valja šta ova knjiga za Hrvatski

 

http://www.skolska.com.hr/hrv/page.asp?item=021995&act=more

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 13:32 (joze).
12 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2011

ja vam imam knjige priprema za hrvatski za državnu maturu, autor Emica Calogjera i za matematiku za b razinu autor Ivica Bagoje, skroz nove praktički, nekorištene, ako ih netko želi vrlo povoljno, a iz Zagreba je, nek se javi. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2011

može li mi netko pomoći izračunati bodove za medicinski fakultet u osijeku. sad ću 4r. ali bih htjela unaprijed otprilike znati koliko bih bodova mogla imati. ovako-

1raz sam prošla s 4.0

2.raz s 4.6

3.raz 4.8

i da 4.raz prodjem s 4.8

da hrv.napišem s 5 na maturi,eng.4 i mat.4 ...zatim bi pisala sva 3 izborna bio-4 kem-4 i fiz-4

14 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2011

jel ima negdje popis gradiva koji treba nauciti iz matematike

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
16 godina
offline
Re: Državna matura 2011
acmilan0083 kaže...

jel ima negdje popis gradiva koji treba nauciti iz matematike

imaš ispitne kataloge na www.ncvvo.hr u kojima piše što sve treba znati.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice