FOI Varaždin - da ili ne?

poruka: 457
|
čitano: 223.382
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Dino-san kaže...

Ljudi,

sto je sa svjedodzbama od mature položene,dok budem išao na upis , to moram podići u školu ili ?

 Doneses naknadno ako ti skola nije dodijelila na vrime

8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
jane1909 kaže...

@Dino-san Čekaj, jel mi pričamo o istoj stvari?? Znači radi se o svjedodžbi o položenoj državnoj maturi. Ako si polagao ove godine, to još nisi ni mogao dobiti, mislim da su podjele u školama ovaj tjedan, kad stignu potpisane iz NCVVO-a (bar je tako bilo prije 3god kad sam ja polagala, ove godine bratu mi je podjela u ovaj četvrtak). Ako si polagao prije, onda si tu svjedodžbu već trebao dobiti onda kad si položio.

 Da pričamo,ali u redu je objavili su da mogu podici od cetvrtka.Jel mozda znas sto znaci 50 kn dati za uplatnicu priikom slanja u studentski dom,to mi jedino nije jasno?

Carry on
9 godina
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

uplatis u banci 50 kn i kopiju uplatnice saljes za taj natjecaj

9 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Dino-san kaže...
jane1909 kaže...

@Dino-san Čekaj, jel mi pričamo o istoj stvari?? Znači radi se o svjedodžbi o položenoj državnoj maturi. Ako si polagao ove godine, to još nisi ni mogao dobiti, mislim da su podjele u školama ovaj tjedan, kad stignu potpisane iz NCVVO-a (bar je tako bilo prije 3god kad sam ja polagala, ove godine bratu mi je podjela u ovaj četvrtak). Ako si polagao prije, onda si tu svjedodžbu već trebao dobiti onda kad si položio.

 Da pričamo,ali u redu je objavili su da mogu podici od cetvrtka.Jel mozda znas sto znaci 50 kn dati za uplatnicu priikom slanja u studentski dom,to mi jedino nije jasno?

 Kao što je kolega rekao, platiš i pošalješ potvrdu o uplati. To je trošak obrade podataka. Pozz

7 godina
neaktivan
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

Pozdrav svima,

 

Kakva su iskustva na "Ekonomiji poduzetništva" , zanima me sve 

Kakvi su izborni predmeti, koje treba zaobići...

 

Bio bih vam zahvalan 

8 godina
neaktivan
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

Jedan problem ekipa,piše mi u natječaju da rodni list ne smije biti stariji od 6 mjeseci,moram ponovo dizat novi rodni list ili ne?molim odgovor sto prije

Carry on
14 godina
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Dino-san kaže...

Jedan problem ekipa,piše mi u natječaju da rodni list ne smije biti stariji od 6 mjeseci,moram ponovo dizat novi rodni list ili ne?molim odgovor sto prije

 Da, apsurd Hrvatistana.

 

Ako imaš egrađani možeš novi izvaditi tamo u PDF obliku i isprintati sam.

One ring to bring them all and in the darkness bind them
8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
The Unforgiven kaže...
Dino-san kaže...

Jedan problem ekipa,piše mi u natječaju da rodni list ne smije biti stariji od 6 mjeseci,moram ponovo dizat novi rodni list ili ne?molim odgovor sto prije

 Da, apsurd Hrvatistana.

 

Ako imaš egrađani možeš novi izvaditi tamo u PDF obliku i isprintati sam.

plus tome mora biti ovjereni

zig,potpis ima u pdf-u?vjv ne

za mene totalne gluposti,sto mu nije dosta domovnica

Carry on
14 godina
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Dino-san kaže...
The Unforgiven kaže...
Dino-san kaže...

Jedan problem ekipa,piše mi u natječaju da rodni list ne smije biti stariji od 6 mjeseci,moram ponovo dizat novi rodni list ili ne?molim odgovor sto prije

 Da, apsurd Hrvatistana.

 

Ako imaš egrađani možeš novi izvaditi tamo u PDF obliku i isprintati sam.

plus tome mora biti ovjereni

zig,potpis ima u pdf-u?vjv ne

za mene totalne gluposti,sto mu nije dosta domovnica

 ima elektronički pečat koji mora biti dovoljan, pa tome i služi egrađani

i ljudi u domu su normalni tako da ne bi smjeli praviti probleme oko toga, ja ih svakako moram zvati sutra da nešto provjerim za sebe, pa ću pitati usput i za e-rodni_list, mada mora biti dobar

One ring to bring them all and in the darkness bind them
8 godina
neaktivan
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

Poslat cu im rodni list "stariji od 6 mjeseci" valjda nece nista prigovarat

sta mislis?

Carry on
9 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Brudda kaže...

Pozdrav svima,

 

Kakva su iskustva na "Ekonomiji poduzetništva" , zanima me sve 

Kakvi su izborni predmeti, koje treba zaobići...

 

Bio bih vam zahvalan 

 Imaš moj post o tome nekoliko stranica prije, pogledaj... Ako netko trenutno studira i ovdje je, javit će se. A inače je najbolje doznati o tome na faksu od starijih studenata iz prve ruke :)

 

Dino-san  ne znam hoće li se buniti za Rodni list, ali moj savjet ti je da isprintaš onaj s eGrađana... ima digitalni pečat i certifikat i valjan je bez daljnjeg ovjeravanja...

 

Pozz

8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?

Kaj ne treba domovnica za smještaj u domu? O.o

8 godina
neaktivan
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

Pozdrav ljudi. Zanima me koliko je težak PITUP u Zaboku(izvanredni studij) i dali je moguce raditi paralelno uz taj studij. Hvala

9 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Yaaqov kaže...

Kaj ne treba domovnica za smještaj u domu? O.o

Treba ako se prvi put prijavljujete na natječaj.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
zum96 kaže...

Pozdrav ljudi. Zanima me koliko je težak PITUP u Zaboku(izvanredni studij) i dali je moguce raditi paralelno uz taj studij. Hvala

 Pozdrav!

 

Nisam na PITUP-u, ali poznajem neke ljude koji jesu pa ću prenijeti njihovo mišljenje: nije teško. U svakom slučaju lakše je od IPS-a.

Moguće je i raditi uz studij svakako, poznajem curu koja redovno ide na PITUP i radi svaki dan uz studentski ugovor 6-8 sati... (i uz to sve daje u roku, tj. ne zaostaje)

Doduše, ovo su info iz Varaždina, ali trebalo bi biti isto, jer većinom isti profesori predaju i sve je isto osim lokacije. Prema tome, ako imate motivacije i volje, mislim da ne bi trebalo biti problema. Bez straha! :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?

Dino-san je rekao da ce poslat rodni list pa me to zbunilo

 

14 godina
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Treba i rodni list za neke točke u natječaju, yebeš mi sve ako sad znam točno koje - ali treba
One ring to bring them all and in the darkness bind them
8 godina
neaktivan
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

poslao sam im rodni list pa sta bude bit ce

jedino me zanima sto je sa odabirom soba(jedno,dvo ili trokrevetna soba) to sam trebao napisati u koju zelim ili me po defaultu smjeste u trokrevetnu?

Carry on
14 godina
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?

Ovisi koji si po redu kad se objave rezultati, oni najlošiji dobivaju trokrevetne, pa dvokrevetne na kat, pa normalne dvokrevetne, a prvih nekoliko najboljih dobe jednokrevetne.

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2016 11:54 (The Unforgiven).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Puno hvala na odgovoru :)
9 godina
neaktivan
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

Treba vam rodni list od braće/sestara, da na njih dobijete bodove... za ostalo ne znam.

 

A što se tiče soba, vrijedi ovo što je The Unforgiven napisala. Dodat ću da možete kad se objave konačni rezultati, i dobijete smještaj, tražiti sobu koju bi htjeli i cimera/e. Jer zna se desiti da neki npr. odustaju od jednokrevetne i idu u dvokrevetnu i sl. pa onda neki ljudi s manje bodova opet mogu dobiti malo bolju sobu. :) Ali bit će i o tome službena obavijest kada stignu rezultati.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
The Unforgiven kaže...

Ovisi koji si po redu kad se objave rezultati, oni najlošiji dobivaju trokrevetne, pa dvokrevetne na kat, pa normalne dvokrevetne, a prvih nekoliko najboljih dobe jednokrevetne.

 Puno skuplja je jednokrevetna

Carry on
8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
jane1909 kaže...

Treba vam rodni list od braće/sestara, da na njih dobijete bodove... za ostalo ne znam.

 

A što se tiče soba, vrijedi ovo što je The Unforgiven napisala. Dodat ću da možete kad se objave konačni rezultati, i dobijete smještaj, tražiti sobu koju bi htjeli i cimera/e. Jer zna se desiti da neki npr. odustaju od jednokrevetne i idu u dvokrevetnu i sl. pa onda neki ljudi s manje bodova opet mogu dobiti malo bolju sobu. :) Ali bit će i o tome službena obavijest kada stignu rezultati.

 Vjv bi trebali smjestati vecinom u trokrevetne sobe,Tako sam ja u ucenickom domu vz bio smjesten,a jednokrevetnu su uzimali koji su bili zdravstveno problematicno ili tak nesto

Carry on
14 godina
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Onaj brlog koji se još naziva i "učenički dom" nema veze s studentskim.

Nije nešto "puno" skuplja, jednokrevetna je 715kn, dvokrevetna obična 600 a sa krevetima na kat 550 il tak neš.

Postoje posebne sobe za studente s invaliditetom.
One ring to bring them all and in the darkness bind them
10 godina
neaktivan
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

Pozdrav,

 

jel netko bio u petak na upisima, zanima me jel treba domovnica. Vidio sam da ne piše na stranici, a dosta fakulteta trazi. Pitao sam ih na mail, ali mi na to pitanje nisu odg. Pa ako netko ima informaciju neka napiše.

 

LP

14 godina
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

ako ne piše, ne treba

One ring to bring them all and in the darkness bind them
8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
No.Nameee kaže...

Pozdrav,

 

jel netko bio u petak na upisima, zanima me jel treba domovnica. Vidio sam da ne piše na stranici, a dosta fakulteta trazi. Pitao sam ih na mail, ali mi na to pitanje nisu odg. Pa ako netko ima informaciju neka napiše.

 

LP

 Ne treba

Carry on
9 godina
neaktivan
offline
FOI Varaždin - da ili ne?

Ljudi moji, dom u Vžu igra po drugačijim pravilima nego ostali... i budite sretni što se toga tiče. Sobu dobivate prema bodovima (i to do prošle godine je bilo isključivo po bodovima od PROSJEKA, a ne sve skupa...). I nisu većinom trokrevetne. Razlika u cijeni je 50-100kn za svaku "razinu", a imate na stranicama SC Vž-a koliko koja točno košta... znam da je 715kn jednokrevetna, dvokrevetna s odvojenim 600kn, ostale su još jeftinije.

Jedino što postoje razlike i u jednokrevetnima (nisu sve jednako velike, tako da je to dvosjekli mač - moguće ako ste "na knap" s bodovima za jednokrevetnu, da je dobijete, ali toliko malenu da jedva tri koraka napravite u njoj), a isto tako i u dvokrevetnima... Znači postoji razlika u veličini soba (i prema tome, ako je neka soba premala, manjka vam npr. jedan ormar, ali inače su sve otprilike jednako "kvalitetne" što se tiče opreme) - opet ide prema interesima i bodovima...

 

Pozz i sretno!

8 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
jane1909 kaže...

Ljudi moji, dom u Vžu igra po drugačijim pravilima nego ostali... i budite sretni što se toga tiče. Sobu dobivate prema bodovima (i to do prošle godine je bilo isključivo po bodovima od PROSJEKA, a ne sve skupa...). I nisu većinom trokrevetne. Razlika u cijeni je 50-100kn za svaku "razinu", a imate na stranicama SC Vž-a koliko koja točno košta... znam da je 715kn jednokrevetna, dvokrevetna s odvojenim 600kn, ostale su još jeftinije.

Jedino što postoje razlike i u jednokrevetnima (nisu sve jednako velike, tako da je to dvosjekli mač - moguće ako ste "na knap" s bodovima za jednokrevetnu, da je dobijete, ali toliko malenu da jedva tri koraka napravite u njoj), a isto tako i u dvokrevetnima... Znači postoji razlika u veličini soba (i prema tome, ako je neka soba premala, manjka vam npr. jedan ormar, ali inače su sve otprilike jednako "kvalitetne" što se tiče opreme) - opet ide prema interesima i bodovima...

 

Pozz i sretno!

 Vjv po onim poslanim papirima budu postavili u odredenu sobu,(ja se nadam) jer sam poslao hrpu papira

Carry on
7 godina
neaktivan
offline
Re: FOI Varaždin - da ili ne?
Jučer sam se uspio upisati i zaboravio sam pitati kad ću dobit studentsku karticu, kad počinje fakultet i kad ću dobit sav raspored.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice