Ideja za kraj 8. razreda

poruka: 63
|
čitano: 157.363
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Pošto je još par tjedana do kraja 8. razreda, u školi imamo tradiciju da kupimo majice(svaki osmi razred za sebe), i imamo neku pjesmu dok ulazimo u dvoranu jer je na kraju natjecanje osmih razreda. Ja bi htio da mi predložite neku pjesmu koja bi bila prigodna jer ovo što moji predlažu je glupost kakve nema. Na majici ćemo imati otisnute potpise i veliko 8.A, ali trebamo imati nekakav slogan i nešto nacrtano. Slogan nam je trebao biti "Škola je ludnica, razrednik trudnica", ali se njemu to nije sviđalo pa ništa od toga. Na kraju će biti TV na kojem piše "Game Over-Mission Failed". Meni to ne sviđa, pa bi molio da i u vezi toga nešto predložite :D

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za kraj 8. razreda
Horagio kaže...

Pošto je još par tjedana do kraja 8. razreda, u školi imamo tradiciju da kupimo majice(svaki osmi razred za sebe), i imamo neku pjesmu dok ulazimo u dvoranu jer je na kraju natjecanje osmih razreda. Ja bi htio da mi predložite neku pjesmu koja bi bila prigodna jer ovo što moji predlažu je glupost kakve nema. Na majici ćemo imati otisnute potpise i veliko 8.A, ali trebamo imati nekakav slogan i nešto nacrtano. Slogan nam je trebao biti "Škola je ludnica, razrednik trudnica", ali se njemu to nije sviđalo pa ništa od toga. Na kraju će biti TV na kojem piše "Game Over-Mission Failed". Meni to ne sviđa, pa bi molio da i u vezi toga nešto predložite :D

 Save Game- NEXT LEVEL
Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Olimpijanci

 

a dobro, možda nije baš za 8. raz... :P

Can't find a better Jam!
16 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Sviđaju mi se ideje :D Htjeli smo staviti (nije baš nešto) vlak s 8 vagona, u svakom po 3 učenika, a na tračnicama zavezani razrednik :D Nažalost, to ne mogu napraviti an majici...

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
16 godina
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Moj prijedlog je stavljanje neke poruke podrške, ne političke, nego sportske (primjer), humane...

 

Evo ja dajem jedan takav prijedlog (ja sam izmislil) koji bi vas sigurno proslavil, vjerojatno dovel i u medije:

 

Svi smo mi Sandra Paović

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
16 godina
offline
RE: Ideja za kraj 8. razreda
Horagio kaže...

a bi htio da mi predložite neku pjesmu koja bi bila prigodna

 nekaj kao show must go on?
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Ne, treba biti nešto šaljivo.

Aki kaže...
Horagio kaže...

a bi htio da mi predložite neku pjesmu koja bi bila prigodna

 nekaj kao show must go on?
 Ne.

Ja sam napravio remix od pjesme koju oni žele (20% razreda, a njih nastavnik sluša) Blur-Song 2 i poznatu zagorsku Pelnico od Kavalira. Nažalost, iako je 70% razreda za, prijedlog ne dolazi u obzir.
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2009 11:17 (Horagio).
15 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Pa ovo je uvijek teško dogovoriti jer uvijek netko traži i želi nešto dugačije. Razred je velik i puno je tu mišljenja.

 

Ali ono što je moj razred(doduše na kraju srednje škole) imao na majicama je bio natpis:

 

Muka učit a rakija duša! Smijeh

 

No vi možete možda nešto i prikladnije jer ipak ste samo 8. raz. :)

Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
15 godina
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Mi smo imali slogan: "Svršili smo, majke mi" lol

16 godina
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Akavci na planinama, bekavci u dolinama

 

Cool

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

šta kažeš na ovo:

PROSJEK 5,0

a na leđima natpis

PROMILA U KRVI

SmijehSmijeh

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Napisite na majicama
/disconnecting..

ili

Jebes majicu na kojoj nista ne pise

 

A sto se tice pjesme. Bilo bi dobro da stavite neku od vatrogasaca xD.Ili stavite Children of Bodom Are you dead yet :D . Najbolje bi bilo da stavite Opcu opasnost Jednom kad noc... to je bas pjesma za rastanak.

Strvinar,muuhahahah
16 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Bili smo jednom najbolji, o nama su priče pričali...

 

mi smo imali ovo...  "jednom je bila jesen,

                                jednom su padale kiše,

                                jednom smo bili osmaši,

                                jednom i nikad više..."

C'est la vie
15 godina
protjeran
offline
Ideja za kraj 8. razreda

   

 

    Bez muke nema nauke.

 

Vrlo jednostavna poruka i slogan, koji svatko razumije i koji puno govori o Vama kao o generaciji koja je shvatila bitnosti i važnost učenja u svojem svakodnevnom životu. Intelektualnim radom vi će te kao generacija iznjedriti fenomenalne pojedince samo ako budete na tragu svojeg slogana koji bi morao biti slogan cijele jedne epohalne nove Hrvatske na kraju prvog deseteljća, dvadest i prvog soljeća, a ne slogan samo vaše generacije.

       Odbacite kao generacija glupe slogane koji su sami sebi svrha i koji pokazuju koliko imate godina. Nama kao društvu trebaju mladi ljudi koji će se voditi za najvišim idealima, generacija koja neće markirati sa nastave(nego koja će rađe primiti fizičko i verbalno nasilje glasne gomile svojih vršnjaka, nego raditi protiv svoje savjesti), koja će se truditi da uči više nego i treba, koja će reći veliko NE noćnim izlascima, preuranjenim ljubavima, cigareti, alkoholu, drogi, noćnim klubovima i diskotekama( gdje se dim cigarete do nedavno mogao rezati nožem, alkohol tekao u rijekama, droga se dijelima kao šareni bomboni, kondomi kao da su jednobojni baloni), koja će osim intelektualne naobrazbe imati i životnu školu( koja će znati pozdravit na ulici, pomoći starijima, nemoćnima i bolesnima, visoku razinu opće pristojnosti i ta dalje), koaj će biti nepotkupljiva i nekorumpirana, koja će znati zbaciti loše stare navade pokvarenjaka stare gneracije, koja neće postati predmet manipulacije u društvu kao ovi propali studenti-štrajkaši, koja će umjesto internetskim mreža socijalizacije rađe prihvatiti šume, prirodu, cvijet i potok.

 

     Ako ne krenete tim putem kao generacija i pojedici završiti će te kao kompleksirana šutljiva većina, koja je svoj mozak, srce i dušu prebacila na odgovornosti medijima, politici i drugim raznoraznim opijumima za mase(-a koji nisu religija).


...baš je dobro vidjeti ti Vas opet..
16 godina
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Pjesma:  Pink Floyd - Another Brick In The Wall part 2,        naravno premotajte na dio di dječji zbor pjeva:  "We don't need no educatioon..."   SmijehSmijehSmijeh

You are entering total TeKkno darkness, and this is how we Jack!......LET'S GO!..............................................WE ARE THE JACK-NATION!..............LEEET'S GOOO!!!
16 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Pjesma je na kraju: Sve je lako kad si mlad od Prljavaca. Demokracija u razredu ne postoji. Tu su 2 odlikašice i kaj one kažu, to se dogodi :S Imam i ja 5,0+ državno, ali to ništa ne znači.

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za kraj 8. razreda
Horagio kaže...

Pjesma je na kraju: Sve je lako kad si mlad od Prljavaca. Demokracija u razredu ne postoji. Tu su 2 odlikašice i kaj one kažu, to se dogodi :S Imam i ja 5,0+ državno, ali to ništa ne znači.

 slazem se da je ta pjesma dobra, a sta ti to organiziras ili?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za kraj 8. razreda
Fićo_CoD 5 kaže...
Horagio kaže...

Pjesma je na kraju: Sve je lako kad si mlad od Prljavaca. Demokracija u razredu ne postoji. Tu su 2 odlikašice i kaj one kažu, to se dogodi :S Imam i ja 5,0+ državno, ali to ništa ne znači.

 slazem se da je ta pjesma dobra, a sta ti to organiziras ili?
 Ne organiziram ja, al slovim kao uzoran učenik(do danas, na dežurstvu sam pisao gluposti na papir tko ulazi u školu i tako) pa mogu nešto predložiti.
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2009 18:14 (Horagio).
15 godina
offline
Ideja za kraj 8. razreda

ja se sjećam da sam ja svojima bil predložil nekaj tipa, al nije prošlo :D pa evo možda vama posluži...

 

kao neki zatvorenik iza rešetaka, a iza bi pisalo "wanted dead or alive" i onda popis tih kojih se traži, tj učenika...

Can't find a better Jam!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za kraj 8. razreda
Horagio kaže...

Pjesma je na kraju: Sve je lako kad si mlad od Prljavaca. Demokracija u razredu ne postoji. Tu su 2 odlikašice i kaj one kažu, to se dogodi :S Imam i ja 5,0+ državno, ali to ništa ne znači.

 Naravno da ništa ne znači kada nemaš sise i oku ugodan spolni organBelji se

Raspiči ti na kraju: Bolje biti pijan nego star
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Ideja za kraj 8. razreda

moze ovako nesto:

Jednom je plakalo nebo,

Jednom su padale kiše,

Jednom smo bili osmaši,

Jednom i nikada više!

8_

 

edit: sry, nisam vidio da ima gore vec...

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2009 20:57 (LUNAT1C).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za kraj 8. razreda
xxxxx kaže...

Mi smo imali slogan:  "Svršili smo, majke mi" lol

  ahahahaha predobar slogan
http://www.computer-master.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Ovo budi sjećanja na posljednji ples (jedini koji je naš razred smio organizirati). Sjećam se kako su pjesme isprve suxale, a onda smo ja i frend otrčali do doma po pjesme Prljavaca i Valjka... Nakon plesa su rekli da je to bio najbolji ples ikad.

Također, nikad neću zaboraviti zadnje trenutke plesa kad smo (napokon) pustili

od Prljavaca i napravili krug nasred dvorane i orali iz sveg glasa, a. Eh, to je bilo pravo...

Večer nakon što je završila škola je bila moja prva pijanka na otvorenom. Još se danas sjećam onog usranog Vranca iz kvartovskog dućana i Cole... Ahhh........ Brings up memories........

 

Savjetujem ti da se ne pripremate previše. Najbolje stvari dolaze kad su spontane, a ako se rastajete od srca onda će vam sigurno biti super kako god da to izvedete!

 

Na majice natiskajte nešto čega ćete se uvijek sjećati, neke provale ili sl.

92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Hehe "Mi smo svrsili, a vi se jos je***e"

15 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Mi smo imali nešto tipa : De ode ja... :)

Music is my life :)
15 godina
offline
Ideja za kraj 8. razreda

Moreš stavit nešto tipa:


Kažu da škola nije zatvor

a ja već 8 godina na mukotrpnom radu!

 

Nesto tako more se vise toga izvuć iz tog!

I don't care...
15 godina
offline
Ideja za kraj 8. razreda

 

i nama je identična situacija u razredu, pa molim te nemoj kopirati, ali možda ti to da ideju - 

 

Uš'o sam k'o pjesnik,

Izaš'o k'o duševni bolesnik.                                     Belji se

 

 

 

 

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
neaktivan
offline
Ideja za kraj 8. razreda

stavite nešto neozbiljno, nešto čega ćete se uvijek sjetiti cim vam padne osnovna na pamet.... možda neka provala profesora ili učenika, ma doc ce ti samo od sebe

C'est la vie
15 godina
offline
RE: Ideja za kraj 8. razreda
leo_819 kaže...

stavite nešto neozbiljno, nešto čega ćete se uvijek sjetiti cim vam padne osnovna na pamet.... možda neka provala profesora ili učenika, ma doc ce ti samo od sebe

 to ti je dobra ideja.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ideja za kraj 8. razreda
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

šta kažeš na ovo:

PROSJEK 5,0

a na leđima natpis

PROMILA U KRVI

SmijehSmijeh

 Ova mi je predobra..... Steta kaj smo mi vec dali radit majce...... Mršti se
BAJKER je stil života, bajker se ne postaje, bajker se rađa...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice