Koju srednju školu odabrati? izdvojena tema

poruka: 1.456
|
čitano: 543.564
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koju srednju školu odabrati?

Moraš ići na razgovore u tu školi, pa ako te prime, prime.. Na polugodištu koliko ja znam..

11 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Reko sam razredniku vec da se zelim prebaciti on je mojoj majci rekao da sse mogu prebaciti kada ocu samo mora biti mjesta u toj sk,sada se ja mislim Agroturistička ili PTT?Idem u Računalni tehničar za strojarsto.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Znalac111 kaže...

Reko sam razredniku vec da se zelim prebaciti on je mojoj majci rekao da sse mogu prebaciti kada ocu samo mora biti mjesta u toj sk,sada se ja mislim Agroturistička ili PTT?Idem u Računalni tehničar za strojarsto.

Jeli je PTT programski tehničar nešto?U svakom slučaju uzmi to,nemoj agroturističku.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
10 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

trebam pomoć, ne znam koju srednju odabrati, htjela bih gimnaziju ali bojim se da mi nece ici a ako bi u neku strukovnu opet ne znam sta jer me zaista nista ne zanima. znali li neko neke lakse gimnazije?? gledala sam neke opce, te bi mi najvise odgovarale jer ne volim jezike a ni matemetiku

11 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Sotematika ne ide onda nemoj u gimnaziju jer je matematika jaka i mogla bi imati problema,ali preporucam ti uzmi gminaziju,pa ako ti nebude islo lako se prebacis u strukovnu...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
neraanna99 kaže...

trebam pomoć, ne znam koju srednju odabrati, htjela bih gimnaziju ali bojim se da mi nece ici a ako bi u neku strukovnu opet ne znam sta jer me zaista nista ne zanima. znali li neko neke lakse gimnazije?? gledala sam neke opce, te bi mi najvise odgovarale jer ne volim jezike a ni matemetiku

Ako imaš prosjek, neznaš što te zanima a želiš kasnije na faks upiši gimnaziju i pregrmi matematiku. Ionako ju svi četverogodišnji smjerovi imaju. Kad budeš izlazlia iz srednje moći ćeš upisati bilo što ako imaš prosjek. Tako sam i ja išao sa strahom jer su me plašili da su tehnički smjerovi pre teški i nemogući pa sam upisao usranu ekonomsku (koju sam mrzio btw) i poslije toga nisam mogao ništa pametno i sada idem u večernju školu/prekvalifikaciju na ono što me zanima.

 

Nemoj ići sa strahom sve se može riješiti, pa i matematika. I ne slušaj druge srednja škola nije u biti teška to i sama skontaš kad kreneš dalje i smiješ se sam sebi što nisi zapeo kad treba i slušala gluposti i glasine. Strukovne škole nisu loše ako otprilike imaš dojam što želiš biti (nemoj samo ići na ekonomije/komercijale itd osim ako te to stvarno zanima).

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2013 13:41 (gringo88).
10 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

EKONOMSKU   {#} {#}

KAD GOD PIŠETE PRIČU O VLASTITOM ŽIVOTU, BITNO JE DA NITKO DRUGI OSIM VAS NE DRŽI OLOVKU.
13 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Evo jos jednog.. 8.sam razred, dosada sam sve s 5.0 prolazio pa se nadam i ovaj. 

E sad ja sam iz Slavonije i neznam sto bih. Zelio bih nesto s vise informatike pa me sad zanima

ovaj MIOC u Zagrebu ? Jel ide tko tamo i kakva su iskustva?

Predlazite i druge skole.

Inace sam iz Vinkovaca...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Neznam nadimak.. kaže...

Evo jos jednog.. 8.sam razred, dosada sam sve s 5.0 prolazio pa se nadam i ovaj. 

E sad ja sam iz Slavonije i neznam sto bih. Zelio bih nesto s vise informatike pa me sad zanima

ovaj MIOC u Zagrebu ? Jel ide tko tamo i kakva su iskustva?

Predlazite i druge skole.

Inace sam iz Vinkovaca...

Ja sam sada 1. razz u MIOC-u (Informaticki smjer), da ti o skoli kazem iskreno jako je teska, svi profesori misle da je njihov predmet najbitniji...(pogotovo pov,bio i kem) {#} 

Ali ima i dobrih strana naucit ces programirati jako dobro(to je sigurno) i MIOC ima najbolje rezultate na maturi tako da ako prezivis 4 god u njemu sigurno se upisujes na faks koji zelis, bit ce ti šok kad dojdes iz OŠ gdje si imo sve 5.0 pa kad ocjene padnu(ja taj sok upravo prozivljavam {#} al kazu da je to normalno), sve ti ovisi i u koji te razz stave, npr. mene su stavili u natjecateljski razred jer sam bio na drzavnom natjecanju pa ono, na matematici s tobom sjedi tip koji je 2. u Europi u svojoj generaciji i jos takvih 20 koji se takmice u svemu. Al sk je supp, imas svakavih dodatnih sadrzaja(programiranje dodatno, dodatna matematika, fizika itd.) Sam se cuvaj nekih profesora no o tom cu ti pricat u 6mj ak se odlucis za MIOC, sam pazi da zavrsis ovaj razz sa 5.0(ove godine nisu pustili nikog ispod 80 bodova, a 80 je bilo max sta si mogo dobit sa ocjenama, ili nabavi neke dodatne bodove npr. 6 god glazbene skole) . Jos jedna prednost MIOC-a je ta sta ti je sk uvijek ujutro. I da dosta djece putuje u sk iz daljnjih mjesta tako da nema veze sta si iz Vinkovaca. {#}

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

E svaka ti čast, ovako nesto mi je trebalo.

A nista, onda se sada truditi ovaj 8. razred zavrsiti s 5.0 i imao bi valjda jos bod zbog njemackog...

Hvala puno :)

14 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
tLeon kaže...

Ja sam sada 1. razz u MIOC-u (Informaticki smjer), da ti o skoli kazem iskreno jako je teska, svi profesori misle da je njihov predmet najbitniji...(pogotovo pov,bio i kem) {#} 

Ali ima i dobrih strana naucit ces programirati jako dobro(to je sigurno)

Ma plašiš čovjeka bezveze...ako ti cilj nije baš 5.0 škola se prolazi s prstom u uhu...

A što se programiranja tiče, naučit će osnove...nešto više jedino ako se sam potrudi...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
DamageHigh kaže...
tLeon kaže...

Ja sam sada 1. razz u MIOC-u (Informaticki smjer), da ti o skoli kazem iskreno jako je teska, svi profesori misle da je njihov predmet najbitniji...(pogotovo pov,bio i kem) {#} 

Ali ima i dobrih strana naucit ces programirati jako dobro(to je sigurno)

Ma plašiš čovjeka bezveze...ako ti cilj nije baš 5.0 škola se prolazi s prstom u uhu...

A što se programiranja tiče, naučit će osnove...nešto više jedino ako se sam potrudi...

 

Cilj 5.0 nije ja mislil niko osim par frikova al ni sad bas proc sa 2.0 nije neki cilj, jako puno toga ovisi koje prof dobijes, a programiranje ces naucit osnove na redovnoj nastavi a ako se prijavis za dodatno programiranje onda ces naucit dobro programirati.
14 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
tLeon kaže...
DamageHigh kaže...
tLeon kaže...

Ja sam sada 1. razz u MIOC-u (Informaticki smjer), da ti o skoli kazem iskreno jako je teska, svi profesori misle da je njihov predmet najbitniji...(pogotovo pov,bio i kem) {#} 

Ali ima i dobrih strana naucit ces programirati jako dobro(to je sigurno)

Ma plašiš čovjeka bezveze...ako ti cilj nije baš 5.0 škola se prolazi s prstom u uhu...

A što se programiranja tiče, naučit će osnove...nešto više jedino ako se sam potrudi...

 

Cilj 5.0 nije ja mislil niko osim par frikova al ni sad bas proc sa 2.0 nije neki cilj, jako puno toga ovisi koje prof dobijes, a programiranje ces naucit osnove na redovnoj nastavi a ako se prijavis za dodatno programiranje onda ces naucit dobro programirati.

Proć s 2.0 je ustvari postignuće...treba naštelat baš sve ocjene na 2, a ne ruknut...{#}

 

Sad bez zezancije...nadam se da nebudem nikog uvrijedio, ali da prođeš sa manje od 4 (3.5) moraš bit fakat al totalni pacijent...sa 4.0 - 4.5 se prolazi bez nekog štrebanja bez problema...ovisno o inteligenciji i pamćenju stvari sa sata...:P

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
DamageHigh kaže...
tLeon kaže...
DamageHigh kaže...
tLeon kaže...

Ja sam sada 1. razz u MIOC-u (Informaticki smjer), da ti o skoli kazem iskreno jako je teska, svi profesori misle da je njihov predmet najbitniji...(pogotovo pov,bio i kem) {#} 

Ali ima i dobrih strana naucit ces programirati jako dobro(to je sigurno)

Ma plašiš čovjeka bezveze...ako ti cilj nije baš 5.0 škola se prolazi s prstom u uhu...

A što se programiranja tiče, naučit će osnove...nešto više jedino ako se sam potrudi...

 

Cilj 5.0 nije ja mislil niko osim par frikova al ni sad bas proc sa 2.0 nije neki cilj, jako puno toga ovisi koje prof dobijes, a programiranje ces naucit osnove na redovnoj nastavi a ako se prijavis za dodatno programiranje onda ces naucit dobro programirati.

Proć s 2.0 je ustvari postignuće...treba naštelat baš sve ocjene na 2, a ne ruknut...{#}

 

Sad bez zezancije...nadam se da nebudem nikog uvrijedio, ali da prođeš sa manje od 4 (3.5) moraš bit fakat al totalni pacijent...sa 4.0 - 4.5 se prolazi bez nekog štrebanja bez problema...ovisno o inteligenciji i pamćenju stvari sa sata...:P

 

Dobro proc sa 4 nije problem al zato sa 4.8,9 5.0 vec je, jer moras strebat.
10 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Imat cu realno govoreci izmedu 57,58 bodova zanima me jel moguce upasti s tim u telekomunikacijsku ili koncar teh.za racunalstvo?

Gledao sam i Teslu ali oni nemaju teh.za računalstvo?

11 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Skrozz kaže...

Imat cu realno govoreci izmedu 57,58 bodova zanima me jel moguce upasti s tim u telekomunikacijsku ili koncar teh.za racunalstvo?

Gledao sam i Teslu ali oni nemaju teh.za računalstvo?

U te škole ćete upast ali u Ruđer ne

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
hrčak kaže...
Skrozz kaže...

Imat cu realno govoreci izmedu 57,58 bodova zanima me jel moguce upasti s tim u telekomunikacijsku ili koncar teh.za racunalstvo?

Gledao sam i Teslu ali oni nemaju teh.za računalstvo?

U te škole ćete upast ali u Ruđer ne

Za ruđer znam...onda se nadam da cu uspijeti u telekomunikacijsku

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Skrozz kaže...

Gledao sam i Teslu ali oni nemaju teh.za računalstvo?

Kako nema?

 

Elektrotehnicar:

racunalstvo-informatika

 

 

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
11 godina
offline
Koju srednju školu odabrati?

Moj brat se upisivo na upisi.hr  i piše samo elektrotehnika strojarstvo i robotika računalstva nema

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Izgleda da imaju pogresku.

Budem provjerio u pon pa cu rec tocno.

 

EDIT:
U Tesli postoji racunalni smjer tj;
Elektrotehicar:racunalstvo-informatika (slabe struje).

Osobno provjerio.

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 18:27 (Paradox1).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Ja poslao mail Tesli i odgovorili mi da oni nemaju taj smjer i da ga nikada nisu imali??

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Pitaj za smjer: Elektrotehnika-Informatika,Racunalstvo(slabe struje).

 

Imaju ga,pa jedno 6 frendova iz real lifea idu u taj smjer,lol.

I taj smjer postoji vise od 5god,znam.

Cak cu rec da se "po starom" trazilo 44 bodova za upis.

Valjda si se krivo izrazio,....

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
10 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

ja trebam pomoć,sad sam 8. razred i jako me zanima programiranje i razvoj igrica i takve stvari ali neznam koji smjer bi bio najbolji za to,u kojoj srednjoj školi se najviše uči o programiranju i u kojoj se školi najviše radi o razvoju nekakvog softwera i koji smjer iz te škole da odaberem!molim vas ako mi može netko pomoći, mislio sam nešto kao računalni tehničar za strojarstvo,tehničar za računalstvo i takve stvari ali ne znam šta se uči u kojem smjeru.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Gix0rian123 kaže...

ja trebam pomoć,sad sam 8. razred i jako me zanima programiranje i razvoj igrica i takve stvari ali neznam koji smjer bi bio najbolji za to,u kojoj srednjoj školi se najviše uči o programiranju i u kojoj se školi najviše radi o razvoju nekakvog softwera i koji smjer iz te škole da odaberem!molim vas ako mi može netko pomoći, mislio sam nešto kao računalni tehničar za strojarstvo,tehničar za računalstvo i takve stvari ali ne znam šta se uči u kojem smjeru.

Ako imas bodova, MIOC, ako nemas onda tehnicara za racunalstvo. Ako nemas ni jedno ni drugo u gradu u kojem zivis, onda neka dobra gimnazija, jer ionako ces se tek ozbiljnije time bavit na faksu.

LoL acc THCJoshi
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Gix0rian123 kaže...

ja trebam pomoć,sad sam 8. razred i jako me zanima programiranje i razvoj igrica i takve stvari ali neznam koji smjer bi bio najbolji za to,u kojoj srednjoj školi se najviše uči o programiranju i u kojoj se školi najviše radi o razvoju nekakvog softwera i koji smjer iz te škole da odaberem!molim vas ako mi može netko pomoći, mislio sam nešto kao računalni tehničar za strojarstvo,tehničar za računalstvo i takve stvari ali ne znam šta se uči u kojem smjeru.

 

MIOC najbolji za to!
12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Ljudi,trebam savjet.

 

2. sam razred trgovacke skole.

 

Upisao sam samo jer mi je ta skola jako blizu. 

 

Nemam nikakvu volju za radit ovaj posao,promjenio sam 5 praksa itd.

 

Sad bi se htio ispisatiiz skole i u 6. Mjesecu upisat za WEB dizajnera,s obzirom da mi se to puno vise svidja.

 

Sta mi je raditi,ako zavrsim ovu skolu,znam da nikad necu raditi posao u svojoj struci, al opet,glupo bi bilo odbaciti 2 godine zivota a i ovo drustvo.

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
bancic123 kaže...

Ljudi,trebam savjet.

 

2. sam razred trgovacke skole.

 

Upisao sam samo jer mi je ta skola jako blizu. 

 

Nemam nikakvu volju za radit ovaj posao,promjenio sam 5 praksa itd.

 

Sad bi se htio ispisatiiz skole i u 6. Mjesecu upisat za WEB dizajnera,s obzirom da mi se to puno vise svidja.

 

Sta mi je raditi,ako zavrsim ovu skolu,znam da nikad necu raditi posao u svojoj struci, al opet,glupo bi bilo odbaciti 2 godine zivota a i ovo drustvo.

Ne znam dali se moze prebaciti na web dizajnera jer moras poloziti prijemni, a i oni su naucili u zadnje 2 godine nesto o tome tako da razmisli...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
tLeon kaže...
bancic123 kaže...

Ljudi,trebam savjet.

 

2. sam razred trgovacke skole.

 

Upisao sam samo jer mi je ta skola jako blizu. 

 

Nemam nikakvu volju za radit ovaj posao,promjenio sam 5 praksa itd.

 

Sad bi se htio ispisatiiz skole i u 6. Mjesecu upisat za WEB dizajnera,s obzirom da mi se to puno vise svidja.

 

Sta mi je raditi,ako zavrsim ovu skolu,znam da nikad necu raditi posao u svojoj struci, al opet,glupo bi bilo odbaciti 2 godine zivota a i ovo drustvo.

Ne znam dali se moze prebaciti na web dizajnera jer moras poloziti prijemni, a i oni su naucili u zadnje 2 godine nesto o tome tako da razmisli...

Mislio sam upisati 1. razred. Znaci od pocetka bi isao.

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
bancic123 kaže...
tLeon kaže...
bancic123 kaže...

Ljudi,trebam savjet.

 

2. sam razred trgovacke skole.

 

Upisao sam samo jer mi je ta skola jako blizu. 

 

Nemam nikakvu volju za radit ovaj posao,promjenio sam 5 praksa itd.

 

Sad bi se htio ispisatiiz skole i u 6. Mjesecu upisat za WEB dizajnera,s obzirom da mi se to puno vise svidja.

 

Sta mi je raditi,ako zavrsim ovu skolu,znam da nikad necu raditi posao u svojoj struci, al opet,glupo bi bilo odbaciti 2 godine zivota a i ovo drustvo.

Ne znam dali se moze prebaciti na web dizajnera jer moras poloziti prijemni, a i oni su naucili u zadnje 2 godine nesto o tome tako da razmisli...

Mislio sam upisati 1. razred. Znaci od pocetka bi isao.

Radije ti zavrsi tu skolu, a o web dizajnu se uci kod kuce sam, i smatram da ces ovim nacinom nauciti i puno vise od njih (naravno ako imas volje).

LoL acc THCJoshi
12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Ma nema smisla dalje ici u ovu skolu kad ne postoji ni najmanja sansa da se zaposlim u toj struci,jednostavno mi je posao dosadan i nisam ni malo zainteresiran za to.

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice