Liječnička potvrda zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 32.205
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Liječnička potvrda

Pozz ekipo...

evo ovak, treba mi nekakva ispričnica za školu jer pišem nakakav test drugi tjedan, a ne stignem se nauciti za 5 ispita sve pa bi izostao taj jedan dan.

ima ko ideju kak bi mogla izgledati ispričnica formata a4, odnosno nekakva potvrda - - ->da sam možda bio na pretragama kakvim ili sl.

 

EDIT: mozda ako tko ima nesto slicno da uslika ili skenira ak mu nije problem jer bi mi puno značilo

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2010 14:40 (mb_fak_team).
16 godina
offline
RE: Liječnička potvrda
Ma poslao sam mu ja nešto na pm! :)
totus mundus agit histrionem
15 godina
neaktivan
offline
RE: Liječnička potvrda
SinCr0 kaže...
Ma poslao sam mu ja nešto na pm! :)

zahvaljujem, nego ima li netko mozda jos neku drugu verziju, nesto na A4

jer ja necu bolovat od nicega nek cu ic na pretrage npr. s desnim nožnim palcem  :)?

 

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2010 18:35 (mb_fak_team).
16 godina
offline
RE: Liječnička potvrda
mb_fak_team kaže...
SinCr0 kaže...
Ma poslao sam mu ja nešto na pm! :)

zahvaljujem, nego ima li netko mozda jos neku drugu verziju, nesto na A4

jer ja necu bolovat od nicega nek cu ic na pretrage npr. s desnim nožnim palcem  :)?

 

Ok, al aj samo skini tu sliku, jer sam sad guglao i žena zaista postoji u Sesvetama, pa mislim da nije ok da se to stavlja ovako javno. I ja sam to našao u zip formatu. Hvala! :)

totus mundus agit histrionem
15 godina
neaktivan
offline
RE: Liječnička potvrda

slika maknuta, nek stavio sam ju jer sam mislio da ce mozda nekom trebat,.. a i ovakve ispricnice je tesko krivotvorit zbog papira

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Liječnička potvrda

slika je još tu :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Liječnička potvrda

više nije...int. me hebe :)

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
14 godina
offline
Liječnička potvrda

ma odi kod doktorice i reci da si imo proljev taj dan Smijeh

Mene boli briga ak me pitaju i ja baš za taj dan nisam stigo naučit. Ionako će se na maturi gledat znanje i 3 predmeta + izborni. Tak da me boli za ove predmete koji neće bit na faksu

Prodajem Logitech G500 nov,neotvoren za 399kn
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2010 20:13 (cuspajz).
15 godina
neaktivan
offline
Liječnička potvrda

de ajde i meni pošali tu ispričnicu na pm molim te treba mi

97% of teens would cry if they saw Robert Pattinson (Edward Cullen from Twilight) standing on top of a sky scraper, about to jump. If you're one of the 3% who would sit there eating pop corn screaming
16 godina
neaktivan
offline
RE: Liječnička potvrda
mb_fak_team kaže...

Pozz ekipo...

evo ovak, treba mi nekakva ispričnica za školu jer pišem nakakav test drugi tjedan, a ne stignem se nauciti za 5 ispita sve pa bi izostao taj jedan dan.

ima ko ideju kak bi mogla izgledati ispričnica formata a4, odnosno nekakva potvrda - - ->da sam možda bio na pretragama kakvim ili sl.

 

EDIT: mozda ako tko ima nesto slicno da uslika ili skenira ak mu nije problem jer bi mi puno značilo

Nikad nisi vidio kako izgleda ispričnica? Po novom se ispričnice pišu u Wordu (bar moja doktorica tako radi), na najobičniji A4 papir.

Jedina stvar koju ne možeš kopirati je žig i potpis.

 

Ali čemu ići težim putem? Zamisli kakve ti sve probleme krivotvorenje može donijeti. Ako starci saznaju da nisi bio u školi saznati će da si krivotvorio, onda će i škola saznati... Samo problemi...

 

Jednostavnije je lažirati temperaturu, povraćati, žaliti se na glavobolju ili sl.

 

Upotrijebi maštu, nemoj za svaki problem kukati na forumu...

~~~ Pička, šolja, kurac ~~~
16 godina
neaktivan
offline
RE: Liječnička potvrda

1. Ispričnica ne vridi bez pečata.     :)

 

2. Svog doktora možeš uvaliti u nemale probleme.   :)

 

3. Sebe možeš uvaliti u još veće probleme.    :)

 

4. Profe imaju iskustva sa svim forama i lažiranjem ispričnica i liječničkih potvrda.          :)

 

5. Jedino što trebaš napraviti je otići do svog doktora i tražiti ispričnicu. Ako je ona/on ok - dobit češ ju bez problema. To je najlakše i najbolje. Ako te pita što ti je - "Steže me dok dišem, bole me zglobovi i vrat, imao sam laganu temperaturu, peku me oći, curi mi nos, osječam se slabo, nemam apetit..."

 

To su sve znakovi za virozu (osim stezanja pluća, to je onako ubačeno, radi mašte.)

 

Sretno:)

 

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2010 23:03 (2029.MN4).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Liječnička potvrda
2029.MN4 kaže...

1. Ispričnica ne vridi bez pečata.     :)

 

2. Svog doktora možeš uvaliti u nemale probleme.   :)

 

3. Sebe možeš uvaliti u još veće probleme.    :)

 

4. Profe imaju iskustva sa svim forama i lažiranjem ispričnica i liječničkih potvrda.          :)

 

5. Jedino što trebaš napraviti je otići do svog doktora i tražiti ispričnicu. Ako je ona/on ok - dobit češ ju bez problema. To je najlakše i najbolje. Ako te pita što ti je - "Steže me dok dišem, bole me zglobovi i vrat, imao sam laganu temperaturu, peku me oći, curi mi nos, osječam se slabo, nemam apetit..."

 

To su sve znakovi za virozu (osim stezanja pluća, to je onako ubačeno, radi mašte.)

 

Sretno:)

 

 Remarks: Ako se ovo radi previše puta, letit ćeš iz ureda doktora sa uputnicom psihologu na kojoj piše "psihosomatske tegobe".

If a program actually fits in memory and has enough disk space, it is guaranteed to crash. If such a program has not crashed yet, it is waiting for a critical moment before it crashes.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Liječnička potvrda
i542 kaže...
2029.MN4 kaže...

1. Ispričnica ne vridi bez pečata.     :)

 

2. Svog doktora možeš uvaliti u nemale probleme.   :)

 

3. Sebe možeš uvaliti u još veće probleme.    :)

 

4. Profe imaju iskustva sa svim forama i lažiranjem ispričnica i liječničkih potvrda.          :)

 

5. Jedino što trebaš napraviti je otići do svog doktora i tražiti ispričnicu. Ako je ona/on ok - dobit češ ju bez problema. To je najlakše i najbolje. Ako te pita što ti je - "Steže me dok dišem, bole me zglobovi i vrat, imao sam laganu temperaturu, peku me oći, curi mi nos, osječam se slabo, nemam apetit..."

 

To su sve znakovi za virozu (osim stezanja pluća, to je onako ubačeno, radi mašte.)

 

Sretno:)

 

 Remarks: Ako se ovo radi previše puta, letit ćeš iz ureda doktora sa uputnicom psihologu na kojoj piše "psihosomatske tegobe".

Istina. Ali - ja sam mislio samo na ovaj jedan jedini slučaj. Ovu foru možeš iskoristiti samo jednom ili dvaput i gotovo!

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
15 godina
offline
Liječnička potvrda

Neka se igrati s time.  Izlanuo se

TrustNo1
14 godina
neaktivan
offline
Liječnička potvrda

Jel može meni neko poslat ispričnicu na pm ?? Molim vas !!!

Ako treba nekome pozivnica za lockerz, neka mi je javi na pm !!!
15 godina
neaktivan
offline
Liječnička potvrda

ma najbolje ti to ljepo sam napisi na komp, isprintaj, potpisi... i to ti je to ;)

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
15 godina
offline
Liječnička potvrda

Znate li da je ovo što radite kazneno djelo?

 

GLAVA DVADESETTREĆA (XXIII.)

KAZNENA DJELA PROTIV VJERODOSTOJNOSTI ISPRAVA

Krivotvorenje isprave

Članak 311.

(1) Tko izradi lažnu ispravu ili preinači pravu s ciljem da se takva isprava uporabi kao prava, ili tko lažnu ili preinačenu ispravu uporabi kao pravu ili je nabavi radi uporabe,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(2) Tko kazneno djelo iz stavka 1. ovoga članka počini glede javne isprave, domovnice, oporuke, mjenice, čeka, javne ili službene knjige koja se mora voditi na temelju zakona,

kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina.

(3) Za pokušaj kaznenog djela iz stavka 1. ovoga članka počinitelj će se kazniti.

Krivotvorenje službene isprave

Članak 312.

(1) Službena ili odgovorna osoba koja u službenu ili poslovnu ispravu, knjigu ili spis unese neistinite podatke ili ne unese kakav važan podatak, ili svojim potpisom odnosno službenim pečatom ovjeri takvu ispravu, knjigu ili spis sa neistinitim sadržajem, ili koja svojim potpisom odnosno službenim pečatom omogući izradbu isprave, knjige ili spisa s neistinitim sadržajem,

kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina.

(2) Kaznom iz stavka 1. ovoga članka kaznit će se i službena ili odgovorna osoba koja neistinitu službenu ili poslovnu ispravu, knjigu ili spis uporabi u službi ili poslovanju kao da su istiniti, ili koja istinitu ispravu, knjigu ili spis uništi, prikrije, u većoj mjeri ošteti ili na drugi način učini neuporabljivim.

Posebni slučajevi krivotvorenja isprave

Članak 313.

Počinjenjem kaznenog djela krivotvorenja isprave smatrat će se i postupanje kad:

1) tko kakav papir, blanket ili kakav drugi predmet na koji je neka osoba stavila svoj potpis neovlašteno popuni kakvom izjavom koja ima vrijednost za pravne odnose,

2) tko drugoga obmane u sadržaju kakve isprave i ovaj stavi svoj potpis na tu ispravu, držeći da se potpisuje pod kakvu drugu ispravu ili pod kakav drugi sadržaj,

3) tko ispravu izda u ime druge osobe bez njezinog ovlaštenja ili u ime osobe koja ne postoji,

4) tko kao izdavatelj isprave uz svoj potpis stavi da ima kakav položaj ili čin, iako nema takav položaj ili čin, a ovaj ima bitni utjecaj na dokaznu moć isprave,

5) tko ispravu načini na taj način da neovlašteno uporabi pravi pečat ili znak.

Izradba, nabavljanje, posjedovanje, prodaja ili davanje na uporabu sredstava za krivotvorenje isprava

Članak 314.

(1) Tko izrađuje, nabavlja, posjeduje, prodaje ili daje na uporabu sredstva za krivotvorenje isprava,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(2) Sredstva za krivotvorenje iz stavka 1. ovoga članka oduzet će se.

Ovjerovljavanje neistinitog sadržaja

Članak 315.

(1) Tko dovođenjem u zabludu nadležnog tijela učini da ovaj u javnoj ispravi, zapisniku ili knjizi ovjeri štogod neistinito što ima služiti kao dokaz u pravnom prometu,

kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina.

(2) Kaznom iz stavka 1. ovoga članka kaznit će se tko takvu ispravu, zapisnik ili knjigu uporabi, iako zna da su neistinite.

Izdavanje i uporaba neistinite liječničke ili veterinarske svjedodžbe

Članak 316.

(1) Doktor medicine, doktor stomatologije ili veterinar koji izda neistinitu liječničku ili veterinarsku svjedodžbu,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.

(2) Tko uporabi liječničku odnosno veterinarsku svjedodžbu, iako zna da je neistinita,

kaznit će se novčanom kaznom do stopedeset dnevnih dohodaka ili kaznom zatvora do šest mjeseci.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice