Naručivanje knjiga putem interneta

poruka: 9
|
čitano: 5.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Naručavanje kniga- HITNO POMOĆ

Postoji li neka knjižara na internetu preko koje bi mogo naručiti nove školske knjige ako netko zna neka požuri sa odgovorom jer mi treba hitno

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spriječi JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
15 godina
neaktivan
offline
Naručavanje kniga- HITNO POMOĆ

Sto nisi prije mislio. zar nemozes otici tamo?a i cini mi se da nemaju knjige odmah na raspolaganju

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
15 godina
offline
RE: Naručavanje kniga- HITNO POMOĆ
michael kaže...

Postoji li neka knjižara na internetu preko koje bi mogo naručiti nove školske knjige ako netko zna neka požuri sa odgovorom jer mi treba hitno

Postoji progoogleaj malo ja obicno narucivam tako, obicno je to stranica od proizvođača (sta li već) tipa hm.. skolska knjiga, element, ima i algoritam itd.

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
13 godina
neaktivan
offline
Naručavanje kniga- HITNO POMOĆ

Pa stranice izvođača, osobno sam prošle godine kupovao u svim našim online knjižarama i sve je prošlo ok, sve je uredno došlo. Svaki izdavač ima online shop.

14 godina
protjeran
offline
Naručavanje kniga- HITNO POMOĆ

heh ja bez knjiga se snalazim. imam 4+ :D

http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
14 godina
offline
RE: Naručavanje kniga- HITNO POMOĆ
markoal kaže...
michael kaže...

Postoji li neka knjižara na internetu preko koje bi mogo naručiti nove školske knjige ako netko zna neka požuri sa odgovorom jer mi treba hitno

Postoji progoogleaj malo ja obicno narucivam tako, obicno je to stranica od proizvođača (sta li već) tipa hm.. skolska knjiga, element, ima i algoritam itd.

goglo sam već ali niš

tlinkic kaže...

Pa stranice izvođača, osobno sam prošle godine kupovao u svim našim online knjižarama i sve je prošlo ok, sve je uredno došlo. Svaki izdavač ima online shop.

tako i jesam naručavo ali imo sam nekis knjiga od prijatelja ali onda su mi u školi rekli da stara knjiga iako su isti pisci nemože koristit, a od tih par knjiga nije ni jedna od istog nakladnika pa sam tražio ako ima negdje gdje mogu skupa naruči da ne plaćam poštarinu u svakom shopu jer poštarina košta više od knjige

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spriječi JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naručavanje kniga- HITNO POMOĆ
Ja baš razmisljam bratu kupiti ipad i sve skenirati knjige i staviti tamo...

Vjerojatno cu to napraviti...
In Control
14 godina
offline
Naručivanje knjiga putem interneta

znači nema onda niš morać ću se snać

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spriječi JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
7 godina
neaktivan
offline
Naručivanje knjiga putem interneta

Zna li netko mjesto ili web na kojem bi mogao naručiti orgunalnu knjigu o posebnoj i općoj teoriji relativnosti,jako mi je važno da je orginalno prepisana , a ne napravljena od strane drugog autora osim Alberta E.

danielB
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice