Novo bodovanje za upis u srednju skolu

poruka: 39
|
čitano: 14.694
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

Dobio sam obavijest od frenda da ce uvesti novo bodovanje ua upis u srednju skolu...vise se ne gleda koliko imas iz pojedinog predmeta + opci uspjeh nego samo opci uspjeh sto je po meni vrlo glupo.

 

IZVOR

 

sta vi mislite o tome...i ja bih se trebao upisati ove godine u srednju ali nebrinem se jer imam 5.0 ali kako je ostalima koji nisu tako dobri...ova drzava tone sve dublje i dublje sa sve vise i vise glupih ideja

★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

To je totalno glupo.

Po starom sistemu ako ti i još neko imate isti broj bodova ali ti imaš bolju ocjenu iz predmeta koji se dobije ti imaš prednost.

A sada imate isti opći uspjeh(odnosno isti broj bodova) i onda ste isti, kako će onda odlučivati?

Po boji očiju? {#}

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
13 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

neznam...samo znam da se sad i losiji ucenici mogu upisati u bolje skole jer se za opci uspjeh mozes nazicati profesore da ti da 5 iz glazbenog likovnog informatike vjeeronauka i digne si prosjek i upise skolu za koju je do ove godine mogao samo sanjati

★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

Koliko sam cuo, odbili su taj prijedlog sinoc

 

Glupo je iovako - ionako jer neki ucenici imaju gore ocjene u 5 i 6. razredu nego u 7. i 8. , bilo bi logicnije da dadnu prednost ucenicima koji imaju 2. strani jezik i informatiku ili bilo koji oblik izborne nastave u skoli za sve gimnazije .

13 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

jesi siguran da su odbili taj zahtjev?

★★★★★
13 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

jel ima itko vijest je li ovo odbijeno ili nije?{#}

★★★★★
13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
Ray0 kaže...

Koliko sam cuo, odbili su taj prijedlog sinoc

 

Glupo je iovako - ionako jer neki ucenici imaju gore ocjene u 5 i 6. razredu nego u 7. i 8. , bilo bi logicnije da dadnu prednost ucenicima koji imaju 2. strani jezik i informatiku ili bilo koji oblik izborne nastave u skoli za sve gimnazije .

 Istina.Ja sam u 5. imao 3 iz matematike,a u 7. 5 bez problema.Mislim da je informatika jako vazna i da bi se ona trebala bodovat ako se uci vise od 4 godine jer informatika je buducnost.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
ivanoile kaže...
Ray0 kaže...

Koliko sam cuo, odbili su taj prijedlog sinoc

 

Glupo je iovako - ionako jer neki ucenici imaju gore ocjene u 5 i 6. razredu nego u 7. i 8. , bilo bi logicnije da dadnu prednost ucenicima koji imaju 2. strani jezik i informatiku ili bilo koji oblik izborne nastave u skoli za sve gimnazije .

 Istina.Ja sam u 5. imao 3 iz matematike,a u 7. 5 bez problema.Mislim da je informatika jako vazna i da bi se ona trebala bodovat ako se uci vise od 4 godine jer informatika je buducnost.

slazem se sa tobom...meni matematika u 7 razredu je bila prepre lagana...same petice sam redao...a ovo za informatiku se takoder slazem...pogotovo mi koji zelimo jednog dana biti informaticari jer danas sto god trebao, treba ti informaticar...recimo nova tvrtka - treba web sajt, treba umreziti tu tvrtku..instalirati os-ove na kompove, spojiti to sve...instalirati programe koji trebaju firmi...sve u svemu za informaticara uvijek ima posla

★★★★★
14 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu
jel to na kraju odbijeno ili ne
15 godina
neaktivan
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

Znate što se u Hrvatskoj uci iz informatike? Counter Strike LAN

13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
misko28 kaže...

Znate što se u Hrvatskoj uci iz informatike? Counter Strike LAN

nego...ali i cod4 {#}

★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
A je vas zeznuo učitelj ha?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
FiCoO kaže...
misko28 kaže...

Znate što se u Hrvatskoj uci iz informatike? Counter Strike LAN

nego...ali i cod4 {#}

koja vi to racunala imate da mozete to pokretat? {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
FiCoO kaže...
misko28 kaže...

Znate što se u Hrvatskoj uci iz informatike? Counter Strike LAN

nego...ali i cod4 {#}

mi smo igrali cod2.

Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
13 godina
protjeran
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

kod mene se igra Crysis na Ultra High sad ne znam kako je kod vas :P

 

OT:
mislim da će se prijedlog odbiti jer  bi ovo bila najveća glupost kod upisa u srednjoj školi dosad

Sir
13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
misko28 kaže...
FiCoO kaže...
misko28 kaže...

Znate što se u Hrvatskoj uci iz informatike? Counter Strike LAN

nego...ali i cod4 {#}

koja vi to racunala imate da mozete to pokretat? {#}

a cuj..nasa skola je jedna od najnovijih...svaki razred ima komp projektor a u infici da ne pricam kaj sve ima...a ma da se u skoli neuci ja bi tamo zivio{#}

★★★★★
13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
tonihrvat kaže...

kod mene se igra Crysis na Ultra High sad ne znam kako je kod vas :P

 

OT:
mislim da će se prijedlog odbiti jer  bi ovo bila najveća glupost kod upisa u srednjoj školi dosad

a kakve gluposti izvaljuju nebih se cudio da ovo zazivi....Zasto??

e pa zato sto nitko nista nepita nas ucenike nego oni to sve misle da mi mozemo podnijeti

★★★★★
14 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

Potpuno retardirano... 

 

Najpravednije bi bilo polaganje male mature na kraju 8. razreda, al pošto se zna di živimo, to nitko živ neće izorganizirati 3 desetljeća.

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
FiCoO kaže...
misko28 kaže...
FiCoO kaže...
misko28 kaže...

Znate što se u Hrvatskoj uci iz informatike? Counter Strike LAN

nego...ali i cod4 {#}

koja vi to racunala imate da mozete to pokretat? {#}

a cuj..nasa skola je jedna od najnovijih...svaki razred ima komp projektor a u infici da ne pricam kaj sve ima...a ma da se u skoli neuci ja bi tamo zivio{#}

živi već dinkova stara :D

 

prijedlog je najveća glupost koja bi trebala biti dio školskog sustava. trenutno bodovanje valja i ako nije loše, zašto ići na nešto novo?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

a cuj...kada treba poduzeti nesto od velike vaznosti onda se nista ne desava, ali kad nekom dode ideja da se tako boduje jer hoce da kopiraju mozda sistem EU onda se to obavezno radi

pisanje male mature je onako..hmm...ma treba stvarno uciti a 8. razredi to ti je mladost ludost...neda se njima svima uciti...a moguce je i da ovako dobri ucenici lose napisu

★★★★★
13 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

ajmo malo da cujem bugovce sto misle o ovom

 

 

0 Da, ja sam za
20 Ne, ja sam protiv
0 Suzdrzan sam
13 Bas me briga
★★★★★
13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
djdomi kaže...
FiCoO kaže...
misko28 kaže...
FiCoO kaže...
misko28 kaže...

živi već dinkova stara :D

 

prijedlog je najveća glupost koja bi trebala biti dio školskog sustava. trenutno bodovanje valja i ako nije loše, zašto ići na nešto novo?

ahahahaha....dinkova stara je vise u skoli nego on{#}{#}{#}

★★★★★
13 godina
protjeran
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

triple post {#}

Sir
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2011 22:34 (tonihrvat).
13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
tonihrvat kaže...

triple post {#}

i m so sorry...wont happend again{#}

★★★★★
15 godina
protjeran
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
perodigitron kaže...

To je totalno glupo.

Po starom sistemu ako ti i još neko imate isti broj bodova ali ti imaš bolju ocjenu iz predmeta koji se dobije ti imaš prednost.

A sada imate isti opći uspjeh(odnosno isti broj bodova) i onda ste isti, kako će onda odlučivati?

Po boji očiju? {#}

Po pedigreu.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
doxy kaže...
perodigitron kaže...

To je totalno glupo.

Po starom sistemu ako ti i još neko imate isti broj bodova ali ti imaš bolju ocjenu iz predmeta koji se dobije ti imaš prednost.

A sada imate isti opći uspjeh(odnosno isti broj bodova) i onda ste isti, kako će onda odlučivati?

Po boji očiju? {#}

Po pedigreu.

salu na stranu..ako si procitao do kraja onda si vidio da ako se bavis sportom ili glazbenom ili plesnom skolom da si vec razina iznad onih sa istim brojem bodova

★★★★★
13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu

Trebao sam biti baletan,jer oni su iznad odlikasa{#}

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
13 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu

ee tu je jedina dobra stvar u novom bodovanju...ti mozes biti baletan(necu dalje u tu temu{#}) ali moras zavrsiti tu skolu glazbenu ili plesnu...vise ne prolaze neki tecajevi od mjesec dva 

★★★★★
14 godina
offline
Novo bodovanje za upis u srednju skolu
jesu taj prijedlog na kraju odbili ili ne????
13 godina
offline
Re: Novo bodovanje za upis u srednju skolu
luka94 kaže...
jesu taj prijedlog na kraju odbili ili ne????

 neznam, nisam nista cuo..zna li mozda netko jeli odbijen ovaj zahtjev?

★★★★★
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice