Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.565.947
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Zanima me..

Pozz, učenik sam 4. razreda ekonomske škole. Zanima me da li ce biti otvorene prijave za policiju ove odnosno iduce godine. Htio bih ici za policajca pa me zanima kakvi su preduvjeti za upis u policijsku akademiju i jel ima tko kakva iskustva sa time...

13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

a valjda ce bit ali tek sljedece godine.prati policijsku akademiju na facebooku a sta se tice njih malo su sturi sa informacijama.uvijek kazu da cemo na vrijeme biti obavijesteni

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Evo zvanični link pun mail-ova i telefonskih brojeva. Nazovi i informiraj se direktno. http://www.policija.hr/4542.aspx

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ma bit će sigurno,ove godine 30.3 izašao natječaj a tražili samo 325 polaznika,došlo im oko 6,7 tisuća prijava,dok je hdz bio na vlasti bio je natječaj za 700-800 polaznika a sad kao neke "štednje"

12 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Evo mene opet. Zanima me dali je raspisan natjecaj za ovu godine policijske skole. Ja zavrsavam ekonomsku sk pa sam mislio se prijaviti za policiju ako je natjecaj raspisan...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Evo ti ovdje, jesi se prijavio? http://www.mup.hr/178565.aspx Ima neko da se prijavio?
Darko
12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Imam 14 god. i da ne otvaram temu, ja sam razmisljao ic u kriminalistiku po ocu. Znaci nebi bio nikakav prometni li patrolni policajac, vec kriminalni detektiv ili tako nesto. Jel ja moran zavrsit neku posebnu srednju i sta nakon srednje ?

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Pa prvo trebaš završit policijsku akademiu

12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
skener kaže...

Pa prvo trebaš završit policijsku akademiu

Sa kolko godina da se upisem? Nakon srednje? 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Lukanator22 kaže...
skener kaže...

Pa prvo trebaš završit policijsku akademiu

Sa kolko godina da se upisem? Nakon srednje? 

Da nakon srednje se upisuješ na tecaj

12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
skener kaže...
Lukanator22 kaže...
skener kaže...

Pa prvo trebaš završit policijsku akademiu

Sa kolko godina da se upisem? Nakon srednje? 

Da nakon srednje se upisuješ na tecaj

A kolko ce mi trajat skolovanje itd. sve dok ne postanem "neko" u kriminalistici?

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

tecaj na PA trenutno traje 9 miseci, onda trebas upisat kriminalistiku to traje 3 god, a za sve ti treba velika veza

11 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ja sam isto planirao završiti policijsku akademiju i onda u cobre

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
Jel se netko prijavio za 2014/2015 god. Kaj sada kad smo predali sve dokumente, ? Kaj je slijedeče liječnički ili oni to odrede prema ocjenama ko je upao?
Darko
15 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
hrčak kaže...

Ja sam isto planirao završiti policijsku akademiju i onda u cobre

Kako bi ti u cobre nakon policjiske akademije kad je to vojna policija 66. bojna VP stacionirana u zagrebu , totalno drugačiji sistem školovanja i posla.

11 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Meni tata radi u kirminalistici i on mi je rekao da moram završiti policijsku akademiju i onda kratko raditi kao prometni policajac i onda da se preko veze može ubaciti u presretače na autoputu

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Nemoj baš pisati ne provjerene informacije, jer u mup-u postoji jedinica pod nazivom Cobre(presretaći na cestama itd...).

"Just A Dream ".
11 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Fero kaže...

Nemoj baš pisati ne provjerene informacije, jer u mup-u postoji jedinica pod nazivom Cobre(presretaći na cestama itd...).

Ja sam na to i mislio na presretače na autpoutu

15 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Fero kaže...

Nemoj baš pisati ne provjerene informacije, jer u mup-u postoji jedinica pod nazivom Cobre(presretaći na cestama itd...).

Ja sam pisao o onome što znam i upoznat sam sa radom VP i njihov službeni naziv je 66. bojna vp cobre i jako je poznata i svi vežu naziv cobre sa vojnom policijom pa sam mislio da hrčak govori o njima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
zeroname kaže...
Fero kaže...

Nemoj baš pisati ne provjerene informacije, jer u mup-u postoji jedinica pod nazivom Cobre(presretaći na cestama itd...).

Ja sam pisao o onome što znam i upoznat sam sa radom VP i njihov službeni naziv je 66. bojna vp cobre i jako je poznata i svi vežu naziv cobre sa vojnom policijom pa sam mislio da hrčak govori o njima.

Ali oni nemaju nikakve veze sa civilnom policijom bez obzira što se zovu 66.bojna Cobre.

Dvije potpuno razlićite stvari.

"Just A Dream ".
15 godina
odjavljen
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Do kad su prijave za akademiju?

http://isvijet.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Neka mi netko od vas , kad vidim da ste toliko ufurani u policjiu objasni taj polcijiski mentalitet. Ja sam završio srednju medicinsku školu i znam masu kolegica i kolega koji su mlađi od mene tj imaju tek 18 godina. Neki su isto završili medicinsku , neki gimnaziju , ekonomski itd. I prošli su taj "tečaj" za policajca i sad misle da su bogovi dobili su pištolj i šetaju po gradu kao bogovi samo zato što su policajci , a o primitivnom ponašanju da i ne govorim. Svako malo ugnjetavjau obične građane po cesti. Bez ikakve pristojnosti hladnim , autoritetnim glasom "daj vozačku i prometnu". Sve tako dok ne zaustave neki auto odnosno nekog agenta SOA-e ili vozilo vojne policije. Na svoje oci sam vidio kako im tada taj isti uzvišeni stav i gledanje sa visoka odmah padnu i svedu se na rečenicu "oprostite gospodine naša pogreška". Kod mene to ostavlja dojam kao normalnog građana da moć kvari ljude. Samo jednom sam u životu sreo poštenog uljudnog policajca koji je uredno obrazložio razlog zaustavljanja (krađa vozila tog dana) te je nakon pregledanih dokumentata isto tako rekao hvala i sretan put. To je taj 1% ljudi koji stvarno pošteno i sa voljom rade svoj posao.

15 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
zeroname kaže...

Neka mi netko od vas , kad vidim da ste toliko ufurani u policjiu objasni taj polcijiski mentalitet. Ja sam završio srednju medicinsku školu i znam masu kolegica i kolega koji su mlađi od mene tj imaju tek 18 godina. Neki su isto završili medicinsku , neki gimnaziju , ekonomski itd. I prošli su taj "tečaj" za policajca i sad misle da su bogovi dobili su pištolj i šetaju po gradu kao bogovi samo zato što su policajci , a o primitivnom ponašanju da i ne govorim. Svako malo ugnjetavjau obične građane po cesti. Bez ikakve pristojnosti hladnim , autoritetnim glasom "daj vozačku i prometnu". Sve tako dok ne zaustave neki auto odnosno nekog agenta SOA-e ili vozilo vojne policije. Na svoje oci sam vidio kako im tada taj isti uzvišeni stav i gledanje sa visoka odmah padnu i svedu se na rečenicu "oprostite gospodine naša pogreška". Kod mene to ostavlja dojam kao normalnog građana da moć kvari ljude. Samo jednom sam u životu sreo poštenog uljudnog policajca koji je uredno obrazložio razlog zaustavljanja (krađa vozila tog dana) te je nakon pregledanih dokumentata isto tako rekao hvala i sretan put. To je taj 1% ljudi koji stvarno pošteno i sa voljom rade svoj posao.

Ima poštenih policajaca, većinom stara škola (iako ni oni nisu svi takvi, ima i tamo gadova).

Ovi današnji mladi, se vode logikom da im je posao osiguran, pa zato idu u policajce. Sumnjam da je itko otišao zato što to baš voli (čast iznimkama).

Znam i sam nekoliko takvih. A da ne govorim o ovima koji su imali kojekakve veze ili su dobri s načelnikom i slično. Takvi su još najgori.

I onda kad se zaposle misle da im nitko ništa ne može, pa glume frajere, jer eto mogu.

I da, dobro primjećuješ, moć kvari ljude.

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Znači ja se po ovome ne mogu prijaviti jer jos nisam zavrsio 4. godinu školovanja ili???

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
Jel se prijavio neko od vas za ovu godinu 2014/2015 prijave su se primale do 25.2.2014. Kaj sada , koliko ih se prijavilo sve ukupno , šta ide prvo?
Darko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
pinc123 kaže...

Znači ja se po ovome ne mogu prijaviti jer jos nisam zavrsio 4. godinu školovanja ili???

 

Nemožeš, jer si pre gicast da prođeš motorički test!
Darko
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 16:15 (Butro).
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ljudi ide ko iz Rijeke u PA ??

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Ja sam se prijavio :)) od kuda si ideš i ti ?? :))

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Nacho95 kaže...

Ja sam se prijavio :)) od kuda si ideš i ti ?? :))

 

ja sam iz zga, evo ovdje možete pročitati novosti! http://mup.hr/181014/1.aspx Ovdje provjerite dali ste na listi za testiranje i kada ste na redu !!! http://www.mup.hr/prekvalifikacija/pregled.aspx Ja sam 11.4.2014 dal ima još netko da je tada na redu za testiranje? Ja sam iz zga.
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Jel ima ko iz Splita i okolice da je na redu 9.4? :-)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice