Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.567.272
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Hahaha i to sto kazes fila  :D

 

Ima u teretanu mozes kad imas slobodno vrijeme, uglavnom ti bude puna i nije nesto pred raspadom, nas 4-5 je islo u dubravu u teretanu..

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 18:41 (Suljoo).
13 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Lukarg kaže...

dali mi mozete reci jel ima teretana i kakva je tj jel dobro opremljena ??

 Jedan benč, dve kose klupe, jedna scott, šipka za zgibove za propaanja, leptir, veslanje, preša, za listove sprava...

utega imaš, šipki baš i ne, bučice imaš dva para složenih, i jedne za slagat...

inače bude po 30 ljudi unutra, zagušljivo je i još treniraš punog želudca nakon večere.

Osobno nisam puno išao, iako sam planirao tako da sam što se treninga tiče skroz propao, ali znam momke koji su trenirali i odličnu formu dostigli. Tako da može se...ali nije lako u takvim uvjetima još i napredovati.

 

Šteta da ne ulože u gym kako spada, trebalo bi biti prioritet da policajci budu jaki i dobro građeni, a ne po cesti neki mršavci da im se ljudi smiju. Nhf, ali tako često ljude čujem da kometiraju izgled policajaca koji ne rade na sebi.

Da citiram jednog gospodina glavno pol. inspktora tam:...nemojte si dozvolit da kao mladi ljudi gurate ispred sebe bojlere od 20l, da vam se ljudi smiju, budite fit, trenirajte, radite na sebi...:)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

imam jedno pitanje što se tiče žiro računa.da li se može donijeti potvrda od banke  da smo otvorili žiro račun(pošto još nisam otvorio ,a čeka se nekih tjedan dana) ili baš moramo imati žiro karticu  na upisu?

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
blue condor 93 kaže...

imam jedno pitanje što se tiče žiro računa.da li se može donijeti potvrda od banke  da smo otvorili žiro račun(pošto još nisam otvorio ,a čeka se nekih tjedan dana) ili baš moramo imati žiro karticu  na upisu?

 ma bitno je da donesete IBAN broj računa, nemojte nosit onaj stari broj.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

fila pitanje za tebe...

kakva je hrana gore?jel imaju samo 3 obroka i kako prezivit na tako malo hrane?

a sto se tice teretane i vjezbanja znaci nemoguce je zadrzat formu od prije akademije?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
13 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
cod4gamer kaže...

fila pitanje za tebe...

kakva je hrana gore?jel imaju samo 3 obroka i kako prezivit na tako malo hrane?

a sto se tice teretane i vjezbanja znaci nemoguce je zadrzat formu od prije akademije?

 Hrana....3 obroka dnevno. Meni osobno premalo i prleoše. Krkaju te uH, a meso i to zaboravi, dobiješ male neke šniclice ili pljeskavice s nekim lažnim mesom pa natrpaju sira unutra da prikriju okus.

 

Doručak tipa: odvrtani čaj od šećera, 3 lista salame mortadele(ili podriguše, parizera ili neke pureće- naravno te manje salame dobijše više, ali za dva sendviča otprilike), nekad namaz sir, nekad linolada, nekad pekmez maslac itd.

Doručak je najgorei. Petkom kad dobiješ dvije krafne ujutro, poželiš umrijeti.

 

ručak, ako imaš sreće dobiješ nekog mesa što je ostalo od ovima što prodaju. Inače ako prva smjena pobere finije, tebi ostanu neka variva, grah, itd. Krumpir jedeš jedno bar 4x tjedno, a o riži da ne pričamo. Nekad uz ručak ide tortica, cao cao ili tako neki shitz.

 

Večera: slično kao ručak, nekad čak i najbolji dio dana jer cure ne večeraju pa ti daju svoj bon da jedeš duplo. Slično kao ručak više manje.

 

Hrana je ok, ali nekad kad si gladan i živčan a dočeka te nešto malo, slabo i ne baš tako fino pukne ti film. Bilo je ekipe što su pizidili tamo na kuharice i yebali majke. I da, budite pristojni prema kuharicama...nekad će dat, nekad neće. Znat će te koje daju više bolonjeza npr. a koje manje, pa ako ste pristojni nekad možete neku kombinaciju složit, tak sam ja.

 

Što se forme tiče, osobno govorim da sam propao. Sa 95kg vidio si formu prije, u jednom trenu na 86. Slabo jelo, kontatan drill, živci, stress..totalno propao. Ostao je temelj, ali imao sam osjećaj da sam pao 20kg. Onda tu i tamo gym kad sam stigao, čisto održavanje. Vratio se na 90kg.

Sad se vraćam u gym evo već mjesec dana i forma se vraća kile rastu.

Znam ekipe koja je došla i tamo fino napredovala, ali ti dečki nisu bili u top formi već su gym otkrili tamo pa fino potrošioli vrijeme da se napucaju. Mi, neki koji su ajmo reć bili u formi su samo pali, jer vježbe na tjelesnom su prelake, provjere su isto lake pa uopće nisam trenirao reko lako ću ja to.-..sad se reko vraćam polako i do zime sam ja još jači :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2015 13:08 (fila2208).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
fila2208 kaže...

 Hrana....3 obroka dnevno. Meni osobno premalo i prleoše. Krkaju te uH, a meso i to zaboravi, dobiješ male neke šniclice ili pljeskavice s nekim lažnim mesom pa natrpaju sira unutra da prikriju okus.

 

Doručak tipa: odvrtani čaj od šećera, 3 lista salame mortadele(ili podriguše, parizera ili neke pureće- naravno te manje salame dobijše više, ali za dva sendviča otprilike), nekad namaz sir, nekad linolada, nekad pekmez maslac itd.

Doručak je najgorei. Petkom kad dobiješ dvije krafne ujutro, poželiš umrijeti.

 

 Ajde znaci nisam jedini kome je caj bio odvratan,ne razumijem kako se ekipa palila na taj caj pa trazila salicu vise...uglavnom da,potvrdujem sve sto je kolega reko o hrani,moj favorit br. 1 sto se tice dorucka je 2 listica sira i pasteta,to kad vidim suze mi krenu,i najveci gurmani bi se posramili takve kombinacijee...i jos bi nadodao da imate konzum 10 minuta od akademije pa si mozete tamo kupiti nekad nesto za dorucak,voca,itd...isto cete nerijetko narucivati iz obliznjih pizzerija,sto ne preporucujem previse,tu ode dosta para,po hrani na akademiji bi valjda 4 puta tjedno trebao nesto naruciti,ali dobro,prezivjeli smo i vi cete

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2015 15:17 (barcafan12).
13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

a kakve su dnevne aktivnosti?jel se svaki dan rade sklekovi, zgibovi i ostale vjezbe?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Da li se mozda zna kada bi mogli poceti zaposljavati P10?

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Da li se smiju koristit tamo proteini kad je već tako hrana loša?

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Hoce li nam trebat koja biljeznica?

Ako je On sa mnom, tko je protiv mene?
13 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
nocna_mora kaže...

Hoce li nam trebat koja biljeznica?

 Ne, dobit ćeš 15 bilja i 2 kemijske od njih.

Gocy10 kaže...

Da li se smiju koristit tamo proteini kad je već tako hrana loša?

 

 

Naravno. 

 

cod4gamer kaže...

a kakve su dnevne aktivnosti?jel se svaki dan rade sklekovi, zgibovi i ostale vjezbe?

 

Jutarnje trčanje, škola, tjelesni, daktilografija, png ili tako nešto. Ne rade se svaki dan, samo kad si na tjelesnom, tj. 3x tjedno.

Vidjet ćeš sve kad dođeš. raspored je takav da ti ne da mira do 19h navečer, da ne stigneš ništa na svoju ruku dotad.

Jedino kad si ujutro od 2-3.15 imaš dnevni odmor. Moj savjet, spavajte tada, jer je to jedino kad smiješ.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
cod4gamer kaže...

a kakve su dnevne aktivnosti?jel se svaki dan rade sklekovi, zgibovi i ostale vjezbe?

 Imat cete u pocetku 3 puta tjedno sport i samoobranu,kasnije ce se to mijenjati,tj.smanjiti na 2 puta tjedno...bar je tako nama bilo...uglavnom tada cete raditi raznorazne vjezbe,u pocetku ce vas jako drillati,kasnije postane prelagano,stovise i dosadno...ako zelis odrzavati formu ili je podici svakako u slobodno vrijeme odi vjezbati,kasnije ce ti samo koristiti kod tranzicijskih odnosno zavrsnih provjera,jer pred kraj tempo tjelesnog opadne pa se dosta ljudi opusti i popadaju na provjerama...

sinke14 kaže...

Da li se mozda zna kada bi mogli poceti zaposljavati P10?

 to se jos ne zna,dok smo mi bili pri kraju tecaja pricalo se da su vec zaposlili oko pola P9 tako da tek kad njih sve rijese onda smo mi na redu...neki govore u najboljem slucaju do kraja godine da ce nas krenut zaposljavat,neki iduce godine,tako da kao sto sam reko niko jos ne zna...

Gocy10 kaže...

Da li se smiju koristit tamo proteini kad je već tako hrana loša?

 Naravno da smijes...nerijetko su mi oni bili i zamjena za dorucak

nocna_mora kaže...

Hoce li nam trebat koja biljeznica?

 Ne,dobijes tamo i vise nego sto ti treba

 

 

 

 

Eto opet me kolega fila prestigao,

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 12:06 (barcafan12).
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Kazu mi kolege da su svi iz p9 zaposleni,tako da smo sad mi na redu.... neki su cak pred kraj akademije govorili kako bi vec od 10mj  mogli poceti zaposljavati

12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
sinke14 kaže...

Kazu mi kolege da su svi iz p9 zaposleni,tako da smo sad mi na redu.... neki su cak pred kraj akademije govorili kako bi vec od 10mj  mogli poceti zaposljavati

 A cuj ako je tako bilo bi super...a znam,svasta se govorilo,al niko neku provjerenu informaciju...u svakom slucaju do kraja godine da krenemo,odlicno,s obzirom da su ovi prosli godinu dana cekali ako se ne varam

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

kad sve ovo citam sokiran sam...tolko skolovanja i drilanja sa uzasnom prehranom da bi nakon svega toga jos godinu-dvije morao cekat strasno stresan i tezak posao za 4000-4400kn mjesecno...to je naprosto uzas...da ti barem na akademiji mjesecno daju 2500kn pa da se krpas...al ovo je uzas. Trebale su mi cetiri godine da upadnem , a sad me iskreno strah kaj me ceka tamo...da ti barem odmah posao garantiraju nakon zavrsetka bez cekanjja...jojjj...

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Na ovoj obavijesti što je mup objavio piše da moramo regulirati zdravstveno i dopunsko ako nemamo regulirano. Sad me zanima u vezi tog dopunskog, šta to baš moramo imati, i ako da dali to sami plaćamo ili kako? Jer do sada sam radio i sad sam dao otkaz pa znači da se sad trebam prijavit opet na zavod zdravstveno. Kako su prijašnje generacije imale to regulirano?

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Da li je hrana i smješaj na akademiji plaćena ili se mjesečno plaća ?
Da li se dobije mjesecno nekakav novac tijekom školovanja?

Da li se moze doc vlastitim automobilom na akademiju i tamo ga pustit?

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Matej012 kaže...

Da li je hrana i smješaj na akademiji plaćena ili se mjesečno plaća ?
Da li se dobije mjesecno nekakav novac tijekom školovanja?

Da li se moze doc vlastitim automobilom na akademiju i tamo ga pustit?

 Plaćeno.

 400kn.

 da.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Dal ina neko iz zagreba da se nademo prije?

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Obavezno imaj radne hlace :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 7:32 (Sawro).
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozz.. pitanje jedno za svaki slučaj

Jel odjeću uzimamo odmah za cijeli tjedan sad kad počne akademija i ostalo

12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
police officer kaže...

Pozz.. pitanje jedno za svaki slučaj

Jel odjeću uzimamo odmah za cijeli tjedan sad kad počne akademija i ostalo

 Pa ponesi da,al najvise ce ti trebati donjeg rublja jer 90% vremena ces biti u sluzbenim odorama/trenirkama...tek toliko si uzmi 2-3 majice da imas za izac,neku trenirku trapericu i to je to...

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

pravio sam ziro račun..prije 10 dana,još mi nije stigla kartica kući....dal če se smjet donjet kartica poslije,jer ću morat otić u banku u zg i reč da mi je vrate u zg pa podić u zg tako mi je rekao u banci... 

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

šta smatraju pod:pribor za odrzavanje obuće? krema,četka i to za cipele jel?

13 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ajmo pitomci, kažite kako vam je prošao prvi tjedan, tko su vam voditelji, profesori itd...

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

operirao sam prednji križni, dali cu imat problema na ljecnickom? pozdrav svima

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Haha sta je pitomci akademija vas udarila u glavu,sokirani ste,ili preumorni da bi nesto napisali...dajte neke dojmove,primjedbe,opisite malo kako vam je,bili ste raspisani prije tecaja sad niko ni slova da napise...

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
barcafan12 kaže...

Haha sta je pitomci akademija vas udarila u glavu,sokirani ste,ili preumorni da bi nesto napisali...dajte neke dojmove,primjedbe,opisite malo kako vam je,bili ste raspisani prije tecaja sad niko ni slova da napise...

 Pa sad nije bitno, sve ih je zanimalo, pitali tu, na privatne pitali na sve strane, sad kad su odgovore dobili, zaborvili ekipu ovdje.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Dali se sa propuscnicom od poli. akademija mozemo vozit ZET-ovim prijevozom il moramo imat kartu?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice