Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.571.148
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
barcafan12 kaže...

Haha sta je pitomci akademija vas udarila u glavu,sokirani ste,ili preumorni da bi nesto napisali...dajte neke dojmove,primjedbe,opisite malo kako vam je,bili ste raspisani prije tecaja sad niko ni slova da napise...

 Bit će da je do umora, buđenje oko 5:10, spremanje sobe itd, pa trčanje u 6, i onda ostale obveze do 19:00, ali ok je za nas koji smo se uklopili nakon dan 2, bilo je puno odustajanja koja su trajala čak do ovog tjedna, a možda ih bude još, što se tiče predavača i odgajatelja zasad su svi ok, neki više neki manje hehe :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Kad vam kažu "ugodan boravak na akademiji" možete to odma baciti u vodu jer nije niti malo ugodno...
13 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Prvih 160 polaznika p10 je pzvano raditi, što znači da će uskoro i drugih 160.

Što vama daje veću šansu da i vi počnete brzo p11 momci i djevojke.

Samo hrabro, i držte se :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
fila2208 kaže...

Prvih 160 polaznika p10 je pzvano raditi, što znači da će uskoro i drugih 160.

Što vama daje veću šansu da i vi počnete brzo p11 momci i djevojke.

Samo hrabro, i držte se :)

 

 Kolega jesu tebe pozvali?

Inace nisam se nadao da ce ovako brzo poceti pozivati,sto je odlicno naravno :))

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
barcafan12 kaže...
fila2208 kaže...

Prvih 160 polaznika p10 je pzvano raditi, što znači da će uskoro i drugih 160.

Što vama daje veću šansu da i vi počnete brzo p11 momci i djevojke.

Samo hrabro, i držte se :)

 

 Kolega jesu tebe pozvali?

Inace nisam se nadao da ce ovako brzo poceti pozivati,sto je odlicno naravno :))

 Jesu, sutra je prvi radni dan :)

obrijao se, oduzeo si 5 godina haha :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
fila2208 kaže...

 Kolega jesu tebe pozvali?

Inace nisam se nadao da ce ovako brzo poceti pozivati,sto je odlicno naravno :))

 Jesu, sutra je prvi radni dan :)

obrijao se, oduzeo si 5 godina haha :)

 

 Hehe sretno,nadam se da si dobio sto si i zelio,nadam se da cemo i mi ostali sto prije

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
barcafan12 kaže...
fila2208 kaže...

 Kolega jesu tebe pozvali?

Inace nisam se nadao da ce ovako brzo poceti pozivati,sto je odlicno naravno :))

 Jesu, sutra je prvi radni dan :)

obrijao se, oduzeo si 5 godina haha :)

 

 Hehe sretno,nadam se da si dobio sto si i zelio,nadam se da cemo i mi ostali sto prije

 Jesam, 30km od kuće, ma milina...samo da nisu grude i to je to :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav ljudi

 

Kada će se otprilike znati hoće li biti natječaj za upis polaznika sljedeće godine (2016/2017)  ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
MarioVk kaže...

Dali se sa propuscnicom od poli. akademija mozemo vozit ZET-ovim prijevozom il moramo imat kartu?

 Mislim da ne. Zet je ukinuo bilo kakve propusnice jer se moglo prije sa vojnom iskaznicom vozit sad svi moraju kupit kartu imaš na stranicama zeta pod najčešća pitanja.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Bit ce sigurno, Jan96...

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2015 22:44 (Staklenko).
8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav svima.
Zanima me jel ima ikoga da prati ovu temu tko će se iduće (2016.) godine prijaviti ponovno ili prvi put na policijsku akademiju.
I također bilo koga tko zna nešto više pitam, jel zna kada otprilike će na mupovoj stranici biti objavljene informacije za prijavu iduće godine. Hvala unaprijed.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav :)

Ja ću se prijaviti prvi put..

Natječaj se raspisuje krajem 2 ili početkom 3 mjeseca..barem je tako bilo prethodne 3 godine. Ali prati stranice mupa jer nikad se nezna ;)

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Okej, hvala ti :)
A odakle si?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Ja cu se također prijaviti prvi puta. Po postovima smo svi mogli shvatiti da su jako rigorozni i da se ne prolazi lako. Tako da se necu nadati ničemu. :D
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Split ti?

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Guerrini123 Znaš kako kaže Dewey iz Malcolma u sredini: "I expect nothing, and I'm still let down." :P
Ni ja ne očekujem ništa, ali eto idemo probati pa šta bude, bit' će :)

Brzi96 Okolica Zagreba

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
A nego kako.. Treba probati :)
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav svima, također željno iscekujem sljedeci natjecaj, prijavljujem se prvi put, dolazim iz Istre..

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Treba mi dobrovoljac koji bi mogao izdvojiti 5minuta da ga pitam neke stvari u vezi Policijske akadmije, na to mislim na one koji su vec bili na prijavama, ili ti ga koji su prosli sve to vec..Pa bi bio zahvalan ako bi mi se mogao javiti , hvala ;)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Nisam bio al bi rado pomogao :)

Procitaj malo forum naci ces dosta korisnih informacija

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Brzi96 kaže...

Nisam bio al bi rado pomogao :)

Procitaj malo forum naci ces dosta korisnih informacija

 

 

 Ma nikako da uhvatim slobodno vremena,radim cijeli dan,nadjem tu i tamo malo slobodnog da dodjem na komp ali budem svega 5-10min i bas ne bi prelistavao 88 stranica ako nije potrebno,msm prelistat cu ako nema bas nikoga ;) xD

 

13 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pitaj slobodno šia te zanima

14 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Eto grasshopper odgovora da svi zainteresirani vide:

 

A prijave ti budu negdje u trecem mjesecu, pa te onda u cetvrtom zovu na provjere od kojih pises psihotest i jos neka 3 testa od kojih su svi tipa nekih iq testova( neki oblici od papira zamotani pa imas ponudjene slike kako ce izgledat kad se odmotaju, pa matematika i jos jedan kojeg se slabo sjecam. Ugl moze svako to proci) Zatim ides na fizicke testove gdje ti prvo mjere tezinu i visinu i racunaju body mass indeks koji ti mora bit izmedju 20 i 30 ako se ne varam i tu su strogi. Ako to prodjes ides redom na trbusnjake koje izvodis sjedeci na kraju klupe tako da kad se spustis ledja ti moraju bit ispod ravnine klupe, ruke na potiljku, onda skok u dalj, cini mi se 190cm za muske, poligon unatrag i sklekovi na rucama ili dipsevi. Zadnje je trcanje i ako si to sve proso ides na jos tri zadnja testa   koji se ne ocjenjuju ali dosta pomazu sa plasmanom krajnjim, to su engleski opca informiranost i informatika, i to ti je to ukratko :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 22:23 (agramz).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
agramz kaže...

Eto grasshopper odgovora da svi zainteresirani vide:

 

A prijave ti budu negdje u trecem mjesecu, pa te onda u cetvrtom zovu na provjere od kojih pises psihotest i jos neka 3 testa od kojih su svi tipa nekih iq testova( neki oblici od papira zamotani pa imas ponudjene slike kako ce izgledat kad se odmotaju, pa matematika i jos jedan kojeg se slabo sjecam. Ugl moze svako to proci) Zatim ides na fizicke testove gdje ti prvo mjere tezinu i visinu i racunaju body mass indeks koji ti mora bit izmedju 20 i 30 ako se ne varam i tu su strogi. Ako to prodjes ides redom na trbusnjake koje izvodis sjedeci na kraju klupe tako da kad se spustis ledja ti moraju bit ispod ravnine klupe, ruke na potiljku, onda skok u dalj, cini mi se 190cm za muske, poligon unatrag i sklekovi na rucama ili dipsevi. Zadnje je trcanje i ako si to sve proso ides na jos dva zadnja testa   koji se ne ocjenjuju ali dosta pomazu sa plasmanom krajnjim, to su engleski opca informiranost i matematika, i to ti je to ukratko :)

 Eto hvala ti jako puno :D

Ima neko mozda od vas primjere tih testova ili dali zna dali ih se moze naci na internetu ? Ali sve u svemu puno ste pomogli :D

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Jel zna netko kad se planira sljedeci natjecaj?

13 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

U drugom ili trećem mjesecu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Evo cekam natjecaj(2016), prvi put i eto nadam se da ce sve biti dobro. zanima me jedna info... recimo prodje sve dobro i budem policijski sluzbenik. E sad, želio bi kriminalistiku, kako to ide ako si vec sluzbenik jer sam vidio da je za civilno prijamni bombetina.. Sta kazete na kriminalistiku, dobro lose? Svaka info dobrodosla, unaprijed hvala :)
13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

svi na steroide i upadate :)

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Eeeej, ja sam sada u ekonomskoj skoli idem za upravnog referenta. Jeli ja mogu završiti četiri godine, pa onda ići na obrazovanje za policajca ili moram se odvojiti u trećem srednje? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
primaju na akademiju do 25-te godine tako da ces valjda do tad zavrsit skolu :D
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice