Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.571.688
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Probaj predat pa ces vidjet, ali kada budu vrsili provijere oni sve vide, a pogotovo kaznena dijela.. iako obrisu stoji i dalje napomena u evidenciji da si bio kaznjavan

A uvijet za prijavu je da nisi kazneno gonjen, njih prekrsaji bas i ne zanimaju koliko kaznena dijela, a kod tebe je jos i nasilje tako da ne vjerujem bas da imas neke sanse prevelike, ali probaj.. zasto ne

14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Nikad za to nisam kaznjen... To mi je "oprosteno". A sto je jos gore krivo je bilo klasificirano jer nije bilo teskih povreda, a i dogodilo se prije 6 godina(kad sam imo 16god). I ako ce me zbog toga gledat ko kriminalca, stvarno najbolje otic iz drzave. Hah
14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
uber_low kaže...
Nikad za to nisam kaznjen... To mi je "oprosteno". A sto je jos gore krivo je bilo klasificirano jer nije bilo teskih povreda, a i dogodilo se prije 6 godina(kad sam imo 16god). I ako ce me zbog toga gledat ko kriminalca, stvarno najbolje otic iz drzave. Hah

 Tesko da ces upast, skoro nikako, moj frend koj je imo prekrsaj sa elementima fizickog nasilja smo se prijavili prosle god, ja upo on nije, a testove smo fizicke podjednako odradili a i pismene... zato i postoje sigurnosne provjere koje se provode nad kandidatima. Jedan od prvih uvjeta je da nema protiv tebe kaznenih prijava ili prekrsaja s elementima fiz. nasilja

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2017 23:09 (agramz).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Dobio sam rjesenje sto sam trazio da brisu iz evidencije... Nije u evidenciji teska tjelesna ozljeda nego samo tjelesna ozljeda. sta to nije prije bio samo prekrsaj?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Nismo nesto aktivni,sta nitko ne ce na akademiju
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
uber_low kaže...
Dobio sam rjesenje sto sam trazio da brisu iz evidencije... Nije u evidenciji teska tjelesna ozljeda nego samo tjelesna ozljeda. sta to nije prije bio samo prekrsaj?

 Nema nikakvog brisanja iz evidencije, ko ti je reka da se to brise krivo ti je reka

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Evo i ja planiram isto ici 😛
7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Zna li itko koliko je ljudi iz prošle klase zaposleno?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Vjerojatno nitko,ako prosla klasa (2016-2017) zavrsava u 6 mjesecu...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
U 7 mjesecu, al dobro si rekla. Stovise, nisu zaposleni ni svi iz 2015/2016.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Ljudi, imate li kakvih saznanja o novom natječaju? Kažu mi kroz Ožujak da izaći.otkud ste? ☺ Evo ja iz Pule..
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Trebao je izaci do kraja ovog mjeseca ali lani je 2.3 tako da il ovaj tjedan il iduci ☺️
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
VaraždinkaMF kaže...
Vjerojatno nitko,ako prosla klasa (2016-2017) zavrsava u 6 mjesecu...

 To je klasa koja se trenutno školuje a prošla je ona 2015/2016. Znam da zapošljavnje ide katastrofalno sporo kao i sve vezano za policiju.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

rekli su krajem drugog,al eto jos nista,trebalo bi bit do 10.3 ,ja isto planiram ic :)

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

moze mi netko tko ima iskustva s prijavama objasnit sto se uglavnom nalazi u ispitu iz informatike,na sto da obratim paznju :) i ako zna otprilike kakva su pitanja,hvala :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

sjecas li mozda nekih pitanje vezano za informatiku ili opcu informiranost i cirka koliko pitanja?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Za te testove ima 20 min vremena i bit ce izlozeno na projektoru ali ugl imas i vise nego dovoljno vremena odgovorit na 30 pitanja (nisam siguran ali mislim da je 30) pitanja iz informatike su ti tko je osnivac facebook-a,  microsofta ugl to nikome ne predstavlja problem,  pitanja iz opce informiranosti tko je ministar poljoprivrede,  ili nesto iz svijeta bezveze,  ali potrudite se odradit sve maximalno koliko mozete, vidimo se na porti :) 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

jeli istina da su svugdje ponudeni odgovori? :) hvala  na odgovoru ,vidimo se abd haha :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Antonija123 kaže...

jeli istina da su svugdje ponudeni odgovori? :) hvala  na odgovoru ,vidimo se abd haha :D

 Je.

11 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

06.03. Vam bude objavljen natjecaj....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Uzbudena sam,natjecaj jos nije ni izasao 😂
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

takoder :D

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Kad dođete na akademiju bit ce koji k*** sam se prijavio,  za sad nas je 311,   u prvih mj dana kad imate probni rok odustalo sigurno 30 njih, a di je jos kraj.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
sandman92 kaže...

Kad dođete na akademiju bit ce koji k*** sam se prijavio,  za sad nas je 311,   u prvih mj dana kad imate probni rok odustalo sigurno 30 njih, a di je jos kraj.

 Ako je tebi tako ne znaci da ce svima bit.

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Kako si ti zakljucio da je meni tako??,  kazem sta drugi kazu,  ja sam isao cetri puta i eto me na akademiji i to planiram zavrsit ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Nakon sto izadje natjecaj ,koliko imamo vremena da se papiri posalju?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Oko 15 dana
7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Koja su pitanja na psihotestu?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

volis li proljece,da li si ikad nesto ukrao,volis li drazit zivotinje..uglavnom ista pitanja al drukcije formirana kao da vidu jel lazes .. tako to

8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Većinu toga što vas zanima je napisano na ovoj temi na prijašnjim stranicama o trajanju školovanja, pitanjima, kriterijima, testiranjima itd... Samo treba izdvojiti malo vremena, čitati i sve će se znati. Jako puno toga piše. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice