Pomoć oko pronalaska literature

poruka: 4
|
čitano: 587
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pomoć oko pronalaska literature

Pozdrav ljudi xD naso sam se u kutu sa pronalaskom literature za zavrsni rad xD klasicne knjige ovdje ne pomazu(hvala bogu sto su nase knjiznice opremljene sa vrhunskom literaturom za informatiku) pa sam prisiljen traziti po internetu sto se da naci... trazim sve vezano uz supercomputers(ne supercomputing, zanima me hardware)... vec sam prosao najpopularnije stranice kao sto su genesis library, bookzz, scihub vise ne radi xD, google schoolar naplacuje vecinu clanaka... ima mozda netko neku preporuku gdje bi mogo traziti dalje? clanci, knjige bilo sto sto se moze upotrijebiti kao izvor za zavrsni rad xD 

8 godina
offline
Pomoć oko pronalaska literature

hrcak

 

go crazy

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2016 21:37 (aleng3).
15 godina
offline
Pomoć oko pronalaska literature

tu da mi zivot ovisi ne bi naso jednu korisnu za informatiku xD

13 godina
online
Pomoć oko pronalaska literature

Pogledaj na http://en.bookfi.net/ gdje imaš tonu knjiga, a pogledaj i na researchgate.net što ti je otprilike društvena mreža za znanstvenike. Tamo imaš nešto članaka koje su ljudi podijelili, a možeš se javiti i ljudima pojedinačno da ti pošalju svoju inačicu članka. Također, scholar.google.com ti omogućuje lijepu pretragu, pa kad nađeš neki rad probaj googlati naziv. Znaju ljudi staviti na vlastite stranice ili stranice faksa određene verzije rada.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice