Skripte za državnu maturu

poruka: 11
|
čitano: 21.130
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Skripte za državnu maturu

Ako ima netko dobar , da li bi mi poslao skripte za matematiku , hrvatski jezik i engleski ?

Ili dao link gdje bi se mogle nači neke skripte ( imam primjere mature sa ncvvo.hr )

 

Guns don`t kill people ... I kill people with guns .
15 godina
neaktivan
offline
Skripte za državnu maturu

ja sam svoje kupio.. ;) odnosno platio pripreme 2000kn na kojima sam dobio skripte...pa bi se mogli dogovoriti...dam ti sve skripte za 200kn.......s riješenim zadacima i bilježnicama...ako si za javi na PM

MMA is not game , MMA is life!!!
13 godina
neaktivan
offline
Skripte za državnu maturu

Pogledaj ove knjige, koliko čujem da su korisne. Ja sam prošle godine polagala maturu, ali mi nismo nikakve skripte koristili za pripremu (nismo znali što nas čeka). Ako je netko bio u Zg-u na onim pripremama to bi ti bilo korisno.

 

http://www.hinus.hr/index.php

13 godina
offline
Skripte za državnu maturu

Tema je malo starija ali evo da kazem sada u Večernjem listu dobivas nekakve knjižice gdje su ti pitanja sa državne mature od prošle godine. Imam vec par komada ja mislim matematia,biologija,engleski ugl. pogledaj si malo i to

Win Osama in hide and seek
13 godina
offline
Skripte za državnu maturu

Skripte ti i nisu toliko potrebne, da ispricam iz vlastitog iskustva, prosjek u srednjoj mi bio oko 3,57, tak mi se vrtilo 4 godine, nisam isao na pripreme, pisao maturu mat osnovna razina mi bila 86%, hrvatski visa 74% i njemacki visa 97% i na kraju sam upisao prvi izbor, filozofski germanistiku i informacijske i sad se zajebavam s tim!! {#}

15 godina
offline
Skripte za državnu maturu

Ja sam prošle godine stavio na net 15ak skripti, i download-alo ih je više od 1000ljudi, i nitko se nije žalio.

Međutim, s vremenom je upload site propao (ali su mene isplatili{#}) tako da ni ja sad nemam te skripte.

jedino da odete na stranicu na Facebook-u "skripta za državnu maturu" i da pitate neke članove koji su skinuli, dali netko slučajno ima na kompu još negdje svoju skriptu.

Inaće imao sam skripte za skoro sve predmete, ali nažalost Sharecash mi ih je obrisao (neznam razlog), a envirofile je propao.

Probajte pogledati na toj grupi, možda netko stvarno ima još to kod sebe...

14 godina
neaktivan
offline
Skripte za državnu maturu

Imate na THR, knjige koje izdaje Školska knjiga za pripreme za DM.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Skripte za državnu maturu

Imaš li možda još te skripte??

12 godina
neaktivan
offline
Skripte za državnu maturu

Ako netko treba skripte neka me pm-a. Rado ću mu dat.

Matišu, psihologiju, engleski neam u pdf-u

Imam hrvatski, kemiju, biologiju, povijest, gramatiku, pig.

U PM stavite mail

 

 

 

 

Arguing on the internet is like running at the special olympics. Even if you win, you're still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2013 18:59 (Trustek).
12 godina
neaktivan
offline
Skripte za državnu maturu

Za skripte ne znam, ali ako kojim slučajem ne znaš, mislim da tu imaš sve ispite:
http://ncvvo.hr/drzavnamatura/web/public/svi_ispiti

Moj bed, tek sam sad skužio da je lik protjeran i da je napisao ovo u prvom postu, {#}

Potpisah se!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2013 20:00 (BenjamiX).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Skripte za državnu maturu
Jel ima neko skriptu iz psihologijee?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice