STEM stipendija - tehničke znanosti

poruka: 3
|
čitano: 3.029
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
STEM stipendija - tehničke znanosti

Pozdrav, ima li tko na ovom forumu da osobno prima ili poznaje nekoga tko prima STEM stipendiju za područje tehničkih znanosti, na višim godinama faksa (znači ne brucoši).
Zanima me koliki otprilike prosjek imate vi koji ste primali u ovoj godini? Možete napisati i koji ste faks, ali ne nužno. Gleda li se samo prosjek, pa npr. 4.0 na FER-u vrijedi isto koliko i 4.0 na Veleučilištu u Varaždinu, ili ima još koji kriterij?

Znate li možda koliko je bio najniži prosjek ove godine koji je primio STEM stipendiju za tehničke znanosti, a da nije brucoš?

Bilo kakva informacija je dobrodošla, hvala !

11 godina
neaktivan
offline
Re: STEM stipendija - tehničke znanosti

Pročitao sam negdje da je zadnji na tehničkom imao projek 3,83 pa će tako nešto biti i ove godine.

8 godina
neaktivan
offline
STEM stipendija - tehničke znanosti

Pozdrav, moze li mi netko s tehnickog faksa bilo kojeg u RH napisati prosjek tog faksa koji mu pise na stranici od STEM stipendija, posto ministarstvo iz nekog razloga taj popis drzi u tajnosti, evo meni s fera, cimeru sa fsb-a i frendici s tvz-a pise prosjek faksa 3.5 sto nam je dosta cudno jer kakva je slucajnost da 3 od 3 faksa imaju tocno 3.500 prosjek.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice