Csgo konfiguracija za 144 fps

poruka: 29
|
čitano: 5.996
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
csgo konfiguracija 144 fps

Pozdrav ljudi , trazim graficku i procesor , koji bi mogli vrtit csgo lockan na s 144 fps da ne dropa ( fps_max 144 ) , Budzet mi je DO 2000KN , igrao bi sve settingse na low , 4:3 blackbars i 1280x960 , tu negdje. 

 

Jos bi uredio PC , stavio launch options i sve moguce varijante za fps boost , tako da ima li neko u vidu graficku i procesor zajedno do 2k kn da zadovoljava moje potrebe ? I sta je bitnije , graficka ili procesor za csgo ?

 

Trenutno imam graficku AMD RADEON 230 R5 , sranje teško , procesor je neki stvari , stvarno ne znam tocno. Za sad naprimjer dust2 vrtim 40ak fps na 1280x960 , nekad i dropa , a na ostalim mapama je konkretno niže , oko 30 , pogotovo nuke , nuke mi crasha svaki put , a i da ne crasha mislim da se nebi mogao maknut 

 

Hvala svim dobrim i ozbiljnim ljudima na odgovorima 

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: csgo konfiguracija 144 fps

A jesi se potrudio oko podataka svaka ti čast .

 

Napiši koju konfiguraciju imaš. CPU, MBO, PSU, RAM i tako te stvarčice jer bez uvida u to teško ćeš dobit kvalitetan odgovor. 

 

ništa mi se neda
6 godina
neaktivan
offline
Re: csgo konfiguracija 144 fps

Napisao bi sve , al mi se cili komp sjebao , znaci isa sam u msconfig micat procese i takva sranja svakakva dublje u windows naravno za FPS boost , restartovao sam PC i odjednom ne radi nista , internet , steam , AUDIO kao da ga nema , pise da ne radi stoji mali x , ne mogu ni specifikacije vidit , ne pokazuje mi nista , dxdiag , computer properties , i ne pise nista , trebat cu vjerovatno resetirat cijeli windows i uzet cd za 8micu.
 

8 godina
neaktivan
offline
Csgo konfiguracija za 144 fps

Za CS GO obavezno Intel procesor. i5 bi bilo bolje, al možeš i s i3 imat taj FPS 5 na 5, za DM s 24 igrača nisam siguran. Grafička je dovoljna GTX 1050. Znači proc možeš uzeti ili i3 7100 ili i5 7400. Pogledaj si malo testove na youtubu. 

 
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps

Hvala , bas sam citao i gledao i svi kazu da je Intel proc obavezan za csgo , nije mi problem uzet i5 7400 , sta vjerovatno i ocu , ali vidim da ima i visih cijena procesora a ja mogu i isprsit 200 300 kn vise pa jel mogu naprimjer i5 6500 koji je skuplji za 300 kn ? jel to znaci da je bolji ili ? posto se stvarno ne razumijem u procesore graficke i taj hardwer  jer moja logika je ako nesto uzmem 300 kn skuplje bit cu sigurniji u fps da mi nece dropat i da mi se jos vise ucvrsti i locka haha , hvala ti , i izvini sta ne mogu iznijet sve konfiguracije , jer mi komp ne zeli otvorit nista..

14 godina
odjavljen
offline
Csgo konfiguracija za 144 fps

Nije istina da je intel obavezan, bilo koji ryzen to gura sasvim dobro, debelo preko 144 fps.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
klas kaže...

Dragi , mislin da hz i monitori nisu tema ovog posta 

 Pa kako misliš igrati na 144 fps ako nemaš 144hz monitor???

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
pqweasdyxc kaže...
klas kaže...

Dragi , mislin da hz i monitori nisu tema ovog posta 

 Pa kako misliš igrati na 144 fps ako nemaš 144hz monitor???

 Covjek il vec ima monitor od 144hz il se malo pogubio u svemu skupa. 

8 godina
neaktivan
offline
Csgo konfiguracija za 144 fps

i5 6500 ti je stari socket. Uzmi i5 7500 ili Ryzen 1500x/1600. Evo ti i benchmark. Ovo je s GTX 1080 na FullHD i Ultra detaljima.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 18:50 (non pasara).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
klas kaže...

AHAHAHAHAHAAHAH pa cekaj vi stvarno mislite da bi ja otvorio temu za 144 fps da nemam 144 hz monitor ? Isti mi je kurac 144 ili 60 fps ako imam 60 hz monitor , samo je malo glađe , naravno da iman 144 hz monitor zato i zelin lockat na cistih 144 fpsa , . war3 i pqweasdyxc vi ste kao vidoviti Milani i znate ko sta ima ili nema ? Ne glumite programere kidare 

 Znači imaš za 144hz monitor, a nemaš za PC koji to može isporučiti.

Sad prodaj taj monitor i kupi komponente koje mogu tjerati 144 fps, pa prodaj PC... PARADOX

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
klas kaže...

AHAHAHAHAHAAHAH pa cekaj vi stvarno mislite da bi ja otvorio temu za 144 fps da nemam 144 hz monitor ? Isti mi je kurac 144 ili 60 fps ako imam 60 hz monitor , samo je malo glađe , naravno da iman 144 hz monitor zato i zelin lockat na cistih 144 fpsa , . war3 i pqweasdyxc vi ste kao vidoviti Milani i znate ko sta ima ili nema ? Ne glumite programere kidare 

 De ti klinac spusti se malo na zemlju. Pitas za savjet i onda se pravis pametan a isao si gasiti procese i sjebao windowse. Vidi se da si expert. Ne znas ni koju plocu imas al bi isao kupiti procesor....

 
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
Torent kaže...
klas kaže...

AHAHAHAHAHAAHAH pa cekaj vi stvarno mislite da bi ja otvorio temu za 144 fps da nemam 144 hz monitor ? Isti mi je kurac 144 ili 60 fps ako imam 60 hz monitor , samo je malo glađe , naravno da iman 144 hz monitor zato i zelin lockat na cistih 144 fpsa , . war3 i pqweasdyxc vi ste kao vidoviti Milani i znate ko sta ima ili nema ? Ne glumite programere kidare 

 De ti klinac spusti se malo na zemlju. Pitas za savjet i onda se pravis pametan a isao si gasiti procese i sjebao windowse. Vidi se da si expert. Ne znas ni koju plocu imas al bi isao kupiti procesor....

 Ma nagurao bi on to, bez brige

8 godina
odjavljen
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps

Ne sumnjam ;) Ipak je on The Expert ;)

6 godina
neaktivan
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps

Da , isa sam kupit procesor a ne znam koju plocu imam , pa ? Zato sam i dosa na forum zato sta se nerazumim u procesore i hardver , i nemoram imat 160 IQ da znam da imam monitor od 144 hz koji je veci od tvoja 3 vjerovatno :) Al ipak si ti Galileo Galilei sa iznadprosjecnim IQ jer misliš da treba neko veliko znanje da znas da koristis 144 hz monitor HAHAHAHA.c

 

I btw , nisam ja monitor kupia , nego dobia , da sam isa kupovat monitor i ima 2k+ kn nebi to potrosia na monitor vec na hardver , jer monitor ni ne igra toliko veliku ulogu u CS , iako je bolje sa 144 hz nego 60hz na 144+ fps 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 0:11 (klas).
8 godina
odjavljen
offline
Csgo konfiguracija za 144 fps

nemoj se ljutit ali panjina si

 

uzmi 1150 ploču i i3 neki da ne moraš mjenjati rame ako imaš 8gb

uz to uzmi gtx 1050ti low profile koja ide na bilo koje napajanje i to je to

The Show Must Go On
 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
klas kaže...

Da , isa sam kupit procesor a ne znam koju plocu imam , pa ? Zato sam i dosa na forum zato sta se nerazumim u procesore i hardver , i nemoram imat 160 IQ da znam da imam monitor od 144 hz koji je veci od tvoja 3 vjerovatno :) Al ipak si ti Galileo Galilei sa iznadprosjecnim IQ jer misliš da treba neko veliko znanje da znas da koristis 144 hz monitor HAHAHAHA.c

 

I btw , nisam ja monitor kupia , nego dobia , da sam isa kupovat monitor i ima 2k+ kn nebi to potrosia na monitor vec na hardver , jer monitor ni ne igra toliko veliku ulogu u CS , iako je bolje sa 144 hz nego 60hz na 144+ fps 

 Nemas pojma ni o cemu ali se uredno podsmijavas drugima.....

Isto tako nemas pojma sta ja imam ali se opet uredno podsmijavas... Majka ti je vrlo ponosna ocigledno jer je odgojila sina de...a.....

13 godina
offline
Csgo konfiguracija za 144 fps

Ovakvoj razmaženoj dječurliji ne treba ni odgovarati. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps

ty

12 godina
neaktivan
offline
Csgo konfiguracija za 144 fps

Ekipa, neznam za CS, ali CoD je imao takav engine, da, iako nemas monitor od144hz i ne vids tih 144fps-a (u CoD-u 333+) imas neke benefite u igri. Sto znaci, mozes dalje/vise skociti, malo si brzi i netko cak govori i precizniji. tako da, vjerujem da je neka slicna shema i sa CSGO, pa zato deckic treba lock na 144fps-a...

HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Csgo konfiguracija za 144 fps

Ubacujem se u temu. Blago meni evo mene opet ja.

Znaci ja sad nemam 300 fps-a u LoL-u jer imam 60mhz monitor? Jel moze objasnjenje neko. Pitanje postavljeno glupo da dobijem pametan odgovor. 

 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
Bacelj kaže...

Ekipa, neznam za CS, ali CoD je imao takav engine, da, iako nemas monitor od144hz i ne vids tih 144fps-a (u CoD-u 333+) imas neke benefite u igri. Sto znaci, mozes dalje/vise skociti, malo si brzi i netko cak govori i precizniji. tako da, vjerujem da je neka slicna shema i sa CSGO, pa zato deckic treba lock na 144fps-a...

 Treba njemu lock u sobu do daljeng i oduzeti sve sto mu je tata kupio dok se ne nauci kulturi.....

12 godina
protjeran
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
60hz znaci da takav monitor moze osvjeziti sliku 60 puta u sekundi, tvoja graficka moze slati 300 fps (slicica u sekundi) al je to badave kad ti monitor moze prikazivati samo 60.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
war3_tft kaže...
60hz znaci da takav monitor moze osvjeziti sliku 60 puta u sekundi, tvoja graficka moze slati 300 fps (slicica u sekundi) al je to badave kad ti monitor moze prikazivati samo 60.

 Ne kontas. Nije uopce bitno dali ti vidis 60 ili 333+fps-a. bitno je kako se igra ponasa....

HAKOSUKA
15 godina
neaktivan
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
Bacelj kaže...
war3_tft kaže...
60hz znaci da takav monitor moze osvjeziti sliku 60 puta u sekundi, tvoja graficka moze slati 300 fps (slicica u sekundi) al je to badave kad ti monitor moze prikazivati samo 60.

 Ne kontas. Nije uopce bitno dali ti vidis 60 ili 333+fps-a. bitno je kako se igra ponasa....

 Nije bitno kako se igra ponaša jer bi onda vsync bio uzaludan. Zato i postoji da ti lock-a na 60 fps-a odnosno da ti se ne pojavi sreeen tearing. Tko hoće više FPS-a kupuje 144Hz monitor sa nvidia sync ili amd freesyncom.

13 godina
online
Csgo konfiguracija za 144 fps

npr. u cod2 ako imaš 333 ne cuješ se dok hodaš.

tj cuje se svaki 3-4 korak.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
zeryx kaže...

npr. u cod2 ako imaš 333 ne cuješ se dok hodaš.

tj cuje se svaki 3-4 korak.

 tako ja sam igrao cod 2 i cod 4

osim toga mogao si izvoditi skokove kakve npr s manje fpsa nisi, brze pucanje i svasta nesto.

Engine je bio takav a i igra. i to bez obzira kakav ti monitor imao, doduse kada sam igrao cod 2 nije niti bilo 144hz monitora.

Kako god mislim da toga više nema.

12 godina
protjeran
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
Ja razumijem da moze postojati tako nesto zbog enginea neke igre, ali to nije pravilo za svaku igru, covjek je gore konkretno pitao za LoL i ja sam mu objasnio kako opcenito stvari funkcioniraju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps
zeroname kaže...
Bacelj kaže...
war3_tft kaže...
60hz znaci da takav monitor moze osvjeziti sliku 60 puta u sekundi, tvoja graficka moze slati 300 fps (slicica u sekundi) al je to badave kad ti monitor moze prikazivati samo 60.

 Ne kontas. Nije uopce bitno dali ti vidis 60 ili 333+fps-a. bitno je kako se igra ponasa....

 Nije bitno kako se igra ponaša jer bi onda vsync bio uzaludan. Zato i postoji da ti lock-a na 60 fps-a odnosno da ti se ne pojavi sreeen tearing. Tko hoće više FPS-a kupuje 144Hz monitor sa nvidia sync ili amd freesyncom.

 Ne pricaj gluposti! Mozda u novijim igrama, igre tipa Cod2, CoD4 i vjerojatno CSGO ne spadaju u prethodno navedene!

HAKOSUKA
6 godina
neaktivan
offline
Re: Csgo konfiguracija za 144 fps

U cs ako imas 60hz monitor i 120 fp ( duplo frameova od toga sto monitor moze osvjezit ) , nece bit isto kao na 120hz monitoru nego ce biti samo malo glađe igrati i smanjit će se input lag miša , tako da je uvijek bolje imati više fps :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice