Dinokomp.si

poruka: 28
|
čitano: 10.250
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
dinokomp.si

Otvaram ovu temu vezanu uz dinokomp u sloveniji. Želim saznati sve informacije vezano uz  artikle njegove bez pdva i carine itd... (  nisam znao gdje smjestit temu )

Even a fool knows you can't reach the stars, but that doesn't stop a wiseman from trying.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dinokomp.si

Neki su je smjestili u moju temu   {#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dinokomp.si

Vidio sam xD. Al bi bilo glupo sad na tvoju temu pisat cisto 6 temu xD.

 

Even a fool knows you can't reach the stars, but that doesn't stop a wiseman from trying.
13 godina
offline
Dinokomp.si

Ljudi ima li tko od vas iskustva s ovom trgovinom

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dinokomp.si
Volume kaže...

Ljudi ima li tko od vas iskustva s ovom trgovinom

I mene zanimaju iskustva sa njima, ako je tko kupovao sta?

12 godina
odjavljen
offline
Dinokomp.si

Odma da kažem iskustvo loše, nisu mi htjeli poslati predmet na poštu kod Bregane ( SLO strana )... {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dinokomp.si

Kako , meni kažu da šalju po hr, cijena na njihovom web šopu + 6Eur i to je to. Zanima me ima li tko još iskustva s njima, dosta izgledaju povoljni..

http://www.dinokomp.si

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Dinokomp.si
Ne znam kolko je jeftinije nakon svih davanja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dinokomp.si

Koja su sve davanja?

Npr I5 2500K = 199eur + 6eur i stigne mi kuci ili ima još crin e i gluposti?

14 godina
odjavljen
offline
Re: Dinokomp.si
bik kaže...

Koja su sve davanja?

Npr I5 2500K = 199eur + 6eur i stigne mi kuci ili ima još crin e i gluposti?

Naravno, još 23% poreza na sve to.

12 godina
odjavljen
offline
Dinokomp.si
I5 2500 ti je isplativije kod nas kupiti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dinokomp.si

Odete lipo kupite i svercate preko granice ako vas uhvate najebali ste ako ne jeftinije ste prosli .

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dinokomp.si
stipe1771 kaže...

Odete lipo kupite i svercate preko granice ako vas uhvate najebali ste ako ne jeftinije ste prosli .

Do 1000kn po osobi se može nosti, tako da ne treba ni švercat..

www.key-storm.com
12 godina
odjavljen
offline
Dinokomp.si
Uštedio bi da ideš tamo po više stvari...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dinokomp.si
nick54312 kaže...
stipe1771 kaže...

Odete lipo kupite i svercate preko granice ako vas uhvate najebali ste ako ne jeftinije ste prosli .

Do 1000kn po osobi se može nosti, tako da ne treba ni švercat..

1600kn

Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
12 godina
odjavljen
offline
Dinokomp.si
Kakvih 1600kn?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dinokomp.si
Ups soryy to je za pravne osobe
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dinokomp.si
Diplomat kaže...
Uštedio bi da ideš tamo po više stvari...

Uštedio biš da ideš do Graz-a.. (e-tec.at) (70km dalje od Maribora)

 

moj ram: http://www.e-tec.at/frame1/details.php?art=105317 ispadne 420kn kad dobiješ povrat od 12%

običan: http://www.e-tec.at/frame1/details.php?art=103964 dođe 230kn.. (naravno nije bila takva razlika u cijeni kad sam ja uzimao)

 

Asrock Z68 extreme 3 Gen3 ispadne 777kn :)

 

Samo s tim koliko ušparaš na matičnoj i ramu si isplatio put {#}

www.key-storm.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2011 21:50 (nick54312).
13 godina
neaktivan
offline
Dinokomp.si

Evo jedna best buy konfa po meni..

 

U Austriji dođe 6400kn (ako si dovoljno pametan da je prevezeš preko granice a da ne švercaš niti da plaćaš porez), dok u Hrvatskoj (ADM) bez hlađenja i kućišta ispadne 7000kn.

S kućištem i vodenim hlađenjem smo na 8000kn barem, znači uštediš 1500-2000kn {#}

www.key-storm.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dinokomp.si

Nema nikave carine ni poreza. Imaju svog čovika koji bez ikakvih problema to dostavi u ZG, a onda ako treba šalje dalje poštom po RH

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Dinokomp.si

meni je prijatelj naručio 560 ti kaže da ga je ukupno ~20% jeftinije prošlo samo je trebao čekat par tjedana

http://www.youtube.com/iiknezii
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dinokomp.si
Volume kaže...

Nema nikave carine ni poreza. Imaju svog čovika koji bez ikakvih problema to dostavi u ZG, a onda ako treba šalje dalje poštom po RH

 

 

A kakve su cijene ?

 

 

Sa ili bez slo DDV ? 

 

 

13 godina
online
Re: Dinokomp.si
Volume kaže...

Nema nikave carine ni poreza. Imaju svog čovika koji bez ikakvih problema to dostavi u ZG, a onda ako treba šalje dalje poštom po RH

 Kako to onda funkcionira ?? Ja uplatim njima keš, oni dođu u ZG i pošalju mi u Osijek ???

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dinokomp.si
itomic009 kaže...
Volume kaže...

Nema nikave carine ni poreza. Imaju svog čovika koji bez ikakvih problema to dostavi u ZG, a onda ako treba šalje dalje poštom po RH

 Kako to onda funkcionira ?? Ja uplatim njima keš, oni dođu u ZG i pošalju mi u Osijek ???

imaju covika koji dolazi u ZG i salje poston di god triba i uzme 6-9 eura po poaketu...

15 godina
offline
Dinokomp.si

to i mene zanima ja bih uzeo proc od njih Phenoma II X6 posto se kod nas vise nemoze nigdje naci pa ni na njuskalu paaaa eto ako od vas netko zna nekog tko bi prodao svoj x6 nek mi se javi i da kad samo vec kod tog proca evo mali OT:

upozorenje na naseg clana lithiumion -a (LAZOVA) ima na njuskalu oglas za prodaju 1090t prvo se bio dogovorio samnom za 850kn i kad sam mu ja rekao da je to ok i da bih ja ipak osobno dosao po proc, e onda je promjenio pricu i reko kao on nije u brodu tamo studira nego je iz gunje i kao proc bi mogo dobiti tek tamo u 2mj. LOL pa je onda postavio i ovdje na forum oglas samo je cijena sad bila 1000kn ja ga kontaktiram i tu ipitam za cijenu i kaze 1000kn fixno i ja kazem ok, ali mi se poslje tog vise nije javljao i par kolega ga je kontaktiralo/poslalo mail jer naravno broj mob nije dao za proc i nista nikom se vise nejavlja... eto samo da znate kako imamo divne clanove na forumu...

 sorry zbog OT

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dinokomp.si

evo jucer sam im poslao mail prek njuskala i nejavljaju se jos!?

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dinokomp.si

Da podignem temu, gledam na njihovoj stranici Noctua NH D14 489kn, i kolko vidim kod nas ak bi dostavljali to bi bilo oko 7-8€ (oko 60-tak kn), znači sveukupno bi me izišlo oko 550kn...

Oprić traži za Noctuu 530kn, znači s poštarinom bi me izišlo oko 560kn...

Ukupno gledajuću nisam niš jeftinje prošel, osim dok nebi otišel kod njih u dućan i kupil hladnjak..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dinokomp.si

Dobar dan. Ispričavam se na uskrisavanju ovaj teme, no da li se išta promijenilo oko funkcioniranja ovog sajta?
Kako to ide sad s PDV-om, dostavom i slično? Jel se uopće isplati išta naručivati ili jeftinije u principu prođem ovdje kod nas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice