Imam konfu - trebam je pretvoriti u silent setup

poruka: 3
|
čitano: 1.147
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Imam konfu - trebam je pretvoriti u silent setup

TL;DR - slozio starcima konfu za dnevni boravak, stari se zali na buku.

 

Ne znam sto tocno buci toliko, ja mislim da je u pitanju PSU jer je neko stock LC Power napajanje koje je doslo s kucistem, sumnjam da bi stock cooler od AMD-a A6-3500 radio toliku buku.

 

Dakle, koje kuciste da uzmem (da bude on the smaller side? trenutno kuciste je velicine starijeg xboxa, mislim da je nekakvo mini-ITX) i koje napajanje da uzmem da to bude ultra silent? I ako moze da bude iz Linksa jer imam jos par stvari naruciti od njih (neke akcije imaju).

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Imam konfu - trebam je pretvoriti u silent setup

Ja bi prije rekao da upravo taj stock cooler na a6 u tom malom kucistu radi najvecu buku. Mada nisi naveo o kojem se tocno napajanju radi, pa...

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Imam konfu - trebam je pretvoriti u silent setup

Skup ti je to sport, silent kante. Sto se napajanja tice, mislim da mozes nabaviti SFX pasivno napajanje kod madjara, to ti je skroz malecno napajanje namijenjeno za htpc-e...

 

sto se eventualne grafe i procesora tice, najbolje je slozit najjeftinije moguce vodeno, i zamijenit ventove sa nekim ultratihima, samo gledaj koliko je koji dB

 

ili ako je samo proc u pitanju, neko aio vodeno ili ogroman pasivac, gdje je pasivac bolji po pitanju buke, ali obicno poprilicno skup....ako slazes od nule, preporucam intel procove sa sufixom T, to su procovi sa smanjenim taktom i zagrijavanjem po defaultu, takva brand name racunala prodaje nas koncar...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 0:19 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice