Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

poruka: 63
|
čitano: 46.960
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Pa razlika između grafickih od 200 i par tisuca kn ti je  opcenito u jačini same grafe !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
Haf932 kaže...

Pa razlika između grafickih od 200 i par tisuca kn ti je  opcenito u jačini same grafe !

  vidi se da on nema pojma o tome pa ce ti sad postavit pitanje ''kakva jacina''

XxElectroFuckerxX
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

trebao bih graficku do nekih 600kn. procesor je Intel Pentium E2220  @ 2.40GHz Conroe 65nm Technology. napajanje neznam.

12 godina
protjeran
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

I by the way,koliko novca imas,koje su ti ostale komponente i zasto koristis PC?

XxElectroFuckerxX
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

http://www.nabava.net/graficke-kartice__150/zotac-graficka-kartica-nvidia-geforce-gt-630-4gb-ddr3-pcie__2109341 ova ti je npr. dobra za uobicajene poslove i standardne igre,ako ne,nek me kolega ispravi

XxElectroFuckerxX
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
clock2much
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

kakva je ova graficka. jel vrijedi cemu.

 

 

VTX 3D Radeon HD 5450 512MB DDR3 - VX5450 512MK3-HV2 Radeon HD5450, 512 MB, DDR3, 64-bit, Radni takt GPU 650 MHz, Takt memorije 800 MHz, PCIe x16, DVI-I, 1x D-sub, HDMI, DirectX 11, Single Slot, Low profile, Passive cooling, 30W, retail - jamstvo 24 mj.

12 godina
protjeran
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Nijedna grafa nije za bacit,i ima svoju svrhu (osim pokvarene),Bolja ti je ova što je kolega predložio,broj i zanemari,ova tvoja je ddr3,a njegova ddr5,njegova je 1 gb,a tvoja 512mb,pa sam procijeni

XxElectroFuckerxX
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Ali sačekaj još nečije mišljenje i nemoj žurit...

XxElectroFuckerxX
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
danijel18 kaže...

kakva je ova graficka. jel vrijedi cemu.

 

 

VTX 3D Radeon HD 5450 512MB DDR3 - VX5450 512MK3-HV2 Radeon HD5450, 512 MB, DDR3, 64-bit, Radni takt GPU 650 MHz, Takt memorije 800 MHz, PCIe x16, DVI-I, 1x D-sub, HDMI, DirectX 11, Single Slot, Low profile, Passive cooling, 30W, retail - jamstvo 24 mj.

Uzmi onu koju ti je kolega vegeta preporucio tj. HD6670 1GB GDDR5 !{#}

Music As A Weapon !!
12 godina
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
Electricman :) kaže...

Glupo pitanje...Ako kupis tu za 200kn,grafa ce ti radit na super mariu i internetu,ako kupis onu od 3000kn,ona (ne kazem da mogu sve) podrzavati i do 3 monitora,a ova od 200 jedva i jedan,kvaliteta slike je razlika ''nebo i zemlja''

Nije glupo pitanje. Covjek ne zna i zato pita. 

I onda dobije glupi odgovor kako je kvaliteta slike razlika nebo i zemlja.

12 godina
protjeran
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Koja je razlika između fiće od 500kn i Lamborghinija od 1000000kn?

XxElectroFuckerxX
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Kako znati koja graficka ide na moj komp msm DDR,DDR2,DDR3  procesor mi je 2,33 na maticnoj ima jedan tacno za graficku molim vas odgovorite?

jovan
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
supermen hahahahha kaže...

Kako znati koja graficka ide na moj komp msm DDR,DDR2,DDR3  procesor mi je 2,33 na maticnoj ima jedan tacno za graficku molim vas odgovorite?

 Koja je matična?pitanje dal je utor na matičnoj agp ili pci-express,ako je agp onda sve grafe sa agp utorom,ako je pci-express onda sve grafe sa tim utorom.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2014 19:56 (jura).
10 godina
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

pozz imam matični asrock 1333-d667 trenutno je na integriranoj grafičkoj ne znam koju treba ili mogu grafičku stavit na ovu matičnu?

pomoć LINK JE OVDJE  http://www.asrock.com/mb/intel/conroe1333-d667%20r1.0/

hvala unaprijed

info
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2014 22:23 (CPU).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
CPU kaže...

pozz imam matični asrock 1333-d667 trenutno je na integriranoj grafičkoj ne znam koju treba ili mogu grafičku stavit na ovu matičnu?

pomoć LINK JE OVDJE  http://www.asrock.com/mb/intel/conroe1333-d667%20r1.0/

hvala unaprijed

pročitaj gornji moj post.svaku grafu koja ima pci-express utor u tvojem slučaju.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
neaktivan
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Pozz,

 

Ovako planiram uzeti neku novu grafičku jer trenutno imam HD Radeon 6670 1gb gddr5, i sad zanima me dali na ovu matičnu h67ma e35 (B3) s1155 može ići bilo koja najnovija grafička npr znači i ove profi grafe ili moram gledati nekaj da znam da paše na moju matičnu? jer sam gledao da na nekim matičnima piše kao max graphic memory 2048Mb.... nebi htio kupiti neku bolju grafičku pa da mi onda ne funkcionira na mojoj matičnoj pa pls pomognite da se ne zeznem. Na čemu obratit pažnju ako uopće treba il se sve može kupovat!?

 

Tnx

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Može bilo koja nova s PCI-E 2.0 ili 3.0 ili standardom.

 

Ako se bojiš samo reci u trgovini koju imaš matičnu ploču i sve će biti OK.

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

aha okej hvala :)

14 godina
neaktivan
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Je li za vjerovati pcpartpicker.com na listi komptabilnosti? Jer tamo ne nalazim svoju matičnu.. Radi se o A78-G41 a grafička je Radeon R7 250X.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
Corpse Bride kaže...

Je li za vjerovati pcpartpicker.com na listi komptabilnosti? Jer tamo ne nalazim svoju matičnu.. Radi se o A78-G41 a grafička je Radeon R7 250X.

Ajde momci osvijestite se već jednom da ne moramo jedno te isto ponavljati.

Svi imate novije ploče koje podržavaju PCI.expres standard , bilo 2.0 ili 3.0 nebitno.

 

Da ne idemo u daleku prošlost; postojale su kartice s AGP-utorom/slotom koju ne možeš ugurati u svoju matičnu da hoćeš i silom.

 

SVE grafičke s PCI Expres konektorima idu na SVE matične koje imaju taj slot.

 

 

 

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2014 9:37 (Budokai).
7 godina
neaktivan
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

pozz,

imam nvidia geforce gtx 750 graficku i volio bih znat paše li na AMD Athlon 64 x2

Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
Hunter047 kaže...

pozz,

imam nvidia geforce gtx 750 graficku i volio bih znat paše li na AMD Athlon 64 x2

Hvala

 

grafička ide na utor matične ploče, a ne na procesor :-)

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
Hunter047 kaže...

pozz,

imam nvidia geforce gtx 750 graficku i volio bih znat paše li na AMD Athlon 64 x2

Hvala

 Ako ti je utor na matičnoj dobar onda nebi smio imati problema sa kompatibilnoscu. 

 

Vidim da je star procesor, a grafa modernija. Nije da neče raditi, ali ako vec nadogradujes da stavis novu matičnu i novi proc. Nekako mi je bezveze ako imas tako jaku grafu a slabi procesor. Iako mozda nisi neki gamer ili ne radis neke zahtjevne stvari. 

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Hocu kupiti graficku  da me sluzi 4-5 meseci dok nekupim novi pc. Imam stariji kompijuter i ne znam koja graficka moze na moju maticnu. Maticna je intel corporation. Model:D865GBF. Koju graficku mogu da stavim na tu maticnu da ima 512mb+ i 64+bit-a.

pejo555
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
Hunter047 kaže...

pozz,

imam nvidia geforce gtx 750 graficku i volio bih znat paše li na AMD Athlon 64 x2

Hvala

 Matična koju si naveo, Intel D865GBF, ne podržava ni procesor AMD Athlon 64 x2 ni grafičku GTX 750. Athlon 64 x2 je AM2 socket a GTX 750 ide u PCI-E utor. Navedena matična je predviđena za Intel Pentium 4 ili Celeron procesor, socket 478, te za AGP grafičke kartice.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Ja sada imam intel pentium4 i NVIDIA GeForce 6600. Ali ta ima samo 128mb i 32bit-a. Pa bi zeleo da kupim neku NVIDIA da ima 512mb i bar 64bit-a.

 

pejo555
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??

Evo i slike da vam bude lakse.

pejo555
15 godina
offline
Re: Kako znati koja grafička ide na koju matičnu??
pejo555 kaže...

Ja sada imam intel pentium4 i NVIDIA GeForce 6600. Ali ta ima samo 128mb i 32bit-a. Pa bi zeleo da kupim neku NVIDIA da ima 512mb i bar 64bit-a.

 Po specifikacijama je x1650 pro koju si naveo nešto bolja. Koliki ćeš napredak dobiti, ne znam. Nisam imao ni jednu od tih grafi. U vrijeme Pentiuma 4 sam imao P4 2.0 i neku Ati grafu sa 32 MB. Ali se više ne sjećam jer je to bilo prije 15 godina. Ne bih te htio krivo informirati, možda netko zna bolji savjet.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice