MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

poruka: 25
|
čitano: 5.814
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Unaprijed hvala a sada pitanje ,u mogucnosti sam kupiti ovu konfiguraciju Procesor: Intel® Core™ i3-7100 (3.9 GHz , 3M Cache) 
Memorija: 8GB DDR4, 2133 MHz
Hard DD: 128GB SSD + 1TB (7200 rpm)
Grafika: Nvidia N750Ti 2GB DDR5
Kućište: VULCAN V1X pa vas molim na par savjeta i sugestija,nemam mogucnosti promjene konf. Niti nadogradnje to je sta je pa me.zanima.koliko je ppgodna za igranje novijih igrica i uopste sama po sebi koje su joj kvalitete inace cijena je negdje oko 560 € HVALA JOS JEDNOM

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije
Nebi ja dao za to 560€. I3 proc i stara 750 grafa.... Loše je to za te pare. Ne bi se pošteno naigrao na tom.
7 godina
protjeran
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije
Mijopg kaže...

Unaprijed hvala a sada pitanje ,u mogucnosti sam kupiti ovu konfiguraciju Procesor: Intel® Core™ i3-7100 (3.9 GHz , 3M Cache) 70eura
Memorija: 8GB DDR4, 2133 MHz 70eura
Hard DD: 128GB SSD + 1TB (7200 rpm) 100 eura - oba diska
Grafika: Nvidia N750Ti 2GB DDR5 - 70eura 
Kućište: VULCAN V1X 20eura

 

pa vas molim na par savjeta i sugestija,nemam mogucnosti promjene konf. Niti nadogradnje to je sta je pa me.zanima.koliko je ppgodna za igranje novijih igrica i uopste sama po sebi koje su joj kvalitete inace cijena je negdje oko 560 € HVALA JOS JEDNOM

 fali ti napajanje, sudeći po odabiru komponenti onog tko je slagao, vjerovatno neki šroteks u igri od 30 eura

pretpostavljam da je ovo polovno računalo, tako da 350 eura max ti to vrijedi, a rekao bih i koji euro niže...

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Jel toliko lose?

 

7 godina
protjeran
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije
Mijopg kaže...

Jel toliko lose?

 

grafika je loša, eventualno ako imaš neki stariji monitor koji nije full hd, tipa 1680x1050/1366x768 i sl. bi moglo gurati donekle modernije igrice

6 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Nije polovno,u pitanju je novo racunalo i nije iskljucivo za igrice vec samo pitam u globalu koliko je i za njih ok i koliko je u sustini uopste kvalitetno

6 godina
neaktivan
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Ovo nam je druga opcija ali 700 na 24 rate

 

Procesor: Intel Core i5-4440S ( 3.3 GHz, 6MB Cache) Memorija: 8GB DDR3 SDRAM, 1600 MHz Hard DD: Sata 2TB (7200 rpm) Optički DD: DVD±RW DL Super Multi Grafika : AMD Radeon R7 240 sa 2 GB Mreža: LAN 10/100/1000, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/acPriključci: 2 X USB 3.0, 6 X USB 2.0 (2 sa prednje strane) 1x HDMI, 1 x VGA D-sub, Audio 6x 3.5mm + 2x 3.5mm (izlaz + ulaz) na prednjoj strani 6 in 1 card reader Asus bežična tastatura + miš Operativni sistem: Microsoft Windows® 8.1 64-bit

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije
Mijopg kaže...

Ovo nam je druga opcija ali 700 na 24 rate

 

Procesor: Intel Core i5-4440S ( 3.3 GHz, 6MB Cache) Memorija: 8GB DDR3 SDRAM, 1600 MHz Hard DD: Sata 2TB (7200 rpm) Optički DD: DVD±RW DL Super Multi Grafika : AMD Radeon R7 240 sa 2 GB Mreža: LAN 10/100/1000, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/acPriključci: 2 X USB 3.0, 6 X USB 2.0 (2 sa prednje strane) 1x HDMI, 1 x VGA D-sub, Audio 6x 3.5mm + 2x 3.5mm (izlaz + ulaz) na prednjoj strani 6 in 1 card reader Asus bežična tastatura + miš Operativni sistem: Microsoft Windows® 8.1 64-bit

 

to ne vrijedi više od 200e.

Malo sam se prosro.

Ajde 250e.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 20:55 (honor8).
7 godina
protjeran
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Ajde ovako

Ubaci ovdje na temu slaganje pc konfiguracija 3000-5000 kn

linkove od ducana u kojima mozes kupiti komponente pa ce ti netko nesto sloziti koliko toliko posteno

Ove gotove konfiguracije koji stavljas su očaj živi

6 godina
protjeran
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije
lav1000 kaže...

Ajde ovako

Ubaci ovdje na temu slaganje pc konfiguracija 3000-5000 kn

linkove od ducana u kojima mozes kupiti komponente pa ce ti netko nesto sloziti koliko toliko posteno

Ove gotove konfiguracije koji stavljas su očaj živi

 

Koliko se može love uzet na tim zbrda zdola skoženim konfama to nisu istine, ljudi su neinformirani i glupasti i možeš im prodat i govno zamotano u celofan ako hoćeš, a to rade uglavnom ljudi skloni prevarama, jer ja ne kužim kako imaš srca nekog zavaljat za baš toliko.

Ajde da je to 10% skuplje od stvarne vrijednosti, a ovo bgti 3 puta skuplje, stvarno strahote. 

6 godina
neaktivan
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

OPET JA 

CPU: Intel Core i5 6400 2.7 GHz (do 3.3 GHz) Plo?a: H110 Chipset RAM: 8 GB DDR4 2.133 MHz HDD: 512 GB SSD Grafika: nVidia GeForce GTX 1050 Ti 4GD5 Ku?i�te: MS Gaming Case 650W 

ovaj je oko 550 €

Mora da su se zeznuli nesto pa nije hiljadu hahahah

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije
Ok je to s obzirom na cijenu ostalih postanih konfi, samo napajanje treba zamjenit pod hitno ako uzmes, makar sa LC Power Officeom nekim od 20-30€.
14 godina
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Daj stavi link od dućana da ti ljudi mogu naći šta je najbolje, a ne ovako pogađati. I ne, ni ta ne vrijedi tih novaca, jer pretpostavljam da je napajanje neko noname, a ni proc nije bas najnoviji. Za te novce može puno bolje.

16 godina
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Odakle vučeš te konfiguracije? Pa to se netko pokušava riješit starih dijelova. Ugrađeni Intelovi procesori prošlih generacija, čak do 4 generacije unatrag na jednoj konfiguraciji...  Ne bih to kupovao na tvom mjestu. Netko želi nagrnut dobre pare na starim dijelovima. Iskamči debeli popust, tipa 40-50%, onda bi se možda i isplatilo. Nekom tko se razumije to ne bude prodao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 18:10 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Da to je taj ducan

🙏

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Auuu. Lele.... Kakve cijene, a tek kakva ponuda komponenti...

Imas li ti neku drugu opciju kao trgovinu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

samo losije opcije,sobzirom da smo ograniceni kupnjom na rate,a ovdje imamo opciju sastavljanja komponenti pa se nadam da ce se uspjeti nesto sklepati da bude malo vise nego pristojno a da kosta ti do 650€

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije
Mijopg kaže...

samo losije opcije,sobzirom da smo ograniceni kupnjom na rate,a ovdje imamo opciju sastavljanja komponenti pa se nadam da ce se uspjeti nesto sklepati da bude malo vise nego pristojno a da kosta ti do 650€

 

Tu se ne isplati kupovat nikako, jebo ti te rate kad te to košta ko svetog Petra kajgana, a ne vjerujem da nema boljih trgovina u BIH i da možeš na rate, jer od ovog teško da može gore.

 

 

6 godina
neaktivan
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Ja sam iz Crne Gore ne iz BiH,kako mislite inace odje da se pune para ako ne tako hahahahaha

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije
Mijopg kaže...

Ja sam iz Crne Gore ne iz BiH,kako mislite inace odje da se pune para ako ne tako hahahahaha

 Naruči komponente iz RH ak si blizu granice... Odeš preko, ako ti nije daleko, preuzmeš u pošti ili kod nekih poznanika ako ih imaš u HR i to je to. Ovo je pljačka što prodaju u toj trgovini.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 16:10 (lllnuclearlll).
6 godina
neaktivan
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

To je krajnje neizvodljivo,nema veze zanemarite,akOK bude ko raspolozen ja cu vas zamolit da blagovremeno od ponudjenih komponenti date neki predlog za kvalitetnu konfiguraciju i to ce biti sasvim dovoljno HVALA JOS JEDNOM

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije
Mijopg kaže...

To je krajnje neizvodljivo,nema veze zanemarite,akOK bude ko raspolozen ja cu vas zamolit da blagovremeno od ponudjenih komponenti date neki predlog za kvalitetnu konfiguraciju i to ce biti sasvim dovoljno HVALA JOS JEDNOM

Već ti je sve rečeno. Nitko ovdje ni lud ne bi kupio bilo što iz tog dućana za te pare. Pljačka i to je to. Uvaljivanje starih komponenata po cijeni najnovijih. Moja preporuka ti je da zaobiđes tu trgovinu u širokom luku. Nemoguće da Crna Gora nema normalnu trgovinu računalnim komponentama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 16:33 (lllnuclearlll).
6 godina
neaktivan
offline
MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

OK,samo lagano,ako je neko raspolozen da mi pomogne da sklepam.neku solidnu konfiguraciju bio bih mu zahvalan

uglavnom sta bi trebalo prijeniti na ovoj

 

 

 Procesor: Intel® Core™ i3-7100 (3.9 GHz , 3M Cache) 
Memorija: 8GB DDR4, 2133 MHz
Hard DD: 128GB SSD + 1TB (7200 rpm)
Grafika: Nvidia N750Ti 2GB DDR5
Kućište: VULCAN V1X

 

znaci procesor neki bar i5

graficka Nvidia GTX 1050

mozda neko napajnje solidno ne preskupo jer ce iovako biti  velika cifra

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM POMOC OKO OCJENE Konfiguracije

Zadnja granica do koje ideš s cijenom?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice