Molim pomoć - PC za sina za gaming

poruka: 3
|
čitano: 1.254
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Molim pomoc oko odabira

kupujem/slazem komp sinu za gaming,najvise igra igre tipa gta 5,fortnite,forza horizon i slicno.....

graficka ce ici za pocetak rabljena,nema se para,uparivanje kartica me ne zanima

 

tako da najbitniji faktori su mi cijena/performanse/mogucnost nadogradnje u buducnosti

 

koje bi po vama i zasto bile bolje

 

intel  i5 7400 uz MSI B250 Gaming M3

 

amd ryzen 5 2600 uz  MSI B450 Tomahawk

 

cijenom je to tu negdje,intel me muci jer sam procitao da za intel 8me generacija treba druga nova maticna dok za amd ce biti podrska do 2020,a i novci su najveca dilema tako da bez preporuka tipa imas ovo za par sto kuna vise jer je i ovo vec nategnuto da se bar slozi neki kostur dok ne bude para za bolju grafu i vise rama,da nisu pare problem ne bii razmisljao uzeo bi intela 8sma generacija 6 jezgri i prst u uho al to je samo proc ko ovo gore zajedno,tako da....

unaprijed hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 22:26 (leoness).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Molim pomoc oko odabira

ako se prijestolonasljednik već igra, onda mu ne treba ništa osim roditeljske pažnje, knjiga (danke, Mary Sue) i boravka na svježem zraku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Molim pomoc oko odabira

Imaš temu za pomoc odabir komponenti ili pomoc slaganje pc.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice