Može li moj PC pokrenuti PUBG?

poruka: 35
|
čitano: 12.841
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Može li moj PC pokrenuti PUBG?

Pozdrav ljudi,

zanima me može li moj PC(proc: fx 4300, GPU: rx 470 i 8 GB rama) pokrenuti PUBG te na kojim postavkama, a ako je nemoguce pokrenuti ga možete mi dati savjete za nadogradnju PC-a.

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?

Moze pokrenuti, low na medium postavke.

...................................... funny facts
15 godina
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?

-svaki soft ima svoj requirements, igre često i min-max/optimum recommneded.. i za takva pitanja lupiš google+naziv softa, trenutno znaš točan odgovor, odnosno, pogledaš benčeve npr vga i znaš koliko tvoja vga (ili drugi hw) može.

-nešto sasvim drugo je tražiti (kao tema) preporuke npr za config/postavke, ali tad je i OS-sys važan (podesiti) pa do takvih detalja kao kojeg miša koristiš ili brzina-ping interneta koja nema veze s PCjem.

 

ili kraće, odgovor: može, može na svakoj postavci ali će rezultati (fps) biti različiti.. dok je pitanje što ti želiš, fps ili izgled ili oboje ili optimum.. ili se želiš zabaviti.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
protjeran
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Cpu ti je iznimno slab za danasnje gaming standarde, pogotovo u ovom neoptimiziranom naslovu, da stvar bude jos gora pubg na rx-icama radi lisije nego na nekoj gtx-ici istih perfomansi! Zamjenit platformu sto prije s nekim intelom na min 4ghz, gpu ti je jos uvjek solidna.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Može li moj PC pokrenuti PUBG?

privremeno, a donekle ok riješenje je da zamjeniš taj proc sa fx 8320

 

edit: samo treba vidjeti prije jel to cpu ili gpu bound igra... ako je drugo onda i neće bit nekog pomaka.

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 14:58 (Hornet_93).
 
0 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Ma koji bozji fx 8xxx, isti drek, za pubg treba visok takt s jakim ipc-om, dakle sto noviji procesor, graficka ce mu pubg bez problema s novim procesorom vrtiti u 60+ fps s solidnim detaljima.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?

Koliko sam vidio, igra je nestabilna sto se tice performansi, treba ju dobro optimizirati.

Jos je u beti pa je to sasvim normalno. Tko zna koje ce biti krajnji zahtjevi kad sluzbeno izadje.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Stjepanj kaže...
Ma koji bozji fx 8xxx, isti drek, za pubg treba visok takt s jakim ipc-om, dakle sto noviji procesor, graficka ce mu pubg bez problema s novim procesorom vrtiti u 60+ fps s solidnim detaljima.lp

Tako je.

 

PUBG je neoptimiziran totalno kao i TERA (MMO od Bluehole-a), i stariji AMD procesori nemaju tu šanse za ugodno igranje, a k tome još lošije radi na AMD grafama. 

Već je rečeno, treba ti CPU sa što boljim IPC-om. Noviji Intel ili eventualno Ryzen.

9 godina
online
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Stjepanj kaže...
Cpu ti je iznimno slab za danasnje gaming standarde, pogotovo u ovom neoptimiziranom naslovu, da stvar bude jos gora pubg na rx-icama radi lisije nego na nekoj gtx-ici istih perfomansi! Zamjenit IGRU i platformu sto prije jer je PUBG neoptimizirano nahajpano smeće... s nekim intelom na min 4ghz, gpu ti je jos uvjek solidna.lp

 Sitna korekcija 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
12 godina
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Stjepanj kaže...

 od tebe se ne može ništa ni komentirati, odma skačeš ko kurva na goli kurac.

još velim da ako je igra cpu orijentirana da prijedlog ne vrijedi.

What could possibly go wrong?
13 godina
online
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
GameFL kaže...

Pozdrav ljudi,

zanima me može li moj PC(proc: fx 4300, GPU: rx 470 i 8 GB rama) pokrenuti PUBG te na kojim postavkama, a ako je nemoguce pokrenuti ga možete mi dati savjete za nadogradnju PC-a.

 

ovdje je s 1050ti (a rx470 bi trebala biti jača)

i još nije full igra. tako da bi trebao igrati na low-medium.

14 godina
protjeran
offline
Može li moj PC pokrenuti PUBG?

Ko sta je Stjepko rekao, besmislica je potpuna uzimat fx 8xxx jer nece dobit apsolutno nista u toj igri time. 

Ili intela na sta visem clocku ili igrat tako kako je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?

On je pitao o pokretanju igre... A i novije konfe se muče sa pubg a ne njegova..

 

Bar neki i5 i gtx1050, 8gb rama bi bila neka osnova dns za igre...

14 godina
protjeran
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
direktoooR kaže...

On je pitao o pokretanju igre... A i novije konfe se muče sa pubg a ne njegova..

 

Bar neki i5 i gtx1050, 8gb rama bi bila neka osnova dns za igre...

Valjda se podrzumijeva da moze pokrenut, zasto ne bi mogao? Uostalom, ima sluzbene minimalne zahtjeve a ne forum za to saznat.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?

Slažem se.... Pa lakše je googlati nego čekati nekog danima i satima da ti odgovori na ovakvo pitanje.

 

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/battlegrounds/15571

6 godina
neaktivan
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Gledam po youtubeu i svi fx 4300 procesori su OC-ani pa me zanima kolika je razlika u performansama OC-anog proc i proc koji nije OC-an.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Ovisi od igre i postavki unutar nje..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
neaktivan
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Pa gledajuci pubg?
14 godina
protjeran
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
GameFL kaže...
Pa gledajuci pubg?

Nece ti tih 10-12% sta mozes dobit clockanjem previse znacit..

16 godina
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Stjepanj kaže...
Ma koji bozji fx 8xxx, isti drek, za pubg treba visok takt s jakim ipc-om, dakle sto noviji procesor, graficka ce mu pubg bez problema s novim procesorom vrtiti u 60+ fps s solidnim detaljima.lp

 Na FX8300 mi radi odlicno.

- Psiho246
12 godina
protjeran
offline
Može li moj PC pokrenuti PUBG?

sta je tebi odlicno? baci neke brojke i na kojim postavkama..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Evo kupio sam pubg i pokrencen ga na sve high osin shandows sta mi je na medium.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?

Na čemu to? Kakva pila?

16 godina
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Stjepanj kaže...

sta je tebi odlicno? baci neke brojke i na kojim postavkama..lp

Kako mislis na kojim postavkama? Nisi valjda noob pa da si dizes foliage na very high ili tako nesto?

Bas sam kupio ryzen pa cu vidjet sad kolika je razlika.

 

Znam ja da tebi ako nije konstantnih 120FPSa na 4k ne valja, ali FX8300 je i vise nego dovoljan za ugodno igranje za prosjecnog korisnika, a ti bi se mogao i staviti u tude cipele a ne dijeliti savjete na temelju svoje ovisnosti o najjacim komponentama.

 

To sto PUBG steka je najmanji problem FX8300. Ljudima steka na visestruko jacim komponentama.

- Psiho246
12 godina
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Da fx8300 se muci s pubgom,ja odkad sam promijenio svoj stari ivy i5 na i5 8600k dobio sam boost od 40fpsa,sad se vrti na 100-120.Za pubg je vazniji procesor
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Doca15 kaže...
Da fx8300 se muci s pubgom,ja odkad sam promijenio svoj stari ivy i5 na i5 8600k dobio sam boost od 40fpsa,sad se vrti na 100-120.Za pubg je vazniji procesor

 Cekaj, ti si zakljucio po nekom drugom procesoru kako se ponasa FX8300 i to govoris meni koji je imao FX8300 prije par dana?

 

Svaka cast kralju.

 

Evo igrao maloprije s Ryzenom, ne primjecujem nikakvu razliku. Nisam skinuo FRAPS ali me brojke koje se vrte ne brinu, vec samo fluidna igra, a dal je 50 ili 60 ili 70 ili 500 mi je u potpunosti svejedno.

 

Nisi ti dobio 40FPSa jer ti je toliko bolji procesor, vec vjerojatno jer ti je GPU bio bottleneckan.

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 17:12 (Psiho246).
14 godina
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Pa eto i kod mene je samo AA na ultra ostalo sve medium ili low shadow na verylow


Ali eto kad laptop moze da ide 15-30fps onda i fx moze da gura bez problema
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Može li moj PC pokrenuti PUBG?
Psiho246 kaže...
Doca15 kaže...
Da fx8300 se muci s pubgom,ja odkad sam promijenio svoj stari ivy i5 na i5 8600k dobio sam boost od 40fpsa,sad se vrti na 100-120.Za pubg je vazniji procesor

 Cekaj, ti si zakljucio po nekom drugom procesoru kako se ponasa FX8300 i to govoris meni koji je imao FX8300 prije par dana?

 

Svaka cast kralju.

 

Evo igrao maloprije s Ryzenom, ne primjecujem nikakvu razliku. Nisam skinuo FRAPS ali me brojke koje se vrte ne brinu, vec samo fluidna igra, a dal je 50 ili 60 ili 70 ili 500 mi je u potpunosti svejedno.

 

Nisi ti dobio 40FPSa jer ti je toliko bolji procesor, vec vjerojatno jer ti je GPU bio bottleneckan.

 naravno da ne primjetis kad fx radi na 1ghz vecem taktu od ryzena, tako da ti dode na istolp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
neaktivan
offline
Može li moj PC pokrenuti PUBG?

Tko se to igra u 4K ovdje? :)

 

Što se tiče PUBG igra je totalno neoptimizirana tako da nije baš realni primjer za istinsko testiranje snage komponenti jer se i jače zvjerke muče s igrom da bi igrali sve na high.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Može li moj PC pokrenuti PUBG?

Poz ,isplatli se kupiti pubg za ovu staru kantu ?

Core i5 3450 ivybridge

Amd hd7950 3gb ram 

8gb ram ddr3

1080 p monitor

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2018 18:20 (zzz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice