Overwatch low fps pomoc

poruka: 5
|
čitano: 1.303
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Overwatch low fps pomoc

Pozdrav svima molio bih vas pomoc jer nemam pojma u cemu je problem a moje IT znanje je jako slabo do nikakvo

 

uGlavnom iako sam promjenio staru graf fps u overwatchu mi je katastrofalno los,kad je guzva kad je neki fight pada i do 25,izmedu 30 i 55 u prosjeku(kad mi nema niko blizu) sta je meni totalno neigrivo,iman osjecaj da mi je fps bio bolji sa starom grafom starom 5 godina nego sa ovom,komp znam da mi nij dobar ali sve stavim na low od recolucije do detalja i uopce nema promjene,dapace cini mi se da mi rezolucija uopce ne utjece na fps.ako neko moze pomoc,mozda da prodam grafu i uzmem r7 370 saa i3 procesorom jer npr na ovom video u komentarima jako hvale tu kombinaciju.

 

 

POMOC!

 

mATICNA asus h81m r

procesor dual core intel pentium g3250

grafa rx460 2Gb

RAm 8gb dd3

 

windows 7 

direct x11

 

 :((

 

ako je krivi topic slobodno izbriste otiuc cu u savjete o nadgoradnji

 

incae igram samo Overwatch i starcraft

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2017 18:10 (neznalicaST).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Overwatch low fps pomoc

To ti procesor bottlenecka grafu, ako ne misliš mjenjati socket samo se prebaci na i3 i bit će sasvim dovoljno. Imaš opciju pentium g4560 koji je praktički i3 sa 200mhz manjim clockom, a košta duplo manje

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 23:25 (maks0806).
12 godina
protjeran
offline
Overwatch low fps pomoc

U gornjem videu ti je fx 6300 i r7 370 a ne i3, kolega gore ti je predlozio krivu kombinaciju jer na tvoj socket neide pentium g4560 vec samo 1150(haswell/devils canyon) socket a ne 1511(skylake/kaby lake)! odgovor si vec dobio u drugoj temi(ako se ne varam cak dvije), a odgovor je bio min i5!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 0:17 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch low fps pomoc

hvala na odgovorima,da rjeseno je uzeo sam i5,nisam tio riskirat sa i3 pa da moram i njega prodavat,ulozeno 1550 kn i vise nema problema.fps je otisa gore nekoliko puta.hvala

12 godina
offline
Overwatch low fps pomoc

Rekao sam ako ne želi mijenjati matičnu da uzme i3, ako pak mjenja da uzme taj pentium, što točno nisam dobro rekao...

i5 je totalni overkill za overwatch jer ga igram na ovom pentiumu i r7 260x bez ijednog droppanog framea ispod 60. Ali kad si već priuštiti mogao i5, naravno, zašto ne, ali si mogao proći triput jeftinije za isti performans u overwatchu. Za ostale igre ionako trebaš jači gpu

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice