Par pitanja oko upgrade-a za komp

poruka: 4
|
čitano: 939
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Par pitanja oko upgrade-a za komp

Bogdaj.

 

Naime kako sam naslov kaze, imam par pitanja u svezi glede nekih novih dijelova za komp.

 

Komp mi je star, vec ono 6 godina(tocan datum kupnje 13.11.2010 :D). Ima 4gb ddr3 rama, 1gb grafa, sa pentium e5400 dual core 2.7ghz. 

Napajanje mi je vec bilo na servisu jednom, radi se o 420W LC Power office series ATX2 sa 120MM ventom. Kuciste je office tipa. Mene zanima ako kupim jos jedan keksic od 4gb ddr 3 rama, da li ce mi napajanje izdrzati ili ce mi cijeli komp grunuti ko Hiroshima '45. 

 

Ha, gle ti to, na kraju samo jedno pitanje. Nema veze, bu ih jos.

 

Lp.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 20:09 (KholegTheExiled).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Par pitanja oko upgrade-a za komp

to sve sad pitaj tu u odgovarajucu temu:

http://www.bug.hr/forum/topic/slaganje-pc-konfiguracija/savjeti-o-nadogradnji-racunala/164263.aspx

inace neisplati se ulagati u tu konfu!

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 20:16 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Par pitanja oko upgrade-a za komp
KholegTheExiled kaže...

Bogdaj.

 

Naime kako sam naslov kaze, imam par pitanja u svezi glede nekih novih dijelova za komp.

 

Komp mi je star, vec ono 6 godina(tocan datum kupnje 13.11.2010 :D). Ima 4gb ddr3 rama, 1gb grafa, sa pentium e5400 dual core 2.7ghz. 

Napajanje mi je vec bilo na servisu jednom, radi se o 420W LC Power office series ATX2 sa 120MM ventom. Kuciste je office tipa. Mene zanima ako kupim jos jedan keksic od 4gb ddr 3 rama, da li ce mi napajanje izdrzati ili ce mi cijeli komp grunuti ko Hiroshima '45. 

 

Ha, gle ti to, na kraju samo jedno pitanje. Nema veze, bu ih jos.

 

Lp.

 jedan dodatni keks memorije ti neće opteretiti napajanje. samo moraš imati 64bitne windowse da bi mogao iskoristiti taj dodatak memorije. ako nemaš 64bitne windowse , to znači reinstalaciju windowsa, onda možeš kupiti i SSD disk i njega postaviti kao sistemski disk i na njega instalirati windowse (64bit). te nadogradnje (dodatni ram i SSD disk) će ti najviše osvježiti komp.

samo nemoj očekivati da ćeš igrati najnovije igre na njemu

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 21:52 (Wolverine).
7 godina
neaktivan
offline
Par pitanja oko upgrade-a za komp

Hvala ti puno na odgovoru. Ne planiram igrati nikaj najnovijeg. Primjera radi GTA V mi se vrti na 25, pa cak do 30 fps-a i naravno do nadmocnih 45,50 u pustinjama i ne populacijskim mjestima. Ali ono, da mi RS:Siege, Tyranny i tak nekaj na lowu ide bar na 30 :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice