Sklapanje PC konfiguracija zaključana tema

poruka: 38.051
|
čitano: 3.413.267
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
11 godina
protjeran
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Caesare cemu TD?Da vidim tvoju konfu?

clock2much
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Vegeta kaže...

Caesare cemu TD?Da vidim tvoju konfu?

Ne dijelim mišljenje da se i5 ne isplati pored 8-jezgrenog FX-a. Konfa je OK.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
11 godina
protjeran
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Caesar et Brutus kaže...

Ne dijelim mišljenje da se i5 ne isplati pored 8-jezgrenog FX-a. Konfa je OK.

Isfrustrirani majstore konfi, cekam tvoj PC sa i5 2500K koji je skuplji 400HRK i vise a u programima koji koriste oba procesora u cijelosti jednak ili cak negdje i slabiji od FX8120, prema onom sto je Tomic prilozio.U mom racunalu je HD7950, da vidimo tvoj PC.

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 18:10 (Vegeta).
12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
iawgoM kaže...

 

Sastavio sam si neku konfu, ali mi se cini da sam malo pretjerao, tj. cijena bi trebala biti ipak dosta niza...

 

CPU: Intel Core i5-3450 3.1GHz,Socket 1155, box (i5 zbog igranja i obrade grafike/videa - da li uopce ici na Ivy ili Sandy?)

MBO: Asrock Z77 Extreme4 - Intel Z77, ATX, Premium Gold Caps (Pretjerano ovo?)

RAM: DDR3 8GB (2x4GB) Corsair, 1600Hz, 8-8-8-24, CMZ8GX3M2A1600C8 (Namjerno je 8 GB...po mogucnosti s nekim pasivnim hladjenjem)

GPU: XFX HD6870 900M 1GB DDR5, DisplayPort x2, DVI x2, HDMI, ZDFC (Vrtim i igre, uglavnom starije i nisam opsjednut sa gazillion fps-a i holy shit detaljima, ali ajde...ima nesto jeftinije od ovog, a da su performanse prihvatljive?)

PSU: CORSAIR 650W, TX Series, ATX12V v2.31

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus, Midi tower bez napajanja, crno (Hm, ovo sam vidio da je nekoc bilo jako popularno kuciste, a i svidja mi se izgledom - ne bih neko uberjeftino bezlicno)

HDD ne trebam (vec imam zadovoljavajuci HDD+SSD combo).

 

Hints:

- OC me ne zanima!

- ne trebam niti cu u buducnosti trebati dvije grafe (usteda na ploci i grafickoj?)

- dosta mi je bitna mala razina buke, tj. sto manje grijanje

- osim navedenog, u kantu ide jos jedna PCIe kartica, za koju mi je bitno da je sto dalje od graficke (trenutni komp mi se crasha zbog pregrijavanja graficke)

 

Evo ti odlična konfigurcija, sa odličnim procesorom i boljom grafičkom koja pak manje troši, kućište  je ono kaj si tražio, malo razina buke, a hladenje ok, poslati ću ti link jednog review-a od tog kućišta u PM...

3 Uzmi
0 Traži bolju za te novce
5.5k Intel 5.5k Intel
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Vegeta kaže...

Caesare cemu TD?Da vidim tvoju konfu?

Složio sam dvije solidne konfe u ADM-u. OK jesu malo skuplje, ali smatram da su oba dvije opcije dobre.

6.6K Kn 6.6K Kn
7K Kn 7K Kn
Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
11 godina
protjeran
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Konfa mora biti iz Linksa ili Portia gdje je SB 1850HRK a IB 2K kuna, cekam i dalje.

clock2much
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Vegeta kaže...

Konfa mora biti iz Linksa ili Portia gdje je SB 1850HRK a IB 2K kuna, cekam i dalje.

Izvoli:

 

i5 2400 BOX

ASrock H61M U3S3

Transcend DDR3 4GB 1333MHZ

XFX HD7950

Mushkin Chronos 60GB SATA3

500GB WD Blue

LC GP3 560

LG 24x SATA

CM Elite 333 Mid Tower

 

cca 6.720 Kn   Portio

 

i5 3570K BOX

ECS Z77H2-A3D Z77

Transcend DDR3 4GB 1333MHZ

XFX HD7950

Mushkin Chronos 60GB SATA3

500GB WD Blue

LC GP3 560

LG 24x SATA

CM Elite 333 Mid Tower

 

cca 7.110 Kn   Portio

 

Moja preporuka!

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
iawgoM kaže...

 

Sastavio sam si neku konfu, ali mi se cini da sam malo pretjerao, tj. cijena bi trebala biti ipak dosta niza...

 

CPU: Intel Core i5-3450 3.1GHz,Socket 1155, box (i5 zbog igranja i obrade grafike/videa - da li uopce ici na Ivy ili Sandy?)

MBO: Asrock Z77 Extreme4 - Intel Z77, ATX, Premium Gold Caps (Pretjerano ovo?)

RAM: DDR3 8GB (2x4GB) Corsair, 1600Hz, 8-8-8-24, CMZ8GX3M2A1600C8 (Namjerno je 8 GB...po mogucnosti s nekim pasivnim hladjenjem)

GPU: XFX HD6870 900M 1GB DDR5, DisplayPort x2, DVI x2, HDMI, ZDFC (Vrtim i igre, uglavnom starije i nisam opsjednut sa gazillion fps-a i holy shit detaljima, ali ajde...ima nesto jeftinije od ovog, a da su performanse prihvatljive?)

PSU: CORSAIR 650W, TX Series, ATX12V v2.31

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus, Midi tower bez napajanja, crno (Hm, ovo sam vidio da je nekoc bilo jako popularno kuciste, a i svidja mi se izgledom - ne bih neko uberjeftino bezlicno)

HDD ne trebam (vec imam zadovoljavajuci HDD+SSD combo).

 

Hints:

- OC me ne zanima!

- ne trebam niti cu u buducnosti trebati dvije grafe (usteda na ploci i grafickoj?)

- dosta mi je bitna mala razina buke, tj. sto manje grijanje

- osim navedenog, u kantu ide jos jedna PCIe kartica, za koju mi je bitno da je sto dalje od graficke (trenutni komp mi se crasha zbog pregrijavanja graficke)

 

Jesi razmislio o AMD konfi.Zašto intel,hoćeš iskoristiti sav potencijal Intela,ili ti treba nešto onkao da bi se moga igrati?Nemoj slušati intelovce i amdeovce,svaka konfa je dobra ovisi za što ti služi,primjer,sa amd procom možeš staviti više rama ili ssd ili jaču grafiku.Znači prvo moraš znati za što ti triba a nemoj podljegati trendovima.

So say We All
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
iawgoM kaže...

 

Sastavio sam si neku konfu, ali mi se cini da sam malo pretjerao, tj. cijena bi trebala biti ipak dosta niza...

 

CPU: Intel Core i5-3450 3.1GHz,Socket 1155, box (i5 zbog igranja i obrade grafike/videa - da li uopce ici na Ivy ili Sandy?)

MBO: Asrock Z77 Extreme4 - Intel Z77, ATX, Premium Gold Caps (Pretjerano ovo?)

RAM: DDR3 8GB (2x4GB) Corsair, 1600Hz, 8-8-8-24, CMZ8GX3M2A1600C8 (Namjerno je 8 GB...po mogucnosti s nekim pasivnim hladjenjem)

GPU: XFX HD6870 900M 1GB DDR5, DisplayPort x2, DVI x2, HDMI, ZDFC (Vrtim i igre, uglavnom starije i nisam opsjednut sa gazillion fps-a i holy shit detaljima, ali ajde...ima nesto jeftinije od ovog, a da su performanse prihvatljive?)

PSU: CORSAIR 650W, TX Series, ATX12V v2.31

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus, Midi tower bez napajanja, crno (Hm, ovo sam vidio da je nekoc bilo jako popularno kuciste, a i svidja mi se izgledom - ne bih neko uberjeftino bezlicno)

HDD ne trebam (vec imam zadovoljavajuci HDD+SSD combo).

 

Hints:

- OC me ne zanima!

- ne trebam niti cu u buducnosti trebati dvije grafe (usteda na ploci i grafickoj?)

- dosta mi je bitna mala razina buke, tj. sto manje grijanje

- osim navedenog, u kantu ide jos jedna PCIe kartica, za koju mi je bitno da je sto dalje od graficke (trenutni komp mi se crasha zbog pregrijavanja graficke)

 

Nisu ti baš izbalansirane komponente. Evo ti ovako:

 

i5 2380P

MSI B75M G43

2X KINGMAX 4GB 1600 MHZ -8GB

MSI HD 7770 1GB POWER EDITION

ZALMAN GS 500W ... ako želiš kvalitetnije i jače napajanje (OCZ SILENCER 500W)

ZALMAN Z9+

 

4433 kn futura it besplatna dostava i slaganje (ako ti je potrebno) , sa OCZ-om ti konfa ispadne 4601 kn. Eto nadam se da si zadovoljan pošto sam ti uspio skinut cca 1400 kn uz minimalan gubitak na perfomansama.

 

P.s. ako ti se crasha zbog grafičke vjerojatno se radi o pregrijavanju pa ju malo propuši i promijeni pastu.

 

FX 8120 bi bila solidna alternativa međutim on je sve ono što ti ne želiš po navedenim hintovima.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 19:32 (zober).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Master11 kaže...
Evo ti odlična konfigurcija, sa odličnim procesorom i boljom grafičkom koja pak manje troši, kućište  je ono kaj si tražio, malo razina buke, a hladenje ok, poslati ću ti link jednog review-a od tog kućišta u PM...

Lajkam i konfu i kuciste :) Ali nismo bas nesto ustedili, jel? ;)

 

Btw. vidim da svi koji su mi nesto predlozili stavljaju MSI maticnu. One su prema vasim iskustvima ok? Mene iz nekog nepoznatog razloga malo strah tog branda...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
skyreeper kaže...
Jesi razmislio o AMD konfi.Zašto intel,hoćeš iskoristiti sav potencijal Intela,ili ti treba nešto onkao da bi se moga igrati?Nemoj slušati intelovce i amdeovce,svaka konfa je dobra ovisi za što ti služi,primjer,sa amd procom možeš staviti više rama ili ssd ili jaču grafiku.Znači prvo moraš znati za što ti triba a nemoj podljegati trendovima.

Jesam, razmisljao sam, i nekad davno sam bio zagrizeni navijac AMDa. Lately nisam bas...a i ne znam da bi bio nesto drasticno povoljniji ako stavim neki solidan AMD...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

Nema te čeg biti strah ima sve što ti je potrebno, pa i više, i ima najveću garanciju od svih brandova (3 godine).

 

Kak nismo uštedili? Tvoja konfa je bila 5900, ova ti je 4400 ;)

 

edit: skužiš sad quote :P

 

Mali info ne odlučuj se za Silencia jer nije ni tih niti hladan. Stock ventilatori u njemu su prilično loše izrade i bučni su, a hlađenje je loše izvedeno i ne dolazi previše friškog hladnog zraka u njega. Jedini + mu je lijepi dizajn.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 20:13 (zober).
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
zober kaže...

Nema te čeg biti strah ima sve što ti je potrebno, pa i više, i ima najveću garanciju od svih brandova (3 godine).

 

Kak nismo uštedili? Tvoja konfa je bila 5900, ova ti je 4400 ;)

On ne govori o tvojoj konfi.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
iawgoM kaže...
Master11 kaže...
Evo ti odlična konfigurcija, sa odličnim procesorom i boljom grafičkom koja pak manje troši, kućište  je ono kaj si tražio, malo razina buke, a hladenje ok, poslati ću ti link jednog review-a od tog kućišta u PM...

Lajkam i konfu i kuciste :) Ali nismo bas nesto ustedili, jel? ;)

 

Btw. vidim da svi koji su mi nesto predlozili stavljaju MSI maticnu. One su prema vasim iskustvima ok? Mene iz nekog nepoznatog razloga malo strah tog branda...

Ne znam, bolje sam stavio za 400kn manje u svakom slucaju...
Ali ako ti ne možesš dati 5550, složim ti ja nekaj za 4500-4800... 
EDIT: Evo, tu negdje, konfa je skuplja jer je graficka skuplja, ali bolja i napajanje malo kvalitetnije nego ona za 4260 kn...
Uglavnom odluci sam... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 22:28 (Master11).
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
iawgoM kaže...

 

Sastavio sam si neku konfu, ali mi se cini da sam malo pretjerao, tj. cijena bi trebala biti ipak dosta niza...

 

CPU: Intel Core i5-3450 3.1GHz,Socket 1155, box (i5 zbog igranja i obrade grafike/videa - da li uopce ici na Ivy ili Sandy?)

MBO: Asrock Z77 Extreme4 - Intel Z77, ATX, Premium Gold Caps (Pretjerano ovo?)

RAM: DDR3 8GB (2x4GB) Corsair, 1600Hz, 8-8-8-24, CMZ8GX3M2A1600C8 (Namjerno je 8 GB...po mogucnosti s nekim pasivnim hladjenjem)

GPU: XFX HD6870 900M 1GB DDR5, DisplayPort x2, DVI x2, HDMI, ZDFC (Vrtim i igre, uglavnom starije i nisam opsjednut sa gazillion fps-a i holy shit detaljima, ali ajde...ima nesto jeftinije od ovog, a da su performanse prihvatljive?)

PSU: CORSAIR 650W, TX Series, ATX12V v2.31

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus, Midi tower bez napajanja, crno (Hm, ovo sam vidio da je nekoc bilo jako popularno kuciste, a i svidja mi se izgledom - ne bih neko uberjeftino bezlicno)

HDD ne trebam (vec imam zadovoljavajuci HDD+SSD combo).

 

Hints:

- OC me ne zanima!

- ne trebam niti cu u buducnosti trebati dvije grafe (usteda na ploci i grafickoj?)

- dosta mi je bitna mala razina buke, tj. sto manje grijanje

- osim navedenog, u kantu ide jos jedna PCIe kartica, za koju mi je bitno da je sto dalje od graficke (trenutni komp mi se crasha zbog pregrijavanja graficke)

 

 

Izvoli

 

Core i5 2320 3.00 GHz BOX   1.421,80 Kn

 

+

 

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.F9F09C2B-EF6B-4885-872A-C9FCB119E6CE.aspx

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.BE0803C9-D3BC-4C13-A9E5-0F24C4E63404.aspx   -  komada: 2

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.2EFA3AE1-3766-4294-9501-EA4F71503FF4.aspx

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.018c0e57c6da4ee59220aeceb4d007dc.fortron-nap-400w-hexa-80-active-12-cm.aspx

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.2aba6e2975054b12bbc6d91d82b2ad70.kuciste-fractal-design-core-3000.aspx

 

cca  2.840  Kn  Centro

 

ukupno  cca  4.260  Kn

 

a možeš staviti i ovu ploču te ovo kućište pa ćeš uštedjeti dodatnih 400Kn...

 

Dosta tiho, a moćno.

 

Svakako preporučam.

 

 

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
13 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

 rekli su neki forumasi da bi mogao dobiti 1000 kn za njega sto vi kazete? kolko bi mogo dobit na njuskalu?

 

i onda bi nadodao jos do 1000 kn pa me zanima koliko bolji komp mogu dobiti za 2000 kn?

 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
zelenbic kaže...

 rekli su neki forumasi da bi mogao dobiti 1000 kn za njega sto vi kazete? kolko bi mogo dobit na njuskalu?

 

i onda bi nadodao jos do 1000 kn pa me zanima koliko bolji komp mogu dobiti za 2000 kn?

 

 

Veći Seagate si ostavi za budući PC, vjerujem da bi išao za 800 do 1.000Kn na njuškalu. Samo valja imati strpljenja.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
13 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Caesar et Brutus kaže...
zelenbic kaže...

 rekli su neki forumasi da bi mogao dobiti 1000 kn za njega sto vi kazete? kolko bi mogo dobit na njuskalu?

 

i onda bi nadodao jos do 1000 kn pa me zanima koliko bolji komp mogu dobiti za 2000 kn?

 

 

Veći Seagate si ostavi za budući PC, vjerujem da bi išao za 800 do 1.000Kn na njuškalu. Samo valja imati strpljenja.

a kolk obi dobio sa tim hardom? i jel se isplati uopce to radit?

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

skupi su hardovi...ostavi si jednog pa recimo mozhes uzet jacu grafu ili cpu! a kasnije lagano kupis jos koji hard...bolje to nego novu grafu koja je u principu puno skuplja od harda!

13 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

moze onda konfa do 2000 draze bi mi iblo manje ali ajde makar imam tu nekih napajanja i dvd citaca tak da to netreba idem vidit koja su napajanja pa javim

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija

znaci imas taj hard od 320 i napajanje...samo reci koje i vidit cemo sta moze sklepat

11 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Pozz,

 

Sastavio sam novu konfu za 500€

 

Ovako to izgleda:

 

Zalman z11+

Corsair CX430w

Asus M5A97 PRO

AMD Phenom II x4 965 Black ed.

CoolerMaster Hyper TX3 Evo

Corsair Vengeance 4gb 1600mhz LowProfile

Asus Radeon HD 6870

 

Kanim ga ocat pa sam i neki cooler nabavio, valjda je dobar za 20€ :D zaradi njega sam "bacio" 4gb rama :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 22:58 (kin9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
kin9 kaže...

Pozz,

 

Sastavio sam novu konfu za 500€

 

Ovako to izgleda:

 

Zalman z11+

Corsair CX430w

Asus M5A97 PRO

AMD Phenom II x4 965 Black ed.

CoolerMaster Hyper TX3 Evo

Corsair Vengeance 4gb 1600mhz LowProfile

Asus Radeon HD 6870

 

Kanim ga ocat pa sam i neki cooler nabavio, valjda je dobar za 20€ :D zaradi njega sam "bacio" 4gb rama :)

cist u redu konfa. samo taj hladnjak nije bas za neke vece oc-anje...rađe gledaj neki cooler sa 12cm ventom...tipa 212 evo i slicno...to bu i tise a i bolje odradilo posao...

 

 

edit i di si sastavio tu konfu?

 

meni isto to ispada 4k + u adm.hr. i di ti je hard?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 23:27 (KrpaZG).
11 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Ovu mi je kmofu prijatelj predložio,kakva vam se cini?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Racek kaže...

Ovu mi je kmofu prijatelj predložio,kakva vam se cini?

 

 

Los hladnjak za taj proc,kuciste lose izrade (po misljenju drugih ljudi sa foruma), moze stat i jaca graficka...

 

 

1 x  Procesor AMD Phenom II X4 965 Black Edition, socket AM3, BOX

1 x  ASUS M5A97 PRO, AM3,AM3+, AMD 970, SB950, BUS 5200MHz, DDR3

1 x  Sapphire HD 6870, 1GB GDDR5 256bit, Dual Link DVI + HDMI + DP

1 x  Napajanje OCZ 500W ModXStream Pro, SLI-Ready,12V/36A, Active PFC

1 x  DVD upisivač LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R

1 x  DDR3 4GB (1x4GB) Corsair, 1600MHz,9-9-9-24,Vengeance Low Profile

1 x  CoolerMaster Elite 430, black, window, (W)190 x (H)424 x (L)490

1 x  HDD WD 500GB, 5000AAKX, SATA 3, Buffer 16MB, 7.200 rpm , 8,9 ms

1 x  AOC E2243Fw 21.5", 1920x1080, LED Backlight, 50000000:1(DCR),5ms

1 x  COOLERMASTER Hyper 612S, socket 1366 / 1156 / 1155 / 775 / FM1

Ukupno: 5.979,75Kn

 

 

procesor jak,odlicna maticna sa 6+2 digi regulacijom za dobar overclock, jaca graficka, napajanje drzi to, 1plocica rama od 4gige tako da lako kasnije kupis jos jednu, bolje kuciste , odlican hladnjak za dobro hladenje, monitor dobar....uglavnom po meni bolje...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 3:05 (KrpaZG).
12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Racek kaže...

Ovu mi je kmofu prijatelj predložio,kakva vam se cini?

Evo ubojica od procesora i grafčka bolja nego od tvog prijatelja...

Intel Intel
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Racek kaže...

Ovu mi je kmofu prijatelj predložio,kakva vam se cini?

Evo ti nešto bolje:

 

X4 965 BE

GIGABYTE 880GM-D2H

2X KINGMAX 4GB 1600 MHZ -8GB

WD BLUE 500 GB

SAPPHIRE HD 6950 1GB

LG GH24NS90 SATA

ZALMAN GS 500W

SPIRE MAVERICK

AOC 22" IPS

 

5886 kn futura it besplatna dostava i slaganje

 

Dobio si odličan quad, 8GB rama, dosta jaču grafičku, i IPS monitor za istu cijenu.

15 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija
Vegeta kaže...
Caesar et Brutus kaže...

Ne dijelim mišljenje da se i5 ne isplati pored 8-jezgrenog FX-a. Konfa je OK.

Isfrustrirani majstore konfi, cekam tvoj PC sa i5 2500K koji je skuplji 400HRK i vise a u programima koji koriste oba procesora u cijelosti jednak ili cak negdje i slabiji od FX8120, prema onom sto je Tomic prilozio.U mom racunalu je HD7950, da vidimo tvoj PC.

400 krznenih više, a kod clockanja koja je razlika? Onaj tko kupuje neki proc koji bi clockao baš me zanima šta će odabrati. Za stock je dobar bilo koji Intel, kao i ovaj FX. Gledao sam malo usporedbe 2500K vs 8150 i negdje su jednaki, negdje 2500K dere kao malu bebu tog FX-a, dok negdje FX ima prednost pred i5-com. A da se još clocka i5, kolika bi tek onda bila razlika?

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein
13 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

što mislite o ovome? kako vam se čini? laičkom oku poput moga su sve komponente top class, ali cijena je paprena... no na stranu cijena, kakvo je mišljenje o potencijalnoj konfiguraciji?

 

Seasonic 620W

i5 3570K 3.4GHz

Asus MAXIMUS IV GENE-Z/GEN3

MSI GTX560Ti Hawk, TwinFrozr III

Monitor LED 23" DELL

Patriot ViperX D2 DDR3 2133Mhz, 8GB

SSD SATA III 90GB Corsair Force GT

HDD SATA III 2000 GB WD Caviar Green, 3,5"

Kućište Fractal Design Core 3000

DVD-ROM Samsung SH-D163C

 

9.567,79kn

prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice