AC Milan izdvojena tema

poruka: 580
|
čitano: 168.665
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
12 godina
offline
AC Milan

Večeras protiv Ajaxa u nažalost jedinom bitnom natjecanju za Galliania..Nadam se pobjedi jer je i Ajax malo slabiji ove sezone, prvenstveno zbog prodaje Eriksena, ali zbog trenutačne forme naše momčadi mislim da će to biti jako teško...Volim ovaj klub i navijam za njega od malih nogu i naravno da mi ne bi bilo drago da ispadnemo iz lige prvaka u ranoj fazi natjecanja ali možda bi neuspjeh konačno rezultirao promjenom klupske politike (prodavanje najboljih igrača, dovođenje igrača kojima ističu ugovori u drugim ekipama i suludo bacanje love na igrače kao što je npr. Matri, umjesto da su kupili Hondu za dosta manje love...) ali bojim se da će to tek biti moguće kad Berlusconi ne bude više na čelu kluba...Pozdrav svima koji volite ovaj klub. FORZA MILAN!

12 godina
online
AC Milan

Katastrofalno stanje u prvenstvu, i jučerašnji poraz od Sassuola su natjerale Milana da počnu tražiti novog trenera, Allegri je otpušten iz Milana.

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2014/01/13/4540229/breaking-news-ac-milan-fire-allegri?ICID=CP_1

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
offline
Re: AC Milan
Et_Tu_Brute? kaže...

Katastrofalno stanje u prvenstvu, i jučerašnji poraz od Sassuola su natjerale Milana da počnu tražiti novog trenera, Allegri je otpušten iz Milana.

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2014/01/13/4540229/breaking-news-ac-milan-fire-allegri?ICID=CP_1

Novi trener je legendarni i vjecni pomocni trener Tassoti... Najbolji odabir. FORZA MILAN !

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
AC Milan

meni je Milan uz Arsenal najdraži klub,kako sam bio sretan što je gaucho Ronaldinho došao u Milan i kad se sjetim vremena Milana kad su igrali Dida,Staam,Maldini,Nesta,Cafu,Pirlo,,Gattuso,Seedorf,Kaka,Crespo,Shevchenko-ovo se više nikad neće ponoviti.Zvonimir Boban je izjavio da MIlan više nema dušu a to sve govori...Pozdrav za fanove Milana i nadam  se boljem nakon što je Allegri otišao(zapravo dali mu nogu što bi rekao naš Vrdelja).

12 godina
online
Re: AC Milan
SimeKZ kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Katastrofalno stanje u prvenstvu, i jučerašnji poraz od Sassuola su natjerale Milana da počnu tražiti novog trenera, Allegri je otpušten iz Milana.

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2014/01/13/4540229/breaking-news-ac-milan-fire-allegri?ICID=CP_1

Novi trener je legendarni i vjecni pomocni trener Tassoti... Najbolji odabir. FORZA MILAN !

On je privremeni trener bio. Seedorf je izjavio da će se povući iz igračke karijere da bi zauzeo mjesto trenera u Milana. Govori se da će potpisati ugovor do 2016-e...

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
offline
Re: AC Milan
Et_Tu_Brute? kaže...
SimeKZ kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Katastrofalno stanje u prvenstvu, i jučerašnji poraz od Sassuola su natjerale Milana da počnu tražiti novog trenera, Allegri je otpušten iz Milana.

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2014/01/13/4540229/breaking-news-ac-milan-fire-allegri?ICID=CP_1

Novi trener je legendarni i vjecni pomocni trener Tassoti... Najbolji odabir. FORZA MILAN !

On je privremeni trener bio. Seedorf je izjavio da će se povući iz igračke karijere da bi zauzeo mjesto trenera u Milana. Govori se da će potpisati ugovor do 2016-e...

Da, eto bena se vratila... Najjaci igrac je bio, ali takav trener Milanu ne treba, trebali su iskesirat za nekog postenog, pa makar ga dovlacili iz nekog drugog kluba koji zna pojacanja i sve. Vec vidim Seedorfa kako vuce igrace dolje iz Brazila dok mi jedan Cristante sjedi na klupi. 


Sad do kraja sezone treba dati mladim deckima da igraju pa sta bude. Cristane se pokazao kao zvjer od igraca.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan

Kaka po drugi i posljednji put otišao iz AC Milana. Legenda i vjerovatno igrač kakvog još dugo vremena nećemo gledati u Milanu.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
12 godina
offline
AC Milan

Meni je drago da je Mexes ostao i da mu je placa prepolovljena. Jer nije imalo smisla da ima 110k€ mjesecno. Menez je dosao i nadam se da Tarabu nece otkupit sada kad je on doso. 

 

EL Sharawy - Balotelli - Menez - Jako lijepo to izgleda, iza njih Honda te iza honde trojka Montolivo - De Jong - Poli/Cristante. Jos je tu Saponara. Obrana je za sada ok, jos ako dode vrsljako kako se prica i proda se Abate biti ce jos bolje. De Scglio - Rami - Zapata/Mexes - Vrsaljko/Abate + Santon se jos razmatra, ali ako dode vrsljako nista od Santona. 

 

Sasvim ok ekipa za Seriu A i broba za prve tri pozicije. Jos ako se Inzaghi pokaze ka kvalitetan trener, to je to.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
SimeKZ kaže...

Meni je drago da je Mexes ostao i da mu je placa prepolovljena. Jer nije imalo smisla da ima 110k€ mjesecno. Menez je dosao i nadam se da Tarabu nece otkupit sada kad je on doso. 

 

EL Sharawy - Balotelli - Menez - Jako lijepo to izgleda, iza njih Honda te iza honde trojka Montolivo - De Jong - Poli/Cristante. Jos je tu Saponara. Obrana je za sada ok, jos ako dode vrsljako kako se prica i proda se Abate biti ce jos bolje. De Scglio - Rami - Zapata/Mexes - Vrsaljko/Abate + Santon se jos razmatra, ali ako dode vrsljako nista od Santona. 

 

Sasvim ok ekipa za Seriu A i broba za prve tri pozicije. Jos ako se Inzaghi pokaze ka kvalitetan trener, to je to.

Honda se i nije baš pokazao otkad je dosao, a nebi ni na Balotellia racunao zato jer on odlazi cim netko ponudi neku lovu. Milan je bio na hebenom levelu dok su Ibra i Thiago Silva igrali, sad ga mozes hebat, nemoguce misija dovesti takva dva igraca sada, pogotovo kada je Berlusconi postao "škrt" pa dovodi hrpetinu prosjecnih igraca na posudbe...

Sumnjam u veci uspjeh kluba sve dok ima mrtvog materijala po klubu kao Montolivo, Essien, Bonera, Robinho {#}, Matri, Niang, Constant...

Iskreno, nije morao ni kupovati nista, niti Balotellia, da su Ibro, Thiago i Pirlo ostali, Milan bi idalje bio na vrhu... A prodati ovo trulo drvo gore navedeno ako se vec nema para, ne bacati plaću uzalud.

El taarabt je odlican potez, on ima ogroman potencijala od ovih kupovina u zadnjih godinu dvije

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.7.2014 17:33 (shady1024).
12 godina
offline
AC Milan

Ja ne znam sta vi svi vidite u tom klaunu Tarbatu, jedino sta radi je par driblinga i to je to. UDarac nist.

 

Robinho odlazi koliko sam citao po netu... Balotelli je dobar, dobar je bio i sada na SP.u, ne volim ga niti ja sa svojim presetavanjem, ali ako moram birati izmedu Matria i njega, biram njega.

 

EDIT: Honda je vrhunski ako igra iza spice, ovo sta je sad igrao je neki desni vezni, desno krilo...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.7.2014 17:45 (SimeKZ).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
SimeKZ kaže...

Ja ne znam sta vi svi vidite u tom klaunu Tarbatu, jedino sta radi je par driblinga i to je to. UDarac nist.

 

Robinho odlazi koliko sam citao po netu... Balotelli je dobar, dobar je bio i sada na SP.u, ne volim ga niti ja sa svojim presetavanjem, ali ako moram birati izmedu Matria i njega, biram njega.

Robinho je trebao otici vec lani, samo nitko nije dovoljno glup ga kupiti. Mislim da ima najvecu placu u klubu... Balo se pokazao ali nije to to... Tarabat je pouzdan, nije cudo od igraca ali je pouzdan, nece flopati svaki drugi mec. Montolivo je rupa ove sezone, a prosle bio medu najboljim u klubu. Iskreno se nadam ce se inzaghi pokazati i da ce on imati utjecaja za izbaciti svo mrtvo drvo iz kluba.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.7.2014 17:49 (shady1024).
12 godina
offline
AC Milan

Da, najgore je sta Robinha nitko nece :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
7 godina
protjeran
offline
AC Milan

Dvije godine od zadnjeg posta ovdje, dvije godine nikad goreg Milana u novijoj povijesti, niste se valjda prebacili na "polularne" klubove ala Real ili Barcelona. Enivej, danas je za Milan potpisao, meni najdraži hrvatski igrač, Mario Pašalić, nakon dvije uspješne posudbe u Elcheu i Monacu, jedna od najvećih mladih nada Chelsea posuđen je našem posrnulom klubu. Ove godine Milan gledam s više gušta, sad natrag na stream, večeras igramo derbi s Napolitancima.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 21:13 (Prince-Arthas).
12 godina
online
Re: AC Milan
Prince-Arthas kaže...

Dvije godine od zadnjeg posta ovdje, dvije godine nikad goreg Milana u novijoj povijesti, niste se valjda prebacili na "polularne" klubove ala Real ili Barcelona. Enivej, danas je za Milan potpisao, meni najdraži hrvatski igrač, Mario Pašalić, nakon dvije uspješne posudbe u Elcheu i Monacu, jedna od najvećih mladih nada Chelsea posuđen je našem posrnulom klubu. Ove godine Milan gledam s više gušta, sad natrag na stream, večeras igramo derbi s Napolitancima.

Za mene treći klub ne postoji, niti blizu. A oba su mi u lošem stanju, Hajduk i Milan

Ubi bene, ibi patria.
16 godina
offline
AC Milan

Za mene isto, dva kluba koja su mi sve, Rijeka i Milan. Nekako sam uspio iskombinirati sinoćnje utakmice. Unatoč porazu od 4-2 vidi se određeni napredak u mentalitetu (ako se ne gledaju crveni kartoni) jer se dečki nisu predali do samog kraja, ovu sezonu možda ulete u Top5 ako se nastavi sa dobrim radom.

Koristite blage riječi i jake argumente
7 godina
protjeran
offline
AC Milan

Ako netko nije gledao, evo sažetak

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
7 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
Drago mi je da postoji i tema o Milanu , no koliko vidim , nažalost ,aktivnost je jako mala.
Volio bih malo raspravit s navijačima gdje vide probleme Milana , što treba mjenjati i vjeruju li da će Milan biti prodan Kinezima.
Ja osobno mislim da od toga neće biti ništa sve dok je Berla živ , da je sve što se događalo i događa oko prodaje samo predstava da se smire navijači.
12 godina
offline
Re: AC Milan
MatejPC kaže...
Drago mi je da postoji i tema o Milanu , no koliko vidim , nažalost ,aktivnost je jako mala.
Volio bih malo raspravit s navijačima gdje vide probleme Milana , što treba mjenjati i vjeruju li da će Milan biti prodan Kinezima.
Ja osobno mislim da od toga neće biti ništa sve dok je Berla živ , da je sve što se događalo i događa oko prodaje samo predstava da se smire navijači.

 Sta treba mjenjat ? Nista, pustit Montellu da radi svoj posao, ima sasvim mlad roster igraca, samo pojacat obranu kako treba i otkupit par momaka koji su sad na posudbi.

 

Kinezima ce se prodat, samo sta Berla ima svoje zahtjeve koji su normalni i to je da se odmah upuca lova u transfere i rjese se dugovi.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Re: AC Milan
Prodati Abatea, De Sciglia, Bertolaccija, Montoliva, Baccu(ako se ponudi iznad 40 mil). Ostaviti Montellu, lik unio energiju i volju u momčad što ista nije imala 4 sezone. Dovesti par veznjaka, otkupiti Deulofelua, možda gurati još par igrača iz Primavere(Cutrone, Zanelatto).
12 godina
offline
Re: AC Milan
ilyaz97 kaže...
Prodati Abatea, De Sciglia, Bertolaccija, Montoliva, Baccu(ako se ponudi iznad 40 mil). Ostaviti Montellu, lik unio energiju i volju u momčad što ista nije imala 4 sezone. Dovesti par veznjaka, otkupiti Deulofelua, možda gurati još par igrača iz Primavere(Cutrone, Zanelatto).

 Molim ? Jedino lijevog beka, reprezentativca prodat ? Dobro je...

 

Delofelua svakako otkupit, Pasalica takoder... Locatellia ucinit prvotimcom, dofurati par iz primavere koji tamo metu i to je to.

 

Mada treba neka teska klasa u obrani. Zapata, Palleta i ekipa nisu za nesto bolje od Serije A .

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Re: AC Milan

Zapata isto treba otići, dok je Paletta čini dobar tandem sa Romagnolijem. Ovo za De Sciglija, pa lik ne zna primit lopte a da za ofenzivne zadaće i ne govorim. Loš centaršut, dodavanje iza igrača, doslovno ne zna sudjelovati u napadu. Još, kapetan poslije Montoliva i Abatea.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2017 22:25 (ilyaz97).
7 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Nitko ne komentira povratak giganta na scenu..

 

Conti, Musacchio,(Bonucci), Rodriguez, Kessie, (Biglia), Calhanoglu, Andre Silva, Borini

 

 

Još navodno napadač ( Kalinić, Belotti ili Aubameyang)

11 godina
offline
Re: AC Milan
Kroz tjedan dva odigrat će tri utakmice, prvu sa Luganom, Borussiom Dortmund i Bayernom. Prvu su već dobili, ali sad kreću one prave koje će pokazati kakvi smo kao momčad, kao pojedinci čista 10-ka.
11 godina
offline
Re: AC Milan
Kroz tjedan dva odigrat će tri utakmice, prvu sa Luganom, Borussiom Dortmund i Bayernom. Prvu su već dobili, ali sad kreću one prave koje će pokazati kakvi smo kao momčad, kao pojedinci čista 10-ka.
7 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Super je što sad idu u Kinu i praktički će biti kompletirana cijela momčad. Danas Biglia i Bonucci trebaju riješiti medicinski pregled i putuju za Kinu, neki igrači su dobili odmor pa će se pridružiti 18.7

 

Sad čitam da je povećana ponuda za Bellotia na 55m € + Ninang i Paletta

 

3-5-2 postava

 

                       donnarumma

 

     musacchio  bonucci  romagnolli

 

conti       kessie       biglia        rodriguez

 

   suso                             bonaventura

                   andre silva

11 godina
offline
Re: AC Milan
Igramo kvalifikacije za Europa Ligu protiv rumunja Uni. Craiova. Mislim da bi ovo trebali lagano proći, prva se igra u Rumunjskoj 27.7. u četvrtak.
16 godina
neaktivan
offline
11 godina
offline
AC Milan

Da ozivimo temu malo...?

Kovačić
9 godina
offline
Re: AC Milan
acmilan2 kaže...

Da ozivimo temu malo...?

 Ne.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice