Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

poruka: 55
|
čitano: 60.769
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Pozdrav,


Zanima me cijene opreme za airsoft, sto je sve potrebno nabaviti. Gdje se moze kupiti?
Ima nas dosta (oko 20) ljudi koji su voljni baviti se airsoftom, pa bi nabavili sve potrebno da se zabavimo i takorekuci rekreiramo.

Zahvaljujem!

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
14 godina
odjavljen
offline
RE: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Hristo.

Samo moraš znati da oprema nije tako jeftina, ima tu na forumu članova koji se time bave pa će ti neko bolje odgovoriti.

13 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Ili probaj na www.airsoft-hrvatska,com  pronaći isto nešto rabljenog ako si u stisci s novcima.

 

(Sorry na linku, i btw, samo lurkam na ASHR forumu jer nemam novaca za bavljenje tim hobijem. :( )

15 godina
offline
RE: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Da, airsoft je relativno skup, ali skupilo se nesto novca pa dok imamo da nesto napravimo...

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
15 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Ja sam se isto zainteresirao,ali jbt ovaj sport skup je samo u Hrvatskoj,kad pogledam malo na netu cijene su 1/3 od onoga što je kod nas.Za 500 kn možeš nabaviti prave pljuce

Za zahvaliti postoji gumb HVALA!
16 godina
offline
RE: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
tandara kaže...

Ja sam se isto zainteresirao,ali jbt ovaj sport skup je samo u Hrvatskoj,kad pogledam malo na netu cijene su 1/3 od onoga što je kod nas.Za 500 kn možeš nabaviti prave pljuce

 Sumnjam da za 500kn mozes nabaviti ista upotrebljivo. Imaj na umu da postoji hrpa kineskog smeca koje se ne isplati kupovati...

Nekad davno se airsoft oprema nabavljala iz hong konga, npr:

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Home

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/

Think locally, act globally...
15 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Postoji li neki "nabavljač",a da nije ovaj hristo,skup je dosta

Za zahvaliti postoji gumb HVALA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

www.ehobbyasia.com

 

kupio kod njih par stvari, sve ok.

15 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

jel još netko narućio prek te stranice , dosta je jeftino

15 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Ja sam nabavio opremu u suradnji sa jednim airsoft klubom , bilo je pomalo skupo , ali makar nisam vidio sve vrijeme u kuci , nego šuma i šou :) 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
15 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Ima netko možda nove podatke o airsoft ducanima i nabavi opreme , hvala

12 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Ja trazim Thompson m1 a1 ne isplati mi se novo kupovat jer nisam u nikakvom klubu. ako ima neko da prodaje neka slika i posalje sa www.zaslike.com pa da vidim samo neka bude bez red markera napred i to je to cjena do 700 800 kn

11 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

gdje mogu nabaviti airsoft puške da nisu sačmarice a da imaju velik domet,jake, a da nisu skupe max.400 kn

15 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Ukratko - apsolutno nigdje.

 

Ako nekome treba puška, ja imam jednu na prodaju; mozete mi se obratiti na mail marko.lulic@gmail.com za bilo kakve detalje.

O.o
14 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Vidim da je tema dosta zastarjela, a ja imam par pitanja:

 

-Kao prvo, mogu li se natjecati time ako sam maloljetan (ili je to samo uvijet pojedinih klubova)

-Gdje nabaviti najjeftiniju opremu (osnovne stvari- Naočale, metke, pušku a da je "legalno" na natjecanjima)

-S kakvom opremom početi, s obzirom da nisam nikada imao doticaja s tim sportom.

 

Hvala!

Opali HVALA ↓↓↓
11 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

prijatelj se bavio sa tim jedno vrijeme. puške su replike stvarnih pušaka, začudio sam se koliko je puška teška kada sam je uzeo u ruke, stvarno da nisam znao da je na plastčne metke pomislio bi po samom izgledu i težini da je prava pravcata (model je bio m4). cijena? heh 7000kn sa popustom jer je uzimao na gotovinu - znači još više ak ideš na rate. nezz jel ima šta jeftinije al uzeo je tu jer je se je natjecao. na robu, šešir, vojni remen potrošio još 2,500. a za noćne turnire si je uzeo i noćni vizir koji je došao malo manje od 1.500 kn...meni je to sve suludo

 

iskreno ne znam šta ljudi vide u tome preskupom sportu ili igranju rata - ali gušti se plaćaju a o ukusima se ne raspravlja pa nek ostane na tome.

Potpis.
14 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
master and commander kaže...

prijatelj se bavio sa tim jedno vrijeme. puške su replike stvarnih pušaka, začudio sam se koliko je puška teška kada sam je uzeo u ruke, stvarno da nisam znao da je na plastčne metke pomislio bi po samom izgledu i težini da je prava pravcata (model je bio m4). cijena? heh 7000kn sa popustom jer je uzimao na gotovinu - znači još više ak ideš na rate. nezz jel ima šta jeftinije al uzeo je tu jer je se je natjecao. na robu, šešir, vojni remen potrošio još 2,500. a za noćne turnire si je uzeo i noćni vizir koji je došao malo manje od 1.500 kn...meni je to sve suludo

 

iskreno ne znam šta ljudi vide u tome preskupom sportu ili igranju rata - ali gušti se plaćaju a o ukusima se ne raspravlja pa nek ostane na tome.

Od uvijek mi je bila želja igrati se rata :D kao mali sam uvijek derao sa drvenim pljucama po okolnim šumama sa prijateljima. To su bile partije cijeli vikend, razbijačina. Hm, govoriš o profesionalnoj opremi. Ja sam našao metalni AK47u sa osnovnom opremom (dakle puška, baterija, magazin i cijev) za 101$ (najjeftinija u shopu) ili polovne po njuškalu ili eBayu. Mislim, bio bih zadovoljan i tako čime. Doma imam dosta opreme od tate iz vojske (podosta) a i nije problem nabaviti drugu opremu.

 

Najveći mi je problem što ne znam mogu li se pričlaniti klubu i posječivati natjecanja

Opali HVALA ↓↓↓
11 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

vjerojatno je ovo profi oprema bila. puška je došla iz japana! išao je na turnire u njemačku, austriju... a onda je postao otac pa je sve palo u vodu {#}

 

također kao klinac harao po obližnjoj šumi sa ekipom i drvenim thopsonom sa ugraviranim imenom i datumom kad je stari istesao, još je negdje na tavanu u kutiji, mislim da ću je sutra malo potražiti :D

 

a vrhunac moje shooterske karijere je zračnica sa optikom, mačke su posebno patile kad je bilo zavijanje u 2.mjesecu...

Potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
  • Mislim da općenito ne možeš, možda uz pismeno dopuštenje roditelja i njihovo prisustvo, ali većinom ne.
  • Probaj na Hristu, naočale obavezno, kupi u nekoj "običnoj" trgovini maskirne hlače, neki prsluk obični ako imaš itd. Metke bilo koje da kupiš sa specijalizirane airsoft stranice, a ne "s placa" su dobri, samo pazi na gramažu jer se za snajpere uzimaju teža zrna, i obrnuto. I ne uzimaj ih s tla nakon što su ispucani. Puška koju god uzmeš, makar onu "springer" na oprugu koju moraš nakon svakog metka napeti će biti dobra, nije bitno kakvu imaš, bitno je da ne premašuje legalnu jačinu koja je većinom 400FPSova (izmjerit će ti chronom).

          I pazi da nije najveći šrot jer će ti puknut usred bitke.

  • općenito su H&K/Colt i STANAG mag sistemi dobri za početak jer ih ima masu, budu na popustu, nisu skupi (ovisi što ti je skupo, ali idu od 1200, neki i za 1000 pa nadalje što je poprilično povoljno za pojmove airsofta), hrpa opcija za kustomizaciju (druge cijevi, kundaci, RIS sistemi, nišani, magpul spremnici itd.)
14 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
AlienWare1 kaže...
  • Mislim da općenito ne možeš, možda uz pismeno dopuštenje roditelja i njihovo prisustvo, ali većinom ne.
  • Probaj na Hristu, naočale obavezno, kupi u nekoj "običnoj" trgovini maskirne hlače, neki prsluk obični ako imaš itd. Metke bilo koje da kupiš sa specijalizirane airsoft stranice, a ne "s placa" su dobri, samo pazi na gramažu jer se za snajpere uzimaju teža zrna, i obrnuto. I ne uzimaj ih s tla nakon što su ispucani. Puška koju god uzmeš, makar onu "springer" na oprugu koju moraš nakon svakog metka napeti će biti dobra, nije bitno kakvu imaš, bitno je da ne premašuje legalnu jačinu koja je većinom 400FPSova (izmjerit će ti chronom).

          I pazi da nije najveći šrot jer će ti puknut usred bitke.

  • općenito su H&K/Colt i STANAG mag sistemi dobri za početak jer ih ima masu, budu na popustu, nisu skupi (ovisi što ti je skupo, ali idu od 1200, neki i za 1000 pa nadalje što je poprilično povoljno za pojmove airsofta), hrpa opcija za kustomizaciju (druge cijevi, kundaci, RIS sistemi, nišani, magpul spremnici itd.)

Sve stoji; ovako:

 

Imam opremu (vojno/maskirno komplet, pancu :D, kacigu i cipele) moram si nabaviti još očale.

Dalekozor imam i običan i IC (skup, pa mi ga otac vjerovatno neće dati)

Treba mi pljuca i pištolj. Kasnije bi si nadograđivao pljucu.

 

Daleko sam još od punoljetnosti, ali ako ne sada, kada napunim 18 svakako kupujem opremu i nadograđujem sa plačama :D

 

Hvala na informacijama. Ako se netko planira rješiti svoje pljuce, otvoren sam 24/7 u PM.

Opali HVALA ↓↓↓
15 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

I još par informacija:
Naočale nabavi dobre, kad već imaš ostalu opremu, i uzmi radije obični dalekozor. Pištolj ti ne treba još, radije skupi novce, a nemoj kupiti ništa(koristi od kluba) i kako budeš igrao vidjet ćeš što ti paše; računaj dodatni trošak vezano za pištolj, meci (slabiji je) i plin (jer je gbb, tj. koristi plin za povratnu akciju "izbacivanja" čahure). Za uvoz airsoft pušaka ćeš se dosta namučiti jer koliko čitam, carinike imaju oni koji imaju te webshopove, pa im "kumovi" na carini zavlače pošiljke kad vide da netko naručuje čitav loadout itd. i namjerno su nejasni oko zakona. Naručuj najbolje zasebno ako baš hoćeš sa neta.

 

Ako hoćeš nadograđivati pljucu, odi na Colt sistem ili bilo što s STANAG sistemom (SCAR, M4/16 itd. itd.). I kalaš je prihvatljiv, ali dijelovi su rijeđi zbog njegovog specifičnog oblika (railovi se nađu teško za dodatke i scope) zato kupi neku "special ops" verziju sa već gore montiranim railovima.

 

Ja se sad selim u ZG, pa bi baš htio početi sa airsoftom.

11 godina
protjeran
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
master and commander kaže...

prijatelj se bavio sa tim jedno vrijeme. puške su replike stvarnih pušaka, začudio sam se koliko je puška teška kada sam je uzeo u ruke, stvarno da nisam znao da je na plastčne metke pomislio bi po samom izgledu i težini da je prava pravcata (model je bio m4). cijena? heh 7000kn sa popustom jer je uzimao na gotovinu - znači još više ak ideš na rate. nezz jel ima šta jeftinije al uzeo je tu jer je se je natjecao. na robu, šešir, vojni remen potrošio još 2,500. a za noćne turnire si je uzeo i noćni vizir koji je došao malo manje od 1.500 kn...meni je to sve suludo

 

iskreno ne znam šta ljudi vide u tome preskupom sportu ili igranju rata - ali gušti se plaćaju a o ukusima se ne raspravlja pa nek ostane na tome.

 

Ovo je cista pljacka.Pa za 7000 kuna mozes nabaviti pravi pravcati M-76 sa optikom,nocnim nisanom i prigusivacem.A za onih ostalih 4000 kuna sto je dao na dodatke bi se dao nabaviti ocuvan kalas,sanduk metaka,dvi tri zolje i desetak bombica.I jos ti ostane za cevape i sok.A kako je krenulo u svijetu izgleda da ce se airsofteri brzo priviknuti sa 6mm na 7.62.

11 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

mislio sam se i ja početi baviti sa tim, ne bi bilo loše sa prijatljem harati po šumi i igrat se ramba - al čim je rekao cijenu :/ al opet, ja sam za bike za DH dao 15k kn pa opet na isto dođemo, hobiji su skup sport {#}

 

a sad ne znam kakve se pljuce i djelovi koriste, ak nekog zanima mogu ga upitati, al vec godinu i neide na turnire, al ode tu i tamo ovdje nalokalne prek vikenda.

Potpis.
14 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
master and commander kaže...

mislio sam se i ja početi baviti sa tim, ne bi bilo loše sa prijatljem harati po šumi i igrat se ramba - al čim je rekao cijenu :/ al opet, ja sam za bike za DH dao 15k kn pa opet na isto dođemo, hobiji su skup sport {#}

 

a sad ne znam kakve se pljuce i djelovi koriste, ak nekog zanima mogu ga upitati, al vec godinu i neide na turnire, al ode tu i tamo ovdje nalokalne prek vikenda.

Ajd molim te nabavi mi informacije o plucama, i ako ima neku stariju za prodat. Treba mi što jeftinije, čisto za startup.

Opali HVALA ↓↓↓
15 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
master and commander kaže...

mislio sam se i ja početi baviti sa tim, ne bi bilo loše sa prijatljem harati po šumi i igrat se ramba - al čim je rekao cijenu :/ al opet, ja sam za bike za DH dao 15k kn pa opet na isto dođemo, hobiji su skup sport {#}

 

a sad ne znam kakve se pljuce i djelovi koriste, ak nekog zanima mogu ga upitati, al vec godinu i neide na turnire, al ode tu i tamo ovdje nalokalne prek vikenda.

Dao sam ti okvirnu cijenu gore. Početi se može već sa puškama od 1200kn, verzijama za klubove i to full metal. Ono što je on uzeo, guglaj "Jing Gong" i "Real Sword". Real Sword ima replike AK47 i Dragunova, full laminirano drvo, full metal i dolazi i cijena s time.

Najčešće se na puškama mijenja cijeli gearbox(ako je plastičan ili problematičan), opruga i duljina cijevi.

14 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
AlienWare1 kaže...
master and commander kaže...

mislio sam se i ja početi baviti sa tim, ne bi bilo loše sa prijatljem harati po šumi i igrat se ramba - al čim je rekao cijenu :/ al opet, ja sam za bike za DH dao 15k kn pa opet na isto dođemo, hobiji su skup sport {#}

 

a sad ne znam kakve se pljuce i djelovi koriste, ak nekog zanima mogu ga upitati, al vec godinu i neide na turnire, al ode tu i tamo ovdje nalokalne prek vikenda.

Dao sam ti okvirnu cijenu gore. Početi se može već sa puškama od 1200kn, verzijama za klubove i to full metal. Ono što je on uzeo, guglaj "Jing Gong" i "Real Sword". Real Sword ima replike AK47 i Dragunova, full laminirano drvo, full metal i dolazi i cijena s time.

Najčešće se na puškama mijenja cijeli gearbox(ako je plastičan ili problematičan), opruga i duljina cijevi.

Na hristo se moze uzeti i do 60 rata. Tako da mi puška izađe- kutija cigareta po mjesecu. Meni se najviše sviđa SCAR, za njega ima opreme podosta.

Opali HVALA ↓↓↓
15 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
nul-3 kaže...

Na hristo se moze uzeti i do 60 rata. Tako da mi puška izađe- kutija cigareta po mjesecu. Meni se najviše sviđa SCAR, za njega ima opreme podosta.

Onaj SCAR od Dboysa je perverzija. Htio sam ga ja uzeti nakon masu guglanja i čitanja recenzija, kad odjednom, ode im sa lagera, i SCAR-H i SCAR-L kao i HK 416.

14 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

@alien

 

Evo, izzgleda da kupujem ovo. Jeftino, recenzije kazu da je dobro, ima opreme hrpa a i za startup je hit. Metke nabavljam preko eBaya i tako dalje.

http://www.hristo.hr/product_info.php?cPath=21_27&products_id=953&osCsid=6ae6fd22f83f7aa75b8a5e3d96a51ab6

 

Božić čekam.

Opali HVALA ↓↓↓
15 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Evo ti ovo pa si složi dream loadout

14 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
AlienWare1 kaže...

Evo ti ovo pa si složi dream loadout

Hm, nije baš da se da složiti.

 

Gledam po youtubeu, dosta ljudi igra sa tom g36c

Opali HVALA ↓↓↓
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice