Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

poruka: 110
|
čitano: 21.690
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

imamo mi jednog u  klubu koji dribla,zna ali ga zaustave cesto pa se baci,pa pobere zuti,ali je dobar ima dobra proigravanja,ali nezeli dodat

NIŠTA PAMETNO!
15 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Mislim da je sve ovo malo igra Manchetera i Reala kao i prosle godine, tako da cu ja povjerovat tek u prvoj utakmici Engleske ili Spanjolske lige. Odlazak Ronalda sa Old Tafforda ce jako falit Vragovima, ali kao dodju pojacanja koja dogovaraju Manchester ce se vrlo brzo oporavit od Ronaldovog odlaska, najvjerovatnije su tu Benzema, Valencia, Klaas Jan Huntelaar, pa mozda cak i Ribery

Forever MUFC
15 godina
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
šiloman kaže...

imamo mi jednog u  klubu koji dribla,zna ali ga zaustave cesto pa se baci,pa pobere zuti,ali je dobar ima dobra proigravanja,ali nezeli dodat

 pa i meni je uvik nbilo draže proć 2,3-4 igrača nego dodat tako to ide...
Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Makić kaže...
šiloman kaže...

imamo mi jednog u  klubu koji dribla,zna ali ga zaustave cesto pa se baci,pa pobere zuti,ali je dobar ima dobra proigravanja,ali nezeli dodat

 pa i meni je uvik nbilo draže proć 2,3-4 igrača nego dodat tako to ide...
 pa sta mislis da ja na tekmi ne driblam,ali sta je previse je previse,ja vidim kakav je igrac(spica sam) i vidim dali ide kroz noge ili preko mozda njega
On topic: ma kaka je bolji ali mogli bi se uskladit nekako
NIŠTA PAMETNO!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Paolo2612 kaže...
šiloman kaže...
i_rambo_plache kaže...

80'000'000 funti, iliti ~93'500'000 €. Impresivno.

 

Mislim da će ovo opet završiti kao era Los Gal'sa, misle da će dobiti super momčad ako u nju ubace najbolje igrače... Jedini problem je što oni nikad nisu zajedno igrali i ne poznaju se, a timski rad je najbitniji u momčadi svjetske klase.

 

Ne sumnjam da će Barca i sljedeće godine nadjačati Real...

 ma nemoj mi govoriti da su galacticosi bili losi,koliko liga prvaka,primera su osvojili?se sjecas protiv leverkuseena zidanove volejcine?e pa to je bilo osvajanje lige prvaka
 Mogu zvijezde igrati zajedno, ali badava ako si odabrao sve škrte i folirante od igrača. Zidane je igrač koji uživa u nogometu, nije škrt, voli dodavati, proigravati druge i zato može igrati bilo gdje. A CR? Njemu je više stalo do svoje frizure nego do nogometa, badave što on dobro igra ako sve ide raditi sam i onda počne cmizdriti i valjati po podu kada ga neko zaustavi. Nogomet je timska igra, a on sigurno nije timski igrač.
 Potpuno se slažem, Cristiano zna igrat ali je folirant. 
A to što Real dovodi neke super-igrače može ispasti dobro ali i loše(mnogo vjerojatnije). Barcelona ima isto jako mnogo love(pa vidite da nemaju nijenog sponzora na dresu) ali zašto bi Barca mijenjala momčad koja pobjeđuje. Realu je opet predsjednik Perez koji je i doveo Los Galacticose i ispali su promašaj. Kaka i Ronaldo će se trebati uigrati a to neće moći odmah, Barca je super uigrana i pobjeđuje iako nema najače vezne igrače u timu.
90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2009 14:52 (Šef).
15 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Dam se kladiti da Real ove sezone NIŠTA NE OSVAJA :)

Dam se čak i kladiti da nit neće uopće biti u konkurenciji za prva tri mjesta na tablici :)

 

Razlog?

1. Potpuno nova momčad-igrači se ne poznaju, nisu naviknuti jedni na druge, ne znaju kako jedni dugi razmišljaju

2. Prilagodba na španjolski nogomet (za primjer: prilagodba na engleski nogomet traži od pola sezone do cijele sezone igre da bi se sve to zajedno pohvatalo)

3. Timski duh-mislim da smo se svi u ovo uvjerili da to fali Realu-dovođenjem ovakvih egoista i škrtica će se još više upropastiti

4. Barca-uigrana pobjednička mašinerija koja je razvila recept za pobjedu (na stranu one sudačke pomoći itd... imaju igru)

 

Zaključak: nije u šoldima(zvijezdama) sve!

 

P.S. drago mi je da je Plachipichka otišla s Otoka, barem su mojim dečkima olakšali put :)

 

EDIT: da se nadovežem na Šefa i sponzore Barce-imaju oni sponzore bez brige, samo je to mjesto na majici ustupljeno Unicefu... Heh, pa ne žive valjda od zraka i trave? :)

I ne zarađuju klubovi samo od sponzora, već i od televizijskih prava, kupovine njihovih artikala od strane navijača i simpatizera, itd....

Can't find a better Jam!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2009 14:57 (Gunner_V).
16 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Real ce za jednu sezonu otplatiti Kaku prodajom dresova povecenjem gledanosti a time i vecom prodajom ulaznica i tv prava, dolaskom Ronalda predpostavlja se da ce se prihodi od kupovine samo ta dva igraca povecati za 150 M u jednoj sezoni,

15 godina
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Šef kaže...
Paolo2612 kaže...
šiloman kaže...
i_rambo_plache kaže...

80'000'000 funti, iliti ~93'500'000 €. Impresivno.

 

Mislim da će ovo opet završiti kao era Los Gal'sa, misle da će dobiti super momčad ako u nju ubace najbolje igrače... Jedini problem je što oni nikad nisu zajedno igrali i ne poznaju se, a timski rad je najbitniji u momčadi svjetske klase.

 

Ne sumnjam da će Barca i sljedeće godine nadjačati Real...

 ma nemoj mi govoriti da su galacticosi bili losi,koliko liga prvaka,primera su osvojili?se sjecas protiv leverkuseena zidanove volejcine?e pa to je bilo osvajanje lige prvaka
 Mogu zvijezde igrati zajedno, ali badava ako si odabrao sve škrte i folirante od igrača. Zidane je igrač koji uživa u nogometu, nije škrt, voli dodavati, proigravati druge i zato može igrati bilo gdje. A CR? Njemu je više stalo do svoje frizure nego do nogometa, badave što on dobro igra ako sve ide raditi sam i onda počne cmizdriti i valjati po podu kada ga neko zaustavi. Nogomet je timska igra, a on sigurno nije timski igrač.
 Potpuno se slažem, Cristiano zna igrat ali je folirant. 
A to što Real dovodi neke super-igrače može ispasti dobro ali i loše(mnogo vjerojatnije). Barcelona ima isto jako mnogo love(pa vidite da nemaju nijenog sponzora na dresu) ali zašto bi Barca mijenjala momčad koja pobjeđuje. Realu je opet predsjednik Perez koji je i doveo Los Galacticose i ispali su promašaj. Kaka i Ronaldo će se trebati uigrati a to neće moći odmah, Barca je super uigrana i pobjeđuje iako nema najače vezne igrače u timu.
 ispali su loši?? nebih se baš složio ipak su bile u to vrijeme osvojene  2 lige prvaka, a ko je to loše onda stvarno neznam što bi za tebe bio uspjehNamigiva
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Gunner_V kaže...

Dam se kladiti da Real ove sezone NIŠTA NE OSVAJA :)

Dam se čak i kladiti da nit neće uopće biti u konkurenciji za prva tri mjesta na tablici :)

 

Razlog?

1. Potpuno nova momčad-igrači se ne poznaju, nisu naviknuti jedni na druge, ne znaju kako jedni dugi razmišljaju

2. Prilagodba na španjolski nogomet (za primjer: prilagodba na engleski nogomet traži od pola sezone do cijele sezone igre da bi se sve to zajedno pohvatalo)

3. Timski duh-mislim da smo se svi u ovo uvjerili da to fali Realu-dovođenjem ovakvih egoista i škrtica će se još više upropastiti

4. Barca-uigrana pobjednička mašinerija koja je razvila recept za pobjedu (na stranu one sudačke pomoći itd... imaju igru)

 

Zaključak: nije u šoldima(zvijezdama) sve!

 

P.S. drago mi je da je Plachipichka otišla s Otoka, barem su mojim dečkima olakšali put :)

 

EDIT: da se nadovežem na Šefa i sponzore Barce-imaju oni sponzore bez brige, samo je to mjesto na majici ustupljeno Unicefu... Heh, pa ne žive valjda od zraka i trave? :)

I ne zarađuju klubovi samo od sponzora, već i od televizijskih prava, kupovine njihovih artikala od strane navijača i simpatizera, itd....

 Ma netko je prije rekao da bi i Barca kupovala igrače kao Real da imaju novaca - imaju novaca ali ne kupuju jer imaju pobjedničku mašineriju.
Sa svime ostalim se slažem u potpunosti.
90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

njih je robinho proslih sezona izvlacio, i siguran sam da je robinho cak i bolji od kake i ronalda

King of the South!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Da to je sigurno. Real zeli vratiti staru slavu nazad. Kupnjom Kake i Ronalda te jos nekih podobrih igraca zeli se ocvrstiti i sljedece sezone osvojiti Ligu Prvaka koja ce se odrzati u Realu. To ce biti zanimljivo gledat. A i otic

16 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Gunner_V kaže...

Dam se kladiti da Real ove sezone NIŠTA NE OSVAJA :)

Dam se čak i kladiti da nit neće uopće biti u konkurenciji za prva tri mjesta na tablici :)

 

Razlog?

1. Potpuno nova momčad-igrači se ne poznaju, nisu naviknuti jedni na druge, ne znaju kako jedni dugi razmišljaju

Pa ovo je stvarno strasno. Dva igraca su potpuno nova momcad? OMG prestajem pratit ovu temu, ovo je zaista PREstrasno.
Over and out. 
http://irale.deviantart.com
15 godina
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
RaLe kaže...
Pa ovo je stvarno strasno. Dva igraca su potpuno nova momcad? OMG prestajem pratit ovu temu, ovo je zaista PREstrasno.
Over and out. 
Priznajem, možda sam se krivo izrazio, ali ja bi 2 playmakera okarkterizorao kao novu momčad na koju se i stara  ekipa treba naviknuti, ali isto tako i nova ekipa na njih.
Ali gle, opet nisi pobio moje ostale argumente :)
Možda nemam pravo, ali pošto je ovo rasprava, ti bi onda trebao stati u svoju obranu, a ne otići ko nešto iz ove teme :)
Živo...
Can't find a better Jam!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Gunner_V kaže...

Dam se kladiti da Real ove sezone NIŠTA NE OSVAJA :)

Dam se čak i kladiti da nit neće uopće biti u konkurenciji za prva tri mjesta na tablici :)

 

Razlog?

1. Potpuno nova momčad-igrači se ne poznaju, nisu naviknuti jedni na druge, ne znaju kako jedni dugi razmišljaju

2. Prilagodba na španjolski nogomet (za primjer: prilagodba na engleski nogomet traži od pola sezone do cijele sezone igre da bi se sve to zajedno pohvatalo)

3. Timski duh-mislim da smo se svi u ovo uvjerili da to fali Realu-dovođenjem ovakvih egoista i škrtica će se još više upropastiti

4. Barca-uigrana pobjednička mašinerija koja je razvila recept za pobjedu (na stranu one sudačke pomoći itd... imaju igru)

 

Zaključak: nije u šoldima(zvijezdama) sve!

 

P.S. drago mi je da je Plachipichka otišla s Otoka, barem su mojim dečkima olakšali put :)

 

EDIT: da se nadovežem na Šefa i sponzore Barce-imaju oni sponzore bez brige, samo je to mjesto na majici ustupljeno Unicefu... Heh, pa ne žive valjda od zraka i trave? :)

I ne zarađuju klubovi samo od sponzora, već i od televizijskih prava, kupovine njihovih artikala od strane navijača i simpatizera, itd....

1. Nije potpuno nova momčad - ali Kaka i CR su playmakeri. Tako da će oni diktirati i biti će privikavanja
2. donekle se slažem. Naravno da modrić kada ide iz HNL-a treba mu dosta da se prilagodi u PL, ali razlike između većih liga nisu tako očite.
3. za CR definitivno. Za kaku ne - on nije egoist i škrtica i ima itekako timskog duha
4. nitko nema recept za pobjedu. Svaka taktika ima protutaktiku i mane
Barca nema reklama na dresu (unicef je isto reklama, jest da je besplatna i dobrotvorna), oni su s ovim prekinuli tradiciju nereklamiranja na dresu. Jedini klub koji nikad nije imao reklamu na dresu je Athletic Bilbao i to je njima svetinja.
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

svi govore da će real madrid imati najbolje igrače svijeta sljedeće sezone, pogledaj malo barcelonu ona već sada ima najbolje igrače svijeta (Messi, Etoo, Henry,Iniesta,Xavi,D.Alves,Puyol, i još ima jako dobre mlade igrače)

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Pulja kaže...

svi govore da će real madrid imati najbolje igrače svijeta sljedeće sezone, pogledaj malo barcelonu ona već sada ima najbolje igrače svijeta (Messi, Etoo, Henry,Iniesta,Xavi,D.Alves,Puyol, i još ima jako dobre mlade igrače)

 HA HAA da su to najbolji igraci svijeta, od tih sta si ti nabrojio dva mogu se borit za najboljeg igraca na toj poziciji. Messi  i Xavi.
Forever MUFC
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

o čemu ti pričaš e si ti malo pijan? Iniesta , Etoo , Henry , Puyol , Alves

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
16 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

sve bu to super, samo ak se ne pocnu svađat tolke zvijezde međusobno...

jbt, svi oni hoće biti zvijezde, samo sta ne mogu svi odjednom, i onda da se dokazu, sve rade sami, jedino im to prijeti....

Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Pulja kaže...

o čemu ti pričaš e si ti malo pijan? Iniesta , Etoo , Henry , Puyol , Alves

 Da, ta je rupa sigurno najbolja.
15 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Za mene je Raul jedan od najboljih napadača svih vremena.

Čovjek već 20godina igra nogomet s jednom konstantom, nikada nije bio najnajbolji igrač na svijetu ali je u vrhu cije svoj život.

Ronaldihno je izabran za najboljeg igrača, igrao je savršeno 3 sezone a di je sada? - grije klupu.

 

 

Što je 3,4 godine Ronaldihna naspram 15-20 godina Raula?

15 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Nogomet je o'so u 3 pi.ke materine   :onajsmajlkojicitanovineipijekavu:

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2009 19:51 (VirtUoso).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Paolo2612 kaže...
Gunner_V kaže...

Dam se kladiti da Real ove sezone NIŠTA NE OSVAJA :)

Dam se čak i kladiti da nit neće uopće biti u konkurenciji za prva tri mjesta na tablici :)

 

Razlog?

1. Potpuno nova momčad-igrači se ne poznaju, nisu naviknuti jedni na druge, ne znaju kako jedni dugi razmišljaju

2. Prilagodba na španjolski nogomet (za primjer: prilagodba na engleski nogomet traži od pola sezone do cijele sezone igre da bi se sve to zajedno pohvatalo)

3. Timski duh-mislim da smo se svi u ovo uvjerili da to fali Realu-dovođenjem ovakvih egoista i škrtica će se još više upropastiti

4. Barca-uigrana pobjednička mašinerija koja je razvila recept za pobjedu (na stranu one sudačke pomoći itd... imaju igru)

 

Zaključak: nije u šoldima(zvijezdama) sve!

 

P.S. drago mi je da je Plachipichka otišla s Otoka, barem su mojim dečkima olakšali put :)

 

EDIT: da se nadovežem na Šefa i sponzore Barce-imaju oni sponzore bez brige, samo je to mjesto na majici ustupljeno Unicefu... Heh, pa ne žive valjda od zraka i trave? :)

I ne zarađuju klubovi samo od sponzora, već i od televizijskih prava, kupovine njihovih artikala od strane navijača i simpatizera, itd....

1. Nije potpuno nova momčad - ali Kaka i CR su playmakeri. Tako da će oni diktirati i biti će privikavanja
2. donekle se slažem. Naravno da modrić kada ide iz HNL-a treba mu dosta da se prilagodi u PL, ali razlike između većih liga nisu tako očite.
3. za CR definitivno. Za kaku ne - on nije egoist i škrtica i ima itekako timskog duha
4. nitko nema recept za pobjedu. Svaka taktika ima protutaktiku i mane
Barca nema reklama na dresu (unicef je isto reklama, jest da je besplatna i dobrotvorna), oni su s ovim prekinuli tradiciju nereklamiranja na dresu. Jedini klub koji nikad nije imao reklamu na dresu je Athletic Bilbao i to je njima svetinja.
 
Kaka i CR su ni blizu playmakera,playmaker je Xavi playmaker je Pirlo playmaker je neš šta ova dva nemaju,oko za uposlit igrača,bilo pred golom bilo pred nekim činom koji akciju dovodi do uspjeha. Kad Pirlo to radi,Kaka je već pred golom.....tak da.....
Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
troublemaker kaže...
 Kaka i CR su ni blizu playmakera,playmaker je Xavi playmaker je Pirlo playmaker je neš šta ova dva nemaju,oko za uposlit igrača,bilo pred golom bilo pred nekim činom koji akciju dovodi do uspjeha. Kad Pirlo to radi,Kaka je već pred golom.....tak da.....
 CR7 zasigurno nije playmaker, ali Kaka' je isto su playmakeri ka Pirlo i Xavi ili van der Vaart i Sneijder. Razlika je šta imaju ofenzivni i defenzivni playmakeri. Svi navedeni igrači osim CR7 znaju uposlit igrača osim CR7.
15 godina
protjeran
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Pulja kaže...

o čemu ti pričaš e si ti malo pijan? Iniesta , Etoo , Henry , Puyol , Alves

 haha henry neigra kak je igro u arsenalu,a puyol je prastar i spor  vidi se da nemas pojma
intel-nvidia :( (glavni pirat na forumu)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
hrvatskafarkasevec kaže...
Pulja kaže...

o čemu ti pričaš e si ti malo pijan? Iniesta , Etoo , Henry , Puyol , Alves

 haha henry neigra kak je igro u arsenalu,a puyol je prastar i spor  vidi se da nemas pojma
 henry se isto prodal u barcu, mogo je ostat u Arsenalu, bio je njihov zastitni znak....steta, a sad jedva da i igra, tam bi igro puno vise, s eduardom, milina....
Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
angel of fire kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Pulja kaže...

o čemu ti pričaš e si ti malo pijan? Iniesta , Etoo , Henry , Puyol , Alves

 haha henry neigra kak je igro u arsenalu,a puyol je prastar i spor  vidi se da nemas pojma
 henry se isto prodal u barcu, mogo je ostat u Arsenalu, bio je njihov zastitni znak....steta, a sad jedva da i igra, tam bi igro puno vise, s eduardom, milina....
 Baš i nije tak...Henry se ove godine preporodio i dao je mnogo golova ove sezone(2008/2009).
AC Milan
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
hrvatskafarkasevec kaže...
Pulja kaže...

o čemu ti pričaš e si ti malo pijan? Iniesta , Etoo , Henry , Puyol , Alves

 haha henry neigra kak je igro u arsenalu,a puyol je prastar i spor  vidi se da nemas pojma
 ma ti nemaš pojma o ničemu... henry je zabio dosta golova ove sezone a puyol je u vrhuncu karijere i jedan od dva najbolja stopera u europi, pestar?(haha) prespor? joj daj molim te
C'est la vie
15 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Mislim da je Henryevo vrijeme prošlo, nažalost :)

Stigle su ga godine i tu su razne ozlijede (prvenstveno leđa)...

 

Bez obzira kaj je otišao u Barcu, mi smo mu zahvalni do kraja, što je pokazano i službenom anketom za najboljeg Topnika u zadnjih 50 godina.

 

Iako je rekao da bi se jednom opet htio vratiti u AFC, ne znam koliko je to baš dobra odluka...

Legenda je bio i ostao i ne bi htio da taj ugled koji sada ima pokvari... 226 golova je bilo sasvim dovoljno Cool

Can't find a better Jam!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

mogli su dovesti bolje igrace iz brazila koji bii se dosta isplatili nego ovi.....znate vec sta radi trenet arsenala...real madrid nikad nije znao da pogodi transfere,po meni najbolja radi arsenal 

15 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
stjepan0072 kaže...

Za mene je Raul jedan od najboljih napadača svih vremena.

Čovjek već 20godina igra nogomet s jednom konstantom, nikada nije bio najnajbolji igrač na svijetu ali je u vrhu cije svoj život.

Ronaldihno je izabran za najboljeg igrača, igrao je savršeno 3 sezone a di je sada? - grije klupu.

 

 

Što je 3,4 godine Ronaldihna naspram 15-20 godina Raula?

 za qurac raulu 20 god, a mis da onda dosta ne znaš ronaldinho je cile svoje karijere igra onakav balun još dok je bia dite u brazliu, pa u fancuskoj
i to šta je on ponudia svitu u te ''3-4'' neće raul u 150 god........ jedini čovik kojemu je pljeskalo mnoštvo na santiago bernabeu
Najbolji osjećaj je upala mišića........
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice