FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.268
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FC Barcelona

Ako on dođe, kako bi mogla izgledati sredina i napad Barce za novu sezonu?

 

Iniesta - Bousquets/Fabregas - Xavi

 

Messi - Villa - Sanchez

 

Tako možda? Xavi i Iniesta su sigurno standardni, mislim da bi se Bousquets ili možda čak i Mascherano mogli mijenjati sa Fabregasom. Ili bi se svi sa svima u sredini mogli mijenjati?

A u napadu će se mijenjati sigurno Pedro i Sanshez...

Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kad ju ponovite.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pero Dinamit kaže...

Ako on dođe, kako bi mogla izgledati sredina i napad Barce za novu sezonu?

 

Iniesta - Bousquets/Fabregas - Xavi

 

Messi - Villa - Sanchez

 

Tako možda? Xavi i Iniesta su sigurno standardni, mislim da bi se Bousquets ili možda čak i Mascherano mogli mijenjati sa Fabregasom. Ili bi se svi sa svima u sredini mogli mijenjati?

A u napadu će se mijenjati sigurno Pedro i Sanshez

                Fabregas

 

Iniesta                           Xavi

 

 

                Busquets

 

Ovako nešto bi trebalo izgledati.

Lijeva špica Pedro/SAnchez

Desna špica-Messi

Napadač-Villa

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
15 godina
offline
FC Barcelona

Fabregas u sredini a Bousquets kao zadnji vezni? Ako si tako mislio, teško. Onda samo 3 ostanu za obranu, a igraju inače 4-3-3 sustav koji ne vjerujem da će mijenjati.

Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kad ju ponovite.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pero Dinamit kaže...

Fabregas u sredini a Bousquets kao zadnji vezni? Ako si tako mislio, teško. Onda samo 3 ostanu za obranu, a igraju inače 4-3-3 sustav koji ne vjerujem da će mijenjati.

  Lako moguće.Ako dođe idjet ćemo kako će Pep složit taktiku iformaicju,nešto slično ovome sigurno.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
FC Barcelona

maloprije završila utakmica,Barcelona je pobijedila na penale,poslije 90 minuta je bilo 2-2.Barcelona solidno odigrala,sa većinom B sastavom,Thiago me ponovno oduševio igrom,a njegov prvi gol je bio za nogometne udžbenike.Barca bolja cijelu utakmicu,Affelay je pogodio i vratnicu,uglavnom sam zadovoljan igrom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

sutra u 20.45 Barcelona igra finale protiv Bayerna koji je izbacio Milan,bilo je 1-1 u regularnom dijelu,Bayern pobijedio na penalima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 23:14 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Također gledao, solidna (dobra) utakmica. I sutra mi provideaš stream link nadam se :).
Mes que un Club! FCBarcelona!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
PLASMAorLCD kaže...
I sutra mi provideaš stream link nadam se :).

nema problema :)

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Utakmica je bila dosta dobra,svidjela mi se akcija oz faula,kao iz školskih dana.3 dodavanja i gol.Sutra dobimo Bayern-a i onda na pohod protiv Porta :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
16 godina
offline
FC Barcelona

Kakvo mišljenje imate o mladim igračima što su sad igrali ove dvije prijateljske?

Mene osobno su ugodno iznenadili Thiago (mladi Xavi), Fontas (solidan centralni ako slučajno zatreba) i Armando (uopće nisam znao da imamo tako jakog obrambenog).

Come to the dark side, we have cookies.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
crystal6 kaže...

Kakvo mišljenje imate o mladim igračima što su sad igrali ove dvije prijateljske?

Mene osobno su ugodno iznenadili Thiago (mladi Xavi), Fontas (solidan centralni ako slučajno zatreba) i Armando (uopće nisam znao da imamo tako jakog obrambenog).

Barcelona ima odlične mlade igrače na svim pozicijama,Fontas,Bartra i Muniesa su odlični obrambeni igrači,Thiago je novi Xavi,a od napadača mi se odličan pokazao Jeffren,solidni su i Jonathan Soriano i Jonathan Dos Santos.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

ma kakav Fabregas? Thiaga treba podhitno zadržati u Barceloni,on je novi Xavi,kako je samo večeras odigrao,ne samo on nego svi koji su igrali su odlično odigrali,ali Thiago je nešto posebno,to se vidi na svakom njegovom dodiru s loptom.Bravo Barcelona!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 22:48 (antimadridista).
16 godina
offline
FC Barcelona

Je, svaka čast. Zaslužena pobjeda. Ovaj Thiago je predobar lik. Kakav gol...

Come to the dark side, we have cookies.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

ma kakav Fabregas? Thiaga treba podhitno zadržati u Barceloni,on je novi Xavi,kako je samo večeras odigrao,ne samo on nego svi koji su igrali su odlično odigrali,ali Thiago je nešto posebno,to se vidi na svakom njegovom dodiru s loptom.Bravo Barcelona!

  Još jednom da se prisjetimo savršene akcije i još boljeg gola :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Lijepa akcija i pogodak. Nego, kad se igra utakmica Barce protiv Porta?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
VirtUoso kaže...

Lijepa akcija i pogodak. Nego, kad se igra utakmica Barce protiv Porta?

mislim da je to krajem 8.mjeseca,prije toga se igra superkup Španjolske,Barcelona-Real,dvije utakmice u tri dana razmaka.

 

EDIT: sad sam provjerio raspored:

Superkup Španjolske 14. i 17.8,prva utakmica na Bernabeu,uzvrat na Nou Campu

Europski superkup 26.08

 

a 31.7,znači za 4 dana igra se prijateljski susret između Barcelone i Manchester Uniteda u SAD-u.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 23:26 (antimadridista).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
VirtUoso kaže...

Lijepa akcija i pogodak. Nego, kad se igra utakmica Barce protiv Porta?

mislim da je to krajem 8.mjeseca,prije toga se igra superkup Španjolske,Barcelona-Real,dvije utakmice u tri dana razmaka.

Pobjednik lige i spanjolskog kupa? Kojeg datuma?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
VirtUoso kaže...
antimadridista kaže...
VirtUoso kaže...

Lijepa akcija i pogodak. Nego, kad se igra utakmica Barce protiv Porta?

mislim da je to krajem 8.mjeseca,prije toga se igra superkup Španjolske,Barcelona-Real,dvije utakmice u tri dana razmaka.

Pobjednik lige i spanjolskog kupa? Kojeg datuma?

editirao sam post iznad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

večeras u 01.00h po našem vremenu sastaju se Barcelona i Manchester United u pripremnoj utakmici.Link za livestream:

 

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=122890&part=sports

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

ima li možda netko budan da čeka utakmicu? Evo i sastava Barcelone:

 

Valdes - Dos Santos,Busquets,Fontas,Abidal - Keita,Thiago,Iniesta - Pedro,Villa,Afellay

 

Vamos Barca!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

ima li možda netko budan da čeka utakmicu? Evo i sastava Barcelone:

 

Valdes - Dos Santos,Busquets,Fontas,Abidal - Keita,Thiago,Iniesta - Pedro,Villa,Afellay

 

Vamos Barca!

  Naravno,svaku tekmu njihovu pratim. :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
FC Barcelona
Evo, i ja gledam tekmu na Veetleu. Vidi se da su sve još to pripremne tekme...
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ponovo jedan prekrasan gol Tiaga.Mali je jako dobar,nemam rijeći :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Ponovo jedan prekrasan gol Tiaga.Mali je jako dobar,nemam rijeći :)

Mali je izvrstan! Jedino mi je žao što nisu mogli izvući barem nerješeno, ako ne i pobjedu. Al, dobro, treba i Unitedu nešto da se vesele. {#}

Come to the dark side, we have cookies.
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Alcantara, moj novi idol.

Mes que un Club! FCBarcelona!
13 godina
offline
FC Barcelona
evo i mog komentara o utakmici,nisam mogao prije napisati jer sam bio suspendiran,malo su pretjerali moderatori,ali ok:
Barcelona ponovno solidna,United je imao vise prvotimaca u sastavu,ali je Barca sa mladim snagama bila sasvim ravnopravan protivnik.Thiaga sam već dovoljno nahvalio,ali moram još jednom: dečko je umjetnik s loptom i mora dobivati više prilike u važnijim utakmicama,pogotovo sada kad je Xavi sve stariji i noge su mu sve teže,kakav samo top u nogama ima! Sviđa mi se ova mlada momčad,pokazali su da se mogu ravnopravno nositi sa najvećim ekipama i na tome im svaka čast,valja na njih računati u budućnosti!
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

  Šta bih dao da mogu biti s njima na stadionu i pjevat s njima pjesme i uživat :)  {#}

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

 Šta bih dao da mogu biti s njima na stadionu i pjevat s njima pjesme i uživat :) {#}

ja sam si zacrtao da ću jednom u životu otići na Nou Camp na neku tekmu,i ići ću sigurno barem jednan put,to se mora doživjeti!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice