FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.685
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Dzabe im sta trckaraju 90min oko gola i okupiraju kad nemogu raspalit neku bombetinu sa 20 metara u raslje. Zele se usetat u gol, a ovi se svi nasrali u 16 metara.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
jurica_m kaže...

Da, gledao sam. To je bio preslabi kontakt za penal. Gle, i da ga mije sudio, ne bi se bunio jer onaj prekršaj na Iniesti koji je bio par minuta prije sudac nije sudio, a penal je. Ne volim takve suce. Ili sudi oboje ili ništa.

čekaj,jesi ti gledao neku drugu utakmicu možda? najprije kažeš da je najpravednije neriješeno? WTF! pa Barca ih uništila,ovi nisu imali udarac na gol,onda kažeš da nije penal,a čišćeg penala davno nisam vidio. I onda još neki prekršaj par minuta prije na Iniesti? ubij me ako sam ja taj prekršaj vidio.

KAo prvo, rekao sam da je moje mišljenje da penala nije bilo. Dobro, tvoje mišljenje je da je penala bilo. Dobro, i što sad. Barca je bila na nivou, ali nedostajalo je konkretnosti, ali ne možeš bolje igrati ako ovi igraju stalno bunker. Idemo dalje. Na kraju je ispalo ovako. To su tekme u kojima se prosipaju bodovi. Talp da će ponovno biti mrtva trka.

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude: http://www.youtube.com/watch?v=ydQdtdJ5WVo
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
ExE123 kaže...

Šta je tu je ,ali realu sada idu sve teže i teže tekme dok je barca svoje odigrala...

ma na kraju ionako uvijek odlučuju dva El Clasica,tako da nije prtjerano važno iako bi bilo lijepo biti ispred Reala,a ne iza. Ali isto bih najviše volio da nisam ni vidio zadnjih 5 minuta jer sam skoro pola kuće porazbijao {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...

KAo prvo, rekao sam da je moje mišljenje da penala nije bilo. Dobro, tvoje mišljenje je da je penala bilo. Dobro, i što sad. Barca je bila na nivou, ali nedostajalo je konkretnosti, ali ne možeš bolje igrati ako ovi igraju stalno bunker. Idemo dalje. Na kraju je ispalo ovako. To su tekme u kojima se prosipaju bodovi. Talp da će ponovno biti mrtva trka.

sve je to u redu,i ja poštujem tvoje mišljenje,ali ne razumijem kako misliš da nije bio penal? pa čovječe lik je dignuo nogu pola metra i srušio ga s jednom,i onda još višlje dignuo drugu nogu i srušio ga i s njom. Ja se nisam mogao načuditi zašto su se Sevillini igrači onako bunili zbog toga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
jurica_m kaže...

KAo prvo, rekao sam da je moje mišljenje da penala nije bilo. Dobro, tvoje mišljenje je da je penala bilo. Dobro, i što sad. Barca je bila na nivou, ali nedostajalo je konkretnosti, ali ne možeš bolje igrati ako ovi igraju stalno bunker. Idemo dalje. Na kraju je ispalo ovako. To su tekme u kojima se prosipaju bodovi. Talp da će ponovno biti mrtva trka.

sve je to u redu,i ja poštujem tvoje mišljenje,ali ne razumijem kako misliš da nije bio penal? pa čovječe lik je dignuo nogu pola metra i srušio ga s jednom,i onda još višlje dignuo drugu nogu i srušio ga i s njom. Ja se nisam mogao načuditi zašto su se Sevillini igrači onako bunili zbog toga.

Po meni je to bio preslabi kontakt, ponavljam, po meni. I tu prestaje svaka rasprava.

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude: http://www.youtube.com/watch?v=ydQdtdJ5WVo
13 godina
offline
FC Barcelona

evo ovdje se vidi,pogledaj na 0:34,ako to nije penal onda neznam što je.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Kako je lose pucao... Ja sam skuzio u koju ce stranu, a kako nece ovaj vratar.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Kako je lose pucao... Ja sam skuzio u koju ce stranu, a kako nece ovaj vratar.

Sje*bo ga je pritisak ono naguravanje i čekanje trebao je promjenit guardiola pucača odmah...

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Kako je lose pucao... Ja sam skuzio u koju ce stranu, a kako nece ovaj vratar.

da,dosta loše je izveo penal,ali i cijelu utakmicu nije bio na dobroj razini,dosta krivih dodavanja i možda bi bilo bolje da je Iniesta izveo penal,ali ok što je tu je. Lako je biti general poslije bitke.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2011 0:14 (antimadridista).
13 godina
offline
FC Barcelona

večeras u 20.00h Granada-Barcelona,link za livestream:

http://livefootball.ws/5285-granada-barselona.html

ili na ArenaSport2 za one koji imaju Max TV.

 

idemo po nova 3 boda i vratiti se lagano na pobjedničke staze {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2011 9:31 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
To je 3+ golova.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

večeras u 20.00h Granada-Barcelona,link za livestream:

http://livefootball.ws/5285-granada-barselona.html

ili na ArenaSport2 za one koji imaju Max TV.

 

idemo po nova 3 boda i vratiti se lagano na pobjedničke staze {#}

Treba li imati ikakav software za taj LiveFootbal?

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SopCast.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
SopCast.

Tnx,inace ja 10 min bio klikava watch nista se ne desava xD{#}

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
To je 3+ golova {#}  {#}??!!

Makar je Granada po prvi puta u Primera Liga natjecanju i nikada nije do sada igrala sa Barcelonom uopće, i makar slabo trenutno stoje na tablici, doma su opaki, tvrdi, zatvoreni, u četri domaće odigrane utakmice, imaju skor čak, nije šala, 4/1/2/1 uz gol razliku 2:2, tako da je mene bilo iskreno odigrati over 3.5 gola na utakmici, malo riskantno.

 

Ali, da Granada (možda) neće dati gola, e, to mi je već bilo primamljivije, a Barcelona već tri utakmice za redom nije dala više od tri gola, ali niti primila niti jedan gol u zadnje četri, tako da mi se taj događaj činio kao vjerojatniji za odigrati, barem meni {#}!

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Barcelona

ja stavio da Granada ne daje gol 1,65 koeficijent,po mom mišljenju puno bolji izbor od 3+ golova.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2011 18:31 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

ja stavio da Granada ne daje gol 1,65 koeficijent,po mom mišljenju puno bolji izbor od 3+ golova.

ovo bi trebao biti čisti  zicer {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
FC Barcelona

Prvo poluvrijeme 0:1 za Barcelonu, a početkom drugog (0:1) 0:1 trenutno i  {#} karton za Granadu {#}  !

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Prelose. Jedna od najgorih predstava zadnjih godinu-dvije.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona

Za početak ću samo reći da su bitni bodovi. Moram paziti što govorim na forumu. Draga stvar je današnja igra Barcelone koja je bila očajna. Frajeri hoće ući u gol s loptom, ne razumijem što se više ne puca. I neki potezi Guardiole su stvarno čudni, npr. zamjena Fabregasa i ulazak Inieste u igru. Onda Keita umjesto Xavija. Bitni su bodovi i ova pobjeda, ali svatko će se složiti da je igra bila očajna.

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude: http://www.youtube.com/watch?v=ydQdtdJ5WVo
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Premda su igrali skoro cijelo 2. poluvreme sa igračem manje, mogu reć da su me iznenadili igrači Granade, jako dobro igraju obranu, jako dobro dupliraju igrače, na Messiju su danas bila i po 3 i više igrača, Barca nije bila u najboljem izdanju, ali najbitnije je da smo mi upisali nova 3 boda.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2011 21:59 (Balvan8).
13 godina
offline
FC Barcelona

ja ne vjerujem kako me iživciraju iz utakmice u utakmicu! pa nemožeš ovako nonšalantno igrat kad vodiš samo 1-0 protiv bilo kakve ekipe,bez obzira bila ona Real,Granada ili Lučko. Došlo mi na pol utakmice da ugasim TV,čovječe nisu pošteno potrčali cijelu utakmicu osim mladog Cuence koji se pokušao dokazati i bio je jedini Barcin igrač za prolaznu ocjenu u ovoj utakmici. Razumijem ja to sve da je puno utakmica u sezoni i da je umor osjetan,ali brate davno nisam gledao lošiju momčad u Primeri od ove današnje Granade,pa da im nisu mogli zabit 2 gola i onda se za*ebavat?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Messi je premoren. Nista ne bi izgubio da nije igrao veceras. Imaju srece nema postenog protivinka sljedecih nekoliko kola.

16 godina
offline
Re: FC Barcelona

glavno je da su uzeli 3 boda.

 

a sto se tice igre... premalo pucaju izvan 20 metara, ne znam zasto fabregasa ne ostavi do kraja, logicnije bi bilo da je izvadiaj xavija i stavija iniestu. a kad je stavija keitu, covik se zatvara, mada mi je to glupo zatvarat se protiv ekipe sa igracem manje.

 

pedro se ozljedija, opet, ne znam kad je on bija full zdrav ove sezone...

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
FC Barcelona

Bez {#}  dečki, sami ste si krivi što si dozvoljavate proživljavati neke stvari "kao svoje" i doživljavate ih toomuch preosobno, na žalost, ali je istina!!

 

Pogledajte moj post malo gore, što sam prognozirao oko utakmice, a i Antimadrista mi se je pridružio u mišljenju, hey guys, pa oni dečki u Barceloni igraju utakmice Primere, Lige Prvaka, Španjolskog kupa kada dođe red, što vi mislite da oni leže na luftiću i cukaju koktele i komade samo  {#}, sorry, ali daj malo ohladite sa očekivanjima.

Pokušajte po koji puta promotriti stvar sa strane, budite sigurni da će te vidjeti puuuno čudnih ali ilijepih stvari, pa i ne loša igra, već samo ono što im je trebalo prije utakmice za vikend, pa gostujuća utakmica kod Viktorie Plzen, u koju se kladim da će biti pobjeda Barcelone, ali, malo teža, očekujem ili 0:2 ili tek 1:2, 0:1, ne očekujem nikakve prevelike rezultate.

 

O ostvarenom, se čujemo iza utakmice u utorak {#}!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Barcelona

ma sve je meni jasno,ali da si gledao utakmicu shvatio bi o čemu govorim,ovdje su najbitnija 3 boda,ali ta Granada je bila užasna,mislim da su danas odigrali imalo ozbiljno da bi im bez problema uvalili 5 komada. Pa Granada večeras nije uputila udarac na gol protiv Barce koja je igrala na 20% svojih mogućnosti. I što bi bilo da se slučajno dogodio jedan kiks u obrani kao što se već dogodilo na 2 utakmice ove sezone upravo iz tog razloga? Real bi već bio 3 boda ispred. To me živcira nenormalno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Guardiola ima praksu eksperimentirat i sa jačim momčadima, a kamoli sa slabijima. Da je naredio danas pobjedu od 5:0 oni bi to i učinili. Barcelona je ta koja diktira tempo...Ovakve utakmice im služe da se ugiravaju tehnički do savršenstva bez nekog prevelikog pucanja po golu i forsiranja istog.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Đapa club kaže...

Guardiola ima praksu eksperimentirat i sa jačim momčadima, a kamoli sa slabijima. Da je naredio danas pobjedu od 5:0 oni bi to i učinili. Barcelona je ta koja diktira tempo...Ovakve utakmice im služe da se ugiravaju tehnički do savršenstva bez nekog prevelikog pucanja po golu i forsiranja istog.

tako je,inace real je tu za popravit gol razliku {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...
Đapa club kaže...

Guardiola ima praksu eksperimentirat i sa jačim momčadima, a kamoli sa slabijima. Da je naredio danas pobjedu od 5:0 oni bi to i učinili. Barcelona je ta koja diktira tempo...Ovakve utakmice im služe da se ugiravaju tehnički do savršenstva bez nekog prevelikog pucanja po golu i forsiranja istog.

tako je,inace real je tu za popravit gol razliku {#}

Real je samo jedan od primjera njihove moči kad žele. Barca je jedna toliko kvalitetna momčad da praktički ne postoji mana kod njih. Jedina zadača trenera je da motivira takvu momčad za male utakmice... to je možda jedina sitna mana Barcelone što im kod slabijih utakmica fali žeđ za golom.. Onda se ta želja pojavi i nastrada netko od velikana. Najviše slabosti su pokazali u utakmici s Milanom... Realno gledajuči najveća mana Barcelone što igraju riskanto gubili oni ili vodili meč sve ostalo je na razini.

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barca je mislim pokazala i slabosti prije neko kolo protiv Sevilla-e, kada su igrali neriješeno. Mada mislim iako u poslijednje doba ne igraju vrhunski, dobijaju utakmice, a to je isto odlika velikih timova ko što je FCB. Ja bi iskreno volio da Real već jednom prekine njihovu dominaciju, ali vjerujem da sde to u skorije vrijeme to neće dogoditi, pa makar i jedan Mourinho bio na klupi Madridista

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice