FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.289.975
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FC Barcelona
evo i 5 Thiago
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pedro ko Torres... probudio se na kraju sezone. {#}

15 godina
offline
FC Barcelona
ugazise Rayo :-\
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
12 godina
offline
FC Barcelona

Kako nije sram domaćinskih igrača ovakav potop dopustiti? Pa ja bi se zabio u mišju rupu...

15 godina
offline
FC Barcelona
The END 0:7
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
13 godina
offline
FC Barcelona
za sve navijače Barce koji nisu gledali,obavezno pribavite ovu tekmu,vjerojatno najbolja utakmica ove sezone. Konačno sva 3 prema naprijed odigrali vrhunsku utakmicu,najviše me iznenadio Pedro,2 gola i 2 asistencije.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Balvan8 kaže...

Pedro ko Torres... probudio se na kraju sezone. {#}

Pedro se nije baš ni naigrao, Pep ga je bezveze držao na klupi a u igru stavljao Cuencu...Tak da nemožemo govorit o nikakvom buđenju jer Pedro je dobar cijelo vrijeme bio dok je igrao i onda ga najedamput Pep nije više stavljao često u igru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 23:26 (Praetorian1).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Praetorian1 kaže...

Pedro se nije baš ni naigrao, Pep ga je bezveze držao na klupi a u igru stavljao Cuencu...

a kada je igrao, nije baš zabijao. 

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisam gledo utakmicu pa me znaima jel Pep trener još?

15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Praetorian1 kaže...

Nisam gledo utakmicu pa me znaima jel Pep trener još?

je, Pep je još uvijek. Danas je dosta puta režiser pokazao prema klupi kako Pep i Tito razgovaraju, te kako mu Pep objašnjava neke stvari. {#}

13 godina
offline
FC Barcelona

još 3 gola i pade Gerd Muller {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
FC Barcelona

ček pa pedro je bia i ozljeđen neko vrime, to je najviše utjecalo na

njegovo stavljanje u igru, al kako Anti kaže, vjerojatno najbolja utakmica u gostima ove sezone

a znamo kako su se mučili cijelu sezonu u gostima!!!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
14 godina
offline
FC Barcelona

jel messi sad stigo ronalda?

0_o
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ph3nom_gamer kaže...

jel messi sad stigo ronalda?

43-43

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisam gledo tekmu al vidim po broju udaraca sve sto su opalili zabili su,nastradao rayo za sve promasaje protiv chelsea:)

When you are halfway up,you are always halfway down
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
ph3nom_gamer kaže...

jel messi sad stigo ronalda?

da, 43-43 je trenutno ako se ne varam, biti će uzbudljivo do kraja što se tiče toga.

edit:prestigao me Balvan8.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 23:50 (antimadridista).
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

 

edit: Puyol ih je potjerao jer su "provocirali" navijače

 

Guardiola: ''Izvinjavam se navijačima Raya zbog Thiagovog plesa, to igrači Barcelone ne bi trebali raditi, neće se ponoviti.''

Dani Alves: ''Izvinjavam se navijačima Raya zbog plesa, ni u jednom trenutku ih nisam želio uvrijediti, već se samo zabaviti!''

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 1:54 (Balvan8).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

da, 43-43 je trenutno ako se ne varam, biti će uzbudljivo do kraja što se tiče toga.

aha, ok.. ja neš bio zabrijo da je messi poveo. al nea veze

 

dobro su došla ova 2 gola, nadam se da će stići i legendarni mullerov rekord 

0_o
15 godina
offline
FC Barcelona

još samo 2 do mullera,a  vrime je da i to neko skine!!! 65 na kontu

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
13 godina
offline
FC Barcelona
Pep Guardiola: "Spending time in England? I will rest now, I have to clear my mind, I wont coach next season. We will see in the future".

eto odmarat će se iduće sezone i ne ide nigdje. Ja mislim da će on uzeti odmor pa će se opet vratiti u Barcu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo i jedno lijepo štopanje dječaka koji skuplja lopte. {#}

http://www.101greatgoals.com/gvideos/ball-boys-great-control-rayo-vallecano-barcelona/

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Pep Guardiola: "Spending time in England? I will rest now, I have to clear my mind, I wont coach next season. We will see in the future".

eto odmarat će se iduće sezone i ne ide nigdje. Ja mislim da će on uzeti odmor pa će se opet vratiti u Barcu.

 

Moguće da se zato i nisu razbacivali nekim trenerskim imenima, velikim ugovorima...

 

A opet, možda samo Pepu treba više odmora i vremena da odvaže moguće ponude i razmisli gdje bi mu bilo najbolje da nastavi.

 

Kako god odluči, moj respekt ima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Pep Guardiola: "Spending time in England? I will rest now, I have to clear my mind, I wont coach next season. We will see in the future".

eto odmarat će se iduće sezone i ne ide nigdje. Ja mislim da će on uzeti odmor pa će se opet vratiti u Barcu.

Svoje je dao Barci i mislim da se kao trener neče više vračati osim ako će to biti neophodno. Možda se u budučnosti vrati, ali na neku drugu funkciju. Mislim da će uzeti slobodno i onda se okušati u nekom drugom klubu.

14 godina
offline
FC Barcelona

Mislim da je ova utakmica (protiv Raya) tako vrhunski odigrana jer se na igračima vidi jedna bezbrižnost. Jednostavno su igrali bez nekih posebnih komplikacija. 

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
16 godina
offline
FC Barcelona

Baš me zanima tko će biti pomoćni trener Titu kad Guardiola ode. Ili će možda biti sam?

Come to the dark side, we have cookies.
14 godina
offline
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
crystal6 kaže...

Baš me zanima tko će biti pomoćni trener Titu kad Guardiola ode. Ili će možda biti sam?

Šuška se da bi Albert Herer mogao preuzeti tu ulogu,bivši igrač Barce inače.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Šuška se da bi Albert Herer mogao preuzeti tu ulogu,bivši igrač Barce inače.

Ferrer* {#}

 

clan one divne generacije (Zubizaretta - Ferrer - Nadal - Koeman - Sergi - Amor - Bakero - Guardiola - Beguiristain - Stoichkov - Romario), a kasnije igrac Chelsea

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
antimadridista kaže...

Šuška se da bi Albert Herer mogao preuzeti tu ulogu,bivši igrač Barce inače.

Ferrer* {#}

 

clan one divne generacije (Zubizaretta - Ferrer - Nadal - Koeman - Sergi - Amor - Bakero - Guardiola - Beguiristain - Stoichkov - Romario), a kasnije igrac Chelsea

ja čitam na barcabalkan da je Albert Herer,možda krivo napisano. Mislim da bi trebali možda nekog poznatijeg da pomogne Titu,teško da će moći sam to sve voditi odmah,a i neznam baš koliko je taj Herer (ili Ferer {#}) upućen u stanje u klubu trenutno,nisam baš nailazio na njegovo ime u nekim izjavama ili vijestima. Valjda će dobro odraditi posao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 11:50 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

ja čitam na barcabalkan da je Albert Herer,možda krivo napisano. Mislim da bi trebali možda nekog poznatijeg da pomogne Titu,teško da će moći sam to sve voditi odmah,a i neznam baš koliko je taj Herer (ili Ferer {#}) upućen u stanje u klubu trenutno,nisam baš nailazio na njegovo ime u nekim izjavama ili vijestima. Valjda će dobro odraditi posao.

http://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Ferrer

 

ako Ferrer bude prvi pomocnik Villanovi, nadam se da ce odraditi jednako dobar posao kao Villanova Guardioli.

 

zanima me kako ce se Villanova nositi s Mourinhovim medijskim istupima i preseravanjima... Pep je to sjajno odradjivao, gospodski, ali opet je znao ubosti i on ponekad. Villanova mi se cini jos 100 puta smireniji i povuceniji od Pepa.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice