FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.180
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prince-Artas kaže...
x18x05x kaže...
Prince-Artas kaže...

I tako Messi ipak ostaje iza zelenog čarobnjaka. Nije da se naslađujem niti mi je drago ali jedan je Maradona. S druge strane postoje i reprezentacije koje su daleko nesretnije od Hrvatske i to je mala utjeha nakon Portugala...

 Ajde ti meni lijepo nabroji šta je sve Maradona osvojio a šta Messi, kada si takav expert. To što se prije moglo osvojit sve i svašta sa  imalo boljom repkom, danas je jako teško.

 

Reći da je Maradona bolji je neznanje i glupo. Usporedba ta dva igrača je nemoguća jer su igrali u različitim vremenima.

 Da nebi ja tebi fanboju objašnjava tko je i što Maradona jer ti se po stavu vidi da te ništa ne bi uvjerilo. Guglaj Maradona World Cuo 1986 i Napoli i ne budi klaun.

 Nikad ja nisam bio nikakav fanboy. Uvijek sam stavljao ekipu ispred bilo kojeg igrača.

 

Baš išao Guglati i brate nemoj se sramotit. Sve bitno što je osvojio stane na deset prstiju. A profesionalno je igrao više od 20+ godina.

 

Slike sve govore, pojeo ga za doručak.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 9:34 (x18x05x).
16 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Strašno je kakvi su klaunovi navijači Barcelone. Bojao sam se da ne navučem bijes dječice sa svojim postom ali ništa od toga, bolji sam bio ništa ne pisati. Uživajte lažući sami sebe. Maradona je igra u najjačoj ligi svijeta ikad gdje je 1 gol vrijedi kao 3 u sadašnjoj Primeri, i odveo je Napoli pun drvosječa do naslova prvaka kraj najvećeg Milana svih vremena koji je u svoje vrijeme brisao pod s Barcelonom i Realom. EOD od mene.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prince-Artas kaže...

Strašno je kakvi su klaunovi navijači Barcelone. Bojao sam se da ne navučem bijes dječice sa svojim postom ali ništa od toga, bolji sam bio ništa ne pisati. Uživajte lažući sami sebe. Maradona je igra u najjačoj ligi svijeta ikad gdje je 1 gol vrijedi kao 3 u sadašnjoj Primeri, i odveo je Napoli pun drvosječa do naslova prvaka kraj najvećeg Milana svih vremena koji je u svoje vrijeme brisao pod s Barcelonom i Realom. EOD od mene.

 Fakat bi bilo bolje da ništa ne pišeš.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ja neznam zasto se vi svađate sa čovijekom koji kao ni niko od nas nije gledao Maradonu.

Drago mi je da je Messi otišao iz repke,bit će odmorniji za klub koji mu je dao sve a on njemu višestruko vratio.

Argentinci su nezahvalni i sad kad ode molit će ga da se vrati.

 

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Btw Aguero i Messi napustili repku a 99% i Mascherano.

 

Veoma zanimljivo.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Btw Aguero i Messi napustili repku a 99% i Mascherano.

 

Veoma zanimljivo.

 I Higuain je napustio repku. Pola sastava im sad fali. Da vidim kako će sad..

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Neka,tek će sad shvatit koga su izgubili,žalosno da jedna takva nogometna nacija ne cijeni svog najboljeg igrača i najboljeg ikad,ponekad mislim da smo samo mi zatucani narod koji dok ide sve super,čim ne ide pljuj po svemu.Ako netko to nije zaslužio onda je to Messi,prije par godina su ga kritizirali da ne igra za repku kao i za Barcu,evo donosi im 3 finala zaredom,nesretno ih izgubi,i opet im ne valja.

 

Samo se ti Leo vrati u Barcu,tamo te poštuju i cijene kako i zaslužuješ,dignut će ti spomenik i otići ćeš kao najbolji u povijesti ove igre.Ako ništa barem će sada biti apsolutno fokusiran na Barcu,a Argentina neka se sada snalazi bez pola prve momčadi.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ma tu je razdor u ekipi a vjerujemo da su i nezadovoljni trenerom.
Vjerovatno nekakva bojkot kao i naši.Samo što su otišli korak dalje.

Kad bi Simeone preuzeo repku vjerujemo da bi se svi vratili.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Istina i sam Messi je rekao da su neke stvari izrečene i da atmosfera nikad gora nije bila u ekipi.Ma taj Martino je preloš trener,ništa on Argentini nije donio,sjedio na klupi i gledao Messija kako sam vuče momčad,lako tako glumiti nekog stručnjaka,ako je pametan nakon svega ovoga će se i on povući,a onda neka Argentina nađe dostojnog trenera za repku,poput Simeona,ali teško da će taj iz Atletica,tako da se možda i vrate svi u repku,a do tad zanima me kad će Argentina igrati sljedeći put neko finale.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Žao mi je što nije samo Messi otišao, onda bi vidjeli u kakvom je problemu Argentina, ovako bez pola momčadi ne možete reći da je samo Messi krivac za buduće Argentinine (ne)uspjehe

Uspoređivati Maradonu i Messija je strašno krivo, Maradona je tri sezone bio na najvišem nivou, Messi je već cijelo desetljeće skoro. A ako su statistike one ispravne, 30% postignutih golova Maradone je iz penala lol

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Btw Aguero i Messi napustili repku a 99% i Mascherano.

 

Veoma zanimljivo.

 I Higuain je napustio repku. Pola sastava im sad fali. Da vidim kako će sad..

 Dyabala, Icardi, Vietto, Biglia imaju dosta igrača. Naravno ne ovakvi super starovi kao Messi, Aguero ali uvijek će imati dobre igrače.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Ma tu je razdor u ekipi a vjerujemo da su i nezadovoljni trenerom.
Vjerovatno nekakva bojkot kao i naši.Samo što su otišli korak dalje.

Kad bi Simeone preuzeo repku vjerujemo da bi se svi vratili.

 Ma vratit ce se oni, ne moze Argentina bez njih. Bit ce ciscenja sad u Reprezentaciji Argentine.

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
Boixus Nois PS kaže...
Ma tu je razdor u ekipi a vjerujemo da su i nezadovoljni trenerom.
Vjerovatno nekakva bojkot kao i naši.Samo što su otišli korak dalje.

Kad bi Simeone preuzeo repku vjerujemo da bi se svi vratili.

 Ma vratit ce se oni, ne moze Argentina bez njih. Bit ce ciscenja sad u Reprezentaciji Argentine.

 Sergio Romero - Ne želim ostati u reprezentaciji ako Messi ode. Sad će biti lančana reakcija i svi će na kraju napustit Argentinu.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Neymar je navodno odbio PSGovu ponudu te će potpisati sa Barcom,a isto tako i Mascherano bi trebao produžiti ugovor.Odlične vijesti,samo da dovedu jednog stopera,Umtiti najverovatnije i možda Gameiro i praktični nam ništa više ne treba,eventualno desni bek pošto je Vidalova sudbina još neizvjesna.Samo ne znam zašto ovoliko čekaju,već su se skoro svi jači klubovi dobrano pojačali.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ma odustao sam od čitanja tih transfer vijesti koje nemaju vezr s vezom.

Umtiti,Gamiero i Lemos su prve opcije.
Tko zna kad će njih dovesti kad još Denisa Susreta nisu uspjeli dovesti za 2.5 miliona eura
This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Barca ce ponudit 30 mil + Halilovica za Andrea Gomesa, veznjaka Valencie


Strasno, lik je bio ocajan protiv nase repke, samo fauli, gubljenje lopte itd.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Barca ce ponudit 30 mil + Halilovica za Andrea Gomesa, veznjaka Valencie


Strasno, lik je bio ocajan protiv nase repke, samo fauli, gubljenje lopte itd.

 Nije ništa odigrao al s obzirom na to kako su odigrali kao cijela ekipa ništa me ne čudi.

Inače stvarno dobar tehničar.

 

Lyon kupio N'Kolua što znači da bi uskoro mogla biti potvrda Umtitia u Barcu.

A ako kupuju Andrea Gomes amoguće da netko od naših veznjaka kupi prnje.Mislim na Roberta,Rafinhu ili Arda a moguće je da Suarez onda i ne dolazi jer Barca ima još dan ili dva da ga kupi po cijeni od 2.5 miliona eur.a

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 

Lyon kupio N'Kolua što znači da bi uskoro mogla biti potvrda Umtitia u Barcu.

A ako kupuju Andrea Gomes amoguće da netko od naših veznjaka kupi prnje.Mislim na Roberta,Rafinhu ili Arda a moguće je da Suarez onda i ne dolazi jer Barca ima još dan ili dva da ga kupi po cijeni od 2.5 miliona eur.a

 Umtiti je gotova stvar, mislim da ce biti objavljeno pocetkom 7. mjeseca.

A od Gameira mislim da nece biti nista, Sevilla trazi previse, a sve preko 30 miliona je svakako puno za igraca koji ce biti zamjena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2016 11:05 (jopaa991).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
jopaa991 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 

Lyon kupio N'Kolua što znači da bi uskoro mogla biti potvrda Umtitia u Barcu.

A ako kupuju Andrea Gomes amoguće da netko od naših veznjaka kupi prnje.Mislim na Roberta,Rafinhu ili Arda a moguće je da Suarez onda i ne dolazi jer Barca ima još dan ili dva da ga kupi po cijeni od 2.5 miliona eur.a

 Umtiti je gotova stvar, mislim da ce biti objavljeno pocetkom 7. mjeseca.

A od Gameira mislim da nece biti nista, Sevilla trazi previse, a sve preko 30 miliona je svakako puno za igraca koji ce biti zamjena.

 Ovisi koliko je ta zamjena kvalitetna. Ne možeš s jedne strane imati jaku klupu, a s druge nastojati dovesti igrače za max 5m eura.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Predsjednik Lyona potvrdio transfer.

 

Jean-Michel (predsjednik Lyona): "Razgovarao sam sa Umtitijem prije Evropskog prvenstva i rekao mi je da će Lyon jedino napustiti ukoliko dođe ponuda kluba za koji navija od malih nogu... Ta ponuda je stigla na našu adresu."

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
@Hexfire, kuzim sve to, ali samo kazem da bi po meni previse bilo 30 ili vise miliona za zamjenu koja ce pored Messia, Suareza i Neymara dobijati minimalne minute. Ponekad onih zadnjih 15-20 min ili tu i tamo odigrati i neku slabiju tekmu kupa/lige.
Negdje sam procitao da bi Barca dala 25 miliona i to je jos okej, ali navodno Sevilla trazi 40. Po meni ipak previse.
Evo Nolito ode u City, mogli smo ga dobiti za 18, đabe. Jbg, vjerojatno veca placa i minutaza tamo.
Treba dovesti jos jednog branica i tog napadaca, ali kojeg? Ne znam jel se spominje jos netko uopce sto se tice napada.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gamiero je prva opcija,Nolita otpada a navodno Barca je pratila na ovom EP nekgo igrača koji se nije spomimnjao koji je kao neka tajna.

Vidjet ćemo.

 

Sevilla je klub koji prodaje igrače a 25 miliona za igrača od 28-29 godina je najveća ponuda koju mogu primiti jer kad skupiš 30 godina cijena znatno pada.Ovo im je zadnji vlak za prodati ga a ja msilim da je to gotovo.

Inače Ben Arfa stiže u Sevillu tako da mislim da će to brzo bii gotovo.

 

Inače volio bih da dovedu Andre Gomesa za tih 30-ak miliona koliko spominju jer momak ima odličnu tehniku i sanga.Inače 1.88m odlična tehnika i snaga.Igra na poziciji veznog.

Po meni više bi se uklopio u ekipu od Denisa Suareza jer je on zadnje 3 godine odkad je otišao iz Barca B igra na poziciji lijevog krila u sustavu 4-4-2 kojeg Barca nikad ne igra.

 

Ali vdijet ćemo sve.

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Mitch kaže...
Barca ce ponudit 30 mil + Halilovica za Andrea Gomesa, veznjaka Valencie


Strasno, lik je bio ocajan protiv nase repke, samo fauli, gubljenje lopte itd.

 Nije ništa odigrao al s obzirom na to kako su odigrali kao cijela ekipa ništa me ne čudi.

Inače stvarno dobar tehničar.

 

Lyon kupio N'Kolua što znači da bi uskoro mogla biti potvrda Umtitia u Barcu.

A ako kupuju Andrea Gomes amoguće da netko od naših veznjaka kupi prnje.Mislim na Roberta,Rafinhu ili Arda a moguće je da Suarez onda i ne dolazi jer Barca ima još dan ili dva da ga kupi po cijeni od 2.5 miliona eur.a

Nije ništa posebno pokazao na europskom ali u valenciji je cijelu sezonu bio na visokom nivou, ako ga se može dofurat za male pare, može.

Umtiti je gotova stvar, baš mi je drago, dečko je mašina.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Prince-Artas kaže...

Strašno je kakvi su klaunovi navijači Barcelone. Bojao sam se da ne navučem bijes dječice sa svojim postom ali ništa od toga, bolji sam bio ništa ne pisati. Uživajte lažući sami sebe. Maradona je igra u najjačoj ligi svijeta ikad gdje je 1 gol vrijedi kao 3 u sadašnjoj Primeri, i odveo je Napoli pun drvosječa do naslova prvaka kraj najvećeg Milana svih vremena koji je u svoje vrijeme brisao pod s Barcelonom i Realom. EOD od mene.

 Vrijeđaš "dječicu", a spustio si se na istu razinu. Uostalom tvrdnje su ti glupe jer je Jamie Vardy onda bolji od obojice jer je klub pun "drvosječa" doveo do prvaka najjače lige svijeta. No tko zna možda se nađe neki klaun ko ti.. koji je će za deset godina tvrdit da je Vardy bio najbolji napadač svih vremena. Da se vratim na Maradonu, sumnjam da si gledao njegove igre, baš kao i velika većina ovog foruma, nisi pa zato ne kakaj, a sad KLAUNE odfakaj.

15 godina
online
Re: FC Barcelona
Tommy 30 mil nisu male pare....
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisu da,al koliko smo samo vrhunskih igrača "izgubili" zato što Barca nije bila voljna dati koji milijun više.Danas je nogomet takav da svakakvi poluigrači vrijedi po 15-20 milijuna minimum.Ako Bayern može dati 35-40 za onog Sanchesa koji se pokazao odličnim,a tek mu je 18 ili 19 možemo se i mi malo otegnuti,pa što bude,je da smo se opekli par puta(Arda) ali baš možda taj Portugalac bude vrhunski igrač.

A za Umtitija svi kažu da je jedan od najbolji stopera u Ligue 1 tako da valjda nešto i zna.Vrijeme je da već objave neki transfer,ne znam i šta sa Suarezom čekaju

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2016 9:21 (barcafan12).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Nisu da,al koliko smo samo vrhunskih igrača "izgubili" zato što Barca nije bila voljna dati koji milijun više.Danas je nogomet takav da svakakvi poluigrači vrijedi po 15-20 milijuna minimum.Ako Bayern može dati 35-40 za onog Sanchesa koji se pokazao odličnim,a tek mu je 18 ili 19 možemo se i mi malo otegnuti,pa što bude,je da smo se opekli par puta(Arda) ali baš možda taj Portugalac bude vrhunski igrač.

A za Umtitija svi kažu da je jedan od najbolji stopera u Ligue 1 tako da valjda nešto i zna.Vrijeme je da već objave neki transfer,ne znam i šta sa Suarezom čekaju

 A nije mitch ali treba ti provjeren dobar igrač, dat koji milijun više nebi trebao onda biti problem. A imaju sreće sa sanchezom šta ga više nisu platili, dečko za par godina će bit vjerojatno jedan od najboljih centralnih veznih.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Roy ima nogometni kredibilitet koliko i ja...tako da :D

Ali barem se slazemo
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
offline
FC Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2016 15:50 (jopaa991).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice