FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.221
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FC Barcelona

Neymar    

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Iniesta je srce ove Barce.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
13 godina
offline
FC Barcelona

Dosta bolje ovo izgleda od prvog djela, ajde jos jedan gol bar za mir u kuci.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sad se nesmiju povući jer nam negine gol glavom.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
15 godina
offline
FC Barcelona

divno 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Sad se nesmiju povući jer nam negine gol glavom.

 Kao što rekoh. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Odavno sam ja rekao da je ovaj Real najsretnije ekipa u povijesti ove igre.

 

Onaj Zidane ni sam nezna kkao dobija bodove lik da uplati eurojckpot u petak dobio bi 100%.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Pa normalno da ce ti zabit gol kad fulas 3 sto posto sanse ja cu se ranit sta e desilo upravo jaooo

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Jedini plus je što nam se vratio Iniesta. Sve ostalo je i dalje jadno.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
12 godina
offline
FC Barcelona

kad se sve zbroji i oduzme najviše može veselit povratak doktora primarijusa Andresa i nadajmo se da će se i nama malo sreća osmjehnut..

Ayee!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ja ne znam sta je nas klaun vidio u tom jebenom gomesu?

10 godina
offline
FC Barcelona

Do gola nista nista, poslije gola normalno da je lakse igrat Barci. Barca ni sama ne zna koja bozica im se naklonila kad su zabili gol iz niceg, onako se moglo igrat 180minuta ne bi dali gola iz igre

 

 

Doktor 90 plus ga je opet metno...

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...

Do gola nista nista, poslije gola normalno da je lakse igrat Barci. Barca ni sama ne zna koja bozica im se naklonila kad su zabili gol iz niceg, onako se moglo igrat 180minuta ne bi dali gola iz igre

 

 

Doktor 90 plus ga je opet metno...

 Pa kad bi ga vi gol dali da nije "Doktor 90 plus" zabio u zadnjim sekundama. Mogli ste VI tako igrat 180 minuta ne bi dali gol iz igre. Nema logike to sto pises momak, imate srece nista drugo. :) 

 

Inace los el clasico.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 18:18 (el.šef).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pero Dinamit kaže...
ATJLučko kaže...

U jednoj utakmici se može odlučiti cijelo prvenstvo, pogotovu ako je zadnje kolo, a u igri je bodovna razlika dva boda između prvog i drugog. 

Ali kada sa pobjedom možeš se vratiti na -3, a porazim pasti na -9, ta jedna utakmica može puuuuuno toga odlučiti, ne sve ali puno da. 

 Ti mora da si Šerlock. Kako si samo došao do tog zaključka?  

 

Dobro da još nisi rekao da će pobijediti ona momčad koja da barem jedan gol više od protivnika 

Evo nadam se da si se i sam uvjerio, falio je SAMO JEDAN GOL VIŠE! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Znao sam da ćemo ga dobiti u zadnjo minuti a o Ardi ne treba govoriti jer je čovijek toliko bespotrebno agresivan da je to pre glupo.

 

Igra je bila fenomenalna u drugom dijelu a Messi i Neymar 2 mrtve promašili i možeš ga jebati.

Ali budite sigurno da će Real padati jer ni oni ne znaju kako su skupili ove bodove iz 2 derbija.

 

Izgubit će dogodine i od Atletica i Barce na svom terenu.

This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ramos rođen za golove u 90' ko Inzaghi za zaleđa

artuditu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Znao sam da ćemo ga dobiti u zadnjo minuti a o Ardi ne treba govoriti jer je čovijek toliko bespotrebno agresivan da je to pre glupo.

 

Igra je bila fenomenalna u drugom dijelu a Messi i Neymar 2 mrtve promašili i možeš ga jebati.

Ali budite sigurno da će Real padati jer ni oni ne znaju kako su skupili ove bodove iz 2 derbija.

 

Izgubit će dogodine i od Atletica i Barce na svom terenu.

 Slažem sa tvojim stavovima al sad pretjeruješ. Nemože sreća tako dugo trajati. Pogledaj koliko dugo nisu izgubili a bome i zabijaju. Ja bi volio da je drugačije, međutim to je realnost da su trenutno bolji od nas.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ovo je Modrićev gol
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

heh..da covjek ne povjeruje

sve sta se dalo fulat to smo i fulali...a ramosov gol isto sretno i spretno ko i suarezov

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
LeskiRM kaže...

Do gola nista nista, poslije gola normalno da je lakse igrat Barci. Barca ni sama ne zna koja bozica im se naklonila kad su zabili gol iz niceg, onako se moglo igrat 180minuta ne bi dali gola iz igre

 

 

Doktor 90 plus ga je opet metno...

 Pa kad bi ga vi gol dali da nije "Doktor 90 plus" zabio u zadnjim sekundama. Mogli ste VI tako igrat 180 minuta ne bi dali gol iz igre. Nema logike to sto pises momak, imate srece nista drugo. :) 

 

Inace los el clasico.

 

Ne moraš mi se obraćat sa vi, blizu sam tridesete ali i dalje sam mlad.

 

Drugo, rezultat je čist ok, Real je sve kontrolirao do sretnog gola. Došli su po nerješeno, to su i uzeli. Sreću poništili srećom, iako kad daš xy golova u nadoknadi se teško može nazvati srećom. :)

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
A to da Real nije imao u drugom poluvremenu pravu priliku je ne bitno jer je Barca promašila 2 zicera.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
A to da Real nije imao u drugom poluvremenu pravu priliku je ne bitno jer je Barca promašila 2 zicera.

 Pa ko to osporava? Ti si taj koji pričaš o sreći, a sreća je Barcu dovela u vodstvo. 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...
Boixus Nois PS kaže...
A to da Real nije imao u drugom poluvremenu pravu priliku je ne bitno jer je Barca promašila 2 zicera.

 Pa ko to osporava? Ti si taj koji pričaš o sreći, a sreća je Barcu dovela u vodstvo. 

 Ne, sreća je to što se vama nije svirao čisti penal

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
LeskiRM kaže...
Boixus Nois PS kaže...
A to da Real nije imao u drugom poluvremenu pravu priliku je ne bitno jer je Barca promašila 2 zicera.

 Pa ko to osporava? Ti si taj koji pričaš o sreći, a sreća je Barcu dovela u vodstvo. 

 Ne, sreća je to što se vama nije svirao čisti penal

 Opet, ne moraš me oslovljavati sa vi, osjećam se staro onda.

16 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sreća bi bilo da je Suarez ni kriv ni dužan zazujao pa ga lopta pogodila u glavu i odbila se u gol, tako da se ne može reći da su golovi bili sreća. Katastrofalne reakcije obrane i bespotrebni faulovi -da, ali sreća ne.

Inače, 1-1 najpravedniji rezultat. Real malo bolji prvo, Barca nešto izraženije bolja drugo (ajmo to pripisati domaćem terenu). Zapravo najpoštenije bi bilo 0-0.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nitko ne spominje Busqetsa kako je odigrao vrhunski.Stvarno je lik pokazao da je još klasa i da je froma prolazna.Ovakav Busqets nam treba.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

jeste primijetili da su se nasi igraci puno puta poskliznuli, neymar najvise, a mascherano kod ramosovog gola. isto je napravio i protiv atletica ove sezone :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 21:59 (kexzoR).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Najviše mi je žao Neymarove šanse. Ono se moralo zabit i rješit utakmicu. Iznenadio me i Zidan što nije visoko napao Barcu jer tko god je to napravio ove sezone dobrano je namučio Barcu i odnio bodove. S trenutom sredinom Barca je neprepoznatljiva. Enriqe opet vadi Rakitića kraj onog Gomesa koji je za ništa, Raketa bar 'razumije' igru za razliku od ovoga. Gomes nema ništa zbog čega bi ga trpio, ni snagu, ni brzinu, ni pregled. Ništa!
Drugi problem je Roberto. Neymar me isto ljuti jer kad pogledaš način na koji lik dobije žuti karton sve je jasno. Ja sam mislio da će se nakon koliko već sezona igranja u Barci malo primirit i stavit u veću funkciju ekipi. Ja bi mu opalija šamarčinu tri puta tjekom današnje utakmice, u dva navrata kad se spustija pomoć Albi uopće nije čuvao igrača već bi ga pustia da ulazi sam u šesnaesterac. Zatim njegovo ulaženje u verbalne sukobe i naguravanja sa protivničkim igračima bez potrebe pruža jako lošu sliku na kraju i o ekipi ukupno. Izvaredan igrač ali loš karakter. Drago mi je za Iniestu stvarno je odigrao odlično.
Arda kad god ulazi s klupe igra loše. Koliko ograničen moraš bit da radiš prekršaj u zoni ubačaja u 90 minuti na igrača koji je okrenut leđima od gola i ide od gola prema jebenom autu???? I to dok su do tebe još dva tvoja igrača.
Ali šta je tu je, idemo dalje
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

jeste primijetili da su se nasi igraci puno puta poskliznuli, neymar najvise, a mascherano kod ramosovog gola. isto je napravio i protiv atletica ove sezone :/

 Mora da je Franco travu zalivo 

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

prestanite više svršavat na modrića, osvojio 8 lopti i izgubio 10. jedino može doći do izražaja kad ti u protivničkoj ekipi igra andre gomes. gdje je on od jednog inieste (vidjeli ste jučer potez kojim je pronašao messija), a da ne govorim xavija.

žao mi je što xavi nije ostao još koju sezonu. i sa svojih 35-36 godina je mogao dati veći doprinos od ovih naših (bez)veznih fantazista. a to što su uprava i trener trebali, a što nisu, to više niti ne vrijedi raspravljati.

mada me prijatelj barcelonista uvjerava da se barca diže u drugom dijelu sezone, ja sam psihički spreman za 'oproštajnu' u veljači na sva tri fronta jer mi se bljuje od ovakve igre barcelone poslije koje moram pogledati dvije utakmice engleske lige da dođem k sebi :P

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice