FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.590
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
toma20 kaže...
lucifer.ie kaže...
LeskiRM kaže...

Jordi Alba igračina, La masija je opet uspjela izbaciti vrhunskog.... igrača :D

 O čemu ti? Trolaš?

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=81&v=j4Xld2uQh-g  o ovome kako je trava napravila preksraj na njemu

 E sada zamislite da je ekipa sa ovakvim sudjenjem prvak... Boze hvala ti sto postoji Real Madrid.

...
12 godina
offline
FC Barcelona

A ništa, osvojit kup, arhivirat sezonu i okrenut se novoj sezoni s novim trenerom i nadat se dobrom i (napokon) pametnom prijelaznom roku. Najviše se nadam Verattiju jer mislim da im takav jedan igrač najviše treba. OK i bek apsolutno, ali ove sezone veze nije bilo niđe i mislim da je tu najviše patila igra. Živi bili pa vidjeli..

Ayee!
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Neki se uhvatili tog penala kao da je vrijedio 3 boda, skandalozno je dosuđen, ali postoji 'božja pravda' i svejedno nije zabio iz tog penala. A vi euforični možete zahvaliti Luis Enriqueu što je Real Madrid čekao samo 5 godina za naslov. Za lika čak ne mogu reći ni da je mediokritet jer bi i mediokritet sa Barcom završio prvi. Svatko može imati loš dan ili utakmicu, ali ovaj je imao tako smiješne poraze (po meni Alaves 0-1, Deportivo 2-1 i Celta 4-3) da mi je u jednu ruku i drago što su završili iza Reala.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ja mislim da nije do trenera. Jednostavno imaju drugi klubovi koji su bolji i to je sve. Juventus i Real Madrid su bolji i to je to. Treba to priznati, nekada, ma koliko mi bili dobri postoje drugi koji su bolji, kao Real Madrid, kraljevski klub, i Juventus u LP. 

 

Messi je prosao svoj vrhunac i kako on bude padao, tako ce padati i barca, najbolje bi bilo da se barca rjesi Messija i da onda oko Neymara slozi ekipu za iducih 5-6 godina.

...
10 godina
offline
FC Barcelona

da messi je prelos, zabio je samo 55golova u sezoni i asistirao 20 puta, jao si ga barci ako nastavi ovako loše igrat

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

ma Messi sljedeće sezone ne bu dobar ni za 2. HNL 

 

Gori ste od Turaka. Izgubi se nešto od ravnopravne ekipe i odmah ništa ne valja. Sve ispočetka.Klasika 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 13:28 (plavi08).
10 godina
offline
FC Barcelona

Oko kakvog Neymara slagati ekipu? Jao si ga nama ako oko ovakvog trenutnog Neymara budemo ekipu slagali.

On je meni super igrac ali previse zaigran i nimalo ozbiljan, nije vise toliko mlad (hocu reci da nema 18-19 godina), ima koliko, 24? Vrijeme je da pocne pokazivati da je nasljednik Messija u Barceloni ili ga u suprotnom uvaliti Parizu za 150 miliona i cao bok.

Sto se Messija tice on sigurno moze jos barem dvije sezone odigrati na ovom nivou, cak onda moze preci u vezi pa ce i dalje igrati fantasticno i razigravati napadace. Ostatak ekipe je goli ku.rac bez njega, nazalost. Covjek moze hodati 80 minuta i u zadnjih 10 minuta zabiti gol ili dva i rijesit utakmicu. Netko spominje njegovo prodavanje i da je njegovo vrijeme proslo

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Zivite u zabludi jadni katalonci. Biti ce zanimljivo gledati(sa smjeskom na licu) kako tone barca sa kormilarom Messijem. Messi je gotov, nije mi jasno kako to ne vidite...

...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Messi je gotov, nije mi jasno kako to ne vidite...

 odigra najbolju individualnu sezonu u karijeri al bitno da je gotov 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ma budala, on sam sebe uvjerava da je Messi gotov kao i Barca, nakon 5 godina osvoje ligu na jedvite jade( ali zasluženo) dok Barca igra jednu od najlošijih sezona sa očajnim trenerom i oni misle da je kraj. Samo ako Barca pametno odradi ovaj prijelazni rok opet će nam koju godinu gledati u leđa. Da smo imali barem 50% kvalitetnu klupu kao Real ne bi oni osvojili ni ligu, ovako se Lucho previše oslanjao na igrače poput Gomesa Mathieua Dignea itd. i to nas je koštalo sezone.
6 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Ko zna koliko najbolji ikad bude još igrao na ovom nivou?! Gledajući talent koji posjeduje, ajmo reć da bude najbolji još barem 4 godine. 

What do you desire? LM
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vrijeme ce pokazati tko je bio u pravu. Messi i nabijanje njegove statistike je najveci problem Barcelone danas, da nema toga ekipa bi igrala puno bolje i sto je vaznije atraktivnije i bilo bi puno zabavnije gledati barcu kako igra...

...
6 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Vrijeme ce pokazati tko je bio u pravu. Messi i nabijanje njegove statistike je najveci problem Barcelone danas, da nema toga ekipa bi igrala puno bolje i sto je vaznije atraktivnije i bilo bi puno zabavnije gledati barcu kako igra...

 Nemoj više komentirati, gluposti pričaš.

What do you desire? LM
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Normalno da je trener kriv (iako nije jedini krivac), nismo valjda mi krivi! Trener kojega ne slušaju igrači i koji nije autoritet, može odmah dati ostavku, ne treba njemu ni El clasico niti četvrtfinale LP. Neće me nitko uvjeriti da Barca nema ili nije imala potencijal. Ovdje se čisto radi o taktičkoj nedisciplini i nepripremljenosti za određene protivnike. PSG je taktički razbio Barcu 4-0, ali to ne znači odmah da su bolja ekipa od Barce. Svi znaju kako igra Juventus, jedino Barcelonine primadone misle da su se svi usrali od straha nakon uzvrata PSG.

Ovdje je još jedan ozbiljan problem što se Messi stavlja ispred kluba, tako da je Enriqueov autoritet srozan već prvi tjedan kada ga je Messi poslao u K. Izgleda da su jedini Guardiola i Rijkard imali besprijekorno dobru komunikaciju sa Messijem, ne samo jer ih je cijenio nego jer su imali viziju igre. A otkad je otišao Guardiola mislim da su se i bitno smanjile šanse za igrače omladinskog pogona da trijumfiraju u A momčadi, štoviše čak su se neki igrači nepotrebno prodali ili otišli tražeći veću minutažu. Zato, ako već ne može Pepac, pokušao bih dovesti Rijkarda pošto-poto. Samo Barca se mora prvo rekonstruirati od vrha, predsjednika i uprave, pa nadalje.

 

Real je jedino bolji u tome što njegovi igrači više cijene Zidanea, nego Barcini Enriquea, iako je tanka linija između toga hoće li se Zidanea slaviti ili ga popljuvati. Sezonu su odigrali kao i Barca - za k***c  i Real još sa dobrim vjetrom u leđa. Izgleda da Real može nešto napraviti samo kada Barca ima internih problema i Barca sigurno neće biti 5 godina u knock downu da bi Real osvajao lige, jer stati će se na kraj i rasipanju novca i promašenim politikama.

Zato ovi realovci što sada trollaju, slavite ligu, a dok sam ja živ stići će Barca i Reala po broju naslova u ligi jer znate i sami koji je 'vaš' režim i interval osvajanja LaLige.  A pomest će metla i ove što hlade kuglice, lobiraju i redovno krče put Realu ka završnici LP, a onda će najveći domet biti Kup kralja, nešto kao Barca ove sezone!

13 godina
online
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...

Normalno da je trener kriv (iako nije jedini krivac), nismo valjda mi krivi! Trener kojega ne slušaju igrači i koji nije autoritet, može odmah dati ostavku, ne treba njemu ni El clasico niti četvrtfinale LP. Neće me nitko uvjeriti da Barca nema ili nije imala potencijal. Ovdje se čisto radi o taktičkoj nedisciplini i nepripremljenosti za određene protivnike. PSG je taktički razbio Barcu 4-0, ali to ne znači odmah da su bolja ekipa od Barce. Svi znaju kako igra Juventus, jedino Barcelonine primadone misle da su se svi usrali od straha nakon uzvrata PSG.

Ovdje je još jedan ozbiljan problem što se Messi stavlja ispred kluba, tako da je Enriqueov autoritet srozan već prvi tjedan kada ga je Messi poslao u K. Izgleda da su jedini Guardiola i Rijkard imali besprijekorno dobru komunikaciju sa Messijem, ne samo jer ih je cijenio nego jer su imali viziju igre. A otkad je otišao Guardiola mislim da su se i bitno smanjile šanse za igrače omladinskog pogona da trijumfiraju u A momčadi, štoviše čak su se neki igrači nepotrebno prodali ili otišli tražeći veću minutažu. Zato, ako već ne može Pepac, pokušao bih dovesti Rijkarda pošto-poto. Samo Barca se mora prvo rekonstruirati od vrha, predsjednika i uprave, pa nadalje.

 

Real je jedino bolji u tome što njegovi igrači više cijene Zidanea, nego Barcini Enriquea, iako je tanka linija između toga hoće li se Zidanea slaviti ili ga popljuvati. Sezonu su odigrali kao i Barca - za k***c  i Real još sa dobrim vjetrom u leđa. Izgleda da Real može nešto napraviti samo kada Barca ima internih problema i Barca sigurno neće biti 5 godina u knock downu da bi Real osvajao lige, jer stati će se na kraj i rasipanju novca i promašenim politikama.

Zato ovi realovci što sada trollaju, slavite ligu, a dok sam ja živ stići će Barca i Reala po broju naslova u ligi jer znate i sami koji je 'vaš' režim i interval osvajanja LaLige.  A pomest će metla i ove što hlade kuglice, lobiraju i redovno krče put Realu ka završnici LP, a onda će najveći domet biti Kup kralja, nešto kao Barca ove sezone!

Tješi se tješi momak !!!! 

 

Čekam te na "prebrojavanju rebara" za kojih, recimo 25 godina minimalno! 

Nema šamse da stignete Real Madrid po broju osvajanja "Klempavog" pehara  !!!! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Treba nam jedan ovakav ko Valverde on je taktički 3 puta bolji od Enriquea i ima više iskustva.

 

Nije trener koji se boji zvijezda...Igra se napadački nogomet sa presingom.

 

Eto samo se nadam da će se riješiti smetala od igrača poput Denisa,Mathiuea,Arde i ostalih klocova...

A za pojačanja ja sam zadovoljan i sa Serijem koji ima bolju statistiku od Verrattia i koji bi bio pun pogodak.

 

A što se Reala tiče on mogu zahvaliti sucima što su je osovjili jer je izračunato da su im sudci donije ukupn korist od +12 bodova a nama -2 boda...

Toliko o tome.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 

 

A što se Reala tiče on mogu zahvaliti sucima što su je osovjili jer je izračunato da su im sudci donije ukupn korist od +12 bodova a nama -2 boda...

Toliko o tome.

 Pa nismo mi krivi što vi promašujete poklonjene penale 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ništa i od Coutinha...E da i Bellerin izjavi da ne želi u Barcu to bi bilo ekstra.

Za tjedan dana i novi trener se potvrđuje...

 

Veratti i Coutinho otpisani sve više izglednije opcije poput Seria,Herere i ostalih...

Moguće da će se pojaviti neko skroz novo ime koje dosada nismo ni uzimali u obzir.

Eriksen je također vrlo vjerovatno otpisan.

 

Xavi spoiminje Rabiota da bi bio odličan a ako maestro tako kaže onda...

 

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ništa i od Coutinha...E da i Bellerin izjavi da ne želi u Barcu to bi bilo ekstra.

Za tjedan dana i novi trener se potvrđuje...

 

Veratti i Coutinho otpisani sve više izglednije opcije poput Seria,Herere i ostalih...

Moguće da će se pojaviti neko skroz novo ime koje dosada nismo ni uzimali u obzir.

Eriksen je također vrlo vjerovatno otpisan.

 

Xavi spoiminje Rabiota da bi bio odličan a ako maestro tako kaže onda...

 

 

 navodi se renato sanches kojeg njegov agent mendes nudi barceloni zbog manjka igre u bayernu

10 godina
offline
FC Barcelona

Nudi se Sanches, navodno smo poslali ponudu za Isca...do kraja mjeseca ce se spomenuti jos minimalno 5-6 imena, navikli smo 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 14:01 (jopaa991).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
tielemans presao u monaco, znaci na kraju iduce sezone ide u barcu/real za 70mil eura. steta sto ga nismo kupili :(
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
monaco ga kupio za 23mil eura :( :( nek smo mi za gomesa i alcacera dali 70mil eura :(
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sto mislite o Herreri?

Po meni lik ima ekstra dobar prvi dodir i defanzivno ima bolju statistiku od Kantea.

Sasvim dobar igrač mogao bi biti.odličan ako dođe.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jako je dobar, ali ga neće Mou pustiti.

To im je ključan kreator.
12 godina
neaktivan
offline
6 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Šta pare rade, ajde da nemaju pa skrivaju novce. Ovako se samo sramote.

What do you desire? LM
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
lucifer.ie kaže...

Šta pare rade, ajde da nemaju pa skrivaju novce. Ovako se samo sramote.

 ha gledaj ja messija ne krivim ni najmanje, pa realno što bi čovjek upravljao svojim parama sa 19-21 godinu, dao drugim ljudima da se time bave i oni i njegov ćaća ga pošteno zajebali

7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
lucifer.ie kaže...

Šta pare rade, ajde da nemaju pa skrivaju novce. Ovako se samo sramote.

 ha gledaj ja messija ne krivim ni najmanje, pa realno što bi čovjek upravljao svojim parama sa 19-21 godinu, dao drugim ljudima da se time bave i oni i njegov ćaća ga pošteno zajebali

 Jesi ikada razmisljao o karijeri u hr pravosudju? 

...
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
Del_Boy97 kaže...
lucifer.ie kaže...

Šta pare rade, ajde da nemaju pa skrivaju novce. Ovako se samo sramote.

 ha gledaj ja messija ne krivim ni najmanje, pa realno što bi čovjek upravljao svojim parama sa 19-21 godinu, dao drugim ljudima da se time bave i oni i njegov ćaća ga pošteno zajebali

 Jesi ikada razmisljao o karijeri u hr pravosudju? 

 Joj ajde što ga sereš. Ti bi znao sa 19 godina upravljat milijunima ahhahahahaha. Pa normalno da ćeš imat ljude koji se time bave.

7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el pistlero123 kaže...
Evil Access kaže...
Del_Boy97 kaže...
lucifer.ie kaže...

Šta pare rade, ajde da nemaju pa skrivaju novce. Ovako se samo sramote.

 ha gledaj ja messija ne krivim ni najmanje, pa realno što bi čovjek upravljao svojim parama sa 19-21 godinu, dao drugim ljudima da se time bave i oni i njegov ćaća ga pošteno zajebali

 Jesi ikada razmisljao o karijeri u hr pravosudju? 

 Joj ajde što ga sereš. Ti bi znao sa 19 godina upravljat milijunima ahhahahahaha. Pa normalno da ćeš imat ljude koji se time bave.

 Vidim da ovdje ne nedostaje talenta za hr pravosudje.

...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice