FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.468
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Samo da Pjanke potpise, ne znam sta se vise oduzilo...

...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Samo da Pjanke potpise, ne znam sta se vise oduzilo...

 Ono kad retar...dinjo traži pažnju.

 

 

All truly great thoughts are conceived by walking.
6 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Evil Access kaže...

Samo da Pjanke potpise, ne znam sta se vise oduzilo...

 Ono kad retar...dinjo traži pažnju.

 

 

 Samo ignore , na zadnjih par postova mu nitko nije odgovorio, vidis da kipi lagano

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

A kako ide biti cete sretni i ako vam Pjanke dodje, nema nista od ove barce. Neka, neka, karma is a bitch, dugo ste bili uefalona...

...
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

A kako ide biti cete sretni i ako vam Pjanke dodje, nema nista od ove barce. Neka, neka, karma is a bitch, dugo ste bili uefalona...

 Koliko je tebi godina? Ti tvoji pokusaji provokacije su na jako niskom levelu, sto dokazuje tvoju inteligenciju forsiranjem istih.  

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Di je admin sad da daje kartone?
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
CAWb kaže...
x18x05x kaže...
Evil Access kaže...

Samo da Pjanke potpise, ne znam sta se vise oduzilo...

 Ono kad retar...dinjo traži pažnju.

 

 

 Samo ignore , na zadnjih par postova mu nitko nije odgovorio, vidis da kipi lagano

 Imam ih dosta na ignore, al preko mobilne verzije se svi postovi opet vide.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
moderator
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Di je admin sad da daje kartone?

 On spama isto ko ti u realovoj temi,nisam tebi dao karton za spam pa neću ni njemu.

 

Ali slažem se da bi se i jedni i drugi mogli malo držati svojih tema.

سمندری ڈاکو
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

jel ima gdje livestream vjencanja?

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Čisto sumnjam da će biti otvoreno za javnost.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Izgleda da će naši ili dovesti Dembelea ili nekog panja iz Špamnjolske lige za 50 miliona eura nego vratti Deulofeua za 12.

Ima logike.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

jel ima gdje livestream vjencanja?

 hahahahahahah a jesi mi jak

 

pa nije leo kim kardashian pa da pravi cirkus od vjenčanja

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Čisto sumnjam da će biti otvoreno za javnost.

 Zašto bi to uopće išao gledati?

Nisi gledao španjolske sapunice, tamo je bilo vjenčanja. Takvo bude i njegovo.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Čisto sumnjam da će biti otvoreno za javnost.

 ima vise novinara nego gostiju, tako da je otvoreno za javnost :P

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Izgleda da će naši ili dovesti Dembelea ili nekog panja iz Špamnjolske lige za 50 miliona eura nego vratti Deulofeua za 12.

Ima logike.

 kupili smo deulofeua, znaci dembele ne dolazi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Baš me zanima kako će ga uklopiti. Ako misle da će se on zadovoljiti ulaženjem s klupe u slabijim utakmicama, onda svaka čast i njemu, pa upravo je zbog toga i otišao. Jedino da igraju onaj sustav s Messijem iza Suareza a Delofeu desno ali s time gubimo jednog igrača u sredini,tako da sumnjam da će igrati tu formaciju. A taj Delofeu mi se nikad nije nešto sviđao kao igrač, previše je škrt, malo i umišljen, eto nadam se da se nešto promijenilo po tom pitanju.
Ajde što ništa od Dembelea ali očito ništa ni od Verrattija, spominje se neki lik iz Betisa haha, stvarno su kreteni. Samo još fali da i Paulinha dovedu i onog iz Santosa i službeno smo odradili najgori prijelazni rok ikad.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Još jedan promašaj od transfera.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Ajde što ništa od Dembelea ali očito ništa ni od Verrattija, spominje se neki lik iz Betisa haha, stvarno su kreteni. Samo još fali da i Paulinha dovedu i onog iz Santosa i službeno smo odradili najgori prijelazni rok ikad.

 Ceballos iz Betisa? On je stvarno odlican igrac i ako se ne varam kostao bi nesto jako sitno pa se isplati riskirati i dati za njega 10ak miliona ili koliko vec za njega jer stvarno ima potencijal. Moze ga se i veceras gledati protiv Njemacke do 21 godine.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Kakav god da je nije bolji od Verrattija sigurno, a nama treba takva klasa.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Kakav god da je nije bolji od Verrattija sigurno, a nama treba takva klasa.

Pa nije bolji od Verrattija, sumnjam da su uopce i isti tipovi igraca pa je malo glupo to i usporedivati. Vec po tvom pisanju vidim da ni ne znas o kome se radi a pises kao da je neki tamo levat. Verratti, Dembele i Saul su zelje svih, ali pitanje je hoce li uopce itko od njih doci.

Samo kazem da mi se cini da on ima jako malu klauzulu i da bi ga se za te novce trebalo dovesti. Igrac od nepunih 21 godine s takvih potencijalom definitivno je potreban. U svakom slucaju bolje nego davati po 30-40 miliona za Gomesa i slicne ili neke tamo igrace iz Brazila ili odakle vec. I ako ispadne flop svakako tih 10-15 miliona nije neki velik novac kao u nekim situacijama kad se za neke igrace davalo po 25-30-40 miliona. Mlad igrac od 21 godinu s dobrim potencijalom za 10-15 miliona, ja bi odmah to potpisao ako se moze.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 20:11 (jopaa991).
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/barcelona/12073038/Barcelona-cancel-Sergi-Guardiola-contract-hours-after-signing.html

 

http://www.goal.com/en/news/8/main/2017/06/28/36685682/who-is-dani-ceballos-the-controversial-madrid-target-who

 

Barcelona je prije dvije godine raskinula vec potpisani ugovor jel je igrac pisao protiv Kitalonije. Sumljam da su toliko ocajni da bi pogazili principe zbog igraca koji sanja kraljevski dres.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pa ni ne znam o kom se radi, a Barci u ovom trenutku ne trebaju potencijali već provjereni igrači,svjetske klase. Druga stvar je da imamo kompletnu momčad pa dovodiš igrača poput tog za male novce koji bi u budućnosti mogao biti nositelj igre ali u ovom trenutku kad je ekipa deficitna na skoro svim pozicijama gdje osim prvih 11 nemaš kvalitetne zamjene, a i u tih 11 imaš igrače koji trenutno nisu sposobni igrati velike utakmice onda znaš da je vrijeme za velike transfere odnosno dovođenje klasnih igrača. U tom kontekstu sam napisao da nam prvo treba igrač tipa Verratti, a tek onda sve ostalo.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Možemo mi tražit svjetske klase igrača od toga neće biti ništa. Doveli su ovog sebičnjaka, tko zna zbog čega. Pored MSN nema šanse za igru.

 

Ovo mi se sviđa ako je istina.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/barcelona/12073038/Barcelona-cancel-Sergi-Guardiola-contract-hours-after-signing.html

 

http://www.goal.com/en/news/8/main/2017/06/28/36685682/who-is-dani-ceballos-the-controversial-madrid-target-who

 

Barcelona je prije dvije godine raskinula vec potpisani ugovor jel je igrac pisao protiv Kitalonije. Sumljam da su toliko ocajni da bi pogazili principe zbog igraca koji sanja kraljevski dres.

 znaci lik je nacionalistička stoka

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

jedna stvar mi nije jasna. Tello u Betis za 4 mil €, dok npr. Nathan Ake za 20 mil € ide u Bournemouth. Dakle, ne gledamo ovdje kvalitetu igraca nego cijena, jel Barca uopce moze prodati nekog ''srednjeg'' igraca za nekih 20 mil €? Prejeftino prodaju igrace i tu nikako da se stvori neki pristojan novac za igrace

artuditu
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

jedna stvar mi nije jasna. Tello u Betis za 4 mil €, dok npr. Nathan Ake za 20 mil € ide u Bournemouth. Dakle, ne gledamo ovdje kvalitetu igraca nego cijena, jel Barca uopce moze prodati nekog ''srednjeg'' igraca za nekih 20 mil €? Prejeftino prodaju igrace i tu nikako da se stvori neki pristojan novac za igrace

 a to ti je premier liga, svi su precjenjeni do bola

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

jedna stvar mi nije jasna. Tello u Betis za 4 mil €, dok npr. Nathan Ake za 20 mil € ide u Bournemouth. Dakle, ne gledamo ovdje kvalitetu igraca nego cijena, jel Barca uopce moze prodati nekog ''srednjeg'' igraca za nekih 20 mil €? Prejeftino prodaju igrace i tu nikako da se stvori neki pristojan novac za igrace

 Kao što reče kolega, Eng liga je precjenjena do bola. Vidi samo koliko je real platio za polu igrača Bejla.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
flpmyslf kaže...

jedna stvar mi nije jasna. Tello u Betis za 4 mil €, dok npr. Nathan Ake za 20 mil € ide u Bournemouth. Dakle, ne gledamo ovdje kvalitetu igraca nego cijena, jel Barca uopce moze prodati nekog ''srednjeg'' igraca za nekih 20 mil €? Prejeftino prodaju igrace i tu nikako da se stvori neki pristojan novac za igrace

 a to ti je premier liga, svi su precjenjeni do bola

 ima i toga, al ovdje je rijec o neznanju i nesposobnoti, mamic je prodao simunovica u celltic za 7mil eura,a mi nase igrace prodajemo za duplo manje.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice