FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.154
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

FC Barcelona je fake i to je to. 

 Tebe netko nagovara na ovakve izjave?! Jer meni je nevjerovatno da ti možeš biti ovoliko glup. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Evil Access kaže...

FC Barcelona je fake i to je to. 

 Tebe netko nagovara na ovakve izjave?! Jer meni je nevjerovatno da ti možeš biti ovoliko glup. 

 Més que un club?! Ili su trebali da igraju s publikom ili ne igrati i to je to. Ovo sto su uradili je jadno. Sve ono sto govore da jesu, nisu, znaci da su fake. Skontao?!

...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
x18x05x kaže...
Evil Access kaže...

FC Barcelona je fake i to je to. 

 Tebe netko nagovara na ovakve izjave?! Jer meni je nevjerovatno da ti možeš biti ovoliko glup. 

 Més que un club?! Ili su trebali da igraju s publikom ili ne igrati i to je to. Ovo sto su uradili je jadno. Sve ono sto govore da jesu, nisu, znaci da su fake. Skontao?!

 Kad to kaže FEJK navijač reala onda mora biti istina.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Evil Access kaže...
x18x05x kaže...
Evil Access kaže...

FC Barcelona je fake i to je to. 

 Tebe netko nagovara na ovakve izjave?! Jer meni je nevjerovatno da ti možeš biti ovoliko glup. 

 Més que un club?! Ili su trebali da igraju s publikom ili ne igrati i to je to. Ovo sto su uradili je jadno. Sve ono sto govore da jesu, nisu, znaci da su fake. Skontao?!

 Kad to kaže FEJK navijač reala onda mora biti istina.

 Prodali se ko kurva za 10 eura, Més que un club hahahaha.

...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jep, 10 po 10 i eto para. U čemu je problem?
All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
online
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Jep, 10 po 10 i eto para. U čemu je problem?

Uvjeren si da je sve sjajno i bajno kolega, zar ne ?! 

 

Baš se nešto pitam, ako se Katalonija otcjepi, hoćete li onda moći nastaviti ove sezone nastupe u Ligi Prvaka, obzirom ste iz Španjolske kvote?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
Jep, 10 po 10 i eto para. U čemu je problem?

Uvjeren si da je sve sjajno i bajno kolega, zar ne ?! 

 

Baš se nešto pitam, ako se Katalonija otcjepi, hoćete li onda moći nastaviti ove sezone nastupe u Ligi Prvaka, obzirom ste iz Španjolske kvote?! 

 Evil i Lučko, znam da tražite dlaku u jajetu. Barca neće nigdje iz La Lige i sve vaše likovanje je neutemeljeno. La Liga si ne može priuštiti gubitak Barce, svi znamo zašto. Money....

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
FC Barcelona

bolje da se zapitaju hoce li spanjolska liga bez barcelone bit relevantna i zanimljiva, zasigurno da nece

13 godina
online
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
Jep, 10 po 10 i eto para. U čemu je problem?

Uvjeren si da je sve sjajno i bajno kolega, zar ne ?! 

 

Baš se nešto pitam, ako se Katalonija otcjepi, hoćete li onda moći nastaviti ove sezone nastupe u Ligi Prvaka, obzirom ste iz Španjolske kvote?! 

 Evil i Lučko, znam da tražite dlaku u jajetu. Barca neće nigdje iz La Lige i sve vaše likovanje je neutemeljeno. La Liga si ne može priuštiti gubitak Barce, svi znamo zašto. Money....

Koliko sam ja informiran, biti ćemo pametniji u idući ponedjeljak kada bi Katalonija već "trebala" biti otcjepljena ?! 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...
Logigamer kaže...
TheDarkSide kaže...

ja sam butthurt jer barca nije realu dala da dode na -1 

 there fixed it for ya,np i drugi put

 Vidi se da si 96to, sve rečeno time.

 klasicni ad hominem koji je jos k tome irelevantan,a mislin zar je realno ocekivat ista vise od tebe 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...
TheDarkSide kaže...
Logigamer kaže...
TheDarkSide kaže...

ja sam butthurt jer barca nije realu dala da dode na -1 

 there fixed it for ya,np i drugi put

 Vidi se da si 96to, sve rečeno time.

 klasicni ad hominem koji je jos k tome irelevantan,a mislin zar je realno ocekivat ista vise od tebe 

 Molim te zaobiđi me, nemam vremena za djetinjaste idiotarije, to ostavi za svoje vršnjake sa vjetrenjačama

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
hrvooje kaže...

Al fakat ne kužim šta Katalonci rade u reprezentaciji, ako je počela rovovska bitka. Hebali bi se, al da im ne uđe.

 Pa zato što je Katalonija još uvijek dio Španjolske i oni su pozvani u reprezentaciju, a ne obrnuto. Biti za samostalnost svoje države ne znači da mrziš neku drugu. To što se odazivaju pozivu Španjolske ne govori ništa loše o njima po mom mišljenju, samo pozitivno.

Igrači ipak nisu političari, mogu izjasniti svoje mišljenje ali sad da će netko bojkotirati reprezentaciju dok se Katalonija ne odvoji, to je teško očekivati. Igrali su i naši za Jugu dok nije nastala baš teža p*zdarija, takvo stanje još uvijek nije u Španjolskoj.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 16:54 (antimadridista).
13 godina
online
FC Barcelona

Znači ništa od odcjepljenja, sve mi se vidi da je referendum bio pucanj praznim pištoljem u prazno. 

 

LINK; http://www.index.hr/vijesti/clanak/europska-unija-otpilila-kataloniju-necete-u-eu-ni-schengen/998747.aspx

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Barcelona

Pa nitko ne postaje članicom EU preko noći. Oni su sigurno svjesni toga da ak se odcijepe moraju koristiti neku svoju valutu, a čak i da im EU u nekom kratkom roku otvori pregovore, Španjolska će ih sigurno blokirati. Uglavnom, ko što sam i rekao, prije da će se s ovim izboriti za veće ovlasti nego za samostalnost. A i ne možete reći da je ovakav referendum mjerodavan za išta.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
FC Barcelona

Andres Iniesta upravo potpisuje doživotni ugovor s Barcelonom, press konferencija zakazana je za 13:00h danas

13 godina
online
FC Barcelona

Malo se "momak" ohladio od pozivanja na neovisnost kao ?! 

Baš sam čitao nešto danas u dnevnim tiskovinama, koliko bi štete popušila Katalonija da su se otcjepili! 

 

LINK; http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-katalonije-ustuknuo-s-vremenom-cemo-biti-nezavisna-drzava-sada-je-vrijeme-za-dijalog/999980.aspx

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Malo se "momak" ohladio od pozivanja na neovisnost kao ?! 

Baš sam čitao nešto danas u dnevnim tiskovinama, koliko bi štete popušila Katalonija da su se otcjepili! 

 

LINK; http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-katalonije-ustuknuo-s-vremenom-cemo-biti-nezavisna-drzava-sada-je-vrijeme-za-dijalog/999980.aspx

 I onda zaljepiš link od index-a.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
online
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...

Malo se "momak" ohladio od pozivanja na neovisnost kao ?! 

Baš sam čitao nešto danas u dnevnim tiskovinama, koliko bi štete popušila Katalonija da su se otcjepili! 

 

LINK; http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-katalonije-ustuknuo-s-vremenom-cemo-biti-nezavisna-drzava-sada-je-vrijeme-za-dijalog/999980.aspx

 I onda zaljepiš link od index-a.

A čiji link da zalijepim ?! 

 

Da stavim neki španjolski,  no comprendo bueno e no abla espanyol amigo?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa neki Španjolski tisak al na eng jeziku.
All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
FC Barcelona

Messijev hat-trick za direktan prolazak Argentine na SP i Paulinhov gol protiv Cilea.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 3:39 (Mitch).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ovaj Messi zbilja nije normalan. Znači Argentina je goli k*rac od ekipe. Nemaju apsolutno nikakvu igru. Oni već zadnjih 5 utakmica nisu kreirali poštenu šansu ako Messi nije napravio nešto sam. I čovjek se pojavi i zabije 3 čudesna gola a igre apsolutno nema. Doslovno je dobio loptu 5 puta u cijeloj utakmici i zabio 3 gola, namjestio još 2 čiste šanse. Trebao bi imati spomenike po Argentini kad je ove panjeve uspio dovesti do 3 finala, a oni ga još pljuju.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Najtuznije je sto igraju totalni nogomet u 3-4-3 sa 7 ofenzivaca i dalje se sve svodi na centarsut ili Messija.


Ovaj drzi Dybalu i Icardija na klupi..smijurija

14 godina
offline
FC Barcelona

Istina, sva sreca pa lik nije dosao na mjesto trenera ove sezone, a bilo je govora o tome.

 

Sto se Messija tiče, nakon svega dosad viđenog svaka usporedba s bilo kime je vrijeđanje inteligencije.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
16 godina
offline
Re: FC Barcelona

Baš to. A prije ove tekme svi su srali po njemu, kako je loš, nikada ne zabija za Argentinu ovo ono. A daleko je najbolji strijelac repke.

Lik je najjači kada je najpotrebnije, nema puno igrača s takvim mentalitetom. Svaka mu dala! 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
FC Barcelona

I sad čovik mora u 3 dana stić u Evropu i igrat protiv Atletica. Stvarno mi nisu jasni ti termini za odigravanje utakmica za reprezentacije

 

13 godina
online
Re: FC Barcelona
nani kaže...

I sad čovik mora u 3 dana stić u Evropu i igrat protiv Atletica. Stvarno mi nisu jasni ti termini za odigravanje utakmica za reprezentacije

 

Što nije on Vanzemljanac ?!?! 

 

On bi kao takav se trebao moći teleportirati sasvim odmoran, i sam pojesti cijeli Atletico Madrid! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
nani kaže...

I sad čovik mora u 3 dana stić u Evropu i igrat protiv Atletica. Stvarno mi nisu jasni ti termini za odigravanje utakmica za reprezentacije

 

Što nije on Vanzemljanac ?!?! 

 

On bi kao takav se trebao moći teleportirati sasvim odmoran, i sam pojesti cijeli Atletico Madrid! 

 ne, on briljira samo u malim utakmicama, kao protiv Real Madrida npr.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
online
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
ATJLučko kaže...
nani kaže...

I sad čovik mora u 3 dana stić u Evropu i igrat protiv Atletica. Stvarno mi nisu jasni ti termini za odigravanje utakmica za reprezentacije

 

Što nije on Vanzemljanac ?!?! 

 

On bi kao takav se trebao moći teleportirati sasvim odmoran, i sam pojesti cijeli Atletico Madrid! 

 ne, on briljira samo u malim utakmicama, kao protiv Real Madrida npr.

  o daaaaa, vidjeli smo u zadnjih nekoliko sezona koliko je golova postigao i koliko utakmica odlučio, o daaaaaaa!!!!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

  o daaaaa, vidjeli smo u zadnjih nekoliko sezona koliko je golova postigao i koliko utakmica odlučio, o daaaaaaa!!!!! 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Slika je dovoljna da jadnom parazitu pokaže gdje mu je mjesto 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice