FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.662
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...


Naravno da je nesiguran, pa decko ima 20 godina, nema ni 5 utakmica u kontinuitetu za jedan
od najvecih klubova svijeta. I decko zna da je pod povecalom, da svaki potez, svaki pas mu se gleda 
velikim ocima. 

 S ovim se slažem, no slažeš li se ti da s obzirom na ovo gore što si napisao, da smo u u istom položaju i ja i onaj tko se ovdje izjasnio da mu je Dembele odličan, gledajući današnju tekmu? Jer, ne vidim baš da skačeš na komentare tipa: "Bravo Dembele", a i sam priznaš da djeluje nesigurno što sam i ja rekao.

 

I da, ok je bio šut, većina bi opucala i preko gola. No mogao je opucati i u blok, pogledaj malo usporenu snimku, po meni je trebao pucati na prvu jer su obrambeni igrači trčali u blok. Ali nebitno, opalio je i ušlo je. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 22:09 (matrix777).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ajde ne seruckajte. Gledajte utakmicu i uživajte.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
danny_2 kaže...


Naravno da je nesiguran, pa decko ima 20 godina, nema ni 5 utakmica u kontinuitetu za jedan
od najvecih klubova svijeta. I decko zna da je pod povecalom, da svaki potez, svaki pas mu se gleda 
velikim ocima. 

 S ovim se slažem, no slažeš li se ti da s obzirom na ovo gore što si napisao, da smo u u istom položaju i ja i onaj tko se ovdje izjasnio da mu je Dembele odličan, gledajući današnju tekmu? Jer, ne vidim baš da skačeš na komentare tipa: "Bravo Dembele", a i sam priznaš da djeluje nesigurno što sam i ja rekao.

 

I da, ok je bio šut, većina bi opucala i preko gola. No mogao je opucati i u blok, pogledaj malo usporenu snimku, po meni je trebao pucati na prvu jer su obrambeni igrači trčali u blok. Ali nebitno, opalio je i ušlo je. 

 

 

 Komentari tipa "bravo Dembele" bi trebali biti nekakva podrska igracu za prvijenac u novoj ekipi, prvijenac koji bi mu trebao napuniti samopouzdanje, ali samo da dobiju jos ovakvih prilika od prve minute. Decko grijesi i ima gresaka sto je i ocekivano, cijela ta strana curi i lose se igra.

 I sto da mu je sut zavrsio u bloku, kakve veze? Jel to dobra reakcija obrane ili njegov los udarac onda? 

 

Evo Messija za kraj, bravo majstore posalji ih doma.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 22:12 (jopaa991).
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Odlicna tekma! Otvorena, nisam dugo gledao tekmu na ovom nivou sa ovoliko slobodnog prostora za igru, odlicno. Dembele je zabio golcinu i to je bas ono sto mu je trebalo, da skine malo pritisak sa sebe. Drago mi je sto ispadaju englezi, sa 5 na 2, a jesu bili puni sebe, heheheheheee.

Eye In The Sky
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 22:13 (Evil Access).
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Meni se čini da se Courtois usrao od straha

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

 S ovim se slažem, no slažeš li se ti da s obzirom na ovo gore što si napisao, da smo u u istom položaju i ja i onaj tko se ovdje izjasnio da mu je Dembele odličan, gledajući današnju tekmu? Jer, ne vidim baš da skačeš na komentare tipa: "Bravo Dembele", a i sam priznaš da djeluje nesigurno što sam i ja rekao.

 

I da, ok je bio šut, većina bi opucala i preko gola. No mogao je opucati i u blok, pogledaj malo usporenu snimku, po meni je trebao pucati na prvu jer su obrambeni igrači trčali u blok. Ali nebitno, opalio je i ušlo je. 

 

 

 
Daleko je Dembele od odlicnog. Moje glediste je, da Dembele ima strasan potencijal, po sljedecem. Decko ima prvi potez, primanje, zna odlicno podvaliti
loptu, ima dribling, zna s obje noge igrati. Ono sto ga sprecava da bude odlican je kontinuitet poteza. Dakle kada krene vise igrat, vise si uzima vremena za razmisljanje i tu 
dolazi do gresaka iz nesigurnosti, kao da previse krene razmisljat. Zatim fizika, slab je, to se u duelu igra i njegova nezrelost. To su stvari koje s vremenom i radom ce popraviti,
barem bi trebao. Ali onaj cisti talent, po svakom prvom potezu ga prepoznas. Evo sad je spasio mozda i gol onim klizecim startom.

I sunce ti drago, dok sam tebi pisao zabili smo gol, nisam odma vidio,  srecom ima replay. 
Upravo sam ti pisao da Dembelea treba vaditi van, opn nema snage vise. On ne moze trcati vise, to se sad jasno vidi i vicem na monitor Valverde vadi ga, jer ne moze vise
al ne slusa me Valverde, i et zabi Messi 3. gol.  I tu lezi zadnji demveleov problem, on nema snage u vakoj utakmici za vise od 45-50 minuta.

Sto se tice ovog da ne reagiram na ove sto vicu odlican  je dembele. Naveo sam u postu tebi da je Dembele stvarno nesiguran, to
je vidljivo. Ako igra iz prve na instinkt, odigra odlicno, cim krene vise, dolazi do nesigurnosti, jer kao da previse razmislja. Uplasi se.
I da slazem se da svi trebaju biti realniji, ne igra Dembele ni blizu odlicnoga, ali daje naznake u bljeskovima odlicnih poteza,
to ih buni mozda. 

Sto se gola tice, vjeruj mi da ni puno bolji i iskusniji nebi mozda tako dobro reagirali na taj gol da su pucali iz prve,
u svakom slucaju eto sad Suarez cista prilika i puca goilmanu u noge, Messi sad puca isto nisko u noge, ali eto prosla je, jbg.
Ja vise volim kad iograc dode i puca pod gredu, teze je za branit.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Žao mi je Chelsea, šteta što su baš na Barcu naletjeli. Igraju odličan nogomet. 

Barca je ipak dimenzija više i sasvim zasluženo smo prošli. Zanimljivo kako svi protiv Barce imaju neku taktiku i onda se ukaže Messi i sve im pada u vodu. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
cheers
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Odlicna tekma! Otvorena, nisam dugo gledao tekmu na ovom nivou sa ovoliko slobodnog prostora za igru, odlicno. Dembele je zabio golcinu i to je bas ono sto mu je trebalo, da skine malo pritisak sa sebe. Drago mi je sto ispadaju englezi, sa 5 na 2, a jesu bili puni sebe, heheheheheee.

 5 na 2? Nisam znao da u premier ligi prvih 5 mjesta vodi u ligu prvaka.

 

 

 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

United je digao europa ligu pa je bilo pet engleza. City, Utd, Tot, Liv i Che.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 22:44 (jpantalon).
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Na kraju susreta Conte se u 2 navrata grlio s messiem i sa smijehom mu nesta pricao. 
I sad na izlasku u zagrljaju mu rekakao: Pa dobro Messi, sta nas jebes tolko, mogos bar
na poluvremenu izac, da imamo bar nekakve sanse za prolaz. 

Salu na stranu, ja ljudi iskreno ne znam vise sta bi rekao za Valverdea. Nekako se cini da ne igramo tako dobro, 
koliko ovaj messi igra ludo, da kad mu se digne da odigra ovako i sta god od taktike Valverde pripremio ili neovisno i 
sta protivnicki trener pripremi od taktike, to sve prestane vaziti onaj tren kad Messi odluci igrati.

Bila je ovo teska utakmica, koja je lako mogla i na drugu stranu otici, ispada da je Messi ta prevaga. 
Ono sto me brine da nam je Chelsea prolazi kroz vezu, pa onda i kroz obranu u dosta navrata tako lako
da je bilo tesko za gledati. Par puta su brzim dodavanjima iz prve izigrali obranu dosta lako, a dosta puta
su solo prodorima nizali i nekoliko nasih igraca. Ono sto nekako se cini da nam fali jedan veznjak koji je jak 1 na 1
u fazi obrane, koji bi te solo akcije prekidao bez faula kroz svoju igru. 
Svaka cast nasoj vezi, igrali su, borili su se, ali stvarno nekad prelako ispadaju u tim 1 na 1 duelima.

Danas bi nam igrac kao Semedo u vazi obrane dobro dosao, a na desnom veznom ispred njega Roberto, bilo 
bi to dosta cvrsce odozad onda. Alba se na kraju cinio u par sprinteva kao da utakmica pocinje, a ne da zavrsava,
imao je jos snage za letat. Ali deckima svaka cast, moze se reci velika pobjeda. 

I za kraj moram spomenuti Suareza, kolko god mi nekad ide na zivce sa svojim prigovorima,. bunjenjem,
nekad i bacanjem, a i svojim primanjima, ali covjek je zvijer, trudio se, borio se, cak je sprintao i u obranu bio.
Nije savsren, ali je odlican napadac. I ako dode Griezman, nebi pustao Suareza svejedno, jos on moze dosta dati.

Mislim da smo i danas vidili zasto barci tzrebaju jos barem jedan veznjak, koji kontrolira igru, koji moze stat na lptu
i iznet je sto prodorom, sto pasem. Iduce sezone uz Coutinha,m nadam se da ce onaj Arthur biti ono sto nam treba,
uz Alenu, bit ce to ok.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
 Dovoljno si matrixe reko veceras da se narednih 5 godina ne pojavljujes na forumu. Ti nisi dostojan foruma niti ikakvog razgovora o fudbalu.

 Prijatelju, ako nisi skužio sarkazam iz mog odgovora Evilu, onda je do IQ-a. Budi mi dobar.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 10:01 (matrix777).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Poštuj pravila foruma i nauči citirati u skladu s njima.

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dembele je za mene u prvih 30ak min bio prelos u defanzivnom djelu, bas su ga svi prolazili kao da prvi put igra nogomet-sto je i nekako razumljivo sa obzirom na izbivanje, lose citanje igre. Gol je bio presuper, ono uklizavanje na kraju u obrani isto. Malo treba ojacati kao sto je netko rekao , ali ajde mlad je jos. Sve u svemu to ce biti bolje iz utakmice u utakmicu.

 

Po meni bi morali malo obranu skrpati jer ako im dodje bayern nece bit dobro :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Poštuj pravila foruma i nauči citirati u skladu s njima.

 Džaba tebi sva pravila kad si iskompleksiran.

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne znam zašto se još uvijek navlačite na komentare 'objektivnih navijača Barcelone' sleš 'subjektivnih navijača Reala' koji svaki dan ovdje bacaju bombe kašikare da sam već odavno oglušio.

14 godina
offline
FC Barcelona

Messi je protiv Engleskih klubova zabio najviše golova u Ligi Prvaka (20), više nego protiv klubova iz bilo koje druge zemlje.

 

Ali Englezi još uvijek misle da se on treba "dokazati" u Engleskoj da bi bio najbolji. Liga u kojoj je United 2. na ljestvici. Ekipa koju Sevilla nadigra i osramoti u 2 utakmice, a peta su ekipa Španjolske.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Deutsch kaže...

Po meni bi morali malo obranu skrpati jer ako im dodje bayern nece bit dobro :)

 
Nije obrana toliko problem koliko su nam juce kroz sredinu prolazili kao da nema nikoga. A kad ti produ tako sredinu
onda je obrana na mukama, pa i da je najbolja na svijetu. Par njihovih igraca nam je kroz brza dodavanja i jos gore kroz solo prodore 
pravilo velike poteskoce. Ako veza ne zatvori svoj dio, onda ce se patiti i obrana, koliko god dobra bila. Mislim da nam u vezi fali
bar jedan igrac sredine terena koji je jak i u igri 1 na 1 prema nazad.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Žao mi je Chelsea, šteta što su baš na Barcu naletjeli. Igraju odličan nogomet. 

Barca je ipak dimenzija više i sasvim zasluženo smo prošli. Zanimljivo kako svi protiv Barce imaju neku taktiku i onda se ukaže Messi i sve im pada u vodu. 

 ako sad igramo odličan šta je onda bio prošle sezone, ova sezona je užas, courtois nek ide u real, nemamo pravog napadača dok batshuayi trpa u njemačkoj, obrana bože sačuvaj, toliko o ekipi kad nam zappacosta igra

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Još jedna tekma kao dokaz da je Umtiti zvijer! Za moj pojam jedini dosljedan nasljednik Puyola. Već sada može kandidirati za najboljeg obrambenog na svijetu, no ta titula mu nije ni tako potrebna jer sve se vidi na terenu. Za druge strane, mene brine napad Barce. Nekako mi je Suarez skroz šlampav, a reći da nije u krizi je pogrešno sa svih kuteva gledanja. Mene više muči njegove učestalo simuliranje i prigoravanje kako nije ili je faul... Neka se više fokusira da stavlja loptu sa drugu strane mreže. 
Što se pak tiče Chelsea, oni su sami sebe porazili. Gledajući 75% tekme, jedine dvije prave opasnosti za gol Barce su bili Alosno i Willian. Najbolji igrač Chelsea, svakako je Willian i malo me čudi da ga Barca nije pikirala jer to je igračina. Hazard, za kojega se misli da je njihov najbolji igrač je pokušavao i pimplao, ali dalje od toga nije mogao. Willian je opasan sa svih strana, brz, vješt sa loptom i ima neugodne udarce izvana. Ali najslabija karika londončana je napad. Ne vidim razlog da Giroud igra od prve minute, a ne vidim razlog da Batshuayi otiđe iz ekipe u Dortmundu gdje je od prve minute kliknuo. Znam da nekada, iako igraš u jačoj ekipi ne iskoristiš sav potencijal, ali zar je stvarno u mislima glavama kluba prošlo da je Giroud bolji napadač od njega? 

Barca možda ne igra toliko atraktivno kao prije, ali iskoristi šanse kada treba i povrh svega ima Messia koji samo dokazuje svoju veličinu. 

Za kraj smo po ko zna koji put dobili sliku Gomesa koji nikako nije za ovu momčad. 

btw, idemo u pivu da Barca ili Real dobiva City

artuditu
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 10:39 (flpmyslf).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

real ce dobiti sevillu, a mi bayern

7 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

real ce dobiti sevillu, a mi bayern

 Ili bi mi možda mogli dobiti Liverpool, a Real Romu.

 

Edit:

 

Barca - Roma

 

Sevilla - Bayern

 

JuveReal

 

Liverpool - Man City

 

Kolega je ispod mene prije napisao, pa da nebi ispalo da sam prepisao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 12:22 (thekeyofdestiny13).
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

BARCELONA - ROMA

 

REAL M - JUVENTUS

 

BAYERN - SEVILLA

 

LIVERPOOL - MAN. CITY

artuditu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

BARCELONA - ROMA

 

REAL M - JUVENTUS

 

BAYERN - SEVILLA

 

LIVERPOOL - MAN. CITY

 Lakše od očekivanog za nas. Sad će Liverpool izbacit City.

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne želim se praviti pametan pa reći da je za Barcu ovu lagan zalogaj, no ne vidim kako bi Roma mogla izbaciti katalonce. Nemaju nijednog individualca koji bi ih mogao istisnuti. Ako će pomisliti na taktiku, zaustavimo li Messia, zaustavili smo Barcu dobiti će po tamburi. Od svih ekipa u 1/8, Roma je daleko najlošija. Prije smatram da Sevilla ima veću šansu izbacit Bayern nego Roma pak Barcu. 

Sa druge strane, Juve će biti nabrijan da se osveti Realu pa bi ovo mogla biti odlična utakmica. Juve je daleko čvršća momčad od PSG, ali Real je taj koji u najbitnijim trenucima poklopi samo jedan dobar trenutak koji ih vodi dalje. Povrh svega, treba paziti na svaki korner u zadnjim trenucima jer znamo kako to najčešće završava..

Liverpool i City su pokazali oštar karakter u prvim tekmama i tu sve rješili. Najveće pitanje je može li obrana Liverpoola odigrati dvije savršene tekme kojima ne bi sami sebe izbacili iz natjecanja. Za napad ne sumnjam daće biti standardno efikasan.

artuditu
9 godina
offline
FC Barcelona

Dobar ždrijeb za Dembelea. Mogao bi startat od prve minute.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Imaš psihičkih problema otzkad si pogodio da će Real izbaciti PSG.Gori si od onog fakea i njegovog brata blizanca zaboravio sam kako se zove.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
  • Uživaj mi. 
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

 Najbolji igrač Chelsea, svakako je Willian i malo me čudi da ga Barca nije pikirala jer to je igračina. Hazard, za kojega se misli da je njihov najbolji igrač je pokušavao i pimplao, ali dalje od toga nije mogao. Willian je opasan sa svih strana, brz, vješt sa loptom i ima neugodne udarce izvana.

 vjerojatno zato što nije konzistentan (zadnjih par utakmica je stvarno odličan), hazardu je ovo bila lošija utakmica ali da njega nema ne znam da bi bili 5. na tablici i borili se za 4. mjesto

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dzeko bi mogao da presudi barci.

Eye In The Sky
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice