FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.309.868
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
  • Uživaj mi. 

 
Shvacas da isto tako mozemo napraviti video od 3 minute sa najboljim potezima, driblinzima,
asistima i slicno i napisati fantasticna izvedba. A cinjenica je da ni jedan ni drugi video ne drze pravu istinu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

Još jedna tekma kao dokaz da je Umtiti zvijer! Za moj pojam jedini dosljedan nasljednik Puyola. Već sada može kandidirati za najboljeg obrambenog na svijetu, no ta titula mu nije ni tako potrebna jer sve se vidi na terenu. Za druge strane, mene brine napad Barce. Nekako mi je Suarez skroz šlampav, a reći da nije u krizi je pogrešno sa svih kuteva gledanja. Mene više muči njegove učestalo simuliranje i prigoravanje kako nije ili je faul... Neka se više fokusira da stavlja loptu sa drugu strane mreže. 

 
Vidis mene vise brine veza Barcelone nego napad ili obrana. Jos jednom se protiv Chealsea pokazalo da kada veza
ispada u tranziciji obrane, da imamo velikih problema. Pocele su nas ozljede nacinat u vezi, Iniest a sad Busquets,
a Coutinho ne moze igrat u ligi prvaka. Takoder poazuje se da nam fali jedan motoricni centralni vezni sa sposobnoscu
igre 1 na 1 u fazi obrane. Jer u nekoliko navrata se vidilo kad protivnik ima loptu, da solo prodorima prolaze kroz nasu vezu
bez puno problema i onda stvaraju visak i probleme nasoj obrani.

Sto se Suareza tice, da izgleda slampav, previse prigovara u zadnmje vrijeme ali i pada kada nebi trebao, ali tesko je
reci da nije u formi, 21 gol u primeri drugi strijelac i 6 asista nas treci asistent u primeri.
A i sad u ligi prvaka je igraoi dobro i trudio se. Moze on bolje, ali nije bas da je van forme, ovisi od utakmice do utakmice.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...
flpmyslf kaže...

Još jedna tekma kao dokaz da je Umtiti zvijer! Za moj pojam jedini dosljedan nasljednik Puyola. Već sada može kandidirati za najboljeg obrambenog na svijetu, no ta titula mu nije ni tako potrebna jer sve se vidi na terenu. Za druge strane, mene brine napad Barce. Nekako mi je Suarez skroz šlampav, a reći da nije u krizi je pogrešno sa svih kuteva gledanja. Mene više muči njegove učestalo simuliranje i prigoravanje kako nije ili je faul... Neka se više fokusira da stavlja loptu sa drugu strane mreže. 

 
Vidis mene vise brine veza Barcelone nego napad ili obrana. Jos jednom se protiv Chealsea pokazalo da kada veza
ispada u tranziciji obrane, da imamo velikih problema. Pocele su nas ozljede nacinat u vezi, Iniest a sad Busquets,
a Coutinho ne moze igrat u ligi prvaka. Takoder poazuje se da nam fali jedan motoricni centralni vezni sa sposobnoscu
igre 1 na 1 u fazi obrane. Jer u nekoliko navrata se vidilo kad protivnik ima loptu, da solo prodorima prolaze kroz nasu vezu
bez puno problema i onda stvaraju visak i probleme nasoj obrani.

Sto se Suareza tice, da izgleda slampav, previse prigovara u zadnmje vrijeme ali i pada kada nebi trebao, ali tesko je
reci da nije u formi, 21 gol u primeri drugi strijelac i 6 asista nas treci asistent u primeri.
A i sad u ligi prvaka je igraoi dobro i trudio se. Moze on bolje, ali nije bas da je van forme, ovisi od utakmice do utakmice.

 Zato je Valvere mnogo koristio Paulinja ove sezone. On je taj koji je rjesavao problem u vezi. Celzija je morao malo rasiriti i zato je Dembele igrao i zato smo patili u sredini, ispadali cesto. Al sa druge strane izvanredan nastup Dembelea bio je vrijedan rizika.
Iako barca ove sezone djeluje monotono u sustini sirok je repertoar Valverdeovih taktickih rjesenja. Mislim i da je to jedan od razloga ovakvih izvanrednih rezultata. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Dzeko bi mogao da presudi barci.

 sansa za to je jednaka sansi da benzema presudi juveu

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...
Evil Access kaže...

Dzeko bi mogao da presudi barci.

 sansa za to je jednaka sansi da benzema presudi juveu

 Ma sta ti ba znas, Djekson je najbolji!

Eye In The Sky
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Haha Dzeko ima dobru igru glavom i sut izvan 16m...to su nasi problemi, kao i svaciji..


Ali bit ce ovo lakse nego Chelsea vjerojatno.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

Još jedna tekma kao dokaz da je Umtiti zvijer! Za moj pojam jedini dosljedan nasljednik Puyola. Već sada može kandidirati za najboljeg obrambenog na svijetu, no ta titula mu nije ni tako potrebna jer sve se vidi na terenu. Za druge strane, mene brine napad Barce. Nekako mi je Suarez skroz šlampav, a reći da nije u krizi je pogrešno sa svih kuteva gledanja. Mene više muči njegove učestalo simuliranje i prigoravanje kako nije ili je faul... Neka se više fokusira da stavlja loptu sa drugu strane mreže. 
Što se pak tiče Chelsea, oni su sami sebe porazili. Gledajući 75% tekme, jedine dvije prave opasnosti za gol Barce su bili Alosno i Willian. Najbolji igrač Chelsea, svakako je Willian i malo me čudi da ga Barca nije pikirala jer to je igračina. Hazard, za kojega se misli da je njihov najbolji igrač je pokušavao i pimplao, ali dalje od toga nije mogao. Willian je opasan sa svih strana, brz, vješt sa loptom i ima neugodne udarce izvana. Ali najslabija karika londončana je napad. Ne vidim razlog da Giroud igra od prve minute, a ne vidim razlog da Batshuayi otiđe iz ekipe u Dortmundu gdje je od prve minute kliknuo. Znam da nekada, iako igraš u jačoj ekipi ne iskoristiš sav potencijal, ali zar je stvarno u mislima glavama kluba prošlo da je Giroud bolji napadač od njega? 

Barca možda ne igra toliko atraktivno kao prije, ali iskoristi šanse kada treba i povrh svega ima Messia koji samo dokazuje svoju veličinu. 

Za kraj smo po ko zna koji put dobili sliku Gomesa koji nikako nije za ovu momčad. 

btw, idemo u pivu da Barca ili Real dobiva City

 Nemoj se ljutit, ali nema bas smisla....

 

1. Suarez u krizi? on je izasao iz krize, pogledaj koliko je golova zabio zadnjih par utakmica, ako oduzmemo LP....

Istina da je slampav, los je 1 na 1, i sve to, njegovo je da zabija golove, a ne da prolazi igrace.. Kad ima sansu, zabije.. 

 

2. Willian je bio dobar te 2 utakmice i to je to, jesi pratio ostale utakmice Chelsea?

 

3. Liverpool je dobio Citiya

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Haha Dzeko ima dobru igru glavom i sut izvan 16m...to su nasi problemi, kao i svaciji..


Ali bit ce ovo lakse nego Chelsea vjerojatno.

 Cuj zadnji put smo romu dobili 6-1 ,... nema nikakve sanse da nas iznenade... Eventualno neki x u gostima, a u prvoj utakmici to rjesavamo s 2 ili 3 gola prednosti

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
zasto nema utakmice na sk?
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
zasto nema utakmice na sk?

 Na SK1 je

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
FC Barcelona

Coutinho odličan, napokon imamo pravo pojačanje. Paulinho također dobar.

 

Dembele promašio gol sa metar i pol, tj ovaj mu obranio, 6 izgubljenih lopti. I komentator kaže da je pun (propalih) trikova. Čekat će se njega još par godina.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Kakav klaun

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

Kakva igra i poluvrijeme, show! 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
prve 3min nije bilo utakmice na sk1(imam maxtv)... mamu im jebem. prezadovoljan sam igrom. ajmooo
15 godina
online
Re: FC Barcelona

Dosta dobro, igralo se koliko je trebalo.

Clean sheet je tu, pojacanja funkcioniraju...ja zadovoljan.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 20:25 (Mitch).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Coutinho odličan, napokon imamo pravo pojačanje. Paulinho također dobar.

 

Dembele promašio gol sa metar i pol, tj ovaj mu obranio, 6 izgubljenih lopti. I komentator kaže da je pun (propalih) trikova. Čekat će se njega još par godina.

 Samo da ti napustiš ovu temu pa makar dembele svaku utakmicu zabio po 2 autogola.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
atletico pao ko krmaca u blato! prvenstvo je rijeseno! nadam se da ce mina igrati u iducim prvenstvenim utakmicama.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Coutinho odličan, napokon imamo pravo pojačanje. Paulinho također dobar.

 

Dembele promašio gol sa metar i pol, tj ovaj mu obranio, 6 izgubljenih lopti. I komentator kaže da je pun (propalih) trikova. Čekat će se njega još par godina.

 
Za prvo dvoje se slazem. Cak bi rekao da je veza coutinho, rakitic, Paulinho funkcionirala do sad najbolje u tom sastavu. 

Sto se Dembelea tice, upravo su ovo utakmice koje sluze za razvijanje i napredovanje. Ako uzmemo greske i pozitivne stvari, odigrao
je dosta solidnu utakmicu. Vidi se da mu fali fizicke snage u duelima, ali isto se tako vidi da ima taj potez, taj pas i strasnu brzinu.
Koliko dugo cemo ga cekati, ne znam. Ali ima 20 godina i sad kad je prvenstvo skoro pa rijeseno, sad ga treba forsirati. Ali mora dobiti malo
na masi. Driblinzi su mu tako, tako. ima potez, al malo to nsekladno izgleda ponekad. Medutim to me ne cudi, mislim da ce s vremenom
sve to doci na svoje. Polako je poceo pokazivati kvalitete, neka ga sad forsira do kraja sezone, pa ce neke naznake biti.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Istina. 

 

Ja sam više bio sarkastičan u zadnjim komentarima nego ozbiljan, ali nebitno. Slažem se da mu treba dati vremena i sve to, ali ovo je Barca, čekati igrača od 130mil - hmm... To je kao da nađeš curu i čekaš dvije godine da postane punoljetna. Lako za njega, ne vidim problem u dečku, treba mu vremena, ali Barca s njim ima problem, u tom kontekstu cijelo vrijeme govorim a nitko me ne razumije. Klubu poput Barcelone treba gotov iznadprosječan igrač za te novce, a ne eksperiment na kojeg se čeka. I kad bude u najboljoj formi cca za 4,5god, onda ode u drugi klub, i šta barca ima od njega? I to je mogućnost, nitko nije nezamjenjiv niti nekupljiv. 

 

Daj bože da sve bude idealno - za barcu. 

 

Malo kad pogledaš, ako dođe Griezmann u barcu, doći će za manje novce, po meni kompletniji igrač od Dembelea iako ne igraju na istim pozicijama. I ovdje ne stoji kontraargument " Dembele ima 20god". Pa nije on potpisao do 35g za barcu. 

 

Meni je nevažno, kao navijaču, barcine finacije i kako će ona više zaraditi prodajom mlađeg igrača itd, ne brine me barcina uprava i sl. Samo volim dobar nogomet, dobar nogomet nosi za sobom igrače u formi.

 

Da se Paulinho (kao pojačanje) pokazao tako, nebi "a" rekao, došao je za više od duplo novaca manje iako ni 50,60mil nije malo, to je 2 rakitića. 

 

Videjti ćeš ako barca spuši u polufinalu ili finalu koliko zapravo znači "zamjena za Neymara" van forme.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Istina. 

 

Ja sam više bio sarkastičan u zadnjim komentarima nego ozbiljan, ali nebitno. Slažem se da mu treba dati vremena i sve to, ali ovo je Barca, čekati igrača od 130mil - hmm... To je kao da nađeš curu i čekaš dvije godine da postane punoljetna. Lako za njega, ne vidim problem u dečku, treba mu vremena, ali Barca s njim ima problem, u tom kontekstu cijelo vrijeme govorim a nitko me ne razumije. Klubu poput Barcelone treba gotov iznadprosječan igrač za te novce, a ne eksperiment na kojeg se čeka. I kad bude u najboljoj formi cca za 4,5god, onda ode u drugi klub, i šta barca ima od njega? I to je mogućnost, nitko nije nezamjenjiv niti nekupljiv. 

 

Daj bože da sve bude idealno - za barcu. 

 

Malo kad pogledaš, ako dođe Griezmann u barcu, doći će za manje novce, po meni kompletniji igrač od Dembelea iako ne igraju na istim pozicijama. I ovdje ne stoji kontraargument " Dembele ima 20god". Pa nije on potpisao do 35g za barcu. 

 

Meni je nevažno, kao navijaču, barcine finacije i kako će ona više zaraditi prodajom mlađeg igrača itd, ne brine me barcina uprava i sl. Samo volim dobar nogomet, dobar nogomet nosi za sobom igrače u formi.

 

Da se Paulinho (kao pojačanje) pokazao tako, nebi "a" rekao, došao je za više od duplo novaca manje iako ni 50,60mil nije malo, to je 2 rakitića. 

 

Videjti ćeš ako barca spuši u polufinalu ili finalu koliko zapravo znači "zamjena za Neymara" van forme.

 
Na zalost Dembele je trebao kostati najvise oko 50-60 milijuna eura, ako i toliko. Medutim, da je Barca kupovala Dembelea prije prodaje Neymara,
nebi izgledala toliko ocajna. Ovako je Dortmund iskoristio sve dogadanje u Barceloni i nabio cijenu, a odbor nepripremljen, da smiri navijace
odlucio ulupati tolike novce u Dembelea na silu. Sada nam jedino ostaje cekati i nadati se da ce Dembele postati onaj igrac kojeg zelimo. A ja vjerujem
da hoce, iako imam svojih sumnji, ne zbog talenta, kojeg on sigurno ima i to ogroman. Vec zbog toga sto je vazna i psiha igraca, jer ipak je 
Barca velik klub, koji ne trpi bas duga cekanja. Ali dajmo mu priliku i vremena i mislim da ce biti to to.

Dolazak Griezmana mi nekak potez koji ima smisla, ali i nema. Ako Griezmnan moze kvalitetnu igrati kao krilni napadac,
onda ce igrati Suarez- Griezman- Messi. Dembele ce dobivat priliku kao zamjena. Isto tako Griezman moze mjenjati bas Suareza,
pa ce Dembele-Griezman-Messi biti. U svakom slucaju vidit cemo.

Paulinhov problem su godine. Sto je dato toliko novaca na fizickog igraca u 30 oj godini, koji sutra moze drasticno past sa motoricnoscu i slicno,
a to su mu najvece kvalitete. Dakle njegova kratkotrajnost/dugotrajnost je upitna. 

Gubila je Barca u ligi prvaka i sa Neymarom, tako da i bez njega nece biti neka velika bruka. Dogada se i najboljima.
Ipak mislim da je ova sezona zapravo bila vise gradnja nove Barce i priprema za sljedecu sezonu. Naravno da ekipa kao 
Barca, pogotovo kada ima Messia uvijek lovi sve trofeje.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Suarez ima jos jednu sezonu ispred sebe na vrhunskom nivou, dosta je izrauban, mozda dvije, nije on bas neki radnik, par kila viska mu nisu strani, nazalost igraci imaju rok trajanja. Griezmann je definitivno zamjena za njega i to dostojna. Coutinho neka mijenja Iniestu, koji je vec gotov, iako zna odigrati genijalno i danas, ali nije to na onoj razini na kojoj je bio. Onaj decko mladi sto su ga uzeli u brazilu je zamjena za Raketu kojeg isto ne vidim u Barci nakon iduce sezone, a mozda ode i na kraju ove. Dembele ima jedan ? iznad glave, ali mislim da bi ipak mogao biti igrac od njega, sve ovisi koliko je spreman slusat i biti profesionalac. Paulinho se vec isplatio, jedan od kljucnih igraca u ovoj sezoni, on je i doveden kao kratkorocno rijesenje i pogodili su.

 

Kada sve stvavimo na papir dosta dobro to izgleda za barcinu buducnost, sada je na potezu Perez i kraljevski klub Real Madrid, tamo ima posla na remontu, ova generacija je na kraju puta, biti ce zanimljivo ljeto pred nama.

 

 

P.S

Nisam spomenuo Lea, Messija, u tekstu iznad, a polako se vec nadzire sivi oblak iznad barce na kome pise:"Sta nakon Lea?", jer ipak Leo je barem pola ove barce dnas. Turbulentna su vremena ispred nas..................... 

Eye In The Sky
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Suarez ima jos jednu sezonu ispred sebe na vrhunskom nivou, dosta je izrauban, mozda dvije, nije on bas neki radnik, par kila viska mu nisu strani, nazalost igraci imaju rok trajanja. Griezmann je definitivno zamjena za njega i to dostojna. Coutinho neka mijenja Iniestu, koji je vec gotov, iako zna odigrati genijalno i danas, ali nije to na onoj razini na kojoj je bio. Onaj decko mladi sto su ga uzeli u brazilu je zamjena za Raketu kojeg isto ne vidim u Barci nakon iduce sezone, a mozda ode i na kraju ove. Dembele ima jedan ? iznad glave, ali mislim da bi ipak mogao biti igrac od njega, sve ovisi koliko je spreman slusat i biti profesionalac. Paulinho se vec isplatio, jedan od kljucnih igraca u ovoj sezoni, on je i doveden kao kratkorocno rijesenje i pogodili su.

 

Kada sve stvavimo na papir dosta dobro to izgleda za barcinu buducnost, sada je na potezu Perez i kraljevski klub Real Madrid, tamo ima posla na remontu, ova generacija je na kraju puta, biti ce zanimljivo ljeto pred nama.

 

 

P.S

Nisam spomenuo Lea, Messija, u tekstu iznad, a polako se vec nadzire sivi oblak iznad barce na kome pise:"Sta nakon Lea?", jer ipak Leo je barem pola ove barce dnas. Turbulentna su vremena ispred nas..................... 

 Nikad se nisam slagao s tobom i nikad ti nisam dao thumb up, al evo i to se upravo dogodilo...

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A zasto vise nema igraca iz la masije? Koliko znam iniesta, xavi .. su izasli iz nje? Sta nije bolje barci da sama "proizvodi" svoje igrace, smanji troskove kupnje, sigurno ima mladih talentiranih spanjolaca

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Deutsch kaže...

A zasto vise nema igraca iz la masije? Koliko znam iniesta, xavi .. su izasli iz nje? Sta nije bolje barci da sama "proizvodi" svoje igrace, smanji troskove kupnje, sigurno ima mladih talentiranih spanjolaca

 Otkrio si Ameriku, bravo.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Pa evo samo me zanima sta se konkretno dogadja tamo i zasto vise nema nekih igraca? :)

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Deutsch kaže...

Pa evo samo me zanima sta se konkretno dogadja tamo i zasto vise nema nekih igraca? :)

 Barca kao i svi drugi klubovi se okrenula gotovim igračima, da bi opstali tu gdje jesu. Ima La Masia kvalitetni igrača i ti se klinci prodaju za bagatelu ili idu na posudbe.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Deutsch kaže...

Pa evo samo me zanima sta se konkretno dogadja tamo i zasto vise nema nekih igraca? :)

 Dogodio se "moderan" nogomet. Nemoguće je u današnje vrijeme osloniti se samo/većinom na vlastitu školu, a i dalje biti u top 5 najprofitabilnijih klubova. Šta je da je, Barca je još i dugo izdržala. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
FC Barcelona

jednostavno ne moze iz la masije izac takva kolicina talenta svakih nekoliko godina, ovo je bio izniman slučaj i vjv se nece ponovit narednih 50 godina

15 godina
online
FC Barcelona

Usporedi recimo Barcu i Dortmund.

 

Barca je 8 godina zaredom u cetvrtfinalu Lige Prvaka. 8!!

 

Ne mozes to postic sa igracima iz skole.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
gledam francusku, digne nema pojma
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice