FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.718
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Meni je tebe ponekad stvarno žao, umjesto da se baviš nečim korisnim i da po mogućnosti pridonosiš društvu, ti se ovdje trudiš sebe prikazat kao pametnog, pomalo smiješnog i stručnog igrača FM-a, tvoje mi objave sve češće izazivaju glavobolju. Vjerujem da ti je to zbog asocijalnosti, okolina te nije prihvatila pa sad spamaš i trošiš vrijeme na forum i cyber-prijatelje. Ne bih ti bio u koži.
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da. Gadan sam brate. Ne znan bi li si da istetovirat tri sestice na dupetu da budem prihvatljiviji tebi i tebi slicnima?

Brajanov život
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sutra dolazi kraj realovoj sreci.

 

5 komada u mrezi nesretnih madridana.

 

Pique iz kornera, Coutinho udarcem sa 25 metara , Suarez otpatkom i Messi sa 2 gola...Jedan solo prodor a jedan slobodni udarac.

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 0:56 (Boixus Nois PS).
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Real je koristio 442 protiv bayerna, opametili su se. flexible attacking. Nece ih bash barca nakantat...

Brajanov život
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

442 sa 6 ofanzivnih igrača i vasquezom na beku...

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Meni i meni sličnima. Prije bih rekao da svi meni liče i ja svima ličim nego da ijedan, osim Evil Accessa, tebi liči jerbo te nitko ne doživljava, a ti samo bacaj floskule ili ti ispraznice.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Previse FM-a prijatelju, igram ga i ja, dosta je precizna igra, al jos uvijek ne toliko da je doslovno mozes prenijet na pravi teren, i obrnuto.

Origin ID: ReaLazio
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Gorstak79 kaže...

Nisam bio u pravu...nakon dodatnog testiranja zadnjih misec dana, izgleda da se ne radi o counter, vec o attacking mentalitetu. Najveca fluidnost modernih formacija je flexible, sa kojim se koristi cijeli teren, i sredina i krila, i ocekujem da ce u buducnosti centralni igraci biti izbaceni i da ce se ici na very fluid, sa 8 wide igraca, sto bi u biti bio pravi total football, very fluid attacking...osim ako nedje ne grijesim u iscitavanju podataka iz simulacije...

 stari daj manje seri sa tim FM forama. Kuzim da ga halas ko beba zvečku, ali ostavi te fore za sebe i taj virtualni svijet, prebaci se s papira na teren

artuditu
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nebitna utakmica.Za Real je najvaznije da svi ostanu zravi pred finale LP. Navijaci barce imaju priliku da uzivo vide zvjezde koje pisu povijest osvajanjem trece LP uzastopno. Zidane ce kao i uvijek igrati na gol vise pa neka bude 2-5 na kraju, Piqe 2 auto gola, Ronaldo 5. HVALA MADRID!

Eye In The Sky
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Sutra dolazi kraj realovoj sreci.

 

5 komada u mrezi nesretnih madridana.

 

Pique iz kornera, Coutinho udarcem sa 25 metara , Suarez otpatkom i Messi sa 2 gola...Jedan solo prodor a jedan slobodni udarac.

 

 Kakve veze to ima sa Romom? 

 

Javi kako je prošlo kad si se probudio... dali je bio mokar madrac...

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Nebitna utakmica.Za Real je najvaznije da svi ostanu zravi pred finale LP. Navijaci barce imaju priliku da uzivo vide zvjezde koje pisu povijest osvajanjem trece LP uzastopno. Zidane ce kao i uvijek igrati na gol vise pa neka bude 2-5 na kraju, Piqe 2 auto gola, Ronaldo 5. HVALA MADRID!

  Toliko gluposti u tako malo teksta, to možeš samo ti napisati.

All truly great thoughts are conceived by walking.
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...
 stari daj manje seri sa tim FM forama. Kuzim da ga halas ko beba zvečku, ali ostavi te fore za sebe i taj virtualni svijet, prebaci se s papira na teren

 

Ne halam ja nikoga. Neki od malih nogu prate nogomet, ja u zivotu nisam pogledao niti 20 utakmica na teveu, niti me to zanima ni dan danas. Ali kao gamer, koji igra FM od championship italia 1992 ili tako nes, pokusavam biti dobar u igri koju igram. Najbolji moguci nogomet je very fluid attacking, odnosno totalni nogomet, i tko to igra je nepobjediv. Ovi su se priblizili tome idealu tako sto igraju attacking, ali bez pressinga koji bi dobili sa very fluid i formacije za very fluid, sto znaci da ce svoje igrace izmoriti i nece moci tako igrati cilu sezonu ili ce se netko ozlijediti. Primjetio sam da se ne koristi jednako sredina i krila ako igras fluidnije ili structured, ali jos nisam 100% da li to znaci da treba igrati sa 8 wide igraca, ili obrnuto, bez iti jednog...sa 4 wide igraca se koristi jednako i sredina i krila, dakle dva beka i dva krila sto je flexible...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 13:38 (Gorstak79).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Gorstak79 kaže...
flpmyslf kaže...
 stari daj manje seri sa tim FM forama. Kuzim da ga halas ko beba zvečku, ali ostavi te fore za sebe i taj virtualni svijet, prebaci se s papira na teren

 

Ne halam ja nikoga. Neki od malih nogu prate nogomet, ja u zivotu nisam pogledao niti 20 utakmica na teveu, niti me to zanima ni dan danas. Ali kao gamer, koji igra FM od championship italia 1992 ili tako nes, pokusavam biti dobar u igri koju igram. Najbolji moguci nogomet je very fluid attacking, odnosno totalni nogomet, i tko to igra je nepobjediv. Ovi su se priblizili tome idealu tako sto igraju attacking, ali bez pressinga koji bi dobili sa very fluid i formacije za very fluid, sto znaci da ce svoje igrace izmoriti i nece moci tako igrati cilu sezonu ili ce se netko ozlijediti. Primjetio sam da se ne koristi jednako sredina i krila ako igras fluidnije ili structured, ali jos nisam 100% da li to znaci da treba igrati sa 8 wide igraca, ili obrnuto, bez iti jednog...sa 4 wide igraca se koristi jednako i sredina i krila, dakle dva beka i dva krila sto je flexible...

 Stvarno zelis da udjem u raspravu ? :D :D Igram CM i FM od davnina, i ovo sta govoris njie bas tako, al dobro ovo je tema o barci a ne FM-u :D Drzimo se tog :D

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gorstak79 kaže...

 

 ja u zivotu nisam pogledao niti 20 utakmica na teveu,

 Tko bi rekao...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Barcelonasi kakav vam je ovaj Roberto igrac?! Pa ovaj ne bi mogao da igra u 3. ligi jug...

Eye In The Sky
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Hahhahaahah pa lud covjek je mogao da vidi da jadnik nije u utakmici, fino sam ga prozvao. 

Eye In The Sky
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Hahhahaahah pa lud covjek je mogao da vidi da jadnik nije u utakmici, fino sam ga prozvao. 

 Mora da ti je uljepsalo dan u tvom bijednom zivotu

Barcelona - Mes que un club
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
Evil Access kaže...

Hahhahaahah pa lud covjek je mogao da vidi da jadnik nije u utakmici, fino sam ga prozvao. 

 Mora da ti je uljepsalo dan u tvom bijednom zivotu

 Zao mi i njega i ove barce, ne mogu Realu nista. 

Eye In The Sky
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sudačka masinerija je odredila svoje.

 

Pnela na suraezu zatim ovaj nepostojeci crveni za roberta a nista za balea...Toliko o tome.

This time next year we'll be millionaires
8 godina
offline
Re: FC Barcelona
Alba za vrat modrica crveni isto..
Previse stvari se desilo ko zna ko zute ko crvene trebao dobit haha
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Meni loš Clasico unatoč dva prelijepa gola, sve do ovog mrcvarenja je bilo super i onda tenzije na 100, a bezpotrebno. Nadam se mirnijem drugom poluvremenu, više lijepe igre i poteza, a manje šore i prepucavanja. Roberto bi mi nakon ovog sjedio 15 utakmica na klupi, jako amaterski, ionako je sem assista odigrao ispod razine, Semedo je trebao beka, a ovaj sredinu jer nam je prespora u ovom sastavu. 

 

Nadam se da će barem X izvući zbog rekorda i niza bez poraza ali Real ima sad puno veće šanse za pobjedu, osim ako Messi ne učini svoj dio. Također nadam se Dembeleu, treba nam neko da istrči i neku kontru, Messi je previše u sredini, a Suki je spor i nema dribling.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Moras bit poprilicno glup igrac da u el clasicu ides ovako nasjesti na provokaciju marcela. Zna da ih suci pod
povecalom drze i Roberto ide ovako jadno reagirat. Iako misli8m da nije za crveni, mogao je komotno samo sa zutim proci, ali to je Real,
Roberto je to znao i morao je biti pametniji. Ako je vec trebao dobiti crveni, onda mu je trebao laktom nos polomit il ga polomt u startu, pa barem
bi znao za sta je dobio crveni.- Ali ovako nasjesti na Marcelovu provokaciju i dobit crveni je bas bzvze. Ako ne mozes izdrzat pritisak u ovakvoj utakmici 
i nasjedas na provokacije i ovako glupo ostavis ekipu na cjedilu, e pa od sad bi mi bio rezerva, pa bi s enaucio pameti.

8 godina
offline
Re: FC Barcelona
Eto suarez faul na varaneu i onda gol..
Realno vise krivih odluka na stetu reala..

Al igracima poput suareza i ramosa treba polomit noge..
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
el.šef kaže...
Evil Access kaže...

Hahhahaahah pa lud covjek je mogao da vidi da jadnik nije u utakmici, fino sam ga prozvao. 

 Mora da ti je uljepsalo dan u tvom bijednom zivotu

 Zao mi i njega i ove barce, ne mogu Realu nista. 

 Real je uvijek bio i ostat će Barcelonina kuja. Jedino ako pratis nogomet tamo negdje od prije krista

Barcelona - Mes que un club
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

cudan mi je ovo rezultat...real bi morao kreirati vise sansi sa fluid nego barca sa flexible....ne gledam tekmu, samo pratim skor na guglu...

Brajanov život
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Gorstak79 kaže...

cudan mi je ovo rezultat...real bi morao kreirati vise sansi sa fluid nego barca sa flexible....ne gledam tekmu, samo pratim skor na guglu...

 opet ti..em si napisao kako nisi za zivota pogledao 20 tekmi sveukupno na TV-u i onda sada pratis skor jedino preko gugla i meljes opet gluposti "fluid" i "flexible". Komentare koje jedino zadrzis za sebe, a ne ovdje prodavat pamet svojom izmisljenim pregledom igre

artuditu
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Kakve su ti to gluposti. Igraci da igraju nekakvu formaciju, ali uvijek znas da kada igras nogomet nikad nije ni kako je trener zamislio, vec kako se igraci postave i taktika da mos mislit da imaju toliko taktike, fluid i te stvari. Uvijek je cilj zabit gol i ne primit. Ti toliko mudrujes oko te taktike da toliko ni veliki treneri ne mudruju, bas misle igraci u 60oj minuti da je trener rekao radite ovo, improviziraju, brane se i napadaju, individualno ili kroz paseve i tjt. Od nogometa radis nuklearnu fiziku.. car nogometa je da se igra po instinktu, a ne sada nekakva mudrovanja ti se trebas postavit 2 metra naprijed ili 2 iza i joooj
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zašto Valverde ne uvodi Dembelea????

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...
 opet ti..em si napisao kako nisi za zivota pogledao 20 tekmi sveukupno na TV-u i onda sada pratis skor jedino preko gugla i meljes opet gluposti "fluid" i "flexible". Komentare koje jedino zadrzis za sebe, a ne ovdje prodavat pamet svojom izmisljenim pregledom igre

 

Jednostavno je. Vidim formaciju koju igraju na guglu, i znam da bi realov 433 (ako je narrow) triba bit fluid defensive, a barcina 442 flexible defensive. Ukoliko real ne igra narrow nego wide 433, onda nije ni cudo da gube jer ovi imaju igraca vise u sredini, a 433 (ne narrow) je isto flexible...

 

Usput, ako se ne znas ophoditi sa ljudima kulturno, mozda bi bilo pametnije da shutish?

 

edit: evo izjednacili su...ocekivano...

 

Za prosli derbi sav vam lijepo reko da ce barca nabit 3 gola realu sto se i dogodilo, jer je zidane igrao amaterski nogomet...ovo sad je nesto sasvim drugo...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 22:36 (Gorstak79).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

42... Niz se nastavlja.

All truly great thoughts are conceived by walking.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice