FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.640
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

A što tek reći na manipulacije kada je Ronaldo osovjio ZL a javjlali se igrači da uopće mu nisu dali glasove.

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Mene apsolutno briga o nagradama golovima itd.

 

Svaka osoba koja je podarena vizualnim osjetilima zna tko je bolji igrac.

 

Shvacam da je Ronaldo atraktivan, fizicki dominantan i ima taj neki pobjednicki mentalitet, ali da li bolje igra nogomet od Messija odgovor je apsolutno ne.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Mene apsolutno briga o nagradama golovima itd.

 

Svaka osoba koja je podarena vizualnim osjetilima zna tko je bolji igrac.

 

Shvacam da je Ronaldo atraktivan, fizicki dominantan i ima taj neki pobjednicki mentalitet, ali da li bolje igra nogomet od Messija odgovor je apsolutno ne.

 Istina, ali isto tako moraš mu priznati da je odmah ispod Messija. Nikakvi Neymari, Coutinhi, Salahi itd.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Mitch kaže...

Mene apsolutno briga o nagradama golovima itd.

 

Svaka osoba koja je podarena vizualnim osjetilima zna tko je bolji igrac.

 

Shvacam da je Ronaldo atraktivan, fizicki dominantan i ima taj neki pobjednicki mentalitet, ali da li bolje igra nogomet od Messija odgovor je apsolutno ne.

 Istina, ali isto tako moraš mu priznati da je odmah ispod Messija. Nikakvi Neymari, Coutinhi, Salahi itd.

 Tocno tako. Najbitniji covjek nogometa uz Messija.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neka Messi osvoji SP i najbolji je, sta se tu ima puno filozofirati, ako ne osvoji nije najbolji i gotovo. 

Eye In The Sky
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

U slici Ronaldo kao fudbalera 50 posto je njegovo fudbalsko umijeće a drugih 50 posto marketing. Kod Messija je 100 posto fudbalsko umijeće. Nema sumnje da je Ronaldo izvanredan igrač, ali su po kvalitetu njemu puno blizi ostali odlicni igraci (govorim o cjelokupnoj karijeri) nego što je on Messiju. No, ja razumijem sve te price i rasprave, jer nema vremenske distance. Za 50 godina, kad nestane ovog medijskog dima niko o Ronalda neće spominajati uz Messija, Maradonu, Pelea, Krojfa, Di Stefana, Bekenbaurea, Zidanea.... nema šanse. On u tom društvu nema mjesta.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Neka Messi osvoji SP i najbolji je, sta se tu ima puno filozofirati, ako ne osvoji nije najbolji i gotovo. 

 dakle po tebi je iniesta najbolji igrac svih vremena?

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo izgleda da ce Atletico platiti Barceloni 20 miliona eura zbog predugovora kojeg je Barca imala sa njim ili Griezmanom...Nisam baš razumio najbolje ali sve tu pise.

https://www.sport.es/es/noticias/mundial-futbol-rusia-2018/atletico-debera-pagar-millones-barca-por-griezmann-6888274

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/pao-dogovor-najngolan-interu-romi-24-000-000-u-kesu-levi-bek-i-najtalentovanije-dete-iz-primavere/298561

Nainggolan u Interu za 24mil eura. Da smo ga mi htjeli dovesti, ne bi ga platili ispod 50,60mil eura. Skuzio sam da imamo najgore pregovarace na svijetu, kojeg god igraca da dovedemo, sigurno necemo za njega dati realnu cijenu.
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/pao-dogovor-najngolan-interu-romi-24-000-000-u-kesu-levi-bek-i-najtalentovanije-dete-iz-primavere/298561

Nainggolan u Interu za 24mil eura. Da smo ga mi htjeli dovesti, ne bi ga platili ispod 50,60mil eura. Skuzio sam da imamo najgore pregovarace na svijetu, kojeg god igraca da dovedemo, sigurno necemo za njega dati realnu cijenu.

 Najbolje pregovarace za sebe, da je dosao u barcu za 50, 20ak bi podjelila ekipa iz uprave, treneri, menageri i ini. Isisavanje love na kulturan nacin.

Eye In The Sky
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Banega mora uci!!!!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

sad mi je zao sto messi nije odabrao spanjolsku kad su ga zvali...

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Argetina srednja žalost fan sam Messija ali ovo je sve slabo od njega a i od ostale ekipe mogu oni imat napad kaki žele kad ovo ostalo katastrofa

15 godina
offline
FC Barcelona

Dobro da nije dosao Sampaoli. Ovo je bio najruzniji ofenzivni nogomet na prvenstvu.

 

Kakve on igrace ima, a koga on igra od prve minute....

 

 

Uglavnom fenomenalna predstava i bravo za naciju od 4 milijuna ljudi. Zao mi Messija

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mascherano hvala ti, a Leo, Leo dje si?

Eye In The Sky
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Dobro da nije dosao Sampaoli. Ovo je bio najruzniji ofenzivni nogomet na prvenstvu.

 

Kakve on igrace ima, a koga on igra od prve minute....

 

 

Uglavnom fenomenalna predstava i bravo za naciju od 4 milijuna ljudi. Zao mi Messija

 Zalit malog frustriranog koji za svojeg suigraca ne zeli izbacit loptu van. Faul prije ne zelis dat ruku. Eto pa ga treba zalit, nula od covjeka. Igracina je, daleko od toga.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

..."Messi se vraca kuci"..... hahahahahahahahaaaaaa..... koji hebeni mesi.... Raketa, Modrinjo, Rebic.... Mandjo ih spremio u djep... a u ostalom vise sam vidio Maradonu na tvu nego Lesija.... napumpani pajac Lesi....

metalni punker
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
Mitch kaže...

Dobro da nije dosao Sampaoli. Ovo je bio najruzniji ofenzivni nogomet na prvenstvu.

 

Kakve on igrace ima, a koga on igra od prve minute....

 

 

Uglavnom fenomenalna predstava i bravo za naciju od 4 milijuna ljudi. Zao mi Messija

 Zalit malog frustriranog koji za svojeg suigraca ne zeli izbacit loptu van. Faul prije ne zelis dat ruku. Eto pa ga treba zalit, nula od covjeka. Igracina je, daleko od toga.

 Dobro ali stavit Pavona, Pereza, Acunu i Mezu u prvih 11.....pa ja ne bih ni otisao igrat da sam Messi.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
SimeKZ kaže...
Mitch kaže...

Dobro da nije dosao Sampaoli. Ovo je bio najruzniji ofenzivni nogomet na prvenstvu.

 

Kakve on igrace ima, a koga on igra od prve minute....

 

 

Uglavnom fenomenalna predstava i bravo za naciju od 4 milijuna ljudi. Zao mi Messija

 Zalit malog frustriranog koji za svojeg suigraca ne zeli izbacit loptu van. Faul prije ne zelis dat ruku. Eto pa ga treba zalit, nula od covjeka. Igracina je, daleko od toga.

 Dobro ali stavit Pavona, Pereza, Acunu i Mezu u prvih 11.....pa ja ne bih ni otisao igrat da sam Messi.

 Potpuno jasno. Argentina nije niti blizu reprezentacija kakva je bila. Al' rec da ga zalis, aj... pobjego u svlacionicu, profesionalcina velika. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
SimeKZ kaže...
Mitch kaže...

Dobro da nije dosao Sampaoli. Ovo je bio najruzniji ofenzivni nogomet na prvenstvu.

 

Kakve on igrace ima, a koga on igra od prve minute....

 

 

Uglavnom fenomenalna predstava i bravo za naciju od 4 milijuna ljudi. Zao mi Messija

 Zalit malog frustriranog koji za svojeg suigraca ne zeli izbacit loptu van. Faul prije ne zelis dat ruku. Eto pa ga treba zalit, nula od covjeka. Igracina je, daleko od toga.

 Dobro ali stavit Pavona, Pereza, Acunu i Mezu u prvih 11.....pa ja ne bih ni otisao igrat da sam Messi.

 Pola tih igrača su tamo zato što ih je Messi birao a ne izbornik. Gleda se koji igraci leze Messiju i s kim on moze igrat. Ocito s nikim nego samo sa Xavijem i Iniestom. A i u Barci je ostao bez obojice..

tito vampir! Bog I Hrvati!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

A vidi ovog dvolicnog.Pa prvi na[i nisu htjeli izbaciti loptu.Glavno da si ti dosao skupljati TU

This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mascherano igra, ej, nije to to. Pastore i Icardi nisu tu. Steta, volim ovaj muski nogomet, tukli smo mi njih, tukli su i oni nas, na kraju su frustrirani oni malo i pretjerali, ali iskreno zao mi je Argentine i ipak mislim da ce proci grupu na kraju, ali to sto oni rade u savezu, treneri i to sve, izbor igraca, laku noc pameti.

Eye In The Sky
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Messi je nedvojbeno jedan od najboljih igrača u povijesti nogometa, al ne može on sve odigravat u reprezentaciji, za pola tih današnjih prvotimaca sam čuo tek otkad je počelo SP18, ne može on uzet poptu iz obrane i sjurit se u naš šesnaesterac i poentirat, nogomet je timska igra, on nema uigranu klapu niti su to neka zvučna imena osim Mascherana koji je star al je i dalje zvijer, Kun Aguera, Dybale, Banege i Higuaina. Iz toliko pritisaka, posebno na Messija, ne može proizaći dobro, nikako.

Smatram da smo, generalno, bili bolji od njih, ali onaj nes(p)retno odigrani pas Caballera pri pogotku Rebića je i otvorio vrata za pumpat golove... nadam se da će Messi ipak proć dalje jer smatram da mu je ovo zadnje SP.

I da, zaboravio sam reći da je Messijev postupak nečestitanja Raketi na golu i prolasku u naredni fazu natjecanja zbilja dno dna, dijeliš s nekim 9 mjeseci istu svlačionicu i ne možeš stat na loptu, pribrat se i čestitat, zamjeram mu to.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 1:18 (playjob).
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

I da, zaboravio sam reći da je Messijev postupak nečestitanja Raketi na golu i prolasku u naredni fazu natjecanja zbilja dno dna, dijeliš s nekim 9 mjeseci istu svlačionicu i ne možeš stat na loptu, pribrat se i čestitat, zamjeram mu to.

 Ovakvi postupci pokazuju pravi karakter bilo koje osobe. Lako je kad pobjeđuješ biti korektan. No, kad je loše i kad izgubiš, zadrži dostojanstvo i čestitaj protivniku. Narod je odavno to jednostavno opisao: U pobjedi se ne uzvisi, a u porazu se ne unizi.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Najjači su mi ovi što pljucaju po Messiju, čovik je po mnogima najbolji igrač ne samo trenutno nego svih vremena. Ne treba bit strašno pametan da se primjeti da u toj reprezentaciji nešto ne štima. Ono što ja zamjeram Messiju je to šta se i on pomirija sa tom svom letargijon. Sićan se u Barci kad su bile utakmice di se nije imalo ideje i di su bili zatvoreni putevi prema naprid da bi se on spušta duboko u svoju polovicu i dolazija po balun. U Argentini on samo drži svoju poziciju i čeka. Ako si najbolji onda te triba bit po cilom terenu. Nadalje, ove natpise da nije čestita na kraju utskmice isto su meh, i meni bi pa mrak na oči nakon svega, a vi kao znate šta se događalo u tunelu i u svlačioni i jeli se on javiha Raketi i ostalima i čestita in posli. Messi je nebrojeno puta dokaza da ga ego nije prerasta i da je koliko toliko i dalje normalan lik. Nakon dosadnog 1 pol san mislija da će utakmica završit X, ali spretno sretni prvi gol je otvorija vrata. Naši da imaju malo polevalentnije bekove gdje bi nam bija kraj. Obrana, sredina, krila, napad sve super
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

....samo se zaboravlja da je jedan lik sam osigurao bod svojoj repki i to protiv Spanjolske, Ronaldo jel.... naravno da mi je drago da to Lesiju nije poslo za rukom.... mi smo nedvojbeno bolji od Spanjolske, ali Lesi se u dvije utakmice nije pokazao kao netko najbolji na svijetu, osobito u prvoj protiv puno lakseg protivnika......

 

Inace, ovo je bilo na danasnji dan 1986, mali zeleni, jedan i jedini Maradona.....

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 11:57 (Tallahassee).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tallahassee kaže...

....samo se zaboravlja da je jedan lik sam osigurao bod svojoj repki i to protiv Spanjolske, Ronaldo jel.... naravno da mi je drago da to Lesiju nije poslo za rukom.... mi smo nedvojbeno bolji od Spanjolske, ali Lesi se u dvije utakmice nije pokazao kao netko najbolji na svijetu, osobito u prvoj protiv puno lakseg protivnika......

 

Inace, ovo je bilo na danasnji dan 1986, mali zeleni, jedan i jedini Maradona.....

Ti si sigurno jedan od onih koji su usporedjivali i Inzaghija sa Ronaldinhom i Bierhoffa sa Zidaneom? Jedno je biti golgeter, što Ronaldo svakako jest, a drugo je biti čarobnjak i organizator i sve u ekipi. 

Usporedbe Ronaldo-Messi su jos samo za djecu, može Ronaldo sad osvojiti SP (bar sudjelovati kao na EP) i zabiti jos 1000 golova, ali Messi će uvije biti bolji. To neće priznati samo zagriženi Realovci koji bi tvrdili da je i Guti bolji od Rivalda.

Što se utakmice tiče, svaka čast Hrvatskoj (iako ovo nije tema za to), ali Argentina je u k... a za to nije kriv Messi, bez kojeg ni ne bi bili na SP.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
15 godina
offline
FC Barcelona

Gdje je Ronaldo bio na SP 2014?

 

 

Ljudi ne shvacaju da je nogomet igra 11 igraca. Ja cisto sumnjam da bi Messi rade igrao pored Pavona nego Di Marie, ali ok.

9 godina
offline
FC Barcelona

Ovu temu treba zaključati do kraja SP-a, ili još bolje do početka nove sezone Primere. Koga boli kurac za Argentinu? Jebe se meni što Messi ide kući, ovo se pretvara u sapunicu. Većina vas bi više voljela da je Argentina dobila Hrvatsku, zbog Messija? Sramota. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
Tallahassee kaže...

....samo se zaboravlja da je jedan lik sam osigurao bod svojoj repki i to protiv Spanjolske, Ronaldo jel.... naravno da mi je drago da to Lesiju nije poslo za rukom.... mi smo nedvojbeno bolji od Spanjolske, ali Lesi se u dvije utakmice nije pokazao kao netko najbolji na svijetu, osobito u prvoj protiv puno lakseg protivnika......

 

Inace, ovo je bilo na danasnji dan 1986, mali zeleni, jedan i jedini Maradona.....

Ti si sigurno jedan od onih koji su usporedjivali i Inzaghija sa Ronaldinhom i Bierhoffa sa Zidaneom? Jedno je biti golgeter, što Ronaldo svakako jest, a drugo je biti čarobnjak i organizator i sve u ekipi. 

Usporedbe Ronaldo-Messi su jos samo za djecu, može Ronaldo sad osvojiti SP (bar sudjelovati kao na EP) i zabiti jos 1000 golova, ali Messi će uvije biti bolji. To neće priznati samo zagriženi Realovci koji bi tvrdili da je i Guti bolji od Rivalda.

Što se utakmice tiče, svaka čast Hrvatskoj (iako ovo nije tema za to), ali Argentina je u k... a za to nije kriv Messi, bez kojeg ni ne bi bili na SP.

Uglavnom, Najbolji bi trebao, ma što trebao morao izvući ono najbolje iz svoje reprezentacije, a to Messi jučer nije učinio, a niti je sportski se poneo prema pobjedniku, što ga bitno udaljava od pojma najboljeg!

U situaciji kada trebaš opravdati epitete, teško je “doći do vrha”, a vrlo lako spustiti se sa njega.  

ATJ Lučko
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice