FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.092
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gledam man utd i mogu reci da pogba ne vrijedi vise od 40mil eura.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne znam o čemu pričate ja sam sasvim zadovoljan jučerašnjom utakmicom.Alaves jedva da je prošao centar a mogli su prvom poluvremenu voditi 3-0.

Promašili su dosta čistih šansi a nisu dali Alavesu ni metar prostora.

 

Izgleda da će Barcelona dvoesti još jedno pojačanje.Nadam se neka devetka da ne gledam Suareza sa onakvim pasovima jer je ono sramotno da igrač koji igra u Barceloni 

od 10 pasova pogodi doslovno 1.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Evil Access kaže...
Mitch kaže...
City ce uzet LP po meni.

Valverde ce kiksat protiv nekog bunkera gdje ce krenut s 4-4-2

 Kakv City, zna se tko uzima LP, KRALJEVSKI KLUB REAL MADRID!!! Barcelona ove godine nije ni blizu vrha Europskog nogometa, klubovima kao sto su jedan Bayern, Juventus, Inter, Liverpool, Real Madrid.

 

 Hmhmhm, spada li u navedenu ekipu i Atletico Madrid? Ili bi pak Atletico trebao zamijenit Real jer ga je pobijedio nedavno 4-2 u Europskom Superkupu, samo mi nemoj govorit da to nije uopće bitno, nit da je neko mjerilo trenutnog stanja u svlačionici RM-a bez CR-a.
Stvarno ne znam tko tebe doživljava i kako ti se da svaki dan dolazit i nešto trubit ovdje, a joj da, praznici su još 15 dana.
'Aj ća.

 Tko je prvak europe zadnje tri godine?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Da i? Može se i Barca koncentrirat samo na LP...
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Da i? Može se i Barca koncentrirat samo na LP...

 Pozdravio te Francesco Totti.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nisam ni mislio da možeš napisat neki zreli komentar...
10 godina
offline
FC Barcelona

Realno gledano ne mislim da bi real ove godine sa ovim sastavom mogao osvojit LP jedino da imaju ogromnu dozu srece kao i prosle godine ali tesko da ce se to ponoviti dva puta za redom. Mislim tako jer mi je frend koji navija za real i koji je prosle sezone redovno pratio njihove utakmice rekao da je obrana katastrofa to jest da Ramos,Marcelo i Carvajal imaju jako cesto potrebu otic naprijed sto ostavlja puno prostora i zbog toga su prosle godine primili puno golova. Drugi razlog je taj sto Real nema prave i efikasne spice prodali su Ronalda i nisu nikoga uzeli niti ima kakvih nagovjestaja da ce se uzeti neki napadac. Benzema vec par sezona nije u formi i tesko da on zabijati kad bude trebalo jedino ostaje Bale koji je jako dobar ali je podlozan ozljedama i ne moze se na njega uvijek racunati zbog tog razloga. Zato bi po meni trebali kupiti nekog stopera i napadaca da bi razmisljali da obrane titulu LP. Ova zadnja LP nije nesto cime bi se Real trebao hvaliti jer su prosli kroz ogromnu dozu srece prvo im se desio onaj glupi prekrsaj Benatie nad Vasquezom. Pa potom prva utakmica protiv Bayerna gdje Rafinha dodaje Asensiu gdje on i Isco na kraju budu sam ispred jednog obranbenog,gdje se Robben ozljedio u 8min utakmice i Boateng se ozljedio u 30min Bayern je izgubio pravo na dvije zamjene sto puno znaci u ovom natjecanju jer nekad jedino sto ti moze popmoci su par friskih nogu a i jos jedan dodatni minus je taj sto su Robben i Boateng jedni od glavnih igraca Bayerna pa potom druga utakmica gdje golman Urleich radi glupu gresku. Pa onda dolazi finale protiv Liverpoola gdje se Salah nakon 20min ozljedjuje i Liverpool gubi svog najboljeg igraca sto ih je dosta deklasiralo pa potom one dvije katastrofalne greske od Kariusa. Sveukupno gledamo po igri Real je igrao lose prosle sezone ispod svog standarda. U ligi su bili treci ispali su iz kupa rano a u ligi prvaka su imali dosta srece dosta slucajnih okolnosti im se poklopilo i zato su je osvojili i uspijeli su zamrljati oci ljudima koji i bas ih ne prate najvjerojatnije zato je otisao Zidane jer i sam zna da im igra i nije bila bas nesto bajna isto tako i Ronaldo a i Modric je trazio odlazak u Inter sto govori da situacija i nije bas bajna.

7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...

Realno gledano ne mislim da bi real ove godine sa ovim sastavom mogao osvojit LP jedino da imaju ogromnu dozu srece kao i prosle godine ali tesko da ce se to ponoviti dva puta za redom. Mislim tako jer mi je frend koji navija za real i koji je prosle sezone redovno pratio njihove utakmice rekao da je obrana katastrofa to jest da Ramos,Marcelo i Carvajal imaju jako cesto potrebu otic naprijed sto ostavlja puno prostora i zbog toga su prosle godine primili puno golova. Drugi razlog je taj sto Real nema prave i efikasne spice prodali su Ronalda i nisu nikoga uzeli niti ima kakvih nagovjestaja da ce se uzeti neki napadac. Benzema vec par sezona nije u formi i tesko da on zabijati kad bude trebalo jedino ostaje Bale koji je jako dobar ali je podlozan ozljedama i ne moze se na njega uvijek racunati zbog tog razloga. Zato bi po meni trebali kupiti nekog stopera i napadaca da bi razmisljali da obrane titulu LP. Ova zadnja LP nije nesto cime bi se Real trebao hvaliti jer su prosli kroz ogromnu dozu srece prvo im se desio onaj glupi prekrsaj Benatie nad Vasquezom. Pa potom prva utakmica protiv Bayerna gdje Rafinha dodaje Asensiu gdje on i Isco na kraju budu sam ispred jednog obranbenog,gdje se Robben ozljedio u 8min utakmice i Boateng se ozljedio u 30min Bayern je izgubio pravo na dvije zamjene sto puno znaci u ovom natjecanju jer nekad jedino sto ti moze popmoci su par friskih nogu a i jos jedan dodatni minus je taj sto su Robben i Boateng jedni od glavnih igraca Bayerna pa potom druga utakmica gdje golman Urleich radi glupu gresku. Pa onda dolazi finale protiv Liverpoola gdje se Salah nakon 20min ozljedjuje i Liverpool gubi svog najboljeg igraca sto ih je dosta deklasiralo pa potom one dvije katastrofalne greske od Kariusa. Sveukupno gledamo po igri Real je igrao lose prosle sezone ispod svog standarda. U ligi su bili treci ispali su iz kupa rano a u ligi prvaka su imali dosta srece dosta slucajnih okolnosti im se poklopilo i zato su je osvojili i uspijeli su zamrljati oci ljudima koji i bas ih ne prate najvjerojatnije zato je otisao Zidane jer i sam zna da im igra i nije bila bas nesto bajna isto tako i Ronaldo a i Modric je trazio odlazak u Inter sto govori da situacija i nije bas bajna.

 Real je institucija, KRALJEVSKI klub, ne ovisi niti od igraca, trenera, predsjednika. Nije kao neki da si dopusti da bude taoc jednog igraca. U sportskoj psihologiji te uce da ne postoji sreca i da nikada nisi izgubio a "bio bolji", tako razmisljaju gubitnici, oni koji traze izgovore, ako si pobijedio bolji si i to je to. Barca treba da osvoji 8 jos liga prvaka da moze doci u istu recenicu s Realom, OSAM, 8, EIGHT, 8, OCHO!!! 

 

VAMONOS!!! (LETS GOOOO!!!)

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
The_K kaže...

Realno gledano ne mislim da bi real ove godine sa ovim sastavom mogao osvojit LP jedino da imaju ogromnu dozu srece kao i prosle godine ali tesko da ce se to ponoviti dva puta za redom. Mislim tako jer mi je frend koji navija za real i koji je prosle sezone redovno pratio njihove utakmice rekao da je obrana katastrofa to jest da Ramos,Marcelo i Carvajal imaju jako cesto potrebu otic naprijed sto ostavlja puno prostora i zbog toga su prosle godine primili puno golova. Drugi razlog je taj sto Real nema prave i efikasne spice prodali su Ronalda i nisu nikoga uzeli niti ima kakvih nagovjestaja da ce se uzeti neki napadac. Benzema vec par sezona nije u formi i tesko da on zabijati kad bude trebalo jedino ostaje Bale koji je jako dobar ali je podlozan ozljedama i ne moze se na njega uvijek racunati zbog tog razloga. Zato bi po meni trebali kupiti nekog stopera i napadaca da bi razmisljali da obrane titulu LP. Ova zadnja LP nije nesto cime bi se Real trebao hvaliti jer su prosli kroz ogromnu dozu srece prvo im se desio onaj glupi prekrsaj Benatie nad Vasquezom. Pa potom prva utakmica protiv Bayerna gdje Rafinha dodaje Asensiu gdje on i Isco na kraju budu sam ispred jednog obranbenog,gdje se Robben ozljedio u 8min utakmice i Boateng se ozljedio u 30min Bayern je izgubio pravo na dvije zamjene sto puno znaci u ovom natjecanju jer nekad jedino sto ti moze popmoci su par friskih nogu a i jos jedan dodatni minus je taj sto su Robben i Boateng jedni od glavnih igraca Bayerna pa potom druga utakmica gdje golman Urleich radi glupu gresku. Pa onda dolazi finale protiv Liverpoola gdje se Salah nakon 20min ozljedjuje i Liverpool gubi svog najboljeg igraca sto ih je dosta deklasiralo pa potom one dvije katastrofalne greske od Kariusa. Sveukupno gledamo po igri Real je igrao lose prosle sezone ispod svog standarda. U ligi su bili treci ispali su iz kupa rano a u ligi prvaka su imali dosta srece dosta slucajnih okolnosti im se poklopilo i zato su je osvojili i uspijeli su zamrljati oci ljudima koji i bas ih ne prate najvjerojatnije zato je otisao Zidane jer i sam zna da im igra i nije bila bas nesto bajna isto tako i Ronaldo a i Modric je trazio odlazak u Inter sto govori da situacija i nije bas bajna.

 Real je institucija, KRALJEVSKI klub, ne ovisi niti od igraca, trenera, predsjednika. Nije kao neki da si dopusti da bude taoc jednog igraca. U sportskoj psihologiji te uce da ne postoji sreca i da nikada nisi izgubio a "bio bolji", tako razmisljaju gubitnici, oni koji traze izgovore, ako si pobijedio bolji si i to je to. Barca treba da osvoji 8 jos liga prvaka da moze doci u istu recenicu s Realom, OSAM, 8, EIGHT, 8, OCHO!!! 

 

VAMONOS!!! (LETS GOOOO!!!)

 taman dok ti odrasteš

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Gledam man utd i mogu reci da pogba ne vrijedi vise od 40mil eura.

 Samo budala moze mislit da je on kvalitetniji i potrebniji igrac od Rakitica

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Svi nasi veznjaci su bolji od Pogbe. Messi i Mbappe nisu uvrsteni medju 3 najbolja igraca Europe. Sramota!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Svi nasi veznjaci su bolji od Pogbe. Messi i Mbappe nisu uvrsteni medju 3 najbolja igraca Europe. Sramota!

 Gdje gledas? Sve sto ja vidim je Ronaldo, Modric i Mbappe...

 

Iako Mbappe nije nista posebno napravio ove sezone, ali ga mlade godine guraju u takav izbor

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 16:24 (Mitch).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Svi nasi veznjaci su bolji od Pogbe. Messi i Mbappe nisu uvrsteni medju 3 najbolja igraca Europe. Sramota!

 Zasto bi bili uvrsteni u top 3 igraca UEFE ako je PSG gdje igra Mbappe ispao u osmini finala a Messi je sa Barcelonom ispao u cetvrtini finala. Po meni nagrada za najboljeg igraca se dijeli izmedju finalista kao i sto su postupili tako da se slazem sa odlukom da su top 3 igraca uefe ove godine Ronaldo,Modric i Salah

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Odabrani su Salah, Gay ikona I nosati utajivac poreza
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
kexzoR kaže...
Svi nasi veznjaci su bolji od Pogbe. Messi i Mbappe nisu uvrsteni medju 3 najbolja igraca Europe. Sramota!

 Zasto bi bili uvrsteni u top 3 igraca UEFE ako je PSG gdje igra Mbappe ispao u osmini finala a Messi je sa Barcelonom ispao u cetvrtini finala. Po meni nagrada za najboljeg igraca se dijeli izmedju finalista kao i sto su postupili tako da se slazem sa odlukom da su top 3 igraca uefe ove godine Ronaldo,Modric i Salah

 Onda ta nagrada ne treba biti "za najboljeg igraca europe" nego "za najboljeg igraca finala SP/LP". Svatko tko prati nogomet zna da je Messi zadnjih 10 godina najbolji igrac svijeta I Europe.

10 godina
offline
FC Barcelona

Znaci nagrada se zove UEFA Men's Player of the Year  znaci najbolji muski igrac uefa champions league natjecanja. Najcesce se biraju najbolji igraci od finalista jer su zapravo finalisti i najbolje igrali tu se ne gleda liga ili neki kup ili uspijeh u zadnjih 10 godina gleda se samo to natjecanje. Kao odabir nagrade ne gleda se njihov privatni zivot vec se gleda njihova igra u tom natjecanju. Po meni bi trebali  nagradu uzeti Modric ili Salah. Ronaldo je u par utakmica zakazao dok je Modric igrao konstantno dobro i drzao je igru Reala dok je Salah jednostavno igrao predobro u ligi prvaka samo steta sto se ozljedio u finalu. Jeli sada razumijes zasto Mbappe i Messi nisu uvrsteni u top 3 najbolja muska igraca lige prvaka 2017/18 godine?

 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ronaldo ce sigurno uzet
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
the_k ti ne znas sta je uefa :'( vodeci se tvojom logikom, fifa ballon d'or je nagrada za najboljeg igraca svjetskog klupskog prvenstva xD
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 18:03 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Odabrani su Salah, Gay ikona I nosati utajivac poreza

Apropos “Utajivanja poreza”, pa i štakor je bio prvi osuđen za isto takvo kriminalno djelo, ili fali kolega vam malo selena ?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Apropos “Utajivanja poreza”, pa i štakor je bio prvi osuđen za isto takvo kriminalno djelo, ili fali kolega vam malo selena ?!?! 

 kakav si ti isfrustrirani, iskompleksirani, neodgojeni bijednik... prvo sam mislio da si samo glup, ali sad znam da si i jadan. žao mi te. liječi se.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
the_k ti ne znas sta je uefa :'( vodeci se tvojom logikom, fifa ballon d'or je nagrada za najboljeg igraca svjetskog klupskog prvenstva xD

 https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA To nije moja logika vec se tako naziva natjecanje i nagrade se dobivaju zbog tog natjecanja ne mogu oni davati nagrade zbog igre u spanjolskoj ligi to isto koda ti organiziras turnir u nogometu i pobijedi Dinamo a njihov glavni igrac je Marko ali ti ne das Marku nagradu za najboljeg igraca vec das nagradu Mirku iz Lokomotive koji su osvojili turnir kod tvog susjeda Stjepana jer ti mislis da su kod tvog susjeda igrali bolje nego kod tebe pa ipak zasluzuje nagradu kao najbolji. A fifa ballon dor vise ne postoji jer su raskinili partnerstvo fifa i france football sada postoje dvije nagrade ballon dor od france footballa i the best fifa mens player no svejedno nema veze. Ne mozes mjesati svjetsko klupsko prvenstvo sa fifinom nagradom za najboljeg igraca godine. Za svjetsko klupsko prvenstvo isto postoji nagrada kao najbolji igrac turnira(mislim da je osvojio Modric prosle godine ako se dobro sjecam) ali to nema vece sa fifinom nagradom najboljeg igraca(koju je osvojio Ronaldo). Ne kuzim kako ti to nije jasno imas natjecanje i nakon svakog natjecanja bira se najbolji igrac tog natjecanja znaci ne ulaze u obzir druga natjecanja i onda na kraju godine imas nagradu koja sveukupno gleda sva natjecanja kako je igrac igrao tokom godine. Znaci na kraju ove godine gledat ce se liga prvaka,europska liga, spanjolska liga, engleska liga... i gledat ce se svjetsko nogometno prvenstvo znaci gledat ce se i igra u reprezentaciji onda ce ljudi prosuditi tko je najbolje igrao sveukupno na svim natjecanjima koje su se dogodila u 2018 godini i glasat ce se za onoga za kojeg oni misle da je najbolji.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kako to da Messi nije nominiran pa on je najbolji?! Ste gledali kako je odigrao SP ili kakve bravure je radio protiv Rome, cudo jedno, gledam neki dan staricu u parku radi sve isto sto je Messi uradio na SP i u LP, seta, par koraka u jednu stranu pa onda par koraka u drugu stranu hahhahahahahahahahahahhahahahhahahahahaa...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Hebiga jesam fan barcelone al nemres osvojit nagradu za najboljeg ak ispadnes u cetvertfinalu lp-a (a pritom ne igras u slabom klubu...). Na stranu to sto je i dalje induvidualno daleko najbolji igrac na svijetu (vjerojatno i u povijesti). Realno Modric zasluzuje daleko najvise.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
ATJLučko kaže...

Apropos “Utajivanja poreza”, pa i štakor je bio prvi osuđen za isto takvo kriminalno djelo, ili fali kolega vam malo selena ?!?! 

 kakav si ti isfrustrirani, iskompleksirani, neodgojeni bijednik... prvo sam mislio da si samo glup, ali sad znam da si i jadan. žao mi te. liječi se.

U čemu je vaš problem kolega, istina boli, zar ne ?!?! 

 

Možda i jesam isfrustrirani, iskompleksirani i neodgojeni glup jadan bijednik, ali nisam takva N U L A moralna kao ti! 

Malo realnosti i iskrenosti spram sebe bi ti vrlo dobro i neophodno trebalo. 

 

ATJ Lučko
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

rat se nastavlja..glup vs gluplji

artuditu
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
A je se ukrmačio...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ovaj Rabiot ako dođe bit će još jedan propalitet kao Gomes.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

izgleda da je vrijeme i za trecu barcinu temu na forumu, ali sa ozbiljnim adminom 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

izgleda da je vrijeme i za trecu barcinu temu na forumu, ali sa ozbiljnim adminom 

 uzmi si bug pretplatu i napravi novu temu pa administriraj

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
Barcelonista kaže...

izgleda da je vrijeme i za trecu barcinu temu na forumu, ali sa ozbiljnim adminom 

 uzmi si bug pretplatu i napravi novu temu pa administriraj

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice