FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.878
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ovo sta se radi Malcomu je uzas, 23 minute mu dati od dolaska. Ne znam o cemu se tu radi, lik je mogao u Romi igrati svaku.
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Ovo sta se radi Malcomu je uzas, 23 minute mu dati od dolaska. Ne znam o cemu se tu radi, lik je mogao u Romi igrati svaku.

 Dečko nije povrijeđen, znači da je Valverde se umislio da je neki trener.

Fakat nema logike da je van stroja a da jedan panj Munir igra.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

@Barcelonista, da pročitaš neke svoje malo starije komentare??

 MOže, navedi ih. Pa cemo navesti tvoje. Pa cemo ih uporedit sa utakmicama koje je Barca igrala.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja sam te nekad optuživao za to da si realovac. Što vjerovatno i jesi. Samo se vrati unazad pa budeš vidio i sam.
All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Ja sam te nekad optuživao za to da si realovac. Što vjerovatno i jesi. Samo se vrati unazad pa budeš vidio i sam.

 hahahhahahahhahahah kakav poraz

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
x18x05x kaže...
Ja sam te nekad optuživao za to da si realovac. Što vjerovatno i jesi. Samo se vrati unazad pa budeš vidio i sam.

 hahahhahahahhahahah kakav poraz

 Nije to nikakav poraz. Samo si mi sumljiv, jako.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...
x18x05x kaže...
Ja sam te nekad optuživao za to da si realovac. Što vjerovatno i jesi. Samo se vrati unazad pa budeš vidio i sam.

 hahahhahahahhahahah kakav poraz

 Nije to nikakav poraz. Samo si mi sumljiv, jako.

 po kojim kriterijima (al da ih lipo nabrojis)

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Provociraš navijače Barce, prije si seruckao po Barci, meni dosta da zaključim da si iz bijelog tabora.
All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Iskreno, ozljeda Messia je zapravo i situacija koje znači "dobre" stvari za Barcu. 1. ko bi najviše trebao profitirati je sam trener. Kada ipak mora pokazat svoju kvalitetu i bez glavnog igraca na terenu dovest momčad na visoki nivo da stvari izgledao skladno. Počevši od obrane do napada sada ima 5 i više tekmi da pokaže da je trener o kojemu će se kasnije pisati vijesti da je izašao kao pobjednik. Ne mali zadatak, ali od samog sjedanja na kormilo Barce znao da je stvari neće ići glatko, a i ne možeš stalno ovisiti o jednom igraču.

2. dio se odnosi na igrače, koji se moraju drugačije postaviti u igri i surađivati jer nemaš sada Messia da odigra maestralan pas i ubaci te u šansu za gol. I nemaš Messia koji će sam uzet loptu i sjurit se na gol i lagano zakucat pa će ostali lakše disati. 

3. dobitak je Barcina budućnost, igrači koji jesu ovdje i za koje se misli da su za duge staze sada će izaći na vidjelo. Dembele sada ima najveću priliku dokazati vrijednost. Mada to zvući i bezglavo jer se i dalje radi o igraču koji sazrijeva i koji se uklapa u momčad i ako od nekoga ima učiti to je Messi. Zna i sam da će u sljedećim tekmama biti pod povećalom jer je doveden kao pojačanje za prvu momčad i usput je plaćen velike novce. Za njega je ovo po mojem skromnom mišljenju biti li ne biti. Napraviti korak ispred i pokazati gazdi da je lova uplaćena biti dobar potez. Ali budućnost Barce je nastavak tradicije biti najveći španjolski klub, a ako stvari nejdu bez Messia onda će se kasnije pričati sa svih strana kako je lako bilo igrati i osvajati trofeje uz Messia, a kad njega nema nemogu do gola. Naravno, to se odnosi na treće strane, koji samo čekaju priliku da u svoj hladni odnos sa Barcom potpali malo vatre.

Jedan offtopic ajmo tako reći. Pitanje kojim možeš navući hrpu mržnje na sebe, ali koje isto tako traži malo opršinije mišljene. Real je u debeloj krizi. Mnogi će se oglušiti na to jer je sezona tek još u zamahu, ali sami sebe lažu jer rezultati pokazuju drugačije iako i tada, možeš igrati savršeno, a ne znaš zabiti gol pa se pitaš tko je tu lud. No da skratim. Gol Rakitića sinoć natjerao me da pitam da li je Modrić bolji igrač od Rakete, odnosno, da li su trofeji nagrade za najboljeg igrača otišle u prave ruke? Zahtjevno pitanje jer Rakitić kao prvo nije igrač koji bi i mogao ikako osvojit sve trofeje koje je Modrić osvojio, ali Rakitić ima tu snagu da zabija golove (čitaj golčine). Ono zbog čega je Modrić pobrao nagrade su isključivo srebro na svjetskome i odlazak Ronalda. Odlazak Ronalda znači da s obzirom na Realovo osvajanje LP za očekivati je da će netko iz njihovog tabora uzeti nagradu i tu vjerujem da su se svi u klubu dogovorili, da daju nagradu Modriću, odnosno da glasaju za njega. Ali godinama koliko možemo usporediti dubinu Rakitićeve igre prema Modrićevoj, Rakitić djeluje kao bolji igrač. Jednostavno smatram da Modrić ne zaslužuje sve te nagrade iako ima kvalitetu, a opet dobro je prekinuti dominaciju Messi-a i Ronalda mada i to zvuči kao nemoguća misija jer ih svi vide kao dva najbolja igrača, a opet mnogi znaju da ima drugih odličnih igrača koji mogu zaslužiti nagradu, ali zna se da ova dvojca čine veliku razliku na terenu

artuditu
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Meni je isto ukupno gledano bolji Rakitić od Modrića. Raketa nije ništa manje niti pretrčao km, zna proigrati dobar pass, isto je igrao SP, zabio gol, nije mu drhtala noga kod izvođenja penala, odlučniji je i zabio je x golova više od Modrića, međutim za razliku od Luke, Raketa nije tip igrača koji može držati sredinu, on bolje funkcionira u paru dok je Modrić više playmaker. A obojica znaju biti i neprepozantljivi na terenu.                        

Međutim ja bih povukao paralelu Modrić - Xavi ili ako hoćete Iniesta. Igrali su svi i u isto vrijeme. Tko god je imalo pratio igre ova dva genijalca mogao je brzo ustanoviti da je Xavi jedan od najboljih, a po meni i najbolji igrač sredine. Njegova kontrola i pregled igre, savršeno precizna dodavanja koja graniče sa nemogućim možemo vidjeti kod rijetko kojeg igrača. Istinski playmaker i maestro.

Zašto onda Xavi ili Iniesta, svojevremeno kičma tika-take, nikad nisu mogli osvojiti neku individualnu nagradu, a isto su osvajali LP, Euro i SP, a Iniesta čak i zabio gol u finalu SP-a? Zato što su u to vrijeme Ronaldo i Messi bili bolji?

Znači Luka Modrić je The Best FIFA Man Player odnosno Bog nogometa i najbolji veznjak ikad, kako mu mnogi znaju tepati, zato što više nema Xavija i Inieste (koji su bili za klasu bolji) i zato što Messi i Ronaldo ove sezone nisu ispunili očekivanja? Ili su lobiranja moćnija nego što mislimo?

Ne daj bože da napišem nešto protiv Luke Modrića ili umanjujem njegova postignuća da ne bih bio upućen na provjeru dioptrije ili prelistavanje stručne nogometne literature, ali on nije klasa Messi-CR, čak ni klasa Xavi-Iniesta, realno on je klasa Rakitić i zato mu još jedanput treba čestitati na nagradi.

...zato ne očekujte od Modrića ili Rakitića da drže i nose cijelu momčad.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 18:24 (Dante05).
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...

...zato ne očekujte od Modrića ili Rakitića da drže i nose cijelu momčad.

 

 Tko drzi i nosu cijelu momcad? Messi? U Argentini? U Barecloni, pa se sramote u LP...

 

Usput, nogomet se igra u dva smijera, imas napad i imas odbranu, Luka igra u oba smjera za razliku tih koje si spomenuo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
Dante05 kaže...

...zato ne očekujte od Modrića ili Rakitića da drže i nose cijelu momčad.

 

 Tko drzi i nosu cijelu momcad? Messi? U Argentini? U Barecloni, pa se sramote u LP...

 

Usput, nogomet se igra u dva smijera, imas napad i imas odbranu, Luka igra u oba smjera za razliku tih koje si spomenuo.

 Idi ba gledaj hqjlajte zadnje utakmicr Levantea. Nemoj bit dosadan i nemoj trolat vise, usmrdio si se

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Provociraš navijače Barce, prije si seruckao po Barci, meni dosta da zaključim da si iz bijelog tabora.

 Ako mislis za navijace da su bezlicna masa onda uredu, provociram.

A da sam "seruckao po Barci" moras dokazati na primjeru. Citatom, printskrinom il nesto drugo. Za sad je to samo jeftina fraza.

7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
Evil Access kaže...
Dante05 kaže...

...zato ne očekujte od Modrića ili Rakitića da drže i nose cijelu momčad.

 

 Tko drzi i nosu cijelu momcad? Messi? U Argentini? U Barecloni, pa se sramote u LP...

 

Usput, nogomet se igra u dva smijera, imas napad i imas odbranu, Luka igra u oba smjera za razliku tih koje si spomenuo.

 Idi ba gledaj hqjlajte zadnje utakmicr Levantea. Nemoj bit dosadan i nemoj trolat vise, usmrdio si se

 Sto ne stoji od ovoga sto sam rekao? Usput, jedina stvar koja smrdi ovdje je tvoja glava koju si izvukao iz ***** Valverdea.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

 Tko drzi i nosu cijelu momcad? Messi? U Argentini? U Barecloni, pa se sramote u LP...

 

Usput, nogomet se igra u dva smijera, imas napad i imas odbranu, Luka igra u oba smjera za razliku tih koje si spomenuo.

 
Ti il imas problema sa pamcenjem ili da ne kazem nesto gore. Pa Argentina bez Messia nebi ni na svjetsko dosla.
A barca bez Messia ceto izgleda bezopasna. Kad je Messi tu osjeti se drasticna razlika, samo cini se da je nekima

tesko razumiti i da jednostavno nisu sposobni zbog ogranicenosti shvatiti da jedan igrac ne moze vuci cijelu mocad
cijelu sezonu, cijela natjecanja. I da se mora dogoditi da i najblji igraci moraju kad tad podbaciti ili cak i ako ne podbace,

cak i kad odigraju odlicno da to nekad nije dovoljno. 

I jos jednom,  ako nisi vidio Messia da igra i prema nazad, onda idi na provjeru mozda ili dioptrije.  Naravno da Messi

i slicni nece igrati tako duboko prema nazad kao vezni igraci, kao sto stoperi ne igraju tako duboko prema naprijed. Zvijek

imas situacije di se Messi vracao u obranu, pa cak radio i klizece, kao sto vidis napadaca da ide u napad i zabija. Vezni igraci

su poveznica i zato su cesce aktivniji u oba smjera. I sta sad, po tvome ispada da to sto Modric igra u oba smjera,

da je bolji i od Maradode i Pelea i slicno, jer oni isto kao ne igraju u oba smjera. 
Svaka cast Modricu i svatko ima pravo na svoje misljenje, bilo ono ispravno ili ne, ali Messi je ne za klasu, vec i vise

bolji igrac od Modrica. A kad smo kod toga i Xavi i iniesta su iznad Modrica. Nivo koji modric nece dostici. 

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Cijenim ja i Messija i Xavia i Inestu. ALI, kada vidim Messija kako seta po terenu kada ga ne ide i kada gube onda ne mogu da vijerujem da netko misli da je taj lik najbolji na svijetu, svaka mu cast kada ga ide onda je car, ali kada ga ne ide onda seta po terenu pa kada izgubi se pokupi bez da cestitia protivniku koji je bio bolji, a zna dizati dres i isticati sebe u prvi plan kada sretno zabije u nebitnoj utakmici, smjesno... Xavi i Inesta su isto klase od igraca, ali bih volio da sam ih mogao vidjeti da igraju van Barcelone ili reprezentacije spanjolske, koja  je igrala isto kao barca. Oni su bili "zrtve" tog stila nogometa, i onda opet na kraju poslije svih hvalospjeva na racun Barcelone i tika take i sta sve ne dodje Real koji osvoji 3 lige prvaka za redom, znaci da su oni bili tako dobri oni bi to uradili, a ne Real i Luka Modric. Svi su oni najbolji pa ne osvojise 3 lige prvaka za redom, nema logike...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
16 godina
offline
FC Barcelona

Baš me zanima kako će sada Barca bez Messija ovih par tekmi, previše je ovisna o njemu. Realu je lakše, oni nisu ovisni o Kristijanu kako likovi iz druge teme stalno spominju. (sarcasm off) 

 

Dobro je da nije teža ozljeda, 3 tjedna će preživjeti Barca bez Messija, taman da se vidi kako im ide bez njega, neka se čovjek malo odmori.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

 

Još jedna pohvala Valverdeovom izvanrednom čitanju igre protivnika.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Izvanredna video analiza Valverdeovog taktičkog masterclassa. Vrhunski pristup.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 13:54 (Barcelonista).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ajd bar neće mijenjat grb iduće sezone...
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Cijenim ja i Messija i Xavia i Inestu. ALI, kada vidim Messija kako seta po terenu kada ga ne ide i kada gube onda ne mogu da vijerujem da netko misli da je taj lik najbolji na svijetu, svaka mu cast kada ga ide onda je car, ali kada ga ne ide onda seta po terenu pa kada izgubi se pokupi bez da cestitia protivniku koji je bio bolji, a zna dizati dres i isticati sebe u prvi plan kada sretno zabije u nebitnoj utakmici, smjesno... Xavi i Inesta su isto klase od igraca, ali bih volio da sam ih mogao vidjeti da igraju van Barcelone ili reprezentacije spanjolske, koja  je igrala isto kao barca. Oni su bili "zrtve" tog stila nogometa, i onda opet na kraju poslije svih hvalospjeva na racun Barcelone i tika take i sta sve ne dodje Real koji osvoji 3 lige prvaka za redom, znaci da su oni bili tako dobri oni bi to uradili, a ne Real i Luka Modric. Svi su oni najbolji pa ne osvojise 3 lige prvaka za redom, nema logike...

 Barcelona je sa tim igracima osvojila 6 trofeja u jednoj sezoni osvojili su sve sto se moglo osvojiti to niti jednom klubu nije uspijelo. Po meni to je puno teze od lige prvaka jer puno je teze koncentrirati se na sva natjecanja tijekom godine od natjecanja kojeg igras svaka dva tjedna 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
Evil Access kaže...

Cijenim ja i Messija i Xavia i Inestu. ALI, kada vidim Messija kako seta po terenu kada ga ne ide i kada gube onda ne mogu da vijerujem da netko misli da je taj lik najbolji na svijetu, svaka mu cast kada ga ide onda je car, ali kada ga ne ide onda seta po terenu pa kada izgubi se pokupi bez da cestitia protivniku koji je bio bolji, a zna dizati dres i isticati sebe u prvi plan kada sretno zabije u nebitnoj utakmici, smjesno... Xavi i Inesta su isto klase od igraca, ali bih volio da sam ih mogao vidjeti da igraju van Barcelone ili reprezentacije spanjolske, koja  je igrala isto kao barca. Oni su bili "zrtve" tog stila nogometa, i onda opet na kraju poslije svih hvalospjeva na racun Barcelone i tika take i sta sve ne dodje Real koji osvoji 3 lige prvaka za redom, znaci da su oni bili tako dobri oni bi to uradili, a ne Real i Luka Modric. Svi su oni najbolji pa ne osvojise 3 lige prvaka za redom, nema logike...

 Barcelona je sa tim igracima osvojila 6 trofeja u jednoj sezoni osvojili su sve sto se moglo osvojiti to niti jednom klubu nije uspijelo. Po meni to je puno teze od lige prvaka jer puno je teze koncentrirati se na sva natjecanja tijekom godine od natjecanja kojeg igras svaka dva tjedna 

 U sustini 7 utakmica. Apsolutno nerelevantno za krupne zakljucke

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 U sustini 7 utakmica. Apsolutno nerelevantno za krupne zakljucke

 Ja mislim da si ti malo tupav, nemoj me drzat za rijec.

Barcelona - Mes que un club
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
Barcelonista kaže...

 U sustini 7 utakmica. Apsolutno nerelevantno za krupne zakljucke

 Ja mislim da si ti malo tupav, nemoj me drzat za rijec.

 Ja mislim da ti uopce ne razumijes sta ja pisem. Toliko o tebi.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
Evil Access kaže...

Cijenim ja i Messija i Xavia i Inestu. ALI, kada vidim Messija kako seta po terenu kada ga ne ide i kada gube onda ne mogu da vijerujem da netko misli da je taj lik najbolji na svijetu, svaka mu cast kada ga ide onda je car, ali kada ga ne ide onda seta po terenu pa kada izgubi se pokupi bez da cestitia protivniku koji je bio bolji, a zna dizati dres i isticati sebe u prvi plan kada sretno zabije u nebitnoj utakmici, smjesno... Xavi i Inesta su isto klase od igraca, ali bih volio da sam ih mogao vidjeti da igraju van Barcelone ili reprezentacije spanjolske, koja  je igrala isto kao barca. Oni su bili "zrtve" tog stila nogometa, i onda opet na kraju poslije svih hvalospjeva na racun Barcelone i tika take i sta sve ne dodje Real koji osvoji 3 lige prvaka za redom, znaci da su oni bili tako dobri oni bi to uradili, a ne Real i Luka Modric. Svi su oni najbolji pa ne osvojise 3 lige prvaka za redom, nema logike...

 Barcelona je sa tim igracima osvojila 6 trofeja u jednoj sezoni osvojili su sve sto se moglo osvojiti to niti jednom klubu nije uspijelo. Po meni to je puno teze od lige prvaka jer puno je teze koncentrirati se na sva natjecanja tijekom godine od natjecanja kojeg igras svaka dva tjedna 

 Istina je da je teško osvojiti sve u jednoj sezono no isto tako je istina da je teško osvojiti i 1 ligu prvaka a kuda 3 za redom.. Real je prvi klub koji je to napravio dva a zatim tri puta za redom...do tada nije bilo onih koji su obranili naslov... ovo s osvojenim svim trojefima u godini je uspjevalo mnogim klubovima i to ne samo u Španjolskoj.. mislim klub protiv kojeg igrate Sutra je osvoji u toj sezoni sve što se može osvojiti...tako da...

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
toxic kaže...
The_K kaže...
Evil Access kaže...

Cijenim ja i Messija i Xavia i Inestu. ALI, kada vidim Messija kako seta po terenu kada ga ne ide i kada gube onda ne mogu da vijerujem da netko misli da je taj lik najbolji na svijetu, svaka mu cast kada ga ide onda je car, ali kada ga ne ide onda seta po terenu pa kada izgubi se pokupi bez da cestitia protivniku koji je bio bolji, a zna dizati dres i isticati sebe u prvi plan kada sretno zabije u nebitnoj utakmici, smjesno... Xavi i Inesta su isto klase od igraca, ali bih volio da sam ih mogao vidjeti da igraju van Barcelone ili reprezentacije spanjolske, koja  je igrala isto kao barca. Oni su bili "zrtve" tog stila nogometa, i onda opet na kraju poslije svih hvalospjeva na racun Barcelone i tika take i sta sve ne dodje Real koji osvoji 3 lige prvaka za redom, znaci da su oni bili tako dobri oni bi to uradili, a ne Real i Luka Modric. Svi su oni najbolji pa ne osvojise 3 lige prvaka za redom, nema logike...

 Barcelona je sa tim igracima osvojila 6 trofeja u jednoj sezoni osvojili su sve sto se moglo osvojiti to niti jednom klubu nije uspijelo. Po meni to je puno teze od lige prvaka jer puno je teze koncentrirati se na sva natjecanja tijekom godine od natjecanja kojeg igras svaka dva tjedna 

 Istina je da je teško osvojiti sve u jednoj sezono no isto tako je istina da je teško osvojiti i 1 ligu prvaka a kuda 3 za redom.. Real je prvi klub koji je to napravio dva a zatim tri puta za redom...do tada nije bilo onih koji su obranili naslov... ovo s osvojenim svim trojefima u godini je uspjevalo mnogim klubovima i to ne samo u Španjolskoj.. mislim klub protiv kojeg igrate Sutra je osvoji u toj sezoni sve što se može osvojiti...tako da...

 Kao Real naprimjer

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
toxic kaže...

ovo s osvojenim svim trojefima u godini je uspjevalo mnogim klubovima i to ne samo u Španjolskoj.. mislim klub protiv kojeg igrate Sutra je osvoji u toj sezoni sve što se može osvojiti...tako da...

 Nitko nikada nije osvojio svih 6 trofeja u godini osim Barce. Ti vjerojatno misliš na tripletu.

 

Dok su Ligu Prvaka (doduše u starom formatu) klubovi osvajali u dosta godina zaredom. Kao Ajax ili Bayern 70-ih.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 15:30 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
toxic kaže...

ovo s osvojenim svim trojefima u godini je uspjevalo mnogim klubovima i to ne samo u Španjolskoj.. mislim klub protiv kojeg igrate Sutra je osvoji u toj sezoni sve što se može osvojiti...tako da...

 Nitko nikada nije osvojio svih 6 trofeja u godini osim Barce. Ti vjerojatno misliš na tripletu.

 

Dok su Ligu Prvaka (doduše u starom formatu) klubovi osvajali u dosta godina zaredom. Kao Ajax ili Bayern 70-ih.

 6 ili manje ovisi o kupovima koliko koja liga ima itd... ali uglavnom osvajalo se u određenim ligama sve što se moglo te godine dal je 6 ili manje ionako svejedno.

 Potencijalno Englezi mogu imati najvise osvojenih (7 ak se ne varam)

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 15:53 (toxic).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
toxic kaže...
antimadridista kaže...
toxic kaže...

ovo s osvojenim svim trojefima u godini je uspjevalo mnogim klubovima i to ne samo u Španjolskoj.. mislim klub protiv kojeg igrate Sutra je osvoji u toj sezoni sve što se može osvojiti...tako da...

 Nitko nikada nije osvojio svih 6 trofeja u godini osim Barce. Ti vjerojatno misliš na tripletu.

 

Dok su Ligu Prvaka (doduše u starom formatu) klubovi osvajali u dosta godina zaredom. Kao Ajax ili Bayern 70-ih.

 6 ili manje ovisi o kupovima koliko koja liga ima itd... ali uglavnom osvajalo se u određenim ligama sve što se moglo te godine dal je 6 ili manje ionako svejedno.

 Potencijalno Englezi mogu imati najvise osvojenih (7 ak se ne varam)

 Što si tvrdoglav 

Svaka liga ima kup i superkup. Nitko nikada nije osvojio sve trofeje u kojima se natjecao u jednoj sezoni osim Barce 2009. Možeš provjeriti negdje ako nama ne vjeruješ.

 

Nekome su izmicali superkupovi, nekima kupovi. Ali nitko nikada nije uspio osvojiti baš svako natjecanje u kojem se natjecao u godini osim Barce. Znači liga, liga prvaka, kup, superkup europe, domaći superkup, svjetsko klupsko prvenstvo

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 16:29 (antimadridista).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
toxic kaže...
antimadridista kaže...
toxic kaže...

ovo s osvojenim svim trojefima u godini je uspjevalo mnogim klubovima i to ne samo u Španjolskoj.. mislim klub protiv kojeg igrate Sutra je osvoji u toj sezoni sve što se može osvojiti...tako da...

 Nitko nikada nije osvojio svih 6 trofeja u godini osim Barce. Ti vjerojatno misliš na tripletu.

 

Dok su Ligu Prvaka (doduše u starom formatu) klubovi osvajali u dosta godina zaredom. Kao Ajax ili Bayern 70-ih.

 6 ili manje ovisi o kupovima koliko koja liga ima itd... ali uglavnom osvajalo se u određenim ligama sve što se moglo te godine dal je 6 ili manje ionako svejedno.

 Potencijalno Englezi mogu imati najvise osvojenih (7 ak se ne varam)

 Što si tvrdoglav 

Svaka liga ima kup i superkup. Nitko nikada nije osvojio sve trofeje u kojima se natjecao u jednoj sezoni osim Barce 2009. Možeš provjeriti negdje ako nama ne vjeruješ.

 

Nekome su izmicali superkupovi, nekima kupovi. Ali nitko nikada nije uspio osvojiti baš svako natjecanje u kojem se natjecao u godini osim Barce. Znači liga, liga prvaka, kup, superkup europe, domaći superkup, svjetsko klupsko prvenstvo

 Nikad niko nije osvojio 2 triplete osim Barce

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice