FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.104
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Koliko mediji iskrenu činjenice. Sad bi Barca kao trebala biti izbačena iz kupa jer je naš igrač Barce B u ligi dobio 5 žutih kartona. Nije isto takmičenje i nema nikakvog razloga za izbacivanje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Izgleda da će nas ipak izbaciti. No, ajde barem da odigraju dobro večeras i da natrpaju Levante.

 

Sastav Barce:

 

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Izgleda da će nas ipak izbaciti. No, ajde barem da odigraju dobro večeras i da natrpaju Levante.

 

Sastav Barce:

 

 

 Neće nas izbaciti, novinari pisu pizdarije.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
x18x05x kaže...

Izgleda da će nas ipak izbaciti. No, ajde barem da odigraju dobro večeras i da natrpaju Levante.

 

Sastav Barce:

 

 

 Neće nas izbaciti, novinari pisu pizdarije.

 Zahuktalo se, tko zna kak bu završilo.?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Stvarno nije lijepo što neki pišu protiv Barce na forumu i neće nas izbaciti iz kupa, to novinari pišu gluposti.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dominantna igra, puno stvorenih sansi, preko 10 suteva na gol dok Levante nije presao centar.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Odlicno prvo poluvrijeme, ovakvu Barcu svaki pravi fan zeli gledati, napadacki, agresivno, visoki presing. Realno trebalo je biti barem 5-0 s obzirom na prilike. Dembo je kralj, samo on moze zabiti onakva dva gola, sjecam se da sam prije mozda godinu dana napisao kako imam osjecaj da se nece snaci u Barci, ali evo demantirao me, svakom utakmicom izgleda sve bolje i bolje, sad je samo na Valverdeu da ga nastavi forsirati, da dobije jos vise samopouzdanja. 

Danas svi na visini zadatka, Coutinho melem za oci kad je u formi, jedino mi Murillo jos uvijek malo nepouzdano izgleda, na rubu je stalno da izgubi duel i da ga neko predribla, treba i njemu utakmica. Sve u svemu, rezultat iako povoljan, treba jos barem 1-2 zabiti pa malo opustenije onda, ovako ih gol vraca u igru opet.

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Samo malo više ozbiljnosti u napadu. Možda Sukija ubacit i zabit tako 2-3 gola.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da bi igra bila puno bolja kada Suarez i Messi ne bi igrali zajedno. Vidal je legenda, ide na svaku loptu 200%!

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 23:16 (kexzoR).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Što mislite koga ce Barca dovesti na mjesto napadača?

 

Navodno bi trebao doći iskusni igrač koji je visok i jak i da dobro igra glavom.

Spominjala su se ova imena : Morata, Giroud, Ibra , Soriano , Bakambu , Carlos Vela...

 

Po meni Giroud bi bio najbolji za ono što nam treba a to je plan B za razbijanje bunkera.

Lik može uzeti svaki skok.

 

Uglavnom nadam se takvom igraču a ako dođe neki panj tipa Carlos Vela koji je zapravo krilo nek se ubiju u upravi jer to nema nikakvog smisla.

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Cak i Mandzo bolji od svih navedenih.

Giroud toplo hladno.

Volio bih vidjet Raula Jimeneza kao drugog napadaca.
9 godina
offline
FC Barcelona

Kyliana Mbappea.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Kyliana Mbappea.

 On pregovara sa Juvetom.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
playjob kaže...

Kyliana Mbappea.

 On pregovara sa Juvetom.

 Koji Juve.

 

On ide u Barcu,Real ili City

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 Koji Juve.

 

On ide u Barcu,Real ili City

 Gdje piše? link

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 19:09 (matrix777).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ocekujem Mbappea u Barceloni za 2,3 sezone. Abidal od kluba stvara mini Francusku. To mi ne smeta jer je Francuska po meni glavni favorit za osvajanje iduceg europskog i svjetskog prvenstva.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Idem logikom.

 

Koji Juventus , Mbappe u toj zabarskoj ligi nece nikad igrat.

Nitko nije lud da kupi Dybalu.

Lik je jedan od najprecjenjenih igra;a na svijetu.

 

Nestane u svakoj jacoj utakmici, a maksimalni doseg mu je cca 20 golova.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Idem logikom.

 

Koji Juventus , Mbappe u toj zabarskoj ligi nece nikad igrat.

 

 A u kojoj sad igra? 

15 godina
online
Re: FC Barcelona
Mbappe ne ide nigdje. Ne moze nitko platit koliko ce PSG trazit.

150 milja jer je najbolji igrac ispod 21 god, na to 100 milja gore jer je zavrsio u top 5 za ballon d or i onda jos bar 50 gore jer je tek nedavno dovrsio transfer.

I povrh svega igra doma.

On ako ce igdje ic ic ce s 24-25 god kad se zasiti toga sta PSG nije uspio nista osvojit.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vermaelen ide na kraju sezone i opet igra ispred Murilla koji mozda I ostane u klubu.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Je li bitno, ko gdje ide? Dok si u klubu moras biti spreman dati 100% kad te trener stavi u sastav. Sta sada Vermalen ne bi trebao igrati jer je kao neko drugi dosao. Valverde ga stavio, on odigrao po PS. 

Dembele odličan, dok je bio na terenu bio je najveća prijetnja po gol Leganesa. Alena dosta dobar. O Messi -  Alba kombinaciji mislim da se nema šta više reći. Samo ne znam šta je sa Coutinhom, zaista nije na svom nivou. 

 

MES QUE UN CLUB
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Onda nek igra i Samper, a Arthur neka grije klupu xD
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Karakteristike krila u nogometu: Brzina, prodornost, dribling, ubacaj, izdrzljivost. (Neymar, Mbappe, Salah, Bale, Wilian, Hazard...). Karakteristike klasicnog veznjaka: Okretnost, sigurnost na lopti, dodavanje, duge lopte, sut i vizija.(Coutinho, Eriksen, Pogba, Iniesta, Gundogan...) Coutinho NE MOZE IGRAT NA KRILU jer nema potrebne karakteristike. Zamislite kako bi izgledalo da Gundogan igra na mjestu Sanea,Pogba na Martialovom mjestu ili Henderson na Salahovom.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 23:11 (kexzoR).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Karakteristike krila u nogometu: Brzina, prodornost, dribling, ubacaj, izdrzljivost. (Neymar, Mbappe, Salah, Bale, Wilian, Hazard...). Karakteristike klasicnog veznjaka: Okretnost, sigurnost na lopti, dodavanje, duge lopte, sut i vizija.(Coutinho, Eriksen, Pogba, Iniesta, Gundogan...) Coutinho NE MOZE IGRAT NA KRILU jer nema potrebne karakteristike. Zamislite kako bi izgledalo da Gundogan igra na mjestu Sanea,Pogba na Martialovom mjestu ili Henderson na Salahovom.

 

 haj sto ne gledas utakmicu...nego jos mislis da drugi ne gledaju.

Ako ovo sto heatmap pokazuje nije igranje u veznom redu onda ja ne znam šta je. Prestani manipulirat i izmišljat.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
kexzoR kaže...
Karakteristike krila u nogometu: Brzina, prodornost, dribling, ubacaj, izdrzljivost. (Neymar, Mbappe, Salah, Bale, Wilian, Hazard...). Karakteristike klasicnog veznjaka: Okretnost, sigurnost na lopti, dodavanje, duge lopte, sut i vizija.(Coutinho, Eriksen, Pogba, Iniesta, Gundogan...) Coutinho NE MOZE IGRAT NA KRILU jer nema potrebne karakteristike. Zamislite kako bi izgledalo da Gundogan igra na mjestu Sanea,Pogba na Martialovom mjestu ili Henderson na Salahovom.

  haj sto ne gledas utakmicu...nego jos mislis da drugi ne gledaju.

Ako ovo sto heatmap pokazuje nije igranje u veznom redu onda ja ne znam šta je. Prestani manipulirat i izmišljat.

 Kao što slika govori, većinu vremena je prvoveo na krilu. Tako da, popravi dioptriju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...
kexzoR kaže...
Karakteristike krila u nogometu: Brzina, prodornost, dribling, ubacaj, izdrzljivost. (Neymar, Mbappe, Salah, Bale, Wilian, Hazard...). Karakteristike klasicnog veznjaka: Okretnost, sigurnost na lopti, dodavanje, duge lopte, sut i vizija.(Coutinho, Eriksen, Pogba, Iniesta, Gundogan...) Coutinho NE MOZE IGRAT NA KRILU jer nema potrebne karakteristike. Zamislite kako bi izgledalo da Gundogan igra na mjestu Sanea,Pogba na Martialovom mjestu ili Henderson na Salahovom.

 

 haj sto ne gledas utakmicu...nego jos mislis da drugi ne gledaju.

Ako ovo sto heatmap pokazuje nije igranje u veznom redu onda ja ne znam šta je. Prestani manipulirat i izmišljat.

 Kao što slika govori, većinu vremena je prvoveo na krilu. Tako da, popravi dioptriju.

 

da ne koristim neke teže riječi:

 

 

 

dobar pokušaj odbrane druga u neznanju i bahatosti. kakav poraz :) :) :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 9:04 (Barcelonista).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Svi moguci mediji su prenijeli da Kevin Prince Boateng dolazi u Barcelonu.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...
kexzoR kaže...
Karakteristike krila u nogometu: Brzina, prodornost, dribling, ubacaj, izdrzljivost. (Neymar, Mbappe, Salah, Bale, Wilian, Hazard...). Karakteristike klasicnog veznjaka: Okretnost, sigurnost na lopti, dodavanje, duge lopte, sut i vizija.(Coutinho, Eriksen, Pogba, Iniesta, Gundogan...) Coutinho NE MOZE IGRAT NA KRILU jer nema potrebne karakteristike. Zamislite kako bi izgledalo da Gundogan igra na mjestu Sanea,Pogba na Martialovom mjestu ili Henderson na Salahovom.

  haj sto ne gledas utakmicu...nego jos mislis da drugi ne gledaju.

Ako ovo sto heatmap pokazuje nije igranje u veznom redu onda ja ne znam šta je. Prestani manipulirat i izmišljat.

 Kao što slika govori, većinu vremena je prvoveo na krilu. Tako da, popravi dioptriju.

 

da ne koristim neke teže riječi:

 

 

 

dobar pokušaj odbrane druga u neznanju i bahatosti. kakav poraz :) :) :)

 Sad tražiš neke druge utakmice gdje je malo više igrao u sredini. To mi nije drug, samo kolega sa foruma isto kao i ti. Nikog ne branim, samo ti ukazujem koliko si u krivu. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Dembele out 10 - 15 dana, uganuće noge.

Baš je počeo da igra kako treba i povreda.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice