FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.228
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ma znao sam da ce utakmica biti kanta cim sam vidio sastav.

Sve osim poraza je dobro a tako je i bilo.

 

Puig i Todibo odlični.

 

Glavno su napravili a to je da su odmorili sve igrace koji ce igrati u utorak.

Treba razvaliti one odvratne engleze.

Najvise mi smeta sto ljudi misle da mogu napraviti neki preokret a nisu u stanju bez sudacke pomoci pobjediti WH kod kuce.

 

 

 Prvi penal na tekmi za united je sramotan. Lika sto je sudio treba dozivotno suspendirati, gledam i ne vjerujem. Brate, ne voim barcu, ali kada cujem engleze da kazu da je united najveci klub na svijetu dobijem proljev. Treba im dobro .ebat mater.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže... 

 Prvi penal na tekmi za united je sramotan. Lika sto je sudio treba dozivotno suspendirati, gledam i ne vjerujem. Brate, ne voim barcu, ali kada cujem engleze da kazu da je united najveci klub na svijetu dobijem proljev. Treba im dobro .ebat mater.

 Zewa na akciji u kauflandu.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Može li netko staviti linkove prijenosa večerašnje utakmice?
14 godina
offline
FC Barcelona

Početni sastav:

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Neki stream?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

brutalno

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Smece Felix Brych je ponistio cist penal, isto kao i protiv Atletica u polufinalu LP prije nekoliko godina.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Smece Felix Brych je ponistio cist penal, isto kao i protiv Atletica u polufinalu LP prije nekoliko godina.

 Realno, Rakitić je išao na penal. Vidjelo se da je zapeo za igrača i pao. Tako da nije penal. 

 

Messi Lord.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
Barcelonista kaže...

Ajax moze do finala. Uprkos sudaru sa Juveom i Citije. Juventus ih moze uzeti na iskustvo, na snagu i brzinu ne moze. 

 

Volio bih vidjeti finale Barca Ajax i u tom slucaju bilo bi nam jako jako tesko.

 Prestani se drogirati. Kakv carni Ajax...

 Moram se sloziti s tobom, tvoje znanje o nogometu me inspirira, svaka cast frende, laganini za juventus jos malo pa Ronaldo podize klempu protiv Messia u finalu!! 

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 22:58 (el.šef).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
Barcelonista kaže...

Ajax moze do finala. Uprkos sudaru sa Juveom i Citije. Juventus ih moze uzeti na iskustvo, na snagu i brzinu ne moze. 

 

Volio bih vidjeti finale Barca Ajax i u tom slucaju bilo bi nam jako jako tesko.

 Prestani se drogirati. Kakv carni Ajax...

 Što reče ono? 

8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ma kaj će mafijaški Juve!?  uff šta mi drago da su te lopuže koje drmaju NEPOŠTENO u Seriji A ispale napokon.

A i Ajax 100x bolji od njih u svakom pogledu nemože im ocvala dama ni kopačke glancat jedino nešta drugo hahah

Napad je najbolja obrana :)
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...
Evil Access kaže...
Barcelonista kaže...

Ajax moze do finala. Uprkos sudaru sa Juveom i Citije. Juventus ih moze uzeti na iskustvo, na snagu i brzinu ne moze. 

 

Volio bih vidjeti finale Barca Ajax i u tom slucaju bilo bi nam jako jako tesko.

 Prestani se drogirati. Kakv carni Ajax...

 Što reče ono? 

 Ajax je bezvezna ekipa, i corava koka ubode zrno ili dva...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bitno da su oni PREGAZILI ocvalu "damu" 

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi rutinski.........a Juventus pa pa......koja radost vidjeti Kristinu kako guta knedle? Nekoga će ona još i silovati večeras?

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Guillermo Amor: “De Ligt? He’s a player of Ajax and we respect the club. We don’t talks about players from other teams although I know where he will play next year.”

 

Tako treba.

 

Rutinska pobjeda.Vrbovati i trenera Ajaxa ako treba dogodine.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
Evil Access kaže...
Barcelonista kaže...

Ajax moze do finala. Uprkos sudaru sa Juveom i Citije. Juventus ih moze uzeti na iskustvo, na snagu i brzinu ne moze. 

 

Volio bih vidjeti finale Barca Ajax i u tom slucaju bilo bi nam jako jako tesko.

 Prestani se drogirati. Kakv carni Ajax...

 Moram se sloziti s tobom, tvoje znanje o nogometu me inspirira, svaka cast frende, laganini za juventus jos malo pa Ronaldo podize klempu protiv Messia u finalu!! 

  

15 godina
offline
FC Barcelona

Rekao bih da je Roberto najlosiji danas, ostali svi ok, Messi deset razina iznad, Rakitic super.

 

Busquets i Semedo ocisceni od kartona jel?

14 godina
offline
FC Barcelona

Malo slika od sinoć 

 

Dosad sa bio na utakmici 3 puta prije ovog, ali ovo je bila definitivno najbolja Messijeva predstava koju sam gledao uživo. To se mora doživit.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
FC Barcelona

Veselim se tekmi Liverpoola s Barcom (trebali bi proc Porto, a henedikep na Liverpool je 4,0 danas :D). Susrest ce se trenutno dvije najjace momcadi u Europi koje igraju nogomet kao iz skolskih knjiga... Messi na jednoj strani, a Firmino,Salah,Mane na drugoj uz vodju Van Dijka, Kloppa i ostatka garde uz navijacku potporu kakvu City nece dobit niti da osvoji 100 prvenstva. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Veoma zanimljiv mec.

 

Liverpool ce sigurno vise napadati i pritiskati zadnju liniju Barcelone.

Stvorit ce vise sansi od Manchester Uniteda.

 

Ali sa druge strane visoko napasti Barcelonu je samoubojstvo.

2 suprotna stila igra šo se tice izgradnje napada.

 

Ipak dajem Barceloni 70 posto sansi na prolazak.

Liverpool se bori u prvenstvu , nemaju neku širinu na klupi.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FC Barcelona

Previse si dao, ne govorim to jer sam navijac Lpoola. Liverpool ima najvise problema s bunkerima (imao je prosle godine, ovo sada je nesto drugacije), a Barca igra otvoren nogomet i mislim da bi moglo biti tu golijade s jedne i druge strane. 

Svkakao ako do toga dodje imat cemo fenomenalnih susreta kao npr: VVD - Pique, Robertson - Alba, TAA mladi nevjerovatni talent i Semedo, Fabinho i Busquets, i onda taj napad Messi, Suarez ponajprije pa onda ta trojka Redsa.. 2 utakmice sezone nas sigurno ocekuju ako Lpool danas zadrzi prednost. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 17:44 (Bash).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Sve je moguće , ali ipak vidio sam koliko su šansi Porto i Chelsea stvorili u zadnje 2 utakmice Liverpoolu.

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Sve je moguće , ali ipak vidio sam koliko su šansi Porto i Chelsea stvorili u zadnje 2 utakmice Liverpoolu.

 

Uvjeren sam da su ih stvarali, ali jedino što se broji i računa, su golovi 

A dali su ih, koliko ono?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Opet, mi imamo trenera koji je dobar u tome što radi. Čita igru i tako postavlja ekipu, nije da uvijek upali al upali često. Tako da Barca sad zna više načina igrat, bio to bunker ili ne. 

 

Nije da ga samo hvalim, što se mene tiče on nije za Barcu, ja sam zagovornik napadačkog nogometa. A ne one ljigave kontre što mi znamo napraviti, dođu do 35 metara od protivničkog gola i vrate loptu nazad golmanu. 

 

Večers bi LP mogao ispasti, nije Porto bezveze tu gdje je.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Da je 2-1 sigurno da Porto ima dobre šanse.

 

Ali moraju 2-0 pobjediti.Ne primiti gol protiv ekipe koja ima odličnu kontru...To je vec remek djelo.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Lpool je zbilja lose igrao tu tekmu...ako se to ponovi, zvuci kao okej susret za nas
10 godina
offline
FC Barcelona

liverpoola dosta prati sreca zadnje susrete, nekad je samo to i dovoljno

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

liverpul zaista lose igra na postavljenu odbranu, mada su se malo poboljsali u tom segmentu u odnosu na proslu sezonu.

 

no, kako god, ove sezone skroz zadovoljavajuci rasplet lige prvaka. ispale su sve meni odvratne ekipe, ostali samo meni dragi timovi. Sve po mom ukusu :) :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 20:23 (Barcelonista).
9 godina
offline
FC Barcelona

To onaj liverpool koji 40 godina nije osvojio ligu? Isti onaj liverpool koji je prosle sezone tvrdio da je salah novi Messi? Gubitnicki klub bio i ostao, dokazano nebrojno puta, Barcelona ce ih vratit u realnost.

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
FC Barcelona

City-Totennham jel gledate vi ovo? 4 gola u 10 minuta haha

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice