FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.289.502
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barca4life kaže...

Sta reci i kakvu poruku poslati?

 

MESSI JE JEDAN VELIKI GUBITNIK!!! EKIPA ISPADA A ON SE SECE PO TERENU!!!

VALVERDE JE TREBAO DOBITI NOGU U GUZICU POSLIJE ROME!!!

 

 

 A sta bio Messi trebao. Letiti po svemiru?? Daj se uozbilji. Lik ima 32 godine i ako on mora letiti u sredini da bi sam sebi pripremio nesto, jer ostali igraci nisu sposobni bez njega sloziti ni jednu akciju, onda stvarno. Ti stvarno ocekujes da messi leti i da on moze letiti i trcati okolo, pa se vrati po loptu pa nemas kome dati, pa trci. Ma daj. Cocjek je je probao, zatvaraju ga, ali svejedno je jedin i od Barcinih igraca pucao i imao prilike, pokusavaop je. Pa nije njegovo da trci,. a i ne moze viose toliko. Jbmti ekipu ak messi mora biti radilica, uz 10 ostalih igraca ti ides njega krivit. Pa daj. Da su ostatak ekipe ginuo i trcao a messi se setao i jebaop okolo priznao bih ti.

 

Ali be4ss messia Barca ne moze jednu akciju sloziti, a svi znamo da se mesasia najvise cuvalo. Pa sta bi on trbao?? Njegovo nije da glumi Gattusa, Vidalas i slicno. Covjek kad vidi ko ga voidi i kako oviu igraju da je pravi bi sjeo sa strane ili oso popit nest da ne gleda sramotu od suigraca, koji nisu u stanju kod 4 og gola pratit situaciju, nego setaju. 

 

Pa onaki korner kad ti prodaju vrijeme je da se ostavis profesionalnog nogometa i ode u amatere, jer ispali su uipravo to. I sta bi messi trebao tu.- Vjerujemd a mu je prepizdilo vise. I nek seta, u ovakoj utakmici neka seta.  

11 godina
offline
FC Barcelona

Kao navijač Liverpoola, pošto je još puls na 120 i alkohol na povišenoj razini...

Molim Vas svi vi  bandwagonaši pogledajte zadnje dvije  tri stranice svojih vlastih postova i još jednom recite da je Barca bila bolja u bilo kojoj tekmi.

Lopta je okrugla, jedino što se na kraju gleda je reztat, a Messi je i dalje Bog nogometa!

LP i čujemo se kad se dojmovi slegnu.

YNWA

9 godina
offline
FC Barcelona

Dočekali i vi, jazavci, da vam Liverpool igra finale Lige prvaka.

Di ste bili kad vam je taj isti klub bio u drugom dijelu tablice engleskog prvenstva, da ne pričamo o Ligi prvaka i katastrofalnim sezonama od 2006. godine.

Sad se vi kur*ite i busate o prsa YNWA, a do prije 2-3 godine niste kročili u rubriku sport na ovom forumu.

Teška sramota ste, hrrrrrrrrrrrrr, pu.

 

Uređivanje poruke:
Podno profila ti stoji da si član ovog foruma 6 godina. 

Tema Liverpool ovdje postoji od 2011. godine, ti si se s profila cro_scouser javio tek prije 20 dana.

Toliko o navijaču Liverpoola, riga mi se.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 0:56 (playjob).
4 godine
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...
Barca4life kaže...

Sta reci i kakvu poruku poslati?

 

MESSI JE JEDAN VELIKI GUBITNIK!!! EKIPA ISPADA A ON SE SECE PO TERENU!!!

VALVERDE JE TREBAO DOBITI NOGU U GUZICU POSLIJE ROME!!!

 

 

 A sta bio Messi trebao. Letiti po svemiru?? Daj se uozbilji. Lik ima 32 godine i ako on mora letiti u sredini da bi sam sebi pripremio nesto, jer ostali igraci nisu sposobni bez njega sloziti ni jednu akciju, onda stvarno. Ti stvarno ocekujes da messi leti i da on moze letiti i trcati okolo, pa se vrati po loptu pa nemas kome dati, pa trci. Ma daj. Cocjek je je probao, zatvaraju ga, ali svejedno je jedin i od Barcinih igraca pucao i imao prilike, pokusavaop je. Pa nije njegovo da trci,. a i ne moze viose toliko. Jbmti ekipu ak messi mora biti radilica, uz 10 ostalih igraca ti ides njega krivit. Pa daj. Da su ostatak ekipe ginuo i trcao a messi se setao i jebaop okolo priznao bih ti.

 

Ali be4ss messia Barca ne moze jednu akciju sloziti, a svi znamo da se mesasia najvise cuvalo. Pa sta bi on trbao?? Njegovo nije da glumi Gattusa, Vidalas i slicno. Covjek kad vidi ko ga voidi i kako oviu igraju da je pravi bi sjeo sa strane ili oso popit nest da ne gleda sramotu od suigraca, koji nisu u stanju kod 4 og gola pratit situaciju, nego setaju. 

 

Pa onaki korner kad ti prodaju vrijeme je da se ostavis profesionalnog nogometa i ode u amatere, jer ispali su uipravo to. I sta bi messi trebao tu.- Vjerujemd a mu je prepizdilo vise. I nek seta, u ovakoj utakmici neka seta.  

 Sve sto je trebao uraditi je uzeti loptu i zabiti gol i rjesiti sve dileme veceras. Koliko je golova zabio ove sezone?! A kada treba da zabije nema ga. Like je luzer. Ja volim Messija i Barclonu, ali Messi je u nogometu ono sto je Lebron James u kosarci, velik igrac, ali najveci? NE, NE i NE, jer jednostavno nema mentalitet pobjednika.

 

Real je osvojio 3 puta ligu prvaka za redom sa losijom ekipom od Barcelone, prvenstvo je mjerilo tko je bolja ekipa. Jedini razlog zasto je Real osvojio te naslove je taj sto Messi nestane u najvaznijim tekmama.

Muahhahaahhaahah
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Izgleda da Liverpool ima najviše navijača na forumu.

Nek uživaju.

 

Barcelona mora modernizirati igru.

Čitaj ovo , imati fizički jake igrače koji mogu namtnuti tempo.

 

Liverpool sa istom postavom igra 3 utakmice u 8 dana i ljudi se svježiji i jači na svakoj lopti od Barcinih.

Busqets ne smije igrati ovakve utakmice.Njegovo je prošlo.

 

Smeta mi što bude 100 prilika za kontru a nemamo nijednog igrača da je isprati.

Sramotno kad ekipe znaju osvajati naslove samo na račun takve taktike.

 

Ovakva pozicijska igra gdje vezni igrači nikad nisu blizu prilike za dat gol je smijesna.

Na kraju krajeva kad se sve zbroji ne bih imao ništa protiv toga da se Rakitic proda (jedini se može prodat trenutno) i kupi igrač tipa Ddombele ili netko takav.

Ljudi nas unistavaju glupim presingom da su sami sebi dali 3 gola.

 

Taj segemnt kontri gdje su ti dosta 2 brza krila da istrče i naprave nered protiv visoko postavljene obrane je nešto sto se mora korisititi.

This time next year we'll be millionaires
4 godine
protjeran
offline
FC Barcelona

 

Pravi je Lesi... Eto mu sada... Sramota...

 

LESI VRATI PARE STO SI UZEO U KLUB!!!

 

 

Muahhahaahhaahah
11 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Dočekali i vi, jazavci, da vam Liverpool igra finale Lige prvaka.

Di ste bili kad vam je taj isti klub bio u drugom dijelu tablice engleskog prvenstva, da ne pričamo o Ligi prvaka i katastrofalnim sezonama od 2006. godine.

Sad se vi kur*ite i busate o prsa YNWA, a do prije 2-3 godine niste kročili u rubriku sport na ovom forumu.

Teška sramota ste, hrrrrrrrrrrrrr, pu.

 

Uređivanje poruke:
Podno profila ti stoji da si član ovog foruma 6 godina. 

Tema Liverpool ovdje postoji od 2011. godine, ti si se s profila cro_scouser javio tek prije 20 dana.

Toliko o navijaču Liverpoola, riga mi se.

 majstore, zato liverpool ima svoj službeni ogranak i forum u HR. mjeri li ljubav prema klubu postovima na IT forumu, onda zbilja nisam navijač liverpoola. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ceka nas ovo i iduce sezone, Ipak mu je produzen ugovor
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Bravo Barcelona.Svaka čast,jeste luzeri i drugu godinu zaredom.Neznaju uopće igrat drugu utakmicu u gostima.A Messi je prekršio obećanje.
10 godina
offline
FC Barcelona

Obzirom da ovdje vladaju multiaccounti, prije svega da se izjasnim da sam navijač Reala. 

Dobra tekma sinoć, Liverpool zasluženo prošao dalje, bio je bolji kad se uzme u obzir igra u obje tekme.

Ono što je meni palo u oči, 86 minut i statistika, Liverpool 102 km pretrčao, Barsa 96 km.

Liverpool igrao s istom ekipom tri tekme u 7 dana Barsa rotirala komplet roster za vikend, maltene svi se odmorili.

Valeverde će dobit nogu na kraju sezone, to je sigurno.

 

8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Emirthestroj kaže...

Obzirom da ovdje vladaju multiaccounti, prije svega da se izjasnim da sam navijač Reala. 

Dobra tekma sinoć, Liverpool zasluženo prošao dalje, bio je bolji kad se uzme u obzir igra u obje tekme.

Ono što je meni palo u oči, 86 minut i statistika, Liverpool 102 km pretrčao, Barsa 96 km.

Liverpool igrao s istom ekipom tri tekme u 7 dana Barsa rotirala komplet roster za vikend, maltene svi se odmorili.

Valeverde će dobit nogu na kraju sezone, to je sigurno.

 

 Dobro kažeš! Što se tiče multiaccounta ja sam ih imao isto preko 10 ovdi ali nakon šta sam nedavno dobi dva crvena jedan za drugim unutar dva mjeseca sve su mi te duple accounte blokirali moderatori i supermodovi.

Tako da sad imam samo ovaj origigi od prvog dana ovdje.

Tako da mi pravljene duplih account nije više fora iako ih nije problem štancat.

Što se tiče tvog komentara na samu utakmicu potpuno si u pravu nemam šta dodat.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 8:05 (Seki001).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Postaje besmisleno sve ovo. Igas pobjedjujes skoro cijelu godinu i onda skoro sve prolijes jednim potezom.

 

I ja sam sada za odlazak Valverdea, ali ne zato sto ga smatram krivim, ni zw ovu utakmicu, ni za Romu. 

 

Barci treba duboka restauracija. Ovo prelazi u sindrom.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 

Na kraju krajeva kad se sve zbroji ne bih imao ništa protiv toga da se Rakitic proda (jedini se može prodat trenutno) i kupi igrač tipa Ddombele ili netko takav.

 

 Ti opet prizivaš nekog novog Dembelea, pa što je tebi?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...

Realno, kad ti Origi i Wijnaldum zabiju po 2 gola, ni ne zasluzujes proci dalje

Kada malo bolje razmislim, nikada se niste bunili kada bi gol zabio Pique ?! 

 

U konstanti ponavljam, svaka čast svakome, ali se samo pamte rezultati! 

Pa makar bili oni u sezoni, kako nacionalnog prvenstva, Lige Prvaka ili nekog tamo malog kupa! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Barcelona

Nije bitan izvor, makar ga niti ja ne ljubim nešto tooooo much, ali biti ponivno ovakav loš  KARAKTER, neprocjenjivo!!!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2083926

ATJ Lučko
4 godine
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da nam treba provjereni trener netko kao recimo José Mourinho.

Muahhahaahhaahah
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Nije bitan izvor, makar ga niti ja ne ljubim nešto tooooo much, ali biti ponivno ovakav loš  KARAKTER, neprocjenjivo!!!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2083926

 Već viđeno, zadnji put kada smo mi pregazili Argentinu na SP. Mnogo puta je Messi dokazao da je mali u porazu. A mali je ne zbog bahatosti (kao npr. CR) već zbog toga šta je pičketina bez karizme i muda, koja nakon poraza najradije bježi u svoj izolirani dvorac.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 9:32 (Paolo Maldini).
4 godine
protjeran
offline
FC Barcelona

Nazalost Messi ce ostati upamcen kao jedan od najvecih luzera u sportu opcenito. Toliki talent protracen... O boze kako je tesko ovo jutro danas...

Muahhahaahhaahah
16 godina
offline
Re: FC Barcelona

Totalno, nikad ništa nije osvojio. Luzer nad luzerima, bolje da je radio na baušteli kao ti nego igrao nogomet.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

 

N'Dombele iz Lyona.

 

Emirthestroj to sam i ja napisao nemoguce kako su ih nadtrcali i ubili.

Što zbog taktike sšto zbog želje jer se nisu predali.

 

Barcini rezultati u gostima LP.

PSG-Barca 4-0

Juve-Barca 3-0

Roma-Barca 3-0

Lpool - Barca 4-0

 

Eto što reći nakon ovog.

 

Čitam komentare po stranim forumima.

Ljudi s pravom pljuju po Rakitiću.

Čovijek igra zadnjeg veznog jučer nije imao nijedan tackle.

Šetuckao se cijelu utakmicu.

Treba ga prodat.U gore navedenim utakmicama jedan lik sa foruma je došao do zakljucka da u najvažnijim utakmicama LP lik nestane sa terena.

 

Valverde , Rakitic i Coutinho trebaju otici.

A pogotovo ovaj brazilski saratan kojeg treba prodati i za 30 miliona ako treba samo da negledamtakcu picku na terenu.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

Barca u ljetnom prijelaznom roku.

Samo trošiiiii

 

Ndombele

De Ligt

De Jong

lijevi bek?

Spica?

 

 

Minimalno 500 milijuna

la masija na aparatima

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 10:25 (LeskiRM).
4 godine
protjeran
offline
FC Barcelona

Treba vratiti Gardijolu i opet igrati tiktaku i igrace iz lamasije!!! Nekada smo smo se smijali Realu kako trose, oni su barem postali 3 puta prvaci europe za redom, evo trosimo sada i mi pa nista, zali boze novca, osjecam se kao OVCA!!!

Muahhahaahhaahah
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Postaje besmisleno sve ovo. Igas pobjedjujes skoro cijelu godinu i onda skoro sve prolijes jednim potezom.

 

I ja sam sada za odlazak Valverdea, ali ne zato sto ga smatram krivim, ni zw ovu utakmicu, ni za Romu. 

 

Barci treba duboka restauracija. Ovo prelazi u sindrom.

 Još uvijek nisi promjenio tu sliku najvećeg luzera u povijesti Barcelone?

9 godina
offline
FC Barcelona

Iskreno bila je sumnjiva Barcelonina igra od pocetka sezone se prolazi na guz ili kad Messi proradi.

Tesko je priznat ali zadnji put kada je Barca igrala svoj prepoznatljivi nogomet bilo je 2015..

Dvije godine za redom ispustit vodstvo govori samo kolika su zapravo motivacija i muda ovim igracima a to se ravna sa 0.

Kladim se u bilo sto da Barcelona ima trenera poput Kloppa nikad ne bi ispustila vodstvo, niti bi igrala mlakavo kao sinoc..

Steta, bas mi je zao ali ovo je mozda dobro, ako sad ne naprave promjene onda stvarno ne znam.

 

 

I jos jedna stvar, simpaticno je vidjet kad se pobjedi Barcelonu kako svi realovci doaskacu u ovu temu a kada je bilo 4-1 za Ajax su ostali u rupi, svi el clasico mecevi koji su se ove godine igrali - ostali u rupi, messi radi cuda - oni u rupi..Zalosno je da vam ovakva Barcelona cita lektire iz nogometa zadnjih par sezona, a ona od prije koja vam je napucala komplekse nju necemo ni spominjat, koliko je ono real osvojio la ligi 2 u 11 godina? LOL. Da je bio VAR ne bi vidjeli lp jos jedno 50 godina. 

 

Pozdrav i cestitke Lpovim navijacima.

 

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
FC Barcelona

Jel' Messi kriv sto nakon onakve lopte alba nije zabio? Onda lopta preko odbrane kad je rakitic lose ubacio? Lik je jedini nesto i radio imao nekoliko prodora gdje se 3-4 igraca polome da ga zaustave kao i par suteva tik pored gola.. Nije njegovo da gine na sredini terena i radi posao drugih, on je uvijek na nivou samo sto nema s kim igrati cesto.

 

Klopp je tackticki izdominirao i liverpool kao kolektiv je bio mnogo jaci i MOTIVISANIJI. Funkcionisao im je visoki presing cijelu utakmicu osim u jedan ili dva navrata rano u 1. poluvremenu. Alba direktno za*ebo kod prva 2 gola. Kod treceg gola wijanaldum sam ko duh skace nigdje nikog da mu zasmeta bar. 4. gol ne treba ni komentarisati. I onda se nadje neko 'pametan' da krivi messija sto veze s mozgom nema, lik ostaje najbolji ikad.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 14:05 (erminn).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
erminn kaže...

Jel' Messi kriv sto nakon onakve lopte alba nije zabio? Onda lopta preko odbrane kad je rakitic lose ubacio? Lik je jedini nesto i radio imao nekoliko prodora gdje se 3-4 igraca polome da ga zaustave kao i par suteva tik pored gola.. Nije njegovo da gine na sredini terena i radi posao drugih, on je uvijek na nivou samo sto nema s kim igrati cesto.

 

Klopp je tackticki izdominirao i liverpool kao kolektiv je bio mnogo jaci i MOTIVISANIJI. Funkcionisao im je visoki presing cijelu utakmicu osim u jedan ili dva navrata rano u 1. poluvremenu. Alba direktno za*ebo kod prva 2 gola. Kod treceg gola wijanaldum sam ko duh skace nigdje nikog da mu zasmeta bar. 4. gol ne treba ni komentarisati. I onda se nadje neko 'pametan' da krivi messija sto veze s mozgom nema, lik ostaje najbolji ikad.

 

Pa ja jasno mos voliti ili ne Messija ali najbolji je ikad i tu je točka, a sad ostatak momcadi je smijesan tj. obrana je sramota za takav klub jos da nije Ter Stegen u formi zivota prosle dvije sezone bilo bi jos duplo gore do sad.

 

Ovi jazavci u obrani su sramota za nogomet, Alba kad se ga vec svi doticu on je prema napred stroj ali u obrani je lik propuh i beskoristan jos da o ostalima ne trosimo rijeci.

Smijesni su ovi koji su se sad obrusili na Messija ko da ima jos nesto za dokazati taj lik , jucer je pobijedila momčad jebiga ne moze bas svaki put Messi rijesiti sve, rade nek šamaraju Valvredea i kupe cijelu novu obranu.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 14:31 (dad0r).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...
erminn kaže...

Jel' Messi kriv sto nakon onakve lopte alba nije zabio? Onda lopta preko odbrane kad je rakitic lose ubacio? Lik je jedini nesto i radio imao nekoliko prodora gdje se 3-4 igraca polome da ga zaustave kao i par suteva tik pored gola.. Nije njegovo da gine na sredini terena i radi posao drugih, on je uvijek na nivou samo sto nema s kim igrati cesto.

 

Klopp je tackticki izdominirao i liverpool kao kolektiv je bio mnogo jaci i MOTIVISANIJI. Funkcionisao im je visoki presing cijelu utakmicu osim u jedan ili dva navrata rano u 1. poluvremenu. Alba direktno za*ebo kod prva 2 gola. Kod treceg gola wijanaldum sam ko duh skace nigdje nikog da mu zasmeta bar. 4. gol ne treba ni komentarisati. I onda se nadje neko 'pametan' da krivi messija sto veze s mozgom nema, lik ostaje najbolji ikad.

 

Pa ja jasno mos voliti ili ne Messija ali najbolji je ikad i tu je točka, a sad ostatak momcadi je smijesan tj. obrana je sramota za takav klub jos da nije Ter Stegen u formi zivota prosle dvije sezone bilo bi jos duplo gore do sad.

 

Ovi jazavci u obrani su sramota za nogomet, Alba kad se ga vec svi doticu on je prema napred stroj ali u obrani je lik propuh i beskoristan jos da o ostalima ne trosimo rijeci.

Smijesni su ovi koji su se sad obrusili na Messija ko da ima jos nesto za dokazati taj lik , jucer je pobijedila momčad jebiga ne moze bas svaki put Messi rijesiti sve, rade nek šamaraju Valvredea i kupe cijelu novu obranu.

 A vezni red, šta kad bi ti rekao da kompletan vezni red, Busket,Rakitić,Arthur, nisu asistirali ni za 10% golova ove sezone a bilo ih je preko 100? Messi je doslovno ostao sam, Suarez je daleko daleko od onog Suareza i kao takav je bezopasan, Coutinho i Dembele nisu napravili ništa... 

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Emirthestroj kaže...

Obzirom da ovdje vladaju multiaccounti, prije svega da se izjasnim da sam navijač Reala. 

Dobra tekma sinoć, Liverpool zasluženo prošao dalje, bio je bolji kad se uzme u obzir igra u obje tekme.

Ono što je meni palo u oči, 86 minut i statistika, Liverpool 102 km pretrčao, Barsa 96 km.

Liverpool igrao s istom ekipom tri tekme u 7 dana Barsa rotirala komplet roster za vikend, maltene svi se odmorili.

Valeverde će dobit nogu na kraju sezone, to je sigurno.

 

 barca uvijek ima manju kilometrazu protiv bilo kojeg protivnika..

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barca4life kaže...

Nazalost Messi ce ostati upamcen kao jedan od najvecih luzera u sportu opcenito. Toliki talent protracen... O boze kako je tesko ovo jutro danas...

 promjeni si nick.. nisi ti nikakav barcin navijac cim imas takve retardirane izjave

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ESPN piše da je Barçina uprava sazvala hitnu sjednicu na kojoj će glavna tema biti povjerenje Ernestu Valverdeu te odluka oko prodaje nekolicine igrača Barcelone

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice