FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.309
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Doveden Firpo iz Betisa za 30 milijuna (18+12), napokon konkurencija Albi.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jedva cekam da zavrsi ova sezona
14 godina
offline
FC Barcelona

Mora se priznati da ovo dijete Puig igra bolje od ovih dovedenih igrača. Mada opet sve po starom. Puno dodavanja sa apsolutno nikakvim smislom. Griz se izgubio u napadu, ne može se tako igrati. Ako ovako budu i ovu sezonu igrali jao nama gledateljima i navijačima.

Šta reći za Dembele-a? Kao i prošle sezone, tisuće driblinga a u biti sam sebe dribla, a ove krivo dodane lopte više i ne brojim.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 21:04 (x18x05x).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Gledam večerašnju utakmicu i totalno sam razočaran s Dembeleom.. pa taj čovjek ima poteze kao da nikad nije prošao nikakvu školu nogometa. Počevši od primanja pa do najkraćih pasova. Nekad jednostavno imam osjećaj da udari loptu samo da nije kod njega, onako, nogom kao da nije njegova. 

 

Mislim da samo gubimo vrijeme s Dembeleom i da od njega nikad neće biti igračina kakva nama treba. Štoviše, mišljenja sam da je Hakim Ziyech bolji igrač trenutno od Dembela, te da se taj igrač može dovesti za relativno male novce jer je Marokanac-musliman. (Da je eventualno Francuz il' Brazilac cijena bi mu bila 100+ mil)

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ako se ne varam, otkupna klauzula Hakima Ziyecha je 20ak mil eura
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ako se ne varam, otkupna klauzula Hakima Ziyecha je 20ak mil eura

 25 milja točno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 21:19 (mislioc).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Istina. Dembeleu fali nogometnog IQ-a.

 

Griezmann se jos nije snasao ali veseli to kad dobije loptu ima dobru kombinatoriku.

Mirandu ne bi pozvao da bude gledatelj vise.

 

Busqets klasicno ko veteran iz 4. lige.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kupiti OLMA pod hitno, kakav gol, najezio sam se, kakav gol :O

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Kupiti OLMA pod hitno, kakav gol, najezio sam se, kakav gol :O

Iskreno u Barci bi sjedio na tribinama a ne na klupi. Mnogo bolji igrači od njega ne mogu igrat.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Coutinho nije ni na klupi, a to bi znacilo da ce ga idioti prodati :'(
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Obrana nam curi po bokovima, Firpo je izgubljen u vremenu I prostoru
9 godina
offline
FC Barcelona

Suarez ne moze proci 1v1 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Razumijem da mu je prva utakmica ali onakve propuste ne rade pioniri, 6-7 puta su mu probili po toj strani, ispadao ko budala, a i njegov je gol...valjda će se popraviti uskoro. Wague puno bolji, ali curi i po njegovoj strani dosta. Al ajde sve te minuse ću pridodati tome što su proputovali 1473829 kilometara u 15 dana, vidi se da još nisu ni uigrani, odnosno ni jednom do sad nije odigrao isti sastav. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Suarez i Busquets su nastavili tamo gdje su stali prosle sezone.
9 godina
offline
FC Barcelona

Busk i Suarez su ocajni. Suarez kad primi loptu kao da je neki neki pocetnik vodi. No ima tu rjesenja, obavezno griezmana u spicu lik je okretniji,brzi i tehnicki potkovaniji. Nadam se da Neymar dolazi... Busket na klupu De Jong na zadnjeg veznog. Nebih volio da Coutinho ode on je rodjen za Amf poziciju. Ali bojim se da Valverde nije dovoljno strucan pa ce igrati svi koji ne trebaju. 

 

Ter Stegen GK

Umtiti CB

Pique CB

Alba LB

Semedo RB

De Jong DMF

Arthur CMF

Coutinho AMF

Neymar SS

Messi SS

Griezman CF

 

Rakitic Vidal Busket neka ulaze sa klupe to vise nije za prvu postavu pre spori su vec 2 sezone treba imat muda i promjenit nesto. Ako Neymar ne dodje na njegovu poziciju Dembele boljeg nemamo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 12:09 (BeLLicus).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Busk i Suarez su ocajni. Suarez kad primi loptu kao da je neki neki pocetnik vodi. No ima tu rjesenja, obavezno griezmana u spicu lik je okretniji,brzi i tehnicki potkovaniji. Nadam se da Neymar dolazi... Busket na klupu De Jong na zadnjeg veznog. Nebih volio da Coutinho ode on je rodjen za Amf poziciju. Ali bojim se da Valverde nije dovoljno strucan pa ce igrati svi koji ne trebaju. 

 

Ter Stegen GK

Umtiti CB

Pique CB

Alba LB

Semedo RB

De Jong DMF

Arthur CMF

Coutinho AMF

Neymar SS

Messi SS

Griezman CF

 

Rakitic Vidal Busket neka ulaze sa klupe to vise nije za prvu postavu pre spori su vec 2 sezone treba imat muda i promjenit nesto. Ako Neymar ne dodje na njegovu poziciju Dembele boljeg nemamo...

 Svašta sam vidio, ali formaciju DMF, CMF, AMF nikad, niti mi je palo na pamet.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
BeLLicus kaže...

Busk i Suarez su ocajni. Suarez kad primi loptu kao da je neki neki pocetnik vodi. No ima tu rjesenja, obavezno griezmana u spicu lik je okretniji,brzi i tehnicki potkovaniji. Nadam se da Neymar dolazi... Busket na klupu De Jong na zadnjeg veznog. Nebih volio da Coutinho ode on je rodjen za Amf poziciju. Ali bojim se da Valverde nije dovoljno strucan pa ce igrati svi koji ne trebaju. 

 

Ter Stegen GK

Umtiti CB

Pique CB

Alba LB

Semedo RB

De Jong DMF

Arthur CMF

Coutinho AMF

Neymar SS

Messi SS

Griezman CF

 

Rakitic Vidal Busket neka ulaze sa klupe to vise nije za prvu postavu pre spori su vec 2 sezone treba imat muda i promjenit nesto. Ako Neymar ne dodje na njegovu poziciju Dembele boljeg nemamo...

 Svašta sam vidio, ali formaciju DMF, CMF, AMF nikad, niti mi je palo na pamet.

 Lol, jedan defanzivni vezni, jedan centralni i amf ili ti ga istureniji vezni koji stoji blize golu. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Evo ga, pocelo je. Kod Malcoma mi se svidjalo sto doda loptu suigracu i krene sprintati naprijed, al naravno, rijetko je dobio loptu u for bas kao I Frenkie sada. http://www.sportbible.com/football/news-de-jong-left-frustrated-at-barca-players-who-refuse-to-play-one-twos-20190808?source=facebook
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma ne brinem za to, kad se Messi vrati, imat će skim odigrati dupli, zato nam i je sredina u banani godinama, jer odlaskom Xavija i Inieste, Barca nije imala veznjaka koji je znao potegnuti s loptom prema naprijed i dodati neki killer pas, Arthur nije baš ispunio očekivanja u tom smislu, imao je par takvih dodavanja ali puno premalo. Zato i je Frenkie doveden jer zna s loptom u oba smjera.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Evo ga, pocelo je. Kod Malcoma mi se svidjalo sto doda loptu suigracu i krene sprintati naprijed, al naravno, rijetko je dobio loptu u for bas kao I Frenkie sada. http://www.sportbible.com/football/news-de-jong-left-frustrated-at-barca-players-who-refuse-to-play-one-twos-20190808?source=facebook

 https://old.reddit.com/r/Barca/comments/cnm1dy/de_jong_receiving_12s/

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

De Jong je boooomba od igrača. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
De Jong Po meni igrac utakmice, al jebes to kad ce Busquets cesce igrati. Opet se Coutinha gusi na krilu :(
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
De Jong Po meni igrac utakmice, al jebes to kad ce Busquets cesce igrati. Opet se Coutinha gusi na krilu :(

 Pa ako mu De Jong bude na klupi, onda je stvarno najveća budala od trenera, iako je prijateljska utakmica i sve to, ali kad je neko klasa to se odmah vidi, dečko igra tako pitak nogomet, a opet u isto vrijeme nevjerojatno efikasan, kad ga gledaš vidiš u njemu i Xavija i Iniestu, ima taj spoj driblinga, čuvanje lopte, pasa, pregleda igre. Nismo ni svjesni kakvog igrača je Barca dovela, svaka čast Busquetsu na svemu, ali ako će se morati birati između njega i De Jonga, ne bi smjelo biti dileme. Dembele samo da malo sredi to primanje i dodavanje lopte, bio bi nezaustavljiv, danas dobru utakmicu sve u svemu odigrao. Za Griezmanna sam rekao još nedavno da mi se jako sviđa njegov nogomet, tehnički je savršen, ima pas, udarac, kretnje, pregled, odličan. Jedva čekam ga vidjeti u paru s Messijem. Suarez se dolaskom Griezmanna isto malo trgnuo, odličan gol danas. Sve u svemu sviđa mi se kadar igrača trenutno, samo me strah Valverdea, taj čovjek ne zna iskoristiti igrače, vidjelo se danas kako je sredina brutalna čim staviš motorične i mlađe igrače, De Jong sam može držati vezu koliko je kvalitetan. Al vjerojatnu bu mu igrali Rakitić i Busquets, koda gledam. 

 

Teško je zamisliti na sve ove igrače kad bi još i Neymar došao, ok vjerojatno bi otišao Coutinho/Rakitić/Vidal ali svejedno napadački kadar bi bio uistinu nemoguće fantastičan.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da se mene pita ja ne bih nikoga kupovao do ljetnog prijelaznog roka 2021. godine, a tada bih doveo Mbappea. Mislim da bi htio doci zbog prijateljstva s Griezmannom i Dembeleom. Ne volim Ivana Rakitića, al ovo sto mu radi uprava je stvarno bezobrazno. Ne vidim razlog zasto se njega tjera iz kluba, a puno je bolji i korisniji igrac od Busquetsa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 7:21 (kexzoR).
10 godina
offline
FC Barcelona

Despite recent rumours about Real Madrid, Barcelona FC are far from having abandoned the idea of recruiting Neymar. Barça has even accelerated the discussions in recent days. A meeting took place a few days ago between the Paris and Catalan management. With significant progress on the file.

 

As since the beginning of the negotiations, Paris has been adamant about the valuation of the Brazilian: 222 million euros, the price of the release clause paid to the Spanish champion in 2017. However, the negotiations have evolved a little bit since the PSG accepted the idea of including a player in the deal.

 

The PSG thus discusses with Philippe Coutinho. According to Spanish sources, Barcelona is now confident that this project will be finalised. Next week could be decisive, with a first official offer that could arrive on the Parisian office: a significant amount of money + Coutinho. This offer will follow long discussions lasting several weeks between the two sides.

 

Paris could thus take advantage of this amount of money to finalize some important negotiations. PSG always thinks of Paulo Dybala, a goalkeeper and a lateral. If Real Madrid have been involved, it is Barcelona who are close to winning the game. This coincides with the will of a player who does not see himself elsewhere than at FC Barcelona.

 

- tier 1 source za PSG

 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Protiv Napolija smo gledali Ernestov fudbal iz najboljih dana njegovog Athletic Bilbaoa.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Protiv Napolija smo gledali Ernestov fudbal iz najboljih dana njegovog Athletic Bilbaoa.

 Nije to njegov nogomet. To je bila iskljucivo fantasticna predstava veznog reda koji je briljirao na celu sa De Jongom i malim Alenom koji je sa svoja 2 kljucna pasa zasluzan za 2 gola. Valverde samo treba pametno poslozit igrace, oni ce napravit ostalo. Busket i Rakitic ne smiju igrati od prve minute, pre spori su vezni red ne postoji sa njima. Griezman je brutalan igrač, tehnički dva puta bolji od Suareza. Vidjet ćemo već u petak postavu a siguran sam da igrac koji je placen 80 mil eura i 120 nece sjediti na klupi i ulazit sa klupe.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...
Barcelonista kaže...

Protiv Napolija smo gledali Ernestov fudbal iz najboljih dana njegovog Athletic Bilbaoa.

 Nije to njegov nogomet. To je bila iskljucivo fantasticna predstava veznog reda koji je briljirao na celu sa De Jongom i malim Alenom koji je sa svoja 2 kljucna pasa zasluzan za 2 gola. Valverde samo treba pametno poslozit igrace, oni ce napravit ostalo. Busket i Rakitic ne smiju igrati od prve minute, pre spori su vezni red ne postoji sa njima. Griezman je brutalan igrač, tehnički dva puta bolji od Suareza. Vidjet ćemo već u petak postavu a siguran sam da igrac koji je placen 80 mil eura i 120 nece sjediti na klupi i ulazit sa klupe.

 Gledao sam godinama njegov Bilbao. Znam sta sam napisao.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nadam se da si upravu, ali sve se bojim da Valverde neće znati posložiti ovakvu ekipu punu zvijezda. To jeste, mislim da on nema tako jaku "šaku" da lupi od sto i da određenim igračima kaže da će morati imati manju minutažu. 

Kako mi se čini, Valverde će ponovo srati sa Coutinhom na krilu i forsiranjem Rakete i Busija tako da će usrat sve što su Abidal i ekipa uradili u ovim prethodnim transfer prozorima. I sam se iskreno nadam da nisam upravu, ali vijdećemo sve kroz narednih par sedmica.

MES QUE UN CLUB
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Grizman će biti pun pogodak u kombinaciji sa Leom! Vidi se da ima klasu i biti će prvi iza Lea. De Jong isto zvijer od igrača. Vrijeme je da Dembele krene, ali pravo. Jedva čekam početak LLige.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice