FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.850
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Šta reći, bilo je za očekivati ovaj poraz. Igre nema, naš najlošiji igrač je Valverde.

Smijali smo se Realu kada su trošili silne milijune, sad naši to rade a rezultata nigdje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
FC Barcelona

ovaj nosonja bi mogo izletit usred sezone

4 godine
protjeran
offline
FC Barcelona

Ali ona golčina Aduriza ja zakon zakona fizike a bome i kemije.

"Staro" vino je najbolje.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
cesnjovka kaže...

Ali ona golčina Aduriza ja zakon zakona fizike a bome i kemije.

"Staro" vino je najbolje.

 Kad on nama zabije ja sam sretan. On je uvijek bio i ostat će igračina.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Coutinho i Malcom su potjerani da se otvori mjesto za Roberta, Pereza i Alenu 

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Cirkus od kluba i uprave ...

4 godine
protjeran
offline
FC Barcelona

Gledao sam danas i početak Bundeslige i umalo Bayern nije izgubio od Herthe.

Sad samo čekam kako će Real sutra ući u sezonu kontra Celte i BVB kontra Augsburga.

Zanimljivo su startale  ove dvije lige 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 23:15 (cesnjovka).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisam ni ocekivo pobjedu. Bilbao standardan. u Barci dosta promjena, povreda suareza, arthur i messi odsutni. Vidjela se zelja da dominiraju i to mi se svidjelo. Neuigran tim, dosta nerazumijevanja.

 

Srediće se ovo. Slijedece kolo Betis. Nece ni to biti lako. Biće problema.

9 godina
offline
FC Barcelona

Potrosis pola milijarde eura u godinu dana i zbrije te jedan Ath.Bilbao. Na niske grane se pada a cini se da ce ici sve nize i nize.

9 godina
offline
FC Barcelona

Po mom misljenju nema nekog prevelikog opravdanja za ovu utakmicu. 

Bilbao je zajeban protivnik ali ako ce nam takvi radit probleme bolje je vec sad pomiriti se sa nekim stvarima.

Ovoj ekipi ne pomaze Messi, vidjelo se to i prosle sezone pa tako nece pomoci ni jedan Neymar, moze samo odmoci.

Griezmann moze biti odlican u buducnosti ali za sad nije nesto, jedina svjetla tocka je De Jong koji sudjeluje u svemu.

Uprava je prvo trebala promjeniti trenera pa onda trositi milijune. I jos jedna stvar, pustiti Coutinha da ode nakon igranja pod onim strucnjakom je izvan svake pameti. 

Toliko od mene.

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
FC Barcelona

Dajte nam Arsena Wengera covjek je od poluigraca iz Arsenala izvlacio maksimum.

12 godina
offline
FC Barcelona

Ove godine Atletico Madrid diže kantu.

9 godina
offline
FC Barcelona

Službeno, Philippe Coutinho put Minkena.

 

Treba nać neki podatak koliko je igrača došlo i otišlo za vladavine cara Valverdea, isto tako koliko je igrača došlo i istih tih igrača otišlo pod njegovom komandom.


J**** ti B***, upropastiše Barcelonu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 0:11 (playjob).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Službeno, Philippe Coutinho put Minkena.

Zalosno, covjek forsiran na krivoj poziciji svo vrijeme koje je proveo u Barci. Koliko su ga samo svi prizeljkivali kada je bio u Lpoolu da dode i zamjeni Iniestu, i onda ga se gura na lijevo krilo. 

Ovo vjerovanto znaci da dolazi Neymar. Ali posudba?? Da li Bayern mora otkupiti brazilca sljedece sezone? To ima smisla al ako ih Bayern opeljesi stvarno zalosno. 

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
playjob kaže...

Službeno, Philippe Coutinho put Minkena.

Zalosno, covjek forsiran na krivoj poziciji svo vrijeme koje je proveo u Barci. Koliko su ga samo svi prizeljkivali kada je bio u Lpoolu da dode i zamjeni Iniestu, i onda ga se gura na lijevo krilo. 

Ovo vjerovanto znaci da dolazi Neymar. Ali posudba?? Da li Bayern mora otkupiti brazilca sljedece sezone? To ima smisla al ako ih Bayern opeljesi stvarno zalosno. 

 El hefe, ovo ti znači da Barca postaje predmet sprdnje, omraženosti i dijelom matematike - da ju se izbjegava u što širem luku. 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kutinjo je posudjen samo zbog jednog razloga. Postao je omrazen na nou campu. Kad sam bio na Nou Campu to je bas ruzno bilo. Svaki put kad dotakne loptu cijeli stadio zviždi. Isto je bilo sada na prozivci pred Gamper kup. Jednostavno ono sto je uradio kad je dao gol Mancesteru se ne prasta u Barceloni.

 

I da je ove godine ostao i poceo strasno igrat, da je najbolji u timu, isto bi bilo. Jedna nespretna reakcija i gotovo. Takva je Katalonija.

 

Ovako je najbolje i za njega i za klub. Najgora opcija bi bila ostanak u Barci. 

 

 

10 godina
offline
FC Barcelona

Samo zato jer je stavio prste u usi oni njega mrze sto ne zvizde na prokletog bartomeu-a covjek je toliko stete prouzrocio da ce im trebati 5 godina da se oporave od toga

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...

Samo zato jer je stavio prste u usi oni njega mrze sto ne zvizde na prokletog bartomeu-a covjek je toliko stete prouzrocio da ce im trebati 5 godina da se oporave od toga

 Imali smo stil, imali smo La Masiju, imali smo dobre trenere...

 Sve su uništili u 2-3 godine. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Za tjedan dana igramo protiv Betisa. Nadam se da cemo izgubiti pa da govno dobije otkaz.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

ovaj nosonja bi mogo izletit usred sezone

 Jebes to kada ce tada sezona već biti unistena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 9:02 (kexzoR).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...

Samo zato jer je stavio prste u usi oni njega mrze sto ne zvizde na prokletog bartomeu-a covjek je toliko stete prouzrocio da ce im trebati 5 godina da se oporave od toga

 Ljudi u Kataaloniji drugqcije razmisljaju, kako god tebi to zvucalo. Bartomeu ima vecinsku podrsku sociosa. Da se moze kandidirati na slijedece izbore, opet bi pobjedio. 

Ipak, sta god mi mislili njegova dva mandata ce ostati upamcena kao  vrlo uspjesna budući da je bilo perioda i po 20 godina bez tiitule prvaka Spanije, a njemu pripadaju velike zasluge sto se barcelona financijski moze nositi sa najmocnijim klubovima na svijetu. Jednostavno, covjek zna s parama.

10 godina
offline
FC Barcelona

Vidi se kako zna sa parama kupio je Dembelea nakon SAMO jedne dobre sezone za 110 milijuna eura da bi vecinu igara izlazio sa klupe plus ono sto je igrao igrao je toplo hladno nema konzistentnosti ajde da ga je platio 50 milijuna pa bi razumio ali za 100 se uzimaju provjereni igraci. Kupio je Malcolma samo zato jer moze ne zato jer nam je potreban, uzeli su Coutinha bez ikakvog dogovora ili plana plate igraca 130 milijuna i onda ne igraju sa njime na njegovoj prirodnoj poziciji koji je smisao bio toga????? I sad ce otici najvjerojatnije za neku sicu. I jos u medijima se non stop prica kako ce vratiti Neymara za 100 milja plus Rakitic i Coutinho ili Dembele iskreno se nadam da to nije istina jer to ce im biti najgora odluka koju su donijeli. Sam Rakitic vrijedi vise od Neymara za razliku od njega Raketa je veliki radnik i dat ce puno vise za Barcu nego padavicar koji se ozlijedi svaki put u drugom ili trecem mjesecu da ode sestri na rodjendan i onda propusti knock out fazu lige prvaka. Imamo previse besciljnih i nepotrebnih transfera treba se gledati ono sto nam treba a jos jedno krilo nam ne treba krcati smo njima. Ne kuzim kako ne vide da nam treba lijevi bek netko da zamjeni Albu ako se on ozlijedi da imamo neku alternativu. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
I ovo je placeno 120mil eura. Klub polako tone
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
I ovo je placeno 120mil eura. Klub polako tone

Daj prestani kmecat.

Nije FC Barcelona tamo neki žnj klub koji ce propast zbog par krivih pojacanja, uprava i trener su mutavi ali Barca je ogroman brend i nece nikada zavrsiti kao Milan ili tako neki klub kao sto pojedinci tu usporeduju. 

P.S Barca da izgubi jos par kola u nizu jos uvijek je glavni favorit za La Ligu. 

Jos bolje ako bude drugacije, nepotrebne glave ce prije vremena otici.

Calma momci

Barcelona - Mes que un club
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
"tako neki klubovi" - taj neki klub je odmah iza reala po osvojenim ligama prvaka.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bila je to jadna predstava , već viđeno pod nosonjom. Visimo do kraja i u zadnjoj minuti nam ga metnu?! Što reći osim - Messi, vrati se hitno!

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
kexzoR kaže...
I ovo je placeno 120mil eura. Klub polako tone

Daj prestani kmecat.

Nije FC Barcelona tamo neki žnj klub koji ce propast zbog par krivih pojacanja, uprava i trener su mutavi ali Barca je ogroman brend i nece nikada zavrsiti kao Milan ili tako neki klub kao sto pojedinci tu usporeduju. 

P.S Barca da izgubi jos par kola u nizu jos uvijek je glavni favorit za La Ligu. 

Jos bolje ako bude drugacije, nepotrebne glave ce prije vremena otici.

Calma momci

 Nije FC Barcelona tamo neki žnj klub, pa nije ni Milan baš žnj klub, niti Inter, pa su eto propali. Sličan ili pak, isti, scenarij čeka i FC Barcelonu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 23:51 (playjob).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
"tako neki klubovi" - taj neki klub je odmah iza reala po osvojenim ligama prvaka.

Frende, Milan spada pod "tako neki klub" vec jako dugo. Moze si okacit te osvojene lige prvaka znas di. Isto kao i Real one koje su osvojili prije krista.

O cemu ti pricas? Nema ih na mapi vec godinama a kako izgleda nece ih biti jos jako dugo.  

Takav klub ne moze u recenicu sa Barcelonom i Realom , mozda je nekad mogao.

Iako sam misljenja da ce spanjolski klubovi nesto manje dominirati europom nego zadnjih godina, to onda znaci da evo najbolji primjer, Real i Barca tonu sve dublje? Spomenuo sam Real jer i kod njih je paprena situacija. 

Jako tesko, to su dva brenda, pa makar imali sušu godinama opet ce biti glavni na marketu i svaki igrac ce izabrati njih prije bilo koga drugog. 

Samo moje misljenje, Pozdrav za tebe 

Barcelona - Mes que un club
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
kexzoR kaže...
"tako neki klubovi" - taj neki klub je odmah iza reala po osvojenim ligama prvaka.

Frende, Milan spada pod "tako neki klub" vec jako dugo. Moze si okacit te osvojene lige prvaka znas di. Isto kao i Real one koje su osvojili prije krista.

O cemu ti pricas? Nema ih na mapi vec godinama a kako izgleda nece ih biti jos jako dugo.  

Takav klub ne moze u recenicu sa Barcelonom i Realom , mozda je nekad mogao.

Iako sam misljenja da ce spanjolski klubovi nesto manje dominirati europom nego zadnjih godina, to onda znaci da evo najbolji primjer, Real i Barca tonu sve dublje? Spomenuo sam Real jer i kod njih je paprena situacija. 

Jako tesko, to su dva brenda, pa makar imali sušu godinama opet ce biti glavni na marketu i svaki igrac ce izabrati njih prije bilo koga drugog. 

Samo moje misljenje, Pozdrav za tebe 

 Barca može, naravno, pasti isto kao i Milan. 

Al trebate znati da pad Milana i Intera uopće nema sportske razloge, zapravo nema klubske razloge kao što je loša uprava, losi transferi i slicno. Njihov pad je daleko krupnije pitanje i nadilazi sam fudbal i tiće se ekonomije Italije pa onda dole preko lige do vlasnika.

Al Barca ipak nije privatni klub. To bi mogla biti prednost u teskim vremenima.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
kexzoR kaže...
"tako neki klubovi" - taj neki klub je odmah iza reala po osvojenim ligama prvaka.

Frende, Milan spada pod "tako neki klub" vec jako dugo. Moze si okacit te osvojene lige prvaka znas di. Isto kao i Real one koje su osvojili prije krista.

O cemu ti pricas? Nema ih na mapi vec godinama a kako izgleda nece ih biti jos jako dugo.  

Takav klub ne moze u recenicu sa Barcelonom i Realom , mozda je nekad mogao.

Iako sam misljenja da ce spanjolski klubovi nesto manje dominirati europom nego zadnjih godina, to onda znaci da evo najbolji primjer, Real i Barca tonu sve dublje? Spomenuo sam Real jer i kod njih je paprena situacija. 

Jako tesko, to su dva brenda, pa makar imali sušu godinama opet ce biti glavni na marketu i svaki igrac ce izabrati njih prije bilo koga drugog. 

Samo moje misljenje, Pozdrav za tebe 

Gledaj, to isto se mislilo za Ac Milan prije 12,13 godina. Nitko ni u najludjim snovima nije sanjao da ce Kaku, Gattusa i Shevchenka zamijeniti Halilovići, Strinići i Piateki. Iz tog razloga treba prepoznati problem na vrijeme i reagirati. Barcelona je narodni klub i nema neogranicenu financijsku moć kao city i psg i zato se treba paziti na svaki milijun. Zadnjih par godina nenormalno trosimo, a rezultat i igra su isti. Ne znam jeste li skuzili da mi za svakog igraca moramo platiti otkupnu klauzulu jer svi znaju da su nam pregovaraci amateri. Prije 2 sezone stigli su nam Dembele i Coutinho, jedan za 120mil, a drugi za 140mil. Njih dvojica nisu odigrali zajedno 10 utakmica. To vam je isto kao da neka bolnica kupi 2 uredjaja za magnetsku rezonancu i da su oba u funkciji samo 10 dana u 2 godine. Christanu Eriksenu istice ugovor za godinu dana, eto velike prilike za jedan besplatan i odlican transfer.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 13:01 (kexzoR).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice