FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.287.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
carmichael kaže...

Postali smo sprdacina od kluba. 

Toliko se vucaramo za Neymarom, covjek proveo vise vremena ozlijeden nego Dembele u posljednje dvije tri godine, izigrao nas je samo tako jer je htio naglasak stavit na sebe a ne na momcad, otisao za novcima, sad ga mi molimo da se vrati.. 

A uvijek vjerne momcadske igrace prodajemo, poput Malcoma, uvijek cekao priliku, nikad probleme radio, savrsena zamjena..

A sad i Rakitic, njega prodavat, a zadrzat Busquetsa ciju poziciju zauzima De Jong, a Vidal nije toliko plemenit igrac kao Rakitic..

 

Apropos Rakitića! 

Nemam ništa protiv njega, ali naspram Vidala je on meni presvilen 

Daleko od toga da Rakitić nema tehniku, filing za primiti i odigrati loptu, ......., ali mi je Vidal ”bezobrazniji” kada zatreba! 

Pa pogledaj njegovu frizuru, tetovaže, ma da se usereš od primisli kakav ti “robijaš” dolazi u susret ?!?! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sapunica ide dalje.
Ousmane uklonio opis na Instagram profilu, promijenio ime na IG i korisničko ime te je stavio broj 7, a koliko znam nosi broj 11. Sutra predstavnici Barce idu u Pariz na još jedan sastanak s predstavnicima PSG-a. Nadam se pozitivnom ishodu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 9:12 (playjob).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Sapunica ide dalje.
Ousmane uklonio opis na Instagram profilu, promijenio ime na IG i korisničko ime te broj 7, a koliko znam nosi broj 11. Sutra predstavnici Barce idu u Pariz na još jedan sastanak s predstavnicima PSG-a. Nadam se pozitivnom ishodu.

Kako mediji prenose cini se da je to zavrsena stvar. Ne treba naravno nista pisati dok ne bude official, ako bude.

Ali ako ganci dode tko ide u PSG i kakva je uopce ponuda? Bit ce tu svasta. 

Dembele ogroman talent, dosta sam ga branio ali ovaj njegov zadnji skandal plus da jos uvijek nije naucio dodati loptu, stvarno ne znam sta je tom decku u glavi.. Mozda jos jedna sansa ne bi bila za otpisati ali ako ode ne treba previse zaliti, barem prema videnom.

 

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
FC Barcelona

moze ic, ali u paketu sa rakiticem nikako sa semedom.

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
playjob kaže...
Sapunica ide dalje.
Ousmane uklonio opis na Instagram profilu, promijenio ime na IG i korisničko ime te broj 7, a koliko znam nosi broj 11. Sutra predstavnici Barce idu u Pariz na još jedan sastanak s predstavnicima PSG-a. Nadam se pozitivnom ishodu.

Kako mediji prenose cini se da je to zavrsena stvar. Ne treba naravno nista pisati dok ne bude official, ako bude.

Ali ako ganci dode tko ide u PSG i kakva je uopce ponuda? Bit ce tu svasta. 

Dembele ogroman talent, dosta sam ga branio ali ovaj njegov zadnji skandal plus da jos uvijek nije naucio dodati loptu, stvarno ne znam sta je tom decku u glavi.. Mozda jos jedna sansa ne bi bila za otpisati ali ako ode ne treba previse zaliti, barem prema videnom.

 

 Lijep opis Neymara, ljepše ne može! Nadam se da ne dolazi? Dembele se već lagano penje na onu stvar mami i tati, a kamo li nama?!

10 godina
offline
FC Barcelona

navodno je ponuda semedo + dembele + 100milja

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

navodno je ponuda semedo + dembele + 100milja

 Ma gdje to?

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Preplacivanje uzasno... Ne znam u sta se pretvara ovaj klub, prvo Semedo ne smije biti na prodaju, a kamoli tek da za Neymara treba 100m, i Dembele i Semedo..

Nadam se neuspjesnim pregovorima

10 godina
offline
FC Barcelona

Ma kakvi, nikakvi Semedo+Dembele. Samo pare.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Semeda ne smiju prodat, tko će nam igrat desnog beka? Wague ili Sergi Roberto, dajte molim vas... Dembele i lova i tornjajte se. Dembelea sam branio prvu sezonu, u drugoj sam bio neutralan, sad ga ne mogu smislit, a vidim da sve više ljudi promišlja da ga se treba riješit pod hitno.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 17:20 (playjob).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Semeda ne smiju prodat, tko će nam igrat desnog beka? Wague ili Sergi Roberto, dajte molim vas... Dembele i lova i tornjajte se. Dembelea sam branio prvu sezonu, u drugoj sam bio neutralan, sad ga ne mogu smislit, a vidim da sve više ljudi promišlja da ga se treba riješit pod hitno.

 Dembele je budućnost Lazia.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Štakor se vraca u klub :(

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bolje da ostane Debile, jel da? Vječni talent bez imalo doze profesionalnosti, dosljednosti i odanosti.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Bolje da ostane Debile, jel da? Vječni talent bez imalo doze profesionalnosti, dosljednosti i odanosti.

 A neymar koda ima ista od toga sto si nabrojao?

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
playjob kaže...
Bolje da ostane Debile, jel da? Vječni talent bez imalo doze profesionalnosti, dosljednosti i odanosti.

 A neymar koda ima ista od toga sto si nabrojao?

2 od 3, odanost nema, ne u tolikoj mjeri. Vječni talent nije ostao. Idemo, Neymar!

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Argument?
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Argument?

 Jesi upratio Barcelonu u periodu dok je Neymar igrao za Barcelonu?

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
matrix777 kaže...
Argument?

 Jesi upratio Barcelonu u periodu dok je Neymar igrao za Barcelonu?

 Ma gdje si našao argument da se isti vraća u Barcu? Te članke čitam već dva mjeseca, no ti tvrdiš da imaš argument da je to tako?

 

13 godina
offline
FC Barcelona

G.Di Marzio je objavio da je pao dogovor. Jedan od najpouzdanijih ako ne i najpouzdaniji novinar/izvor transfera uopce. Nazalost, nisam bio za dolazak Neymara pogotovo zbog cijene, samog ponasanja Neymara a i Dembele mi je najdrazi igrac. Nadam se samo da nisu previse dali za njega, ali ne sumnjam da ce Barca s Neymarom biti bolja.

VISCA BARCA
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
playjob kaže...
matrix777 kaže...
Argument?

 Jesi upratio Barcelonu u periodu dok je Neymar igrao za Barcelonu?

 Ma gdje si našao argument da se isti vraća u Barcu? Te članke čitam već dva mjeseca, no ti tvrdiš da imaš argument da je to tako?

 

 Čitam ih i ja već mjesecima u vezi Neymara. Daj upotrijebi te prstiće i google-aj malo, nemoj sve tražit da ti se servira.

9 godina
offline
FC Barcelona

F skupina. Barcelona, Borussia Dortmund, Inter Milan, Slavia Prag.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 18:55 (playjob).
5 godina
offline
Re: FC Barcelona

jel se zna kakav je dogovor/ cifra/ zamjena sta vec za neymara?

14 godina
online
Re: FC Barcelona

Smijurija od ove glavne nagrade. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Smijurija od ove glavne nagrade. 

 kao i svake godine

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

..... ono, svim srcem cu navijat za Inter..... iz ciste zajebancije.... jer necete dosec Liverpool da vam metnemo I opet....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 19:27 (Tallahassee).
14 godina
offline
FC Barcelona

51 gol, 19 asistencija odjednom vise nije dovoljno da budes najbolji. Jeben im je kriterij. Komotno mogu preimenovat na gradu u "Najbolji igrac kluba koja je osvojio CL"

14 godina
online
Re: FC Barcelona
Tallahassee kaže...

..... ono, svim srcem cu navijat za Inter..... iz ciste zajebancije.... jer necete dosec Liverpool da vam metnemo I opet....

 Padobranac... 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

G.Di Marzio je objavio da je pao dogovor. Jedan od najpouzdanijih ako ne i najpouzdaniji novinar/izvor transfera uopce. Nazalost, nisam bio za dolazak Neymara pogotovo zbog cijene, samog ponasanja Neymara a i Dembele mi je najdrazi igrac. Nadam se samo da nisu previse dali za njega, ali ne sumnjam da ce Barca s Neymarom biti bolja.

 di marzio je sve samo ne pouzdan kad su u pitanju transferi izvan italije, dogovara jos uvijek nema javlja tier 1 source psga tanzi

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

 Nadam se samo da nisu previse dali za njega, ali ne sumnjam da ce Barca s Neymarom biti bolja.

aloevera13 kaže...

jel se zna kakav je dogovor/ cifra/ zamjena sta vec za neymara?

Jos nije nista dogovoreno ali vjerojatno se prica o ovome 130 miliona + Rakitic i jos jedan igrac. Sreca pa jos par dana do kraja roka i necemo vise citati o tome

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 19:57 (jopaa991).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

... jeste izbrisali?.... nije lako gledat.... ali kad si klinac, jos je teze.... fakat ste koma....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice