FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.948
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FC Barcelona

Samo trpaj, ne znam šta se nervirate uopće, nakon ona 2 najsramotnija ispadanja svih vremena u ligi prvaka ovakve porazi su mi smješni, ko ih jebe ako oni neće za svoj klub, ne moramo se ni mi živcirati zbog budala. Svi kolektivno su katastrofa od trenera do igrača.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tromo, nezainteresovano. Uzasno.

 

Dobar poraz, prijeko potreban trenutno. 

 

Ne moze se u 2019 godini igrat fudbal bez svih aktivnih igraca u odbrani.

 

Koliko god to Valverde pokusavao zbog Messija i Suareza.

 

Ili ce mijenjat nesto, il ce biti jos gore.

 

Nema ovo veze sa Valverdeom. Samo pogledajte prva dva gola.

 

Kakva nonsalancija. 

Drugi gol je Pique mogao sprijeciti samo da je uklizao. Nije ni pokuso.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 18:01 (Barcelonista).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ja ne znam zašto ja sebi ovo radim i živciram se, pratim svaku utakmicu dok je ovaj čudnovati kljunaš na klupi. Da ima imalo dostojanstva, on bi bio bivši već prije 2 godine nakon Rome, da ne govorim za Liverpool. Trenutno imamo veći gubitnički mentalitet od Hajduka. Najgori trener u povijesti kluba, svejedno preživljava sve ovo svaki tjedan i nije mu upitno mjesto trenera.

 

Barcelonista, nabijem na k*rac tebe i tvog "trenera".

Kolega vi ne shvacate da je ova predstava samo takticka varka inace cistog genija, matserclass trenera, velikog gospodina Ernesta Valverdea. Cilj je zavarati apsolutno sve da je barcelona losa, kako bi ih iznenadili kada to bude najpotrebnije, u pohodu na titulu lige prvaka, a kada to osvojimo ocekujem vasu cijenjenu ispriku. 

 

Tragediju na stranu, da Barcelona moze itz utakmice u utakmicu ne pokazivati nikakvu igru, a pogotov na gostovanjima, da se mali klubovi sprdaju s barcelono, a da to sve njihovi navijaci trpe i ne reagiraju, to mi nije jasno. Valverdea kao trenera ne postujem ni malo, a ne postujem ga ni kao osobu, jer da ima imalo karaktera sam bi ponudio ostavku i pognute glave otisao iz kluba i to uz ispriku na najvecim sramocenjima kluba u povijesti. 

 

Cak i da mu bartomeu daje naredbe o igracima, trebao je biti covjek i reci odlazim jer mi drugi uvjetuju i barem bi ga postivali, ovako, fuj.

 

Sto se igraca tice, slazem se da ima puno krivice i u njima. E sad koliko su igraci losi, a koliko igraju lose jer ih vodi ovaj  klaun, to cemo vidjeti tek kad on ode. Vjerujem da ce problem za sve trenere biti igraci kao Pique i Busquets kmojima se mora zahvalit i gurnuti ih na klupu, a to nece biti lako ni jednom treneru, ali Barci upravo to treba. Trener koji ima muda reci upravi ja vodim, i posjesti na klupu kog god treba, pa ili ce se doticni igraci trgnuti i izboriti ponovno mjesto ili ce ostati na klupi. Bojims e da takvog trenera nece dovesti, ali opet bar da dovedu nekopg koji ce barem neku igru imat i nesto dobro izvlaciti iz igraca, za razliku od ovog beskicmenjaka Valverdea.

 

Ovaj Carlos Perez, taj igrac jer je toliko bljutav da je negledljiv. Ne zato sto on igra lose, vec zato sto on ne igra. Primi odigra prvom do sebe. pa vise volim i da igrac grijesi, da pokusava driblat pa izgubi lkoptu nego kao perez. Znaci nit je los, nit je dobar, jednostavno ga nema. 

13 godina
offline
FC Barcelona

Ajde Barcelonista prestani jebeno srati molim te. Pogledaj mentalitet Kloppovih i Guardiolinih momčadi. Oboje opet gubili danas pa preokrenuli. Jer imaju trenera s mudima. A ne kao mi, doveli trenera koji je godinama bio trener sa sredine tablice. I onda kad se igra u gostima nemamo muda.

 

Sad ti je i Messi kriv. Imaš li imalo srama? Jel Luis Enrique imao Messija i Suareza koji nisu puno radili u obrani? Pa smo svejedno pokazivali muda i stvarali šanse. Lucho nije bio neki trenerski mag ali je njegova ekipa bar imala muda. Ti bi Messija krivio samo da obraniš ovog štakora. Ubij se.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 18:09 (antimadridista).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ajde Barcelonista prestani jebeno srati molim te. Pogledaj mentalitet Kloppovih i Guardiolinih momčadi. Oboje opet gubili danas pa preokrenuli. Jer imaju trenera s mudima. A ne kao mi, doveli trenera koji je godinama bio trener sa sredine tablice. I onda kad se igra u gostima nemamo muda.

 

Sad ti je i Messi kriv. Imaš li imalo srama? Jel Luis Enrique imao Messija i Suareza koji nisu puno radili u obrani? Pa smo svejedno pokazivali muda i stvarali šanse. Lucho nije bio neki trenerski mag ali je njegova ekipa bar imala muda. Ti bi Messija krivio samo da obraniš ovog štakora. Ubij se.

 Nije istina. Suarez i Nejmar su jako puno radili.

To su bili 5 godina mladji igraci tada.

Mani se tog glupog spinovanja - nisam napisao da je Messi kriv.

Vi imate problem sa messijem jer brani Valverdea, a ne ja.

Citi i liverpul nisu relevantni. Svi igraci skupa im imaju trofeja ko Buskec sam. 

Neki dan je Guardiola koliki je problem trenirati igrace poput suareza, buskeca, albe. On nema nijednog takvog igraca. Najblizi tome je Aguero, al opet ni blizu.

 

Ne serem, ne kontriram iz inata. Siguran sam da ni klopp ni guardiola ne bi bili nista uspjesniji, niti bi mogli voditi ovu barcu jer bi usli u sukob sa igracima. 

Tu cijenu niko u barci nije spreman platiti.

Al opet, sta da vam kazem, divimo se kloppu i guardioli, i ja naravno, al na kraju nista nisu uspjesniji od Valverdea. Samo ih je ljepse gledati. 

 

13 godina
offline
FC Barcelona

Daj Kloppu ili Guardioli Messija pa ćeš vidjet kako "nisu uspješniji od Valverdea". Bas me zanima do koje to granice mi moramo doći da bi ti napokon vidio da si u krivu. Ti si jedan od onih koji apsolutno nikada neće priznati da nisu u pravu. Da nas ovaj klaun izbaci iz lige ti bi svejedno govorio da nije on ništa kriv. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Znate li sto igra Ansu Fati.

Evo treca sezona kako se Ernesto jebe sa krilima. 

 

IzmisLio djecaka od 16 godina da zakrpi poziciju. U prvoj sezoni izmislio nesto sa Albom.

 

Tim mu nema sirinu u napadu, protivnik nije razvucen i odmah ima problem u odbrani i presingu.

 

I zasto stalno pominjete Klopa i guardiolu. Jasno je da su bolji od Valverdea.  

I najvaznije, obojica imaju ukupno bolje igrace. Nemaju Messija al skoro na svim drugim pozicijama su jaci. 

Liverpulova odbrana i napad su bolji od nasih.

I pazi paradoksa. Sve vrijeme xebete sce po spisku suarezu a onda odjednom kada povlacite paralele Suarez je elita. Firmonjo je bolji od njega, Ima Manea koji je strasan. Ima arnolda i robertsona koji su bolji od nasih bekova i tako dalje.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

. Ima arnolda i robertsona koji su bolji od nasih bekova i tako dalje.

 Koje je izbrusio Klopp i gurnuo ih u prvi plan. I oni su to što jesu zbog Kloppovog sistema. Kojeg to igrača je doveo i unaprijedio Valverde? Kupio Firpa kojega niti ne stavlja u igru. De Jong ni traga onom igraču iz Ajaxa. Svako pojačanje nam igra gore nego u prijašnjem klubu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dobro uredu, svaka cast.

Puno smo svi ovdje napisali postova.

 

Vi ostanite pri svojim stavovima, ja cu pri svojim

 

Valverde dogodine nece biti trener Barce to je sigurno.

 

Sacekacemo novog trenere da vidimo kako stvari idu.

 

kako se tada stvari budu odvijale tada cemo komotno moci konstatovati ko je bio u krivu a ko u pravu.

 

JEL OKEJ???

14 godina
offline
FC Barcelona

Ekipa zvana SPRDNJA.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
FC Barcelona

Valverde je uspio u svojim ciljevima danas, bravo.

 

Stara fora, spusis u ligi tako da se mozes fokusirat na LP

 

....i onda spusis u LP

9 godina
offline
FC Barcelona

Pustimo sve na stranu, već da se dotaknemo teme od jučer. Dali je netko primjetio kako je Messi danas nakon utakmice napustio teren?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Pustimo sve na stranu, već da se dotaknemo teme od jučer. Dali je netko primjetio kako je Messi danas nakon utakmice napustio teren?

Još je i dobar. Ja da sam najbolji igrač ikad i da mi je Valverde trener, vjerojatno bi postao masovni ubojica.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 19:35 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ljudi, nemojte zaboraviti da je ovo samo nogomet i što god mi tu razglabali, fućka se njima. S time da u zadnjih godinu dana, ovo na ništa ne liči jer klub vodi jedna velika mafija gdje se više ne radi o nogometu, već o politici. Želite gledati nogomet? Čekajte da uprava zajedno s trenerom ode. Kad će to biti? Očito ne tako brzo. Zašto? Jer ni jedan od njih nema savjesti. Je li uprava čula za savjest? Je li Valverde čuo za savjest? Nisu.
Moramo i biti realni, ne možemo više očekivati onakav atomski nogomet. Ali, želimo vidjeti onu želju za nogometom i onu lepršavost da kad Barça izgubi loptu, da ju pritiskom odmah i osvoji. S ovakvom igrom neće ništa postići. Nedostaje motivacije, odlučnosti i žara.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 20:37 (jurica_m).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Najbolji fudbal ove sezone igrali smo kuci sa trojicom perez, fati/rafinja, grizman u napadu protiv betisa i valencije.

 

Trojka koja se jako puno kretala. 

 

To ne govori sve, ali govori puno.

 

Vrijeme je za klupiranje suareza.

 

 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
I taj najbolji fudbal bi ispao u osmini LP...
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
I taj najbolji fudbal bi ispao u osmini LP...

 Bas kao sto bi i sadasnjo Citi ispao u osmini, al ce na proljece biti favoriti

 

Daj bogati razmisli prije nego nesto napises.

 

Sezona i igra ima svoj tok. 

Uostalom, poenta nije bila kvalitetu nego na pokretljivosti i visoj dinamici te napadacke trojke od ove sada.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
Mitch kaže...
I taj najbolji fudbal bi ispao u osmini LP...

 Bas kao sto bi i sadasnjo Citi ispao u osmini, al ce na proljece biti favoriti

 

Daj bogati razmisli prije nego nesto napises.

 

Sezona i igra ima svoj tok. 

Uostalom, poenta nije bila kvalitetu nego na pokretljivosti i visoj dinamici te napadacke trojke od ove sada.

Ma koja pokretljivost?

 

Pa jel ti gledas ista osim Barce? Liv, City itd. svi tri razine iznad. Hebote pa Origi bi izbacio bilo kog osim Messija. A to uopce nema veze s talentom, vec stvaranjem viska kroz brze paseve (sto samo 2 igraca u nasoj ekipi mogu naprijed)

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 21:50 (Mitch).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Barcelonista kaže...
Mitch kaže...
I taj najbolji fudbal bi ispao u osmini LP...

 Bas kao sto bi i sadasnjo Citi ispao u osmini, al ce na proljece biti favoriti

 

Daj bogati razmisli prije nego nesto napises.

 

Sezona i igra ima svoj tok. 

Uostalom, poenta nije bila kvalitetu nego na pokretljivosti i visoj dinamici te napadacke trojke od ove sada.

Ma koja pokretljivost?

 

Pa jel ti gledas ista osim Barce? Liv, City itd. svi tri razine iznad. Hebote pa Origi bi izbacio bilo kog osim Messija. A to uopce nema veze s talentom, vec stvaranjem viska kroz brze paseve (sto samo 2 igraca u nasoj ekipi mogu naprijed)

 Pa ne bas. Citi je neuvjerljivo usao u sezonu. Lester je vise pokazao sa manje kvalitete.

Liverpul nesto bolji al takodje los. Na glupe penale su dosli do dvije pobjede. Sa totenhemem i unitedom  poprilicno lose.

 

 

Naravno, bolji su od nas, imaju i bolje i mladje igrace. Al opet, ti si citi i li erpul uveo u pricu a ne ja. Ja sam komaparirao nase napadacke trojke sa pocetka sezone i ovu sad. To sa liverpulom nema nikakve veze. Uostalom, mi smo izdominirali totenhem, a totenhem je izbacio citi. Tako da to i nema neke veze. Ligu prvaka ne osvaja najbolja ekipa evrope, ako na to ciljas?

15 godina
offline
FC Barcelona

Mozda LP ne osvaja najbolja ekipa Europe, ali zasigurno najbolja ekipa Europe ne igra ovako...

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Mozda LP ne osvaja najbolja ekipa Europe, ali zasigurno najbolja ekipa Europe ne igra ovako...

 Kako ne pogledaj kako je Real igrao prije 2 godine oni su tada igrali gore nego sto mi sada igramo i osvojili su ligu prvaka. 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sta ima za Kutinja?

 

Kako se snalazi na "pravoj poziciji"?

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nisam gledao danas pa sam sad pogledao u snimci - bolje da nisam. Banda prepotentnih majmuna kojima je ispod časti potrčati. Semedo, Roberto, Artur, Vidal (lijepo je Leu usrao gol nepotrebnim faulom), Buske, Lengle, Lopez, suarez....nisu to igrači za Barcu, nikako nisu! Što se Boga Lea tiče........možda da ne igra ako mu se ne igra?? Bilo bi poštenije. Znam da igra sa konjima, znam da vuče ekipu, znam da ga trenira kreten, ali ne možeš danas zaraditi 4- sobni stan, a dodaješ prvom do sebe 95% vremena??? Nije vrijedno nervirati se, a ekipa u svoje limuzine i u zatvoreni bazen doma. Nosonja je i dalje siguran na kormilu, legenda?

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Sta ima za Kutinja?

 

Kako se snalazi na "pravoj poziciji"?

 Joj, nemoj još o njemu boga ti? Ja mislim da se ne snalazi, ali možda i briljira ......ha,ha,ha....?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

Sta ima za Kutinja?

 

Kako se snalazi na "pravoj poziciji"?

 Joj, nemoj još o njemu boga ti? Ja mislim da se ne snalazi, ali možda i briljira ......ha,ha,ha....?

 Hajde, neka je i taj internet MIT razbijen. Kakve pozicije, kakvi bakraci.

 

Ruzno je reci, al mi je malo drago sto Suareza nece biti 3 sedmice kako pisu. On je legenda kluba,  veliki igrac...

 

Ali vrijeme je da se pokusa sa grizmanom u spicu na vise utakmica, ne samo po 20 30 minuta.

 

Makar i ne uspije to, al barem cemo znati da ta opcija ne vazi.

Sad za sad, jos nista ne znamo, mozda bas to bude kljucna promjena u sezoni.

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nije ružno reći. Suarez ima neviđeni kredit, a davno je trebao upoznati klupu ili još bolje Kinu! Nadam se da će biti odsutan 2,3 mjeseca?

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

i volio bih trio de jong, rakitić, arthur.

 

ovo s vidalom i ne pije bas vode. 

 

Rakitić je maestro. nadam se da njegovo klupiranje nema vee sa transfer periodom od ljetos.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Sta ima za Kutinja?

 

Kako se snalazi na "pravoj poziciji"?

 Ti samo spinaš i pričaš o bilo čemu da bi odvratio pažnju od onog što je jedino bitno. A to je da je nosonja potrošio milijardu eura i ekipu napravio gorom nego što je bila. Pričati ćeš o globalnom zatopljenju u ovoj temi, prije nego o Valverdeu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

Sta ima za Kutinja?

 

Kako se snalazi na "pravoj poziciji"?

 Ti samo spinaš i pričaš o bilo čemu da bi odvratio pažnju od onog što je jedino bitno. A to je da je nosonja potrošio milijardu eura i ekipu napravio gorom nego što je bila. Pričati ćeš o globalnom zatopljenju u ovoj temi, prije nego o Valverdeu.

 O njemu se prica sve vrijeme. Ja ne znam sta ti citas.

 

Al eto naumpade mi. Niko da dodje i kaze: ljudi, zaxebali smo se. Barcelonista nam je govorio da losa igra kutinja nema veze sa pozicijom i Valverdeom, a mi ko ovce uvijek isto blejali.

 

Eto, to bi bilo posteno.DOSTOJANSTVENO I ISTINITO

 

Al od nekog ko hladno napise glupost da je "potrošio milijardu" to, NARAVNO, ne treba ocekivati

 

https://www.transfermarkt.com/fc-barcelona/alletransfers/verein/131

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 4:08 (Barcelonista).
13 godina
offline
FC Barcelona

Ako ne osvojimo prvenstvo pored mrtvog nikad goreg Reala i prosječnog Atletica, slobodno ključ u bravu i gasi klub.

 

btw. jedan podatak. Otkad je trenerski mag Valverde preuzeo klub, u ligi je u gostima slavio u samo 56% utakmica. Što je gori učinak čak i od Tate Martina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 12:25 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice